Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
433. Koboldmaki (válaszként erre: 430. - Mokus17a)
2009. márc. 10. 20:56

túúúúdom, de elfelejtettem, pedig meg is vettem a zellert tegnap, aztán ott maradt a hűtőben...


ettem vacsorára vagy 3 szelet gépsonkát, fúúúúj, magában azért elég broáááf.


gyermek alszik, mindjárt felkötöm magamra az izzasztós nacit és lépcsőzögépezek, ihajj


a tapasztalat: első pár nap kemény, utána beáll a rend, 2. héten már (személy szerint) rá sem bírsz nézni a húsra, így alig eszel valamit. A jó hír, h. ekkor már csak diónyi méretű a gyomrod, így nem is tudsz sokat enni. édességvágy az első napok után elmúlik, ugyanígy a nappali és esti nassolási kényszer. sokat iszom, mert szomjas vagyok folyton. ilyesmik. látványos, gyors változás. és szinte biztos, h. visszajön minden leadott kiló, ha utána nem figyelsz magadra, de hát melyik diétánál nem igaz ez?

viszont örülök, h. belekezdtem, pont az hiányzott, h. nem voltam magamhoz elég szigorú a 90 napos alatt. most aztán vasakaratom lett és elszánt vagyok!!! diéta csak erős idegzetűeknek és húsimádóknak :-)

432. mokus17a (válaszként erre: 431. - Tünde00)
2009. márc. 10. 19:19

Ez pontosan 14 napos diéta. Már egyszer végig csináltam kb -4 kg eredménnyel,de sajna vissza jött és most 4-5 hónap elteltével újra kezdtem. Sajnos utána nem figyeltem annyira az étkezésre és azért jött vissza.

Kibirható ez a 14 nap és az eredmény is hamar látszik,megéri.

2009. márc. 10. 19:11

Sziasztok!


Mik a tapasztalatok a 7 napos diétáról?


Valaki végigcsinálta?

430. mokus17a (válaszként erre: 429. - Koboldmaki)
2009. márc. 10. 17:00
Szerintem mindig kell valamiből(ami az étrenden van) legalább egy minimálisat fogyasztani.
2009. márc. 10. 12:39

sziasztok


eddig még nem sikerült ennem, egyszerűen nem vagyok éhes.

9. nap / reggel 67,7 kg


a zellert tegnap ki is hagytam (lehet, h. nem jó). a múlt héten levesben főtt, annak azért nem volt olyan borzasztó íze. próbáld meg esetleg leveskockából készült lében főzni.


most már megvárom a férjemet, aztán sütünk p.mellet, hozzá salátát ebédre.

2009. márc. 10. 07:19
Sziasztok! már alakul,sokkal jobban érzem magam a bőrőmben,eddig -1.5 kg. és ez a 4. napom.Nekem a zellerrel vannak gondjaim,nem tud valaki jó megoldást,hogy hogyan készitsem,mert simán megfőzve csak két falat megy le és majdnem visszajön. Egyébként nincs bajom az étrenddel,mindent szeretek kivéve a kávét. Egyébként már tényleg megy automatikusan az egész.
2009. márc. 9. 21:40

hát pont ez a lényeg, h. semmi mást nem szabad, csak, ami le van írva.


kemény, de tényleg bele lehet jönni


kitartás!!

426. 4e6546fe63 (válaszként erre: 425. - Koboldmaki)
2009. márc. 9. 21:07

:)


Igen, a picit fürdettem,vacsi volt neki és nem rég aludt el!:)


Nekem is az esti evésekkel van a gond!:)Most egy szelet sajtot ettem meg!-,ugyanis elmaradt a vacsim!A délelőtt folyamán,csak a reggeli kávé lehet és valami gyümit vagy műzlit lehet enni?

2009. márc. 9. 20:22

gyerekfürdet volt


aerobic? ügyi!


ó, most már nagyon bírom, h. túl vagyok a 8. napon. az első pár nap a kemény, de ha megkeményíted magad és kibírod szigorúan betartva, h. ne nassolj közben és 6 után se egyél semmit (nekem ez volt a legnehezebb az elején), akkor nagyon hamar beindulnak a dolgok és ez hatalmas erőt ad.


ma már ránézni sem tudtam a húsra, este kénytelen voltam egy virslit enni a salátám mellé.


a férjem vezetékneve is az, mint a Tiéd. :-)

2009. márc. 9. 19:47
Lement a torna!kemény volt,de remélem hatásos!:) Ki,merre?
423. 4e6546fe63 (válaszként erre: 422. - Koboldmaki)
2009. márc. 9. 13:51

Én,ha minden igaz,megyek este aerobic-ra!Már alig várom!


Jó étvágyat!:)


Amúgy,hogy bírod a fogyit?

2009. márc. 9. 13:40

Hajrá Orsolya!!


Ma 68 kg, viszont megjött, a +1-et ennek tudom be.


Hú, hát oltári főzöcskézésben voltam, vettem kész parajpürét, kétszer ott felejtettem a mikróban, és főzem 2 tojást, amik szétfőttek, nyámi, most épp ezt csócsálom. Csak ne utálnám ennyire a tojást!


Este meg kisütök egy darab p.mellet hirtelen, minimál oliván és gyártok mellé, oliva/só/bors/almaecet v. citromlé dresszinggel salátát, ma jégsalátából.


Ma már lépcsőztem 20 percet izzasztógatyában, bekenve jó alaposan cellulitiskrémmel :-)

2009. márc. 9. 11:50

Sziasztok!


Ma kezdtem,ezt a fogyókúrát,remélem elsz látávnyos eredménye!Igaz a kávé nem megy,de holnaptól,ráállok!Alpból nem kávézom,de majd csak kibírom!


170cm vagyok és 77kg,kb. 7-et szeretnék leadni!Remélem valahogy összejön!


Reggelim,műzli volt,ebédre meg egy kis zöldség leves,vacsi meg valami husi lesz 5 fele,aztán nem eszem mást,max. zöldséget.Folyadéknak víz+sok gyógy tea,már főzöm is!:)Ez az első napom,egaz eltér a megadottól,de valahogy rá kell hangolódnom,mert igen éhenkórász vagyok!Szóval,holnap,már nekem is a kávé lezs a az első,és utána szépen szabályszerűen mindent!Remélem lesz hatása!


Ti milyen ételeket készítettek magatoknak?

420. mokus17a (válaszként erre: 419. - Koboldmaki)
2009. márc. 9. 07:05
nekem csak a kávéval van bajom. Iszoyú,nem is birok két kortynál többet inni.
2009. márc. 8. 20:51

én folytatom, de a félbehagyott 90 napossal, és ezután a 2 hét után (most már csak 1) sokkal szigorúbb leszek magamhoz, mint a 90 nap első felében.


jaaa, a pizza? alig bírtam enni belőle, és azt is 4 körül. azóta caak ittam.


holnap 8. nap!


egyébként a sok hús és tojás miatt én nem is bírnám 2 hétnél tovább.

418. mokus17a (válaszként erre: 417. - Koboldmaki)
2009. márc. 8. 18:14

Szai!

Az én étlapomon nics diétás pizza,várj még vele pár napot szerintem!

Nekem az első nap után -1.2 naygon jó csak igy tovább

Ma azon gondolkodtam,hogy mi van akkor, ha 21 napig csinálom,vagy 28? miért pont 14 napos?

2009. márc. 8. 12:46

hallo


alakul, alakul.


67 kg


és látványos, már más is észrevette, még én is...


-2 kg és terhesség előtti, az álom 60 kg. az pont jó lenne.


ma este elvileg ehetek a megengedettek közül, amit akarok. (zsír, cukor kizárva) light-os pizza lesz.

416. mokus17a (válaszként erre: 415. - Koboldmaki)
2009. márc. 7. 17:13

Én is 70-ről kezdtem és kezdem (170cm),az elsőnél durván 4 kg-ot fogytam,de utánna már nem voltam olyan következetes és mindenből bekajáltam,tehát visszajött. Most reménykedem,hogy 14 nap után is tudom tartani magam:)

Én is váltogatom a húsokat az nem gond. Ma például vacsira virslit ettem, már én sem birom annyira a csirkét:)

Nehéz kibirni a kérsétést,de nyugtat,hogy csak 14 nap és ez nem sok idő.

A második héten nekem is 2 dkg-onként mentek le és volt olyan nap,mikor nem is fogytam. Nekem muszály minden nap mérni,mert erőt ad:)

Kitartást üdv

2009. márc. 7. 09:06

Szia!


Örülök, h. itt vagy!

Hát nem tudom, h. szedd-e, ártani nem használ, azt szokták mondani.

70-ről indítottam a 2 hetest. (172 cm)

Ma is 67.8 kg voltam (de persze felesleges minden nap mérni)

Tegnap (5. nap) nem ettem valami sokat, mert a tengeri hal, amit vettünk - én nem értem miért - rágós lett. Így maradt a paradicsom.

Este meg a cs.mell (marhát nem bírom megenni) már egyáltalán nem ízlett. A salátámat nyammogtam.

Vendégek ették a csokis kekszet, de megálltam, h. akár bele is harapjak egybe. Azt mondtam magamnak, nem igaz, h. nem bírom ki ezt a 14 napot!

Te milyen paraméterekkel kezdtél bele?

414. mokus17a (válaszként erre: 413. - Koboldmaki)
2009. márc. 7. 07:42

Szia! Igen, végül ismét belekezdtem ma. Majd kiderül.Mennyiről indultál?

Nem tudom,hogy szedjem -e mellette a Bio Cla+T kapszulát, igaz eddig ettől sem fogytam. Én az első 14 napos diétánál 4 kg-ot fogytam.

2009. márc. 6. 12:10

Hajrá mokus17a!!! Belekezdtél végül? Szurkolok!


5. nap - egyre kevésbé érdekel az evés :-)

Na, meg ez a reszelt répa citrommal, hááát, nem lett a kedvencem, így alig ettem belőle.


A mérleg ma 67.8 kg-ot mutatott.


Más sorstárs??

2009. márc. 5. 16:48

Sziasztok! Én már egyszer végig csináltam karácsony előtt kb 4 kg ment le,ami nagy eredmény és most szerintem újra megpróbálom.

Reménykedem,igaz visszajöttek a kilók, de most hátha sikerül:)hogy ne jöjjenek vissza. Már látom a szenvedésem és az elkeseredést,mert mindig visszajönnek ezek a kilók.

411. Marleine (válaszként erre: 409. - 15a3fa73e6)
2009. márc. 4. 14:24
Az a legjobb, ha saját diétád van.
2009. márc. 4. 13:34

üdv!


3. napot taposom. Annyiban változtattam, h. csirkehússal váltottam ki a marhát, mert azt nem bírom megenni.


Előzmények:

2007. nov. - megszületett a lányom - Csak 3 kiló többlet maradt rajtam.

2008. szept. - elhagyjuk a szoptatást

8 kiló felesleg. A nassolás folytatódik.

2009. jan. 13.-án elkezdtem a 90 napost. Múlt héten volt a fele, de ezt a hetet ellazultam, ill. szűzteáztam. Valami drasztikusabbat kerestem és megleltem.

Induló méretek a 172 centimhez, 90 napos előtt 73 kg. 90 napos felénél 70 kiló.

Ma reggel 68,6 kg.

Szülés előtt 65 kg. Álom: 60 kiló.


Ha másra nem is jó ez a diéta, de a gyomrom tuti összeszűkül és ha már sikerül fogynom vele, akkor nem leszek olyan hülye, h. visszatérjek a nassolásaimhoz.


Terv: 2 hét után visszatérek a 90 naposhoz, amit ápr. 12.-éig, a végéig csinálok.


Aztán azt hiszem, minden héten beiktatok majd egy gyümölcsnapot, és különbenis, jön a nyár és a sok gyümölcs, zöldség. Már alig várom!!!!


Kitartást mindenkinek!!!

2009. márc. 3. 22:01

Nincs konkrét diétám.

Keveset eszek, szénhidrátot csak délelőtt. "Sok" gyümi, zöldség és fehérje.

408. Marleine (válaszként erre: 407. - 15a3fa73e6)
2009. márc. 3. 21:59
Milyen diétát csinálsz?
2009. márc. 3. 21:48
Én feladtam a 8. napon. Megutáltam minden kaját! :( De azért továbbra is diétázok.
2009. márc. 3. 18:09
Lányok, de eltűntetek, sikerült fogynotok?
405. Marleine (válaszként erre: 404. - 15a3fa73e6)
2009. febr. 27. 18:48
Hmmm...egyél csicseriborsót.Elég sokféleképp el lehet készíteni és finom is.Nézz körül mit esznek a vegások, a legtöbb kajájuk kalóriaszegény:)
404. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 403. - Marleine)
2009. febr. 27. 17:53
Már a tojást is utálom...mindent ami a diétába van.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook