Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek egy közel 2 éves gyereket érdemes elvinni a Mikuláshajóra? fórum

Szerintetek egy közel 2 éves gyereket érdemes elvinni a Mikuláshajóra? (tudásbázis kérdés)


14. sajert
2009. nov. 19. 18:41

Te ismered a gyerekedet, milyen mozgékony. A fiam most 21,5 hós, két percet nem ül meg a fenekén.

Egyébként én most a járványos időszak (ha nem lenne h1n1, influenza járvány se vinném) alatt a közértbe se jön velem, Apja vagy a Mama van vele addig. Én nem kísértem a sorsot.

Egyébként tavaly ilyenkor sokat vittem emberek közé, december elejétől fogva beteg volt. Én mégegyszer nem is reszkíroznám meg, hogy még dec. 23-án is nézte az orvos, nem kell-e kórházba befektetni.

13. benvik
2009. nov. 19. 18:31
Én idén a 3 évesemmel kihagyok minden tömegrendezvényt. Igaz nálunk dupla veszély, mert hazahozhatja a 2 hónapos tesónak. Bár be van oltva, de én még a közértbe sem viszem most be. Kint sétálunk a jó levegőn, ha Apa hazajön, akkor még be lehet vásárolni. Nem kísértem a sorsot. 2 évesen amúgy elvittem a céges Mikulásbulira, ami egy játszóházban volt. Nem bírta végigülni a 30 perces műsort sem. De mentségére legyen mondva, hogy egyik ilyen picur sem viselte jól. Haza is jöttünk.
12. supin (válaszként erre: 5. - Marc§ika)
2009. nov. 19. 17:48
Add át az unokáimnak...19 hós és 38 hósok...
11. supin (válaszként erre: 7. - Andrea0223)
2009. nov. 19. 17:45
Igazad van. El lehet vinni. A betegséget meg bárhol megkaphatja....
10. d6b9aea69c (válaszként erre: 5. - Marc§ika)
2009. nov. 19. 17:22
70 percig egy hajón kétévessel??? egyértelműen NEM a válasz. Ennyi ideig a műsor nem köti le, és te sem éreznéd jól magad, ha folyton azon kell aggódnod, hogy jajj mikor esik le, esik el, stb.
9. d6b9aea69c (válaszként erre: 6. - OlíviaAnna)
2009. nov. 19. 17:20

Én nem vinném most a járványos időszak miatt.

Mert igaz, hogy a közértben is elkaphatja, de mivan, ha pont a mikuláshajón kapja el?

Akkor megnyugtatna az a tudat, hogy de jól érezte magát, és a közértben is beteg lehetett volna? :-O


ráadásul a kétévesek nagyrészt még inkább félnek a mikulástól, inkább messziről szeretik nézni, szóba állni vele nem szívesen szoktak. Mesélni meg otthon is lehet róla. :-)

2009. nov. 19. 15:25
Szerintem fontosabb, hogy amennyire tudod, kerüld azokat a helyeket, ahol elkaphatja. Bár a közértben is elkaphatja (ahogy az előttem szóló írta), sokkal nagyobb az esélye egy ilyen rendezvényen :-( Én biztos nem vinném, bár nem vagyunk egyformák!
2009. nov. 19. 15:24
Én elvinném,at én kisfaim másfél évesen sem félt a Mikuástól,a hajó pedig nagy,ha nincs kedve végigülni a müsort sok néznivaló van!A betegség meg..minden évben van influenzajárvány,csak most nagyobb a felhajtás..
2009. nov. 19. 15:20
Ne hagyd ki. Biztosan nagy élmény lenne neki! A vírust meg a közértben is elkaphatja.
2009. nov. 19. 15:08

azért kérdezem mert a honlapjukon úgy van írva hogy 4-12 éves korosztályt szórakoztatják.

A jegyeket nyertem,elmennék szívesen,csak 70 perces hajókázás lenne,de én is félek ettől a fránya vírustól.

szerintetek?

2009. nov. 19. 15:08
Szerintem még félni fog,az enyémek féltek ennyi idős korukban.
2009. nov. 19. 14:58
én nem viszem, most minden mikulás bulit kihagyunk, féltem a kis drágát
2009. nov. 19. 14:57
Érdemes.
2009. nov. 19. 14:56
Szerintetek egy közel 2 éves gyereket érdemes elvinni a MIKULÁSHAJÓRA?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook