Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem köthetem le a saját pénzemet a számlámról, 2 hónapra? fórum

Miért nem köthetem le a saját pénzemet a számlámról, 2 hónapra? (tudásbázis kérdés)

9. xti_ (válaszként erre: 8. - Gyöngyszemü)
2009. nov. 20. 17:30

melyik bank ez?

az én bankomnál úgy van, hogy a nem megújuló formát választom, ezért ugyanaz a pénz minden futamidő leteltével új lekötésnek számít, és mindig megkapom a kedvezőbb kamatot.

8. gyöngyszemü (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2009. nov. 20. 17:14
Hát nemolyan magas kamatot adnak! Ennyi erővel tehetném a párnám alá is! Így most ők használják a pénzem ésha kiakarom venni még én fizessek érte mert "kezelik" :-((
2009. nov. 20. 17:03

Általában magas kamatra csak az új betétet lehet lekötni. Ha felveszed, aztán berakod, akkor-természetesen banktól, és összegtől függően-kifizeted a pénzfelvételi díjat, akkor meg már alig marad, a kamatkülönbségből, már ha marad egyáltalán.


Ez van. Kötsög bankok, azt csinálnak amit akarnak...

6. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2009. nov. 20. 17:02
Szerintem is a saját érdekük lenne nyitni egy másik leköthető számlát.. és nem flegmán beszélni, és csapkodni a klaviatúrát miután kértem emelje fel a napi a kivehetö limitemet mert kiveszem a pénzem miután találok egy másik bankot. Na ezt már csapkodva vitte be a gépbe.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Gyöngyszemü)
2009. nov. 20. 16:44

Szia! Nem értem a logikáját a banknak, hiszen lehet ua. banknál folyó és lekötött számlám is.

viszont, ha velem csapkodna az ügyintéző panaszt tennék ,fognám a pénzem és átmennék egy másikhoz.

Egy ügyintéző nem teheti meg, hogy csapkodjon...érted (az ügyfélért)van ott.

4. MMea (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. nov. 20. 16:37
Az én bankomnál le lehet kötni rajta lévő összegből és új forrásból is. Ami már rajta van azt kevesebb kamatra lehet lekötni. De ha új forrásból jön ami pl 2 hónapon belüli az összes jöváíráson felüli összeg akkor azt lehet magasabb kamatra.
3. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 20. 16:32
Felvetettem ezt a kérdést is hogy kiveszem aztán párnapmúlva visszateszem.. akkor sem lehet mivel van már ott számlám... Aztán mondtam jó átviszem máshova amitöl pipa lett és csapkodott... És mégsincs megoldás, ez a szabály! Nekem ez magas!
2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2009. nov. 20. 16:26
Fura... Sztem vedd ki, aztán másnap rakd be, és kösd le. Vagy vidd át másik bankhoz.
2009. nov. 20. 16:19

Leakartam kötni... és aztmondják ami rajta van nem lehet, csak azt amit betennék plusszba ehez.... Hogy van ez, nemértem, ez szemétség! :-(

Van itt valaki aki ért hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook