Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
463. Tibor20
2010. márc. 23. 20:06

Üdv!


Nekem a két hétből egyet volt erőm végigcsinálni. 4,5 Kg ment le. Mivel csak egy hetet csináltam, ezért az normális, hogy pár nap múlva fokozatosan kezdett visszaállni az eredeti súlyom? Mert sajnos megint ugyan annyit mutat a mérlegem, mint amennyivel kezdtem. Lehet az a baj, hogy csak egy hetet csináltam?


A választ előre is köszi! :D

2010. márc. 23. 17:54

Sziasztok!


Én holnap kezdem el ismét ezt a diétát, tavaly csináltam de csak 1 hétig bírtam, de most végig csinálom :) mégha sírva is :S

Majd 2 hét múlva megírom az eredményt :)

2010. márc. 8. 21:07

Sziasztok


Végigcsináltam , 3.5 kg ment le és sok-sok centi.Persze volt mellett mozgás is,heti 3x6 km kocogás.

2010. jan. 15. 01:46
Sziasztok, hát nagyon ügyik vagytok, hogy ilyen eredményeket értek el ezzel a diétával. Egyszer hirtelen felindulásból én is nekiálltam, de a harmadik napon összeestem a suliban és feltettem magamnak a költői kérdést: miért is teszem ezt magammal?? Aztán most már előre gondolkodok és tartós fogyásban reménykedem, sokkal lassabban. Azért nektek nagy hajrá!!
459. Fedóra
2009. okt. 24. 12:27
Halihó! Ma kezdtem a diétát, csatlakozik valaki?
458. Eszti80
2009. szept. 17. 20:47

Augusztusban kezdtem a diétát, még az éves nyaralás előtt és két hét alatt 4 kilót fogytam vele. Amivel voltaképpen elégedett voltam. 59 kg-ról 55 kg-ra fogytam. Nyaralás alatt visszajött 2 kg, mert ugye a helyi specialitásokat nem hagytam ki és nyaralás után ismét elkezdtem. Másfél hétnél tartok és még -3 kilónál.

Nekem bevált ez a diéta, de a fejlécben lévő 9 kg-ot én is átjavítanám, habár én nem voltam az a túlsúlyos kategória, amikor elkezdtem csinálni.

Viszont működik!

Zeller para: a külső részeket le kell szedni és csak a zsenge közepét kell megfőzni jó puhára. Kimondottan finom és ízletes!

Tornát tényleg nem ajánlatos csinálni mellette, mert semmi erőm és energiám. Úgy vagyok vele, h majd lesz.

457. hevniki
2009. aug. 18. 22:06
Van valaki aki most csinálj épp a 7 naposat? Valakivel kell beszélnem, egyedül elég hosszúnak tűnik, és még csak kedd van...
2009. jún. 20. 10:26

ja és

"bármit ehetsz..." = az eddigi étkezések egyikéből az egyik!

2009. jún. 20. 10:22

Én 5. napja csinálom, azóta fosok!

Titok:

zöld saláta = fejes saláta

husi csak vízben főzve

minden só és fűszerek nélkül

gyümölcs = 1 fajta gyümölcs

A nővérem 5 éve csinálta, azt mondta, a 2. hét végén kezdett fogyni, és az utána való héten ment le róla 9 kg! Így lett 51kg!

2009. jún. 15. 11:07

sziasztok!

ma kezdtem a fogyókúrát.Most jelenleg 62 kg vok és úgy kb. 55kg szeretnék lenni.

sztetek sikerül?

jah és nemrég vettem káposztaleves kapszulát és azt ma elkezdtem szedni minden étkezés elött napi 3x 1 kapszula.úgy sztek hatásosabb lesz?

jah és mivel nem tudtam venni zellert baj ha azt kihagyom?

sok sikert mindenkinek!

453. laci 70
2009. jún. 8. 09:01

sziasztok!én 2009.05.21. 106,7kg voltam. azóta nem eszek kenyeret és 06.01.-től csinálom a 2×7 napos diétát most 99,7kg vagyok.szeretnék 30kg leadni szerintetek sikerülni fog?

sok sikert mindenkinek és kitartást.

452. mexica
2009. máj. 19. 04:41

hali. en evek ota, ha fogyni vágyom, ezt a dietat vetem be.

mar akartam rola cikket irni.

viszont figyelem! tutijo, 5-7 kilos fogyast eredmenyez, de a fejlecet a cikknek korrigalnam!!!

azt irja, hogy a lustaknak valo, akik nem mozognak a dieta mellett!! hat NE is probaljatok! annyira elgyengul a szervezet mar az elso het vegere, hogy en pl. a kedvenc step-aerobic-om 5. perceben ajulas kozelbe kerultem. az edzo jol lecseszett, hogy mit muvelek... hat en azert mai napig eloveszem ezt az etrendet, de a 2 het alatt kerulom a fizikai megeroltetest!!

2009. máj. 13. 11:14

Sziasztok!

Nekem ez a 3-ik napom, nem tudom hány kg ról indulok mert nincsen mérlegem :) én csak annyit szeretnék ettől a diétától hogy be tudjam gombolni a tavaly nyári rövidnadrágjaimat :)) ha sikerül mindegy is hány kg ment le :) Sok sikert és kitartást mindenkinek!

2009. máj. 10. 00:42
Most a második hétnél tartok, és idáig 2 és fél kg-ot fogytam. Remélem fogom továbbra is bírni.
449. Marleine (válaszként erre: 448. - Wandus69)
2009. máj. 3. 16:26

Nekem nem.

8at fogytam 4 hónap alatt. Legalább a bőröm bírta az átállást:)

2009. máj. 1. 19:46

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Mi tartozik a zöld salátához, és a salátához?

3 napja kezdtem el a 7 napos diétát, és ezekkel nem vagyok tisztában.

Sikerült már valakinek 9 kilót leadnia a 2 hét alatt?

2009. ápr. 2. 18:19
Alkoholt meg semmilyen fogyókúra során nem lehet fogyasztani.
2009. ápr. 2. 18:18

"vacsora:bármit, amit szeretsz, amennyit akarsz"


Ez így nem teljesen igaz, mert csak azok közül választhatsz amit eddig vacsoráztál a diéta során.

Szóval light cola: no-no :)

445. Thüni
2009. ápr. 2. 18:10

Sziasztok!

Szerintetek a 7 napos diéta alatt lehet light colát inni?

És a 7. napon "vacsora:bármit, amit szeretsz, amennyit akarsz" azt is jeletheti h lehet alkoholt fogyasztani?

köszi a segítséget előre is!

2009. ápr. 2. 17:06
Sziasztok! Én holnap fogom kezdeni, és remélem lesz hozzá kitartásom... 170-hez 82 kg vagyok most, de 86ról indultam, de valahogy sohasem sikerül 80 alá mennem...igy h sikerült 4et leadni erőt kaptam ehhez...mindig belekezdtem valamibe és kb 81-nél elrontottam mindig.. Szurkoljatok, mindig befogok számolni, hogy mire jutottam! :)
443. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 442. - Tafonta)
2009. ápr. 1. 16:26
Én se szeretem, de végülis ki lehet bírni! ;)
442. tafonta
2009. ápr. 1. 15:59
Nem szeretem a kávét!!
2009. márc. 16. 10:39

14 nap utolsó két napja:


szombaton kettőig tartottam magamat, aztán mentünk ebédre anyuhoz, salátán kívül ettem húst, krumplit, rizst, waffelt, csokipudingot, de cserébe kétezret lépegettem a lépegetőmön.


ma 66,7 kg reggel. viszont két vendégségbe mentünk, 3-ig gyümölcsön elvoltam, aztán irány a leveske, sütike, este anyósnál tejberizsaa, naaajóóvan. de mentségemre legyen mondva, mindenből csak csipegettem.


a 14 (inkább 12,5) napig tartó küdelmemnek ezennel vége, áldozatos szenvedéseim eredménye:



67 kg

azaz

-3 kiló


legkisebb mért eredmény a 2 hét alatt: 66,5 kiló


és nem is hinném, h. ennél több lement volna.


pozitívum: nassolásokat meg tudtam szüntetni, kibírom, h. 6 után ne egyek, újra mozgok.


negatívum: kicsit több fogyásra számítottam, lévén, h. ennyire szigorú volt. de, mint azt egy sorstársam írta is volt, jobb a kevesebb, mert az valszeg meg is marad.


a lényeg, h. mozogni kell, kevesebbet enni, mint amit megkíván a szemed, 6 után visszafogni magunkat, és étkezések között nem nassolni. és egy másik közhely: minden fejben dől el...


mától 90 napos diéta utolsó 4 hete. ma: fehérjenap


mindenkinek jó zsíroldást!!

2009. márc. 13. 09:48
stagnálok 66.5 kilón...
2009. márc. 12. 16:32

szija!!


naná, h. nagy eredmény, csak így tovább!!!


a mai nap már sokkal könnyebb volt, még főztem is a családnak olasz paradicsomos húsgombócot gnocchi-val, amiből nem ettem, csak belenyaltam a sóssága miatt.


reszelt s.répa + 1 tojás + 15 dkg anikó sajt volt az én ebédem. vacsorára gyümölcsjoghurtot eszem friss gyümölcsökből. (banán, körte)

2009. márc. 12. 15:51
Bocsánat,csak 2.5 kg.De már ez is nagy eredmény:)
437. mokus17a (válaszként erre: 435. - Koboldmaki)
2009. márc. 12. 15:50

Szia! Itt vagyok! Már ngyon szép eredmész,amit elértél,csak igy tovább. néha én is lopok egy két falatot ebből abból:)

én eddig kb 3 kilónál tartok. Ez a 6.napom.

2009. márc. 12. 08:40

'ttakor folytatom magányos küzdelmemet a kilók ellen.


jelentem, ma 66,5 kg - már csak 1.5 kiló választ el a terhesség előtti kilóimhoz.


11. nap egyébként.


most már ki fogom bírni, jövő héttől pedig szigorított 90 napos...


a dr. kelen féle zsíroldó gél izzasztónacival + lépcsőzőgép egyébként rendkívül hatásos (sajnos konkrét méretekkel nem bírom alátámasztani, de látható változás 3 nap után)

2009. márc. 11. 20:15

hahóóó!


mi a helyzet? csak én szenvedek itt? megjegyzem, ez volt a legrosszabb napom. fáradt voltam (gyermek igen korán ébresztett), délután kénytelen voltam egy kávét is inni, mert állva el tudtam volna aludni, este meg megettem egy almát, ami még csak-csak elmenne (persze nem ebben a diétában), na de a csúcs, mármint a csokicsúcs tetejét igazán nem kellett volna leharapnom, básszus.

ettől azonban nem fogom elejétől kezdeni az egészet, az is biztos!

bánatomban beizzasztom a seggemet és lépkedek párszázat, csolk.


monodráma

2009. márc. 11. 09:43

jó regg!


10. nap - 67,4 kg


súlyosbító tényezők turbó telihold és menszesz, de holnaptól fogyó hold és fogyó holddal én is fogyok nyihaha


a bizti kedvéért iszom a szűzteját is, izzasztógatyás lépcsőzőgépezés, 12 kilós gyerek hordozása.


mikorfogyokmáááááleeee????


többiek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook