Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
313. dancingqueen (válaszként erre: 312. - Marleine)
2009. jan. 15. 15:16
és,megkérdezhetem hogy mire és mit váltottál?:)
2009. jan. 15. 15:13
Igazából én nem csináltam végig.Nekem nem jött be az, hogy délelőtt semmit sem eszek, este meg igen.Ráadásul amíg csináltam (4 nap) addig ment a hasam...úgyhogy én inkább életmódot váltottam, már nem vagyok annyira éhes, nem eszem sokat, és még a bőröm is megszépült:)
311. dancingqueen (válaszként erre: 306. - Leonoraaa)
2009. jan. 15. 15:06
végül,melyik módszernél maradtál?és,hogy siekrült a -25???!!!
2009. jan. 15. 15:05
nah,hogy telt a 7 nap?mennyi minúszról tudtok beszámolni?:)
2009. jan. 5. 14:16

Az első nap katasztrófa volt:(

Éhgyomorra 2.5 deci kávé és aztán ebédig semmi?

Én nem bírtam ettem egy almát és egy barnazsömlés szendvicset...Így is úgy szédelegtem a suliban mint egy kematoxos légy...

Ti hogy bírtátok???

308. 4c35511f0b (válaszként erre: 306. - Leonoraaa)
2009. jan. 3. 22:17

Gratu!

Az 5-10kg leadása mindig a legnehezebb, ez nyílt titok:)

2009. jan. 3. 19:14

Sziasztok!

Én holnap kezdem el ezt a diétát, egy próbát megér, van valaki még aki velem csinálja?

Többen murisabb:)

306. Leonoraaa (válaszként erre: 305. - Évababa)
2009. jan. 3. 11:01

Sziasztok!

Új vagyok,de lelkes fogyózó.Anno leadtam egy nyár alatt 25 kilót.Most 10 kilót szeretnék.78 kg vagyok.Valahogy ez kínkeservesebben megy,mint akkor az a 25kg!Segítsetek,ki mit ajánlana?

2008. dec. 5. 09:34

Sziasztok!

Május óta nem jártam itt, akkor sikeresen leadtam 6 kilót másfél hét alatt!

Most újra próbálom!

Csak néhány megjegyzés: 2 hét sanyargatásért 5-6 kg -ot lehet fogyni, amit kb fél év alatt vissza szedsz! szóval nem igaz hogy 3 évig nem jön vissza,de még így is megéri, csak elég siralmas, hogy minden félévben kínozza magát az ember!A Jo-jo effekt itt is jelen van, aki hízékony vagy belenyugszik, hogy molett/így is lehet boldognak lenni/ vagy kivizsgáltatja mi az oka: nekem pl pajzsmirigy problémáim vannak + asztmás vagyok amire szteroidos inhalálót használok!Ezek mind összeföggésben lehetnek a hízékonységgal!

Mindenkinek ajánlom, mielőtt elkezdi ezt a kúrát legyen tisztában az egászségi állapotával, és felelőtlenül ne fogjon bele, mert veszélyes lehet!

304. nita25
2008. nov. 18. 18:03
Sziasztok!Én hétfön kezdtem el a fogyit,szeretnék december 13-ig leadni annyi kg amennyit csak tudok:) Legalább 9kg.Szerintetek sikerülni fog??Lenne egy kérdésem valaki szedi a szüztea kapszulát hozzá?
303. Camay
2008. nov. 17. 10:47

Sziasztok!


dotty06 , gratula a sikeres fogyasert!


Azt azonban senki ne feledje, hogy a dietanal nem csak a pontos betartas szamit, az is nagyon sokat szamit, hogy az ember hany eves. Fiatal korban gyorsabb az anyagcsere, idosebb korra ez valtozik barmit is csinal az ember, meg ha sportol akkor is.

302. Lya2 (válaszként erre: 298. - Dotty06)
2008. nov. 12. 07:34

Szia!


Hát én sem tudom hogy ment le 25 kg??

Már sokszor megcsináltam ezt a fogyót de csak 3-4 kiló ment le!

Hány kilóról kezdted?

301. Speedy27 (válaszként erre: 298. - Dotty06)
2008. nov. 11. 11:13

Szia!

Nem tudom a 25kg-ot hogy csináltad, de ha két hét alatt, akkor az nem lehet egészséges.Nekem is volt egy ismerősöm, de ő 4 hétig csinálta-tegyük hozzá 100kg fölött volt amikor kezdte és nagy súlyból hamarabb indul a fogyás és egy darabig gyorsabb is-szóval ő is 24kg-ot fogyott!Amúgy meg teljesen igazad van ,mert ami le van írva az nem véletlen, gondolok itt pl.:a fekete kávéra.Szóval aki csinálja az csinálja rendesen betartva!!!Hisz ez a lényeg!

300. Speedy27 (válaszként erre: 299. - Andrea3)
2008. nov. 11. 11:07

szia!

Nem ,nem csak hétfőn lehet kezdeni, a lényeg a két hét és a kitartás!

Ha kezdesz ,akkor sok sikert!:))

299. andrea3
2008. nov. 10. 20:00
Csak hétfőn lehet elkezedeni?
298. dotty06
2008. nov. 4. 22:22
szia mindenki. 21 éves lány vagyok Balatonalmádiból. én ennek a diétának ksözönhetek sokmindent az életemben. aki szidja az nemtudom mit tett és hogyan. nekem nagyon bejött. egyszer 10 kiló körül fogytam vele. és legutóbb pedig 25-öt. szerintem nem kevés. mozogtam is keveset az igaz, de ha valakinek arra nincs ideje vagy kedve.. hát legyen. akkor ishatásos lessz. nekem elhihetitek. tényleg mindent tartsatok be rendesen. nem véletlen az ami le van írva. én lefogytam a 9 kilót tőle ..sőt többet is. és élveztem minden napot ahoyg változtam könyebb lettem energikusabb karcsúbb szebb vidámabb, kiegyensúlyozottabb. ki akarja ugyanaezt érezni a borus hétköznapokban. és két hét nem a világ lássátok be:) puszy dotty
297. Speedy27 (válaszként erre: 296. - 2d5a00656a)
2008. okt. 5. 21:34

Szia!

Valószínűleg igazad van, mert bár én is végigcsináltam a diétát és 9 helyett amit ígért csak 5 ment le,de nem igazán volt látványos.Mondjuk én mellette tornáztam is.Szóval azok közül amiket eddig próbáltam , bár nem vagyok nagy Norbi rajongó, de az UPDATE bejön, igazából bármit ehetsz , csak nem mindegy mikor, de meg lehet szokni és talán hosszú távon életmód változást is jelenthet,persze emelett sem árt a mozgás!!!

2008. okt. 4. 21:50
Bocs hogy ide pofátlankodok,de hét nap alatt csak az izomglikogént lehet elveszíteni,zsírt három hét után....
295. Speedy27 (válaszként erre: 294. - Shakir)
2008. okt. 4. 21:28

Szia!Én úgy tudom, nem gáz, ha kevesebb, de egyébként én -mivel nem bírtam megini az üres kávét-édesítővel ittam!A diéta ígyis sikeres volt, sőt néha nap közben light colat is ittam...persze nem két litert egy nap!!!:-)))

Ja és egy előző kérdésre válaszolva, úgy olvastam a diéta lrírásában, hogy a kávé azért fontos, hogy kávé legyen és ne más, mert a koffein beindítja a bélműködést, másrészt állítólag zsírégető hatású.Tudom a teában is van koffein, de lényegesen kevesebb!!!

294. Shakir
2008. okt. 2. 10:17
hello én ma kezdtem el és lenne egy olyan kérdésem h 2.5 dl kávét kéne meginni? mert én szeretem a kávét na de két és fél dl semmi nélkül hát nem csúszott, talán a fele! ez baj
2008. szept. 8. 14:49
Szia bumi1!szerintem nyugadtan ihatsz helyette teát ennyi kihágástól nem hinném ogy bármi is változna a lényeg hogy egy filtert kb. 2.5 deci vízzel igyad. hát akkor hajra :D
292. bumi1
2008. szept. 8. 13:48
sziasztok én is elkezdem a 7 napos diétát de én nem iszok kávét és nem is akarok rászokni mit lehet helyeette esetleg inni?
2008. szept. 8. 09:43
Juppi 3 nap után mínusz 2 kg igaz még sok van hátra de nem baj a kezedt nem rossz :D
2008. szept. 5. 11:36
Hi mindenki! Látom már nagyon régen nem kezdte senki ezt a diétát én ma kezdem remélem valaki velem tart mert együtt mégis csak könnyebb:D hát van itt jócskán negatív és pozitív élmény de hát majd meglátjuk nah hajrá
289. fkornel
2008. júl. 27. 12:15

Sziasztok!


Én ma kezdtem el a 7 napos diétát. Kisebb módosításokat eszközölök rajta, mert példáult a halat és a paradicsomot nem eszem meg.

Az eredményekről majd beszámolok ha érdekel valakit.

2008. júl. 20. 08:11

Szia Meseee!

En is pont aznap kezdtem amikor Te.

Ha gondolod biztatgathatjuk egymast, mert egyedul marha nehez. :-)

Nekem mar sikerult 1.5 kilotol megszabadulni!

Igaz nekem tok mindegy hany kilo vagyok, a lenyeg hogy beleferjek a rovidnadragomba!

Az is igaz, hogy ez a dieta nem a kilokra megy ra, hanem a csipodrol es fenekedrol lathatoan eltunik, vagy legalabbis elkezd, a folosleg!

Ezt tapasztalatbol mondom. En mindig ezt a dietat csinalom, es eddig mindig eredmenyes volt!

Tehat ne keseredj el, ha kitartasz meg lesz az eredmeny!

Altalaban a 2. het elso napjaiban kezd a szervezet atalni, igy a kilok is akkor kezdenek eltunni.

A lenyeg, hogy ne add fel, ne csalj es probalj meg kicsit mozogni is. Bar tudom ez nem konnyu, mert szedelegve nem konnyu a sport.

En uszni jarok, meg gorkorizni neha.

De a lenyeg Ne add fel, mert tenyleg megeri!

287. Meseee
2008. júl. 19. 13:31

Sziasztok!

Én ezt a diétát 3 napja csinálom,eddig még semmi eredmény,pedig nem csaltam!:( Nem tudom,hogy miért nem megy,tanácsokat elfogadok! :)

9 kilót szerintem senki ne várjon.

A tojás undor már megvan,az első nap borzasztó volt,de már jól bírom. Kíváncsi vagyok,hogy a végén mennyit sikerül leadni.

286. Speedy27 (válaszként erre: 285. - Amy167)
2008. júl. 13. 19:56

Szia!

Én most éppen szabizok az anyuéknál, itt pedig nem igazán lehet diétázni...:)))

De azért majd írj, hogy hogy haladsz , meg a tapasztalataidat is szívesen elolvasnám!

Sok sikert!

Ja és én már csináltam , szóval ha kérdésed van is válaszolok szívesen!:))

285. Amy167
2008. júl. 11. 08:20

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon. Hétfőtől szeretném kipróbálni a 7 napos diétát. Sokféle fogyókúrával próbálkoztam, de nem vagyok kitartó, ezért gondoltam, hogy a legrövidebb kúra lesz számomra a megfelelő. Kezdi velem valaki hétfőtől?

284. Speedy27 (válaszként erre: 281. - Talofa)
2008. júl. 10. 20:08

Szia!

Na mi a helyzet, mindenki úgy eltűnt...csak nem elfogytál???:))))

Senkinek nincs új ötlete?

Hát igen , jobb lenne a középkorban, akkor még a telt idom volt a divat nem az anorexia (így kell írni?).

Bár, ha nem kellene senkinek fogynia most nem lenne miről írni!!!:))

Hahóóóóó!Van itt valaki mostanság?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook