Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
253. talofa (válaszként erre: 251. - Speedy27)
2008. jún. 20. 10:08

Szia!

Igen,elkeseritő,ha nem mozdul a mérleg.De!Képzeld reggel -1 kilóval kevesebbet mutatott.4 napig + semmi.Igen,most már végig csinálom,és nem ártana mégegyszer.Vagy valami 1 hetest csinálni.Pl.1 hetes zöldség diéta vagy káposzta leves.....nem tudom.De lehet ezt kezdem megint,ha lesz energiám hozzá.Mert vannak napok amiket utálok!BRRRRR!!!

252. 46665861ad (válaszként erre: 250. - Talofa)
2008. jún. 19. 21:07

Szia! NA mi újság veled?

Szerinted mennyit adhattál le?

Nekem megyeget,de én most úgy érzem hiztam,lehet hülyeség és csak fel vagyok puffadva,de eddig mindent be tudtam tartani:)

251. Speedy27 (válaszként erre: 250. - Talofa)
2008. jún. 19. 20:25

Szia!

Na pont ugyan ezt éltem át én is és azért ilyenkor eszébe jut az embernek, hogy feladja, de ne tedd!!!

Meglátod az utolsó napig még lesz változás!:)))

Rossz érzés, amikor tudod, hogy mennyi mindenről mondtál le már több mint egy hete a semmiért, vagy legalábbis úgy érzed a semmiért...pedig csak megmozdult az a mérleg!Na ezért nem fogom én legközelebb méregetni magam, csak az első és utolsó nap...ha megbírom állni :))))

250. talofa (válaszként erre: 249. - Speedy27)
2008. jún. 19. 09:56

Szia!

Szerintem se minden viz!

Oké,akkor majd gyere,és diétázzunk együtt.

Most el vagyok keseredve,mert az első héten fogytam,de már 4.napja semmi!!!!!Pedig már csak 3 nap van hátra!!De mért állt meg szerintetek????Nagyon bosszantó,hogy szenvedek és semmi!

2008. jún. 18. 20:42

Sziasztok!

Az első héten többet fogytam, bár kedves emberek közölték, hogy az csak víz-annak ellenére hogy az éhség miatt több mint két liter folyadékot ittam egy nap...Szerintem nem csak víz volt.

Egyik munkatársam is Milligestet szed, ő nem hízott tőle szóval igazad lehet k.k.,remélem nekem se lesz más hatása, én a Marvelont szedem most, attól híztam...

Ezt a két hetes anyagcsere diétát szeretnémújra csinálni, de csak ha már a Milligestet szedem!

Akkor majd várom hogy Ti találtok-e valamit és én is írok, ha ráakadok valamire!:)))

248. talofa (válaszként erre: 244. - Speedy27)
2008. jún. 18. 10:09

Szia!

Én nem szedek fogamzásgátlót,de azt gondolom,hogy mindenképpen kihathat a diétára.A második héten ezek szerint kevesebb ment le.?

Minden esetre,lehet ez a másik gyógyszer jobb lesz,és ez nem fogja annyira befolyásolni a fogyást.

Melyiket fogod csinálni?Ezt,vagy a zöldség diétát?Sokat akarsz leadni?

247. talofa (válaszként erre: 245. - 46665861ad)
2008. jún. 18. 10:06

Szia!

Kitartást!!!Még én is csinálom....igaz most 2 nagyon nehéz nap jön.Most,nem fogyok 2 napja a mérleg szerint,de remélem,hogy még beindul.

Hétfőtöl meg csatlakozom hozzád,ha hatásos a zöldség diéta.Aztán szerintem befejezem.Persze ha addig mennek le kilók.

246. 46665861ad (válaszként erre: 244. - Speedy27)
2008. jún. 17. 19:47

Szia!

Nekem is voltak/vannak gondjaim a gyógyszerrel.... Én Miligestet szedek.

Csomó diétát kipróbáltam már,de igazából egyiktől sem fogytam nagyon:S Úgy éreztem magam, mintha egyre nagyobb lennék....A mellem is megnőtt,a karom is,meg a hasam is nagyobb lett,pedig nekem ezeken a területeken nem volt feleslegem,legalábbis nagyon minimális.

Azt mondják, hogy a fogamzásgátlótól nem lehet hizni,csak attól amit megeszel:D

Nem tudom, hogy a gyógyszer közrejátszik abban, hogy nem tudtam/tudok fogyni,vagy lehet, hogy vmit rosszul csináltam.

De ne ijedj meg ettől a gyógyszertől:) A te szervezeted más,mint az enyém. Tehát másképp is reagál a Miligestre-legalábbis valószinű.

Én is arra keresem a választ, hogy a fogamzásgátló gyógyszer akadályozhatja-e a fogyást,vagy sem. Ha megtaláltam a választ,igérem szólok:)

245. 46665861ad (válaszként erre: 243. - Talofa)
2008. jún. 17. 19:41

Ma kezdtem,de ez a nap baromi nehéz,kicsit "csaltam"is,ettem egy joghurtot,de ez sztem nem nagy probléma:)

Hát szerintem ha mindenki betartja,akkor tuti lehet ettől fogyni:)

2008. jún. 17. 19:11

Sziasztok!

Nem tudom arról tudtok-e , hogy a fogamzásgátló tablettának lehet-e köze ahoz, hogy egy diéta sikeres vagy sem?!

utólag belegondolva amikor elkezdtem a kéthetest első hetem pont a tabletta szünetben volt a másodiknál kezdtem újra szedni és ekkor állt meg a fogyás!Ez lehet a tabletta miatt???

Aztán voltam nőgyógyásznál szűrésen és új gyógyszert írt, valami modernebbet-Milligest-kíváncsi leszek ez milyen!Talán újra megcsinálom a diétát ha már ezt fogom szedni!Mit gondoltok??

243. talofa
2008. jún. 17. 15:18

Igen,ez jónak tünik.Igaz én meg a zöldségért nem vagyok oda.Mikor kezted???Ment le valamennyi??

Mindenki fogy vele??Kiváncsi leszek,hogy mennyi megy le a végére.Nekem lemenne még 5 kiló,nagyon boldog volnék....lehet nem is akarnék többet fogyni.De életmódváltás az ténleg kéne.Irj,hogy hogy haladsz!!

2008. jún. 17. 13:50

Szia! VAlaki 1 hét alatt 5 kilót adott le....Ma nem szabad ennem,ezt eddig be is tartottam,még annyira nem is vagyok éhes,mert sokat ittam eddig....de elvileg zöldségelevet kellene innom. Vettem is paradicsomlevet,de szerintem borzalmas az ize:S De azért egy keveset megpróbálok ma még legyűrni.

Amúgy meg tök jó recepteket lehet elkésziteni. Amit a legjobban várok az a grillezés:)

Szerintem nekem ez könnyebb,mert én inkább vagyok zöldséges,mint húsos:)

És itt csak 1 hétig kell csinálni,ami annyira nem vészes.....remélem:D

241. talofa
2008. jún. 17. 13:35

Szia!!

Olvastam a diétát amit csinálsz....lehet jövő héten megpróbálom.Nehéz nagyon???Az a baj,hogy én kenyeres vagyok és húsos.A zöldségeket nem igazán szeretem.Hát nem tudom....ment le valamennyi,de most mintha állna.Igaz nem pontosan követem...valamit kihagyok.Könnyebb az amit most csinálsz???Mennyit szoktak vele fogyni?

240. 46665861ad (válaszként erre: 239. - Talofa)
2008. jún. 17. 12:27

Szia! Csak a hasamon látszik,de annak is örülök:)Én a 7 nap utánra 4 kiló minuszt várok,majd kiderül:)Remélem ezzel nem lesz gond:)

Amúgy össze fogom állitani minden napra a zöldség menüt,talán igy jobban ki fogom birni.

Nálad van valami változás? Érzed hogy ment le?

239. talofa
2008. jún. 16. 11:44

Szia!!

Nem baj,eddig is ügyi voltál.Mikor hagytad abba??

Akkor most egyedül leszek itt::::(.

Én hétvégén 2-szer is majdnem feladtam.....nagyon ideges voltam,szédültem fájt a fejem...

Aztán valahogy kibirtam,de baromi nehéz volt.

Kis bünözés azért beesett nálam is,meg mintha a hétvégén leállt volna a fogyás.A párom szerint csak kikészitem a gyomrom...

Mindenesetre,ezt a hete jó lenne tartani....meglátjuk.

Utána meg nekem is elsősorban mozgás és életmód váltás.....már ha sikerül.Most semmi erőm a mozgáshoz.

Ez a diéta amit csinálni fogsz,hány kilót igér??

Amúgy látszik az a 2 kiló ,ami lement?

Ha lesz időd irj,addig is jó tanulást.

238. 46665861ad (válaszként erre: 237. - Talofa)
2008. jún. 16. 09:49

Szia! Bocsi, hogy nem irtam,de eléggé húzós hétvégém volt:S Meg marha sokat kellett tanolnom/kell:S

A diétát nem tartottam be:S:S:S:S Annyira mérges vagyok magamra:S De ez a két hét tényleg sok:S Amúgy 2 kiló lement,ennek is örülök:) CSak jobb lett volna,ha több lemegy:)

Mint irtam, a két hét nálam nagyon sok,ezért megpróbálok egy egy hetes diétát, hogy legalább a fogyás beinduljon,aztán életmódot váltok,meg sokat tornázom:) KKOmolyan!

Ma már voltam futni:) 3/4 órát siekrült futnom,kisebb megszakitásokkal. Délután tornázom,este meg szobabiciklizem. Holnaptól elkezdek egy 7 napos zöldségdiétát, Aminél kicsit többet ehetek,változatosabb étrendem lehet és a lényeg, hogy zöldséget ehetek,amit imádok.

Remélem azért neked jobban ment a hétvége:) És hogy ezt a pár napot kibirod még:)

Aztán irj, hogy hogy halad:)

237. talofa
2008. jún. 13. 15:49

okés ügyi vagy.olyankor én marha éhes vagyok....és ideges.

kitartás mindjárt vége az 5. napnak

236. 46665861ad (válaszként erre: 235. - Talofa)
2008. jún. 13. 15:33

Én most egy kicsit bűnöztem,de asszem nem bánom,mert nagyon rosszul vagyok/voltam ma:S De szerintem azért is mert baromira görcsöl a hasam:S Úgyhogy muszáj volt valamit ennem:S

A fejem is fáj,de ha megvan,akkor alapból is nagyon rosszul szoktam lenni:S

De azért nem adom fel:) Végigcsinálom a két hetet,úgy ahogy tudom:)

235. talofa (válaszként erre: 233. - 46665861ad)
2008. jún. 13. 10:36

Igen,én is simán visszaszednék mindent.Ráadásul,ha elkezdenék enni,akkor rám törne a mohóság,és befalnék egy csomó mindent.Ezért inkább próbálom el sem kezdeni.

Nagyon ügyi vagy,hohy mozogtál este...

Érzed,hogy lazábbak a ruhák??Éhes vagy?

2008. jún. 13. 10:30
JAh és képzeld! Tegnap tekertem szobabiciklin kb 3/4 órát:) Váltogattam 1-6 ig a fokozatokat,de leginkább az 1-2 között birtam tekerni:) De ez is nagy szó:) Most meg kicsit ráállok a Leg Magicre:)
233. 46665861ad (válaszként erre: 232. - Talofa)
2008. jún. 13. 10:29
Én is tartok a hétvégétől,mert akkor nagyobb kajálások szoktak lenni,meg sütések stb:S De ez nem azt jelenti, hogy nekem is ennem kell:D Igyekszem tűrtőztetni magam:) Mert sztem képes lennék és amit most hétköznap leadtam azt simán vissza tudnám szedni 2 nap alatt:S Ezért követem inkább a diétát:)
232. talofa
2008. jún. 13. 08:48

Szia!

Igen,most ne mérd magad,csak utána.Szerintem meg fogsz lepődni!Este is fájt a gyomrom,de most jól vagyok.A hétvégétől kicsit tartok,,,remélem birom.

De érzem,hogy ment le,az tuti....pedig semmit nem mozogtam.Mindenesetre hosszú igy a 2 hét,nem?

Ma elaludtam a nyakam és nem tudok fordulni mert fáj.Jó mi??De ma szerintem a diétát jobban fogom birni mint tegnap.

2008. jún. 12. 16:28

A két hetet mindenképp megcsinálom:)

Ha már nagyon nem birom,akkor megeszek egy kis málnát,vagy eszek egy répát.

Nekem nem fáj a gyomrom,hanem iszonyat szomjas vagyok és ihatnékom van,úgyhogy(szerencsére) elég sokat iszok....

Nekem pont ma jött meg, és ha jól tudom,akkor a nehéz napok alatt nem igen szabad mérni magunkat,sem cm-ben,sem kilóban,úgyhogy csak hétfőn állok rá a mérlegre,és remélem nagy meglepetés vár majd rám:)

De kitartás:) Holnap már péntek és lassan vége egy hétnek:)

230. talofa
2008. jún. 12. 16:12

Oksika.Nekem már a gyerekeim mondták,hogy-jaj anya persze mindig ezt mondod....

De most nagyon éhes vagyok és kicsit fáj a gyomrom is.Te,hogy birod???Eddig kibirtad már megcsinálod a 2 hetet nem??Mikor méred magad?

229. 46665861ad (válaszként erre: 228. - Talofa)
2008. jún. 12. 15:27

úgy látszik hasonlitunk:D

Én is olyan vagyok, hogy majd hétfőtől mozgok... majd hétfőtől elkezdem a diétát... de ebből kicsit elegem lett:S úgyhogy most kitartok ebben a két hétben:)

228. talofa (válaszként erre: 227. - 46665861ad)
2008. jún. 12. 11:40
Igen tudom.Én mikor elkezdem kb.2 hónapot csinálok heti 3-4-szer,aztán valamiért kimarad,és utána úgy el lustulok,hogy nem igaz.Mindig azt mondom ,majd hétfőtől,majd holnap.Igy vagyok a fogyókúrával is.De látod most csináljuk....és még nem adtuk fel!
2008. jún. 12. 11:27
Hát szégyenlem kicsit magam:S De a szobabiciklizés elmaradt:S Talán majd ma:D Azt hiszem lustaságból tuti, hogy kitűnő lennék:D Amúgy csak elkezdeni nehéz,utána már nincs problémám,csak az, hogy rávegyem magam,ez a legnehezebb:S
226. talofa (válaszként erre: 225. - 46665861ad)
2008. jún. 12. 10:15

Jó,igazad van!Nem mindig nehéz,valamikor könnyebb!!Kibirjuk...és tök jó,hogy most azt érzem ki is fogjuk.

Igen,3 kiló minimum lemegy hétvégére!És tök jó lesz,mert sokkal jobban fogjuk érezni magunkat a börünkbe,és jobb lesz a kedvünk és a közérzetünk is.Tornáztál este??Én megint nem!Nagyon lusta vagyok!!Brrr...

2008. jún. 12. 10:09

Én még nem vagyok éhes,szerencsére:) Nekem tegnap volt a kritikus nap... azaz este,és hát nem tudtam átvészelni:S de nem baj,talán ennyi belefér....

Nyugi:) Én sem csináltam ennyi ideig egy diétát sem:) De most muszáj végigcsinálni,mert nagyon jól akarok kinézni és jól akarom magam érezni a bőrömben.Hát remélem vasárnapig a 3 kiló meglesz;)

És végig fogjuk csinálni:DEzeket a kritikus napokat átvészeljük,aztán már jobban érezzük magunkat-remélem:)

224. talofa (válaszként erre: 222. - 46665861ad)
2008. jún. 12. 09:26

Szia!!

Igen,érzem,hogy ment le,csak tudod én nem tudtam mérni magam mikor elkezdtem.Én már most is éhes vagyok,de eddig úgy ahogy birtam.Szerintem nekem ma van a kritikus nap...ennyi ideig nem igazán csináltam 1 diétát sem.Akkor neked is elindult a fogyás.Szerintem, ha csinálod tovább,akkor a héten 3-4 kilót is leadsz.Kiváncsi leszek,hogy hogy birjuk és a hétvége után mit mutat a mérleg.Te birod???Semmi gáz???

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook