Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni, hogy az izületi fájdalmak csökkenjenek? fórum

Mit lehet tenni, hogy az izületi fájdalmak csökkenjenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2007. nov. 8. 20:53
A Foreveres termékek aloe-vera alapanyagú termékek, tehát nem gyógyszerek :)
48. moncsicsi83 (válaszként erre: 45. - Lehoagi)
2007. nov. 7. 17:03
Ezek a Forever termékek milyenek, mit lehet róluk tudni, gyógyszer vagy valami gyógynövényalapú? Érdekelne minden róla. Nekem is a gerincemmel van gond, vagyis a porckorongom kicsúszott, de még szerencsére nem vagyok gerincsérves. Azt mondták csak akkor műtenek, ha kifakad a porckorongom. Azt meg nem szeretném. Megköszönném ha írnál erről a Foreverről... Ha tényleg használt anyósodnak akkor lehet kikellene próbálnom....
47. drwhu
2007. okt. 31. 03:37
Az előző hozzászólás Saroltának szólt.
46. drwhu
2007. okt. 31. 03:36

Ha megírod az internetcímedet, küldök anyagot egy konferenciáról, nagyon hatásos lesz. Utána visszatérünk a betegségedre, kérlek legalább addig ne műtesd meg magad. Hidd el, hogy megér egy misét.

Üdvözlettel :fogarasizsolt@freemail.hu

2007. okt. 30. 21:41
Igenis van rá gyógymód. Anyósomat konkrétan kifakadt gerincsérvtől mentettem meg a Forever termékeivel. Kitartóan kell szedni, de nem kidobott pénz! Én azóta mindent ezekkel a termékekkel kezelek. Igaz, hogy rajta próbáltam ki évekkel ezelőtt, de azóta sem csalódtam egyik termékbensem. Ő azóta jól van, bár néha azért előjön a fájdalom, de messze nem olyan, mint régen. gyermekemmel még egy hosszú állatkertet is bevállal, pedig korábban 100 méterenként kellett megállnia ellazitani a gerincét!!! és nem csoda!!! ja és nagyon nem hitt benne!!!
44. drwhu (válaszként erre: 43. - Sarolta1954)
2007. okt. 30. 21:10
Sajnos nagyon is tisztában vagyok vele. A pontos diagnozis : artrozis psoriatica. Ez sokizületi gyulladás pikkelysömörrel fűszerezve. A kis- és nagyizületeket is megtámadta. A többit privátban.
43. Sarolta1954 (válaszként erre: 42. - Drwhu)
2007. okt. 28. 19:36
Nemtudom, hogy milyen izűleti gyulladásod volt, gondolom tudod mit jelent az artrosis. Na több kúrát végig csináltam a procképző gyógyszerekből, eredmény nélkül. De ez a legkissebb problémám, gerinccsatorna szűkűletem van, (közben már háromszor műtötték a gerincemet). Én sem szeretem a fájdalmat, szivesebben élnék anélkül. Ha úgy gondolod, hogy a módszered még rajtam is segítene, de legalább csökkentené a panaszokat írj.
42. drwhu
2007. okt. 20. 21:17

Üdvözlök mindenkit !

Olvasom a Fórumot és nem értem, hogy miért kell gyógyszert szedni ? Nekem 28 éve van sokizületi gyulladásom. Már tolókocsiban lenne a helyem, helyette együtt focizom fiaimmal. Néhány hónapja találtam egy olyan módszert, ami szerintem sokaknak megoldaná a problémáját. A 28 év nem múlt el nyomtalanul, de hogy egyik izület sem fáj, azt csak az tudja aki emlékszik, hogy egészséges volt, vagy az, aki szintén megmenekült. Valaki írta, hogy nem kell együtt élni a fájdalommal életünk végéig. Higgyük el, ez így van.

Ha valakit érdekel a kiút, szívesen megosztom vele.

41. kriszto (válaszként erre: 36. - Sarolta1954)
2007. okt. 14. 20:28

SZIA SAROLTA!

NEKEM ÉDESANYÁMNAK VOLTAK KÍNJAI.NEM KÍVÁNJUK SENKINEK SEM. DE A FREEDOM GÉL ÉS AZ MSM KENŐCS BEJÖTT.HA TEHETED PRÓBÁLD KI MERT 1 HÉT UTÁN MÁR KOMOLY JAVULÁS VÁRHATÓ.HA MEGCSINÁLOD A KURÁT AKÁR EL IS MÚLHAT.CSAK KITARTÓNAK KELL LENNED.

40. Csibe78 (válaszként erre: 36. - Sarolta1954)
2007. okt. 14. 20:20
Freedom-nekünk bejött
39. Csibe78 (válaszként erre: 34. - Kedveske)
2007. okt. 14. 20:18
Igen, lehet hinni a csodákban, és a különféle drágábbnál drágább csodaszerekben, amivel az orvosok kísérletezgetnek! De én inkább a saját tapasztalataimnak hiszek! És hidd el nálam hitetlenebb emberrel nem igazán találkozni! Én tényleg abban hiszek, ami használ!!!!
38. Csibe78 (válaszként erre: 33. - Kedveske)
2007. okt. 14. 20:15
Ugyan már! Te még hiszel a mesékben, és az orvosokban? Az én párom keresztszallag szakadását nem tudták diagnosztizálni. Azt mondták neki, hogy csak megrándult a térde, menjen haza, pihentesse, borogassa, és ha két hét múlva nem javul, akkor menjen vissza, és akkor esetleg csinálnak egy röntgent, vagy valamit! Akkor????? Nincs több kérdésem!
37. moncsicsi83 (válaszként erre: 33. - Kedveske)
2007. okt. 9. 20:31
Nekem a reumatolódián nem adtak semmit sem. Pihentessem sokat a lábaimat, meg mozogjak. Ennyi... De hiába mozgok, ugyanúgy fájnak az izületeim. Szóval az orvosra nem várhatok hogy tegyen valamit!
2007. okt. 9. 14:26
Olvasva a hozzászólásokat, sokkal nem lettem okosabb. Még mindig hiszek a csodákban, de az itt nem jelent meg. Marad az állandó fájdalom. Ha mégis tudtok valamit írjatok.
2007. okt. 9. 06:13
Ua, mint Kedveske. Esetleg különböző kezeléseket írnak fel.
34. Kedveske (válaszként erre: 27. - Csibe78)
2007. okt. 8. 22:51
...a hit sokmindent megold...és nagyon fontos, főleg a több 10.000 ft-os szereknél...
2007. okt. 8. 22:48
Beutaló a reumatológiára, ahol megállapítják mi a gond és írnak fel porcerősítőt, vagy amire szükséged van.
2007. okt. 8. 22:46
mivel lehetne csokkenteni a fajdalmat, mert amikor torokulesben ulok, utana alig tudok labra allni.
2007. okt. 8. 22:44
20 eves vagyok es fajnak az izuleteim
2007. szept. 25. 19:12
:(
29. Csibe78 (válaszként erre: 28. - Moncsicsi83)
2007. szept. 24. 21:07
A mai gyümölcsöket nézve, sajnos nem :(
2007. szept. 23. 10:55
Akkor ezek szerint a sok gyümölcs felét sem oldja meg a vitaminbevitelnek?
27. Csibe78 (válaszként erre: 26. - Kalthelios)
2007. jún. 5. 11:56

Szia!


Semmi féle gyógyszer. 100%-ban természetes alapanyagokból készült termékek ezek. Valójában sokan elfelejtik, hogy 50 évvel ezelőtt sem voltak gyógyszerek, és dédapáink is túlélték a különféle betegségeket. Csak vissza kell nyúlni a gyógynövények irányába. Amúgy tényleg sok vitaminra van szüksége a szervezetnek, csak az a gond, hogy az almában, a banánban, stb. már negyed annyi vitamin sincs mint 20 évvel ezelőtt. Így ha azt a vitamin mennyiséget szeretnéd a szervezetedbe juttatni, amire szüksége van, legalább 4-5 kg gyümölcsöt kéne naponta megenni. Ez nem semmi teljesítmény lenne :)))

Persze tényleg nagyon sokat számít, hogy elhiszed-e, hogy neked van esélyed a gyógyulásra.

A termékekről bővebben priviben

26. Kalthelios (válaszként erre: 23. - Csibe78)
2007. jún. 5. 02:32

Szia!

Engem érdekel, hogy mi ez, mert szívesen tanulok.

Köszönöm.

25. Kalthelios (válaszként erre: 24. - Sarolta1954)
2007. jún. 5. 01:49

Sajnos, ebben a témában profi vagyok, mert 12 évig szenvedtem sokízületi gyulladástól.

Egy hónap múlva öt éve lesz, hogy nem fájok, pedig semmilyen gyógyszert nem szedek. Azt nem mondom, hogy soha nem érzem a keresztcsontomat, a térdemet, vagy a jobb csuklómat, ahonnan az egész kezdődött, de ezeket egy laza, célirányos tornával már percek alatt elmulasztom.


Ha bővebben érdekel az öngyógyításom története, olvasd el az adatlapomat!


Kiegészítésül:

Az én érzelmi gubancomat Seth segített föloldani. (Jane Roberts Seth könyvei - Édesvíz Könyvkiadó)

A nagyon egyszerű módszer - (1.) az őszinte önmegismerés, (2.) az önvád és a mások iránt érzett gyűlölet, harag elengedése (3.) és a helyére pozitív érzések "ültetése" - egy életre hatásos, mert a betegség okát irtja ki gyökerestől.

(Ha akarod, kikeresem, hogy a hat kötetből melyikben írja le részletesebben.)


A többi módszer is hatásos, de inkább csak tüneti kezelés. Azt tanultam, hogy - ha a betegség okát nem szüntetjük meg - később vagy kiújulhat, vagy más, erősebb tünetekben jelentkezhet. Logikus.


Ebből következik, hogy a modern orvoslás mennyire nem alkalmas a betegek meggyógyítására, hiszen kizárólag tüneteket kezel, ráadásul mérgező kemikáliákkal.

A gyógyszeripar egy nagy maffia, az orvosképzés és a betegellátás pedig ezt az érdekcsoportot szolgálja.


Aki elég elszánt a gyógyulásra, képes egyedül - célirányos könyvek segítségével és sok gondolkodással - meggyógyítani saját magát.


Az egyik legfontosabb teendő:

Azonnal, és egy életre felejtsd el a tehéntejet és az összes abból készült tejterméket! A csontritkulás 1. számú előidézője!

A savas nyálka pedig, ami az emésztéséből visszamarad, az ízületi gyulladás "melegágya".)


Hosszú értekezést írtam róla a "Milyen tejet adjak a babámnak..." kérdésre itt, a Tudásbázisban. Olvasd el, ha érdekelnek a részletek!


Kálcium pótlásra a zöld leveles főzelékféléken kívül a legjobb napi két dekányi NYERS szezámmag - pl. salátára szórva.

Kálciumban gazdag még a dió, a pirítatlan mogyoró és mandula is.


Az elsavasított szervezet sav-lúg egyensúlyának helyreállítására nagyon jó lúgosító napi egy kiló cseresznye - amíg a szezon tart. A héja jótékonyan lesikamikálja a bélbolyhaidra rátapadt ragacsos trutyit.

Ez utóbbiban segítenek a salaktalanító teakeverékek is, és ha nem savasítod tovább a szervezetedet tejjel, tejtermékekkel, főtt paradicsommal, szénsavas ásványvízzel, üdítőkkel - minden kóla édesített foszforsav! -, akkor a szervezted helyreállítja az egyensúlyt.


Tehát az ízületi gyulladásodat érzelmi-gondolati síkon és fizikailag megtisztítva a szervezetedet tudod meggyógyítani.

El ne hidd, hogy gyógyíthatatlan, és életed végéig szenvednek kell tőle! Itt vagyok ellenpéldának, és nagyon szívesen segítek, csak kérdezz!


A legjobbakat kívánom!

2007. jún. 4. 20:33
Sajnos állandó izületi gyulladásom, osteoporozisom, arthrosisos tüneteim vannak. Ennek kezelése elég összetett. Rendszeresen rehabilitációs bentfekvéses kezelésre szorulok. Gyulladás csökkentő, izomlazító és keringésjavító gyógyszereket kell szednem rendszeresen. Ráadásul a gerincem is mütötték már háromszor, és jelenleg is olyan állapotban van, hogy mütétre lenne szükség. Az állandó fájdalom csökkentésére szükségem lenne jó ötletekre. Irjatok!!!!!
2007. máj. 17. 22:03
Van egy természetes alapanyagokból készült ital, ami már sok embernek használt. És van egy táplálékkiegészítő, ami alacsony molekula-súlyú hyaluron sav, gyömbér olaj és kurkuma egyedülálló ötvözete a leghatékonyabb természetes folyadékpótló táplálék kiegészítő izületeink számára. Ennek segítségével ismét olajozottan mozoghatunk! Ha valakit érdekel priviben több infót is tudok adni!
2007. máj. 9. 20:14
Van rá krém, s tapasz is. Priviben. s van rá ortopéd orvos, aki felírja a gyógymódot.
21. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 20. - Mongi)
2007. ápr. 28. 16:11
nem igazam van, vagy nincs, hanem tudjunk meg dolgokrol minnel tobbet, akkor okosodunk ;)
20. mongi (válaszként erre: 19. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 28. 15:43
Jó,legyen igazad.:-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook