Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

2007. ápr. 27. 15:29

Üdv.

Én 2x csináltam végig a két hetet! Mindkétszer csak 5-5 kg ment le, de nem is volt sok a felesleg! Azért ismételtem meg, mert szinte szempillantás alatt visszajöttek a leadott kg-ok! De a kiinduló súlyomtól azért most 6 kg-al kevesebb vagyok, de nagyon figyelek a kajákra! : ( Mindenkinek sok sikert! Akinek kevés feleslege van annak kevesebb megy le, mint 8-9 kg, de látványos, napról-napra és ez sokat segít!

Sok sikert!

42. zazuka
2007. ápr. 25. 09:00
Nekem csak 4 kg ment le a beígért 9 helyett, és én is a kenyérke nélküli verziót csináltam. Arra emléxem, hogy a steaktől a hideg rázott már a 2. héten :)
41. Icus (válaszként erre: 40. - Missafrika)
2007. ápr. 25. 08:36
Minden diéta után vissza jönnek a kilók, ha nem vigyázol. Nekem sem a diétákkal van a bajom, bár egy *t nem vállanék be, ha nem a diéta utáni élettel.
2007. ápr. 24. 16:55

sziasztok!


Èn pár héttel ezelött elkezdtem a * diétát(14 nap/8 kiló),hát mondanom sem kell nem sokáig birtam.

Ez a mostani diéta nagyon megtetszett, és úgy gondolom holnaptol el is kezdem.Nagyon sok negatív dolgot írtatok róla, de szerencsére azért lehet hogy kevesen de ott vannak azok a pozitív vélemények is."és ha visszajönnek majd a kilók?Legalább a nyáron szép vékonyan mehetünk strandra!Hajra csajok,akik elkezditek!Egy probát megér!!14 nap múlva megírom mennyi ment le.(Most szülés után vagyok 5 hónappal 60 kilósan.)

2007. ápr. 23. 21:13
A kávéhoz annyit tennék hozzá, hogy én ugy iszom h egy jó nagy adag tejes kávénak csinálom meg. Ugy vagyok vele ha annyi mindent nem eszek meg és figyelek arra h betartsam akkor azt a kis tejet nem vonom meg magamtól és amikor egy ilyen nagy bögre tejeskávét megiszok délután 1-2ig nem is kívánok semmit mert eltelít. Én egyébként javasolom mindenkinek h mozogjatok én Kangoora és Fitbollra járok ugy az igazi!!! Itt a nyár és lassan vetkőzni kell a strandon és a nyaraláson;)
38. Icus (válaszként erre: 37. - Camay)
2007. ápr. 21. 11:28
A cukor oké, de gondold el a "jó erős magyar kávét" éhgyomorra? És utána nem is eszel semmit sem délig.
37. Camay
2007. ápr. 21. 11:17
Az sehol sincs megadva, hogy hogyan kell fozni a kavet, csak, hogy kave. Mindenki ugy kesziti, ahogyan szokta, szerintem az nem gond, csak ne legyen cukor meg tej benne. Ez a lenyeg...ezt mar tobb helyen olvastam.
36. Icus (válaszként erre: 34. - Camay)
2007. ápr. 20. 12:59
Ezt nem is hallotam még, hogy a kávé vízhajtó. A különböző gyógyteákról már hallottam, de hogy a kávé? Én nem szeretem a kávét, de éhgyomorra kávét inni? Bár lehet, hogy itt nem a tipikus "magyar kávéfőzőn" fözött kávéra gondolnak.
35. Icus (válaszként erre: 34. - Camay)
2007. ápr. 20. 12:59
Ezt nem is hallotam még, hogy a kávé vízhajtó. A különböző gyógyteákról már hallottam, de hogy a kávé? Én nem szeretem a kávét, de éhgyomorra kávét inni? Bár lehet, hogy itt nem a tipikus "magyar kávéfőzőn" fözött kávéra gondolnak.
34. Camay (válaszként erre: 33. - Anita20)
2007. ápr. 20. 10:46

Szia!


Gratulalok a sikeredhez! Vegre valami pozitivat is olvasok, mert a cikk miatt mar piszkalodtak velem, pedig nem en talaltam ki, csak kozze tettem, ha nem is koveti valaki betu szerint, legalabb otletet merithet belole. En kiprobaltam, kisebb nagybb bunozessel es tenyleg lehet fogyni tole. Ez is mint minden mas az eletben nem kotelezo, annak aki nem hisz benne vagy nem akarja kiprobalni, de azert nem kell az ember fejet leharapni, mert megoszt masokkal is valamit, ami hasznos lehet.


Anita, ha nem birod a kavet, ihatsz teat edesitovel, citrommal vagy siman, az is jo, mert a kave az csak vizhajtonak van benne altalaban a dietakban. Ezt is olvastam, nem en talaltam ki!

2007. ápr. 17. 14:08
5 nap minusz 4 kilo és ugy hogy csipegettem közbe mást, de mindig diétás terméket ettem pluszba.
32. Icus
2007. ápr. 17. 08:10
"13 nap 8 kiló minusz" Most találtam ezt a fórumot. A diéta nagyon hasonló, csak szerintem durvább!! Itt azért a zöldsaláták megengedettek. Nem tudom, hogy ezek a diéták vajon miért ragaszkodnak a fekete kávéhoz, ráadásul éhgyomorra?? Én zöldteát ittam végig így is hatásos volt. Bár nekem vissza jöttek a kilók.
31. sbarbi
2007. ápr. 16. 22:36
Sziasztok!A 7. napon tényleg azt lehet enni amit akarunk?? a 6.napnál járok 3,5kg lement! Szóval én mindenkinek a figyelmébe ajánlom aki még nem próbálta.
2007. ápr. 15. 19:18
Sziasztok!Én is szeretném ezt a fogyókurát,de sajnos gyomorproblémáim vannak és nagyon sok a savam,igy szóba sem jöhet az,hogy reggel csak fekete kávé és az sem,hogy 3x-i étkezés.aki tud ezekre a broblémák mellet valamilyen jó fogyokurás receptet kérem irja meg.Mindenkinek sok sikert a fogyáshoz.csincsekati.
29. naggin (válaszként erre: 28. - Timiqe2)
2007. ápr. 14. 10:41
Szia! Nem, nem ettem semmi mást, csak azt amit előír. Viszont, ha nincs mennyiségi meghatározás annyit ehetsz belőle amennyit bírsz.
28. timiqe2 (válaszként erre: 24. - Naggin)
2007. ápr. 13. 10:37
Szia Azt kérdezném tőled, hogy közben ettél-e valamilyen gyümölcsöt vagy szigoruan betartottad azt amit ír?
2007. ápr. 13. 10:35
Én most keresem a "megfelelő" diétát, mivel a terhesség alatt feljőtt pár plusz kiló, és eddig ez tetszik a legjobban. Szeretném kérdezni azoktól akik ezt már próbálták, hogy volt-e valami rossz érzésük közben, úgy értem fejfájás vagy szédülés, vagy mennyire érezték éhesnek magukat? Előre is köszi a válaszokat.
2007. ápr. 12. 16:37

Ma kezdtem el a diétát. Szerencsére én mindent szeretek amit felsorol a diéta. A kávéval szenvedek mert soha nem kávéztam, így reggel 3 korty már nagy dolognak számít! Az ebédet megpróbálom délután 2ig kitolni, a vacsit 7ig megenni. Napközbe nagyon sok vizet iszok (2-3l. Így nem érzem annyira az éhséget. Az a kérdésem, ha pluszba szeretnék enni mondjuk egy almát vagy egy narancsot az étkezések között, amikor az nincs felsorolva az baj????

Köszi és kitartás mindenkinek!

2007. ápr. 11. 18:35
Sziasztok! Ez a diéta remek lehet, kár, hogy nem 7 napos, hanem 14. Ugyanis azonnal meg kell ismételni... :-)))
24. naggin
2007. ápr. 11. 10:53
Ez a diéta nagyon jó! Kicsit kemény, de ki lehet bírni. 2 éve csináltam, 2x2 hetet. Most kezdenek csak visszajönni a kilók:(. Ma viszont újra nekiálltam:)
23. detto
2007. ápr. 11. 01:18
Akárhogy is van, legfontosabb a kitartás! Higgyétek el, amikor elkezdtek lefele menni a kilók, akkor kaptam a legnagyobb erőt hozzá, mert láttam értelmét. Írtam életmódommá vált. Higgyétek el, meg lehet szokni!
22. 0565efa6e6 (válaszként erre: 20. - Vighy)
2007. ápr. 10. 19:49

Nem kell autót vezetnem ahhoz, hogy tudjam, benzinnel megy.

Jól néznénk ki, ha minden táplálkozási szakember végigpróbálnál a diétákat...

21. Icus (válaszként erre: 19. - Detto)
2007. ápr. 10. 15:54

Jó,jó tudom hogy a szűztea kapszula méregtelenítő, és "zsiroldó" hatása is van. Én csak azt mondtam, szerintem-e kapszula nélkül is lefogytál volna és perszehogy jól érzed magad hiszen fogytál.

Az a bajom, hogy én nem hiszek, sőt félek az ilyen kapszuláktól drazséktól. Én szivesebben iszom zöld teát, bár kitudja abban is mivan?

20. vighy
2007. ápr. 10. 15:47

Mindenki úgy ítéli meg a diétát, ahogy akarja...de ha nem próbálta ne ócsárolja!

Amúgy én nem tartottam egy évig a súlyom, de ez azért volt, mert én a diéta közben is elcsábultam...és voltak olyanok,a mit képtelen voltam megenni!

Tény, hogy hinni is kell benne :)

Amúgy a szűz teát korábban én is próbáltam, kiváló méregtelenítő, mint a zöld teák általában!

19. detto (válaszként erre: 17. - Icus)
2007. ápr. 9. 21:50

Icus!

A szűztea kapszulának van egy méregtelenítő hatása. Elmondanám, most nagyon jól érzem magam a bőrömben, mintha kicseréltek volna.

18. f72d419d5f (válaszként erre: 16. - Detto)
2007. ápr. 9. 20:45
A húgom is így fogyózott
17. Icus (válaszként erre: 16. - Detto)
2007. ápr. 9. 18:51
Minek kellett a szűztea kapszula. Szerinte, anélkül is fogytál volna. Hiszen változtattál az étkezési szokásaidon.
16. detto
2007. ápr. 9. 18:08

Üdv. Mindenkinek!

Néhány gondolatot megosztanék veletek, lehet segítek is a fogyásban az én speciális módszeremmel. Igaz, az első két hét nem volt könnyű, de már úgymond az életmódommá vált, és heti 1 kg lement rólam, annak ellenére tartom a súlyom már 5 hónapja, hogy most már vacsorázom is.

Szóval: Vettem a patikában Szűztea kapszulát. Napi 3 szemet ettem belőle.

Étrendemben azonkívül minden szerepelt. Reggel sokat ettem, délben kevesebbet és délután 2 óra után semmit, vagy esetleg gyümölcsöt, és sok vizet ittam.

Így 15 kg tól szabadultam meg 17 hét alatt és az sem mellékes, hogy lassan 50 éves leszek. Próbáljátok ki!

15. age11
2007. ápr. 9. 17:01

Heti 4,5 kg? Nem hinném, hogy ez egészséges lenne.

Én az ilyen cikkeket el se olvasom.

2007. ápr. 8. 20:51
Én sem iszom kávét ,teát lehet helyette?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook