Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

73. ea9c78b99a (válaszként erre: 72. - Norci78)
2007. nov. 11. 12:02
kezdek én is veletek csajok!legalább tartjuk egymásban a lelket!hajrá!
72. norci78 (válaszként erre: 71. - Estella)
2007. nov. 11. 11:27

szia!

nagyon örülök neked!Persz megvárlak én is holnap akarom kezdeni! :)

Este még jelentkezem, ha tudsz jelentkezz!

71. estella (válaszként erre: 70. - Norci78)
2007. nov. 10. 20:02

Szia!


Én hétfőn kezdem, ha kibírsz még egy napot, indulhatunk együtt. :) E

2007. nov. 9. 10:03

hát ugy látom senki nem akarja velem elkezdeni ezt a diétát.

Attól és elkezdem.Majd leírom hogy haladok! :)

69. Icus (válaszként erre: 68. - Tutajos11)
2007. nov. 7. 16:27
Ezzel lement több, mint 20 kiló, de most toporgok!!:(( Sajna!! Irigylem azokat, akiknek nem jelent gondodt a súlyuk. Szerintem ők csk annyit esznek amire a szervezetüknek szüksége van. Ezt kellene megtanulni!!
68. tutajos11 (válaszként erre: 66. - Icus)
2007. nov. 7. 16:04

megtartani ugy kell hogy csak ebédelsz a vacsi meg alma vagy zöldség esetleg semmi

.nekem ez bevált modszer

67. tutajos11 (válaszként erre: 61. - Dotty06)
2007. nov. 7. 15:55
szia nagyon ügyi vagy és kitarto.én 29 éves két gyermek anyucikája(11 éves és 15 honapos-fiu-lány)95 kg mal mentem szülni most 70és 74kg között mozgok.mingig feladom aztán másnap kezdem elöröl-kész tébolyda-nem?nálam a jo-jo efektus áll fenn mert már unom az egészet pedig csak8kg-ot kéne leadni,megtertani már megtudom vagyis vigyázni már könnyebb.
66. Icus (válaszként erre: 61. - Dotty06)
2007. nov. 7. 07:20
Hülyeség! Miről beszélsz? Hiszem két év alatt visszaszedted a 24 kilódat! Nem lefogyni a nehéz hanem megtartani. Ettől a diétától pedig nem fogod megtartani a súlyodat. :((Addig fogysz mig diátázol és utána mi van? Ez nagy baj sajna. Mindegyik diéta "siker-diéta" amig csinálod...
2007. nov. 6. 22:22

sziasztok

Valaki esetleg nem akarja elkezdeni ezt a diétát?

Hétfőn el akarom kezdeni, de ha van valaki velem ugy csak könnyebb lenne! :)

2007. nov. 4. 21:13

szia dotty06!

Még nem válaszoltál! Pedig nagyon kíváncsi vagyok!

Esetleg valaki tud válaszolni?

63. norci78 (válaszként erre: 61. - Dotty06)
2007. nov. 3. 12:58

szia

Hát a lelkesedésed nagoy felkeltette az érdeklődésemet! szerinted ha hús helyet halat v. v.mi szójás terméket eszek .....?

Az hogy "nem tartom be tökéletesen" mit jelent?

Mi az ami még belefér?

62. adri25
2007. nov. 2. 18:44
Szia Dotty! Te reggel,hogy bírod ki reggeli nélkül? mert én ha nem reggelizek elkezd fájni afejem.
2007. nov. 2. 17:58
sziasztok.én 2 éve végigcsináltam ezta diétát. szerelmes vagyok bele. igazából nem tartom be tökéletesen a leírtakat-de közel betartom. szal nem eszek cukrot meg kenyeret hanem kb az előírtakat. akkoriban 24 kilót fogytam tőle. és 2 évbe telett visszaszdni. ezért most megint jó nő akarok lenni. 2 hetet megcsináltam -7 kiló. marha jó csajok. még 13 és bomba jól nézek ki. egy dolgot ne felejtsünk. azt hogy mi a cél. nézegethetjük Beyonce meg a többi modell képeit és klipjeit és sajnálkozhatunk. de minek?- itt a diétánk. csak gondoljatok arra hogy akarjátok és ahogy elkezdtek fogyni rájöttök nem is nehéz. aztán valamelyik nap mondjuk 2-3 nap után baromira megfogjátok kívánni az asztalon azt az íncsíklandozó kaját. és meginoktok. ez tuti. de akkor gondoljatok rám [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Beyoncé[{[{[/A]}]}]ra és a modellekre . vagy símán arra miért is voltatok ezen az oldalon. figyi: igyál meg 2 pohár szénsavmentes vizet. egyél meg egy almát szívbaj nélkül. és hidd el már nem is fogod kívánni. és csúccs jó leszel. te vagy a legerősebb a legjobb . és imádni fogod hogy mindenki azt kérdezi majd. te lefogytál?-igen? mennyit? hogy csináltad?- tök jó érzés csajok én már csak tudom voltam 84 kilóű és 20 éves vagyok. ha bármi van keressetek meg együtt könyebb 20 223 1010 vagy dotty.06@hotmail.com ez az msn címem beszélünk róla. hidd el imádni fogsz reggel felébredni
2007. okt. 25. 17:01
köszi
59. adri25
2007. okt. 25. 16:49
Szia csadabogár. ha a fórum végére mész ott megtalálod ezt a diétát.
58. csodabogár (válaszként erre: 55. - Cslilla)
2007. okt. 25. 16:23
Halihó! El tudnád küldeni nekem ezt a diétát, uis én is 65kg vagyok, de régen 57-58 kg voltam...Előre is köszi! További Szép Napot Mindenkinek!
57. adri25
2007. okt. 22. 19:02
Szia Cslilla. Én is 65 kg vagyok és kb.6kg-tól kellene megszabadulnom. A te diétád mit tartalmazott,ugyanaz,mint itt a fórumon? Te is betartottál mindent?
2007. okt. 22. 18:17
Látom sokan kérdezősködnek a kávé pozitív hatásáról. Én azt olvastam, hogy zsírégető, természetesen cukor és tej nélkül! Ez komoly, már nagyon sok helyen olvastam róla.
2007. okt. 22. 18:04
Sziasztok! Most fejeztem be az ehhez hasonló 2 hétig tartó diétát( egy ismétléssel), szoval nekem eddig nagyon jók a tapasztalataim. Elég kemény dolog, de vigasztaljon, hogy csak 2 hét, és az a jó, hogy mivel tényleg hatásos, 2 hét után tutira nem állsz neki teletömni magad, mert annyira örülsz, hogy ilyen sokat fogytál. Szoval az enyém annyiban különbözik, hogy hangyányit más a menü, mint a közismertnél, és a lényeg, hogy minden étkezés előtt, meg kell inni 5 dl vizet és csak utána 10 perccel szabad megkezdeni az evészetet, mert akkor a víz már jól eltelít, és nem leszel éhes, és ha mázlid van, akkor azt az adagot sem bírod majd megenni, ami elő van írva. Szóval nem valami egészséges, de érdemes kibírni, mert nekem sikerült 2 hét alatt: 65-ről 57-re fogyni. Sok sikert mindenkinek!
2007. okt. 11. 04:34

4 évvel ezelőtt már végigcsináltam ezt, vagyis egy nagyon hasonló diétát. Akkor lement 8 kiló két hét alatt, (63 kg-ról indultam, ehhez 156 cm vagyok és tartottam a súlyom két évig, persze odafigyeltem jobban, mit eszek, de nem fogyóztam.

Utána már nem figyeltem mit eszek, jöttek is fel újra a kilók, október 1-én 73 kiló voltam, tehát 17-18 kilót kellene fogynom. Még négy napon van a diétából hátra, tehát, hogy mennyit fogytam csak jövő héten hétfőn tudom meg, mert nem vagyok hajlandó addig megmérni magam:))

Az biztos, hogy már az első hét után jobb volt a közérzetem, kifejezetten könnyebbnek éreztem magam, persze látni igazán még nem látszik, mert túl sok a súlyfelesleg.

Sokan írták, hogy nem szoktak kávét inni, meg reggel kávé, milyen káros lehet. Nos, nekem pont ezért jó ez, mert eleve nem szoktam reggelizni, csak az üres kávét iszom. (Fogalmam sincs mi a szerepe a kávénak ebben és más diétákban, de szerintem, aki nem szereti, nem szokta inni, az igyon helyette teát, igazi gyümölcslevet, vagy szénsavmentes ásványvizet.) Napközben vagy bekaptam valami szendvicset, vagy nem, aztán este jól telezabáltam magam.

Most rákényszerítettem magam, hogy mindent pontosan betartsak.

Vagyis nem pontosan csak ezt alkalmazom, hanem mellé iszom teakeveréket (öt különböző teából + citrom, grapefruit, ananász).

Ezt a diétát csakis azért választottam, mert hirtelen, látványos fogyást eredményez, (de nem szabad elcsábulni közben) így a két hét után már könnyebb betartani a „normális” étkezést. Persze tényleg oda kell figyelni továbbra is, mit és mennyit eszik az ember, ha tovább akar fogyni, vagy meg akarja tartani az elért eredményt.

Szerintem az nem jó, ha a két hét leteltével újrakezdi valaki ugyanezt, mert eléggé megviseli a szervezetet, de ez bármilyen diétára, fogyókúrára érvényes, úgy gondolom.

Tehát mindenkinek azt javaslom, hogy csak mértékkel, türelemmel és nagy kitartással végezzen fogyókúrát.

Még egy jó tanács, ha valakinek bármilyen betegsége van, akkor csakis szakemberrel való konzultációval válasszon magának megfelelő diétát, vagy kérdezze meg orvosát, hogy egy kiválasztott diétát alkalmazhat-e.

Nem szabad elfelejteni, hogy a plusz kilók sem két-három-négy hét alatt jöttek fel, így leadni sem lehet ezeket ennyi idő alatt büntetlenül.


Mindenkinek jó egészséget, és az áhított súly eléréséhez kitartást kívánok.

53. Tücsök56 (válaszként erre: 52. - Lizus79)
2007. okt. 11. 03:49

Igaz, elég rég kérdezted, de csak most olvastam. Hátha valakinek azért jól jön:)

Egyél gépsonkát.

Az nálam lévő receptben ez van.

Az utolsó napi vacsoránál kimaradt, hogy a fentiekből bármit, ami azt jelenti, hogy a vacsorára írtak közül választhatsz, amit a legjobban szeretsz.

2007. aug. 13. 16:23
Sziasztok!!Én ma kezdek bele ebbe a diétába,remélem sikerrel:)Csak lenne egy kérdésem:Főtt sonkát sehol nem találok,valamivel esetleg tudnám helyettesíteni??És még valami:az utolso napon vacsorára tényleg azt ehetünk amit és amennyit csak akarunk??
2007. aug. 10. 23:26
sziasztok!hát én úgy érzem elkezdem ezt a dolgot...tényleg a pozitívumok amiket említettetek meghozták a kedvem hozzá!!!kemény lesz az biztos,de remélem sikerülni fog!!!:)ki tart velem?!
50. mma (válaszként erre: 47. - Herkules)
2007. aug. 10. 13:28
Szia! Elolvastam a cikket. Valóban érdekes. Nem tudod, hogy az aerob edzés mit takar? Kipróbálnám.
2007. jún. 30. 16:05
sziasztok!Azért nemtudtam irni mert elutaztunk haza látogatóba magyarországra 2 hétre.Kipróbáltam a diétát,és nagyon jó volt.Habár én elötte már elkezdtem a gyorsított norbit,és ujra 55 kg vagyok mint a szülés elött.Pedig mindent eszek,csak fehérkenyeret,fehérlisztet és cukrot(helyette édesítöt)nem.A sulyom pedig nem ugrott vissza egyáltalán,söt még mindig fogyogatok,még jólenne 1-2 kg minusz.Már a régi szexi rucijaim is ujra jók rám.Pedig csak 5 hónapja kezdtem a diétát 65kg-ról.hajrá mindenkinek!Érdemes belevágni!!Sok sikert mindenkinek.
2007. máj. 30. 01:45

Sziasztok!

En tavaly novemberben vegigcsinaltam, nekem egy kicsit mas, mint a cikkben leirtak, de lement egy tizes. Tegnap ismet nekialltam, remelem ismet sikerrel.

Nalam az van irva, hogy nem ehetsz mast, ha ehes vagy vizet kell inni. Szo szerint be kell tartani mert ha nem, visszajonnek a kilok a ket het utan. Ha pedig megszakitod, varni kell hat honapot az ujrakezdeshez.

Mindenkinek sok sikert!!!

47. herkules (válaszként erre: 46. - Melinda72)
2007. máj. 4. 23:31

Hello!

A káposztalevessel és egyéb fogyókúrás receptekkel kapcsolatban szeretném a figyelembe ajánlani Drugs Bunny cikkét: A fogyás, szálkásítás elmélete.

Ez egy kb. kétoldalas cikk, nagyon érdemes elolvasni. A terjedelem miatt csak idéznék belőle 2 részletet.


"

Átlagember számára népszerű a diéta helyett a „fogyókúra” kifejezés, amely a

gyakorlatban egy rövid időszakig tartó „diétás” program, amely után vissza

lehet térni a normál étkezésre. Ezen a ponton kérném a kedves érdekelt

olvasókat, hogy ezt a pontot mindennek az alapjának tekinteni szíveskedjenek

és kérjük az agyakat azonnali hatállyal bekapcsolni. A fogyókúrák ugyanis a

mérhetetlen emberi butaság neonfénnyel izzó reklámtáblái! Olyan, mint

fogyókúra, nincs. Ha egy adott „étrendtől” - ami általában szemét kaják

fogyasztását jelenti, ami hétköznapi életben sajnos teljesen elfogadott –

elhízunk x idő, akár évek alatt, hogyan gondolhatjuk, hogy a felszedett

zsírtól egy-két-pár hét alatt megszabadulunk, általában éhezéssel? Hogyan

gondolhatjuk, hogyha még ez működne is, visszaállhatunk ugyanarra a szemétre

anélkül, hogy nem szedünk fel újra zsírt?

"


"Ha testünk telítve van megfelelő tápanyagokkal, nem lesz szüksége arra, hogy vészraktárt tartson fent és nem fog zsírt tárolni, ha felesleget nem viszünk be. Mi történik a hagyományos étkezésnél? Nagy tévedés hogy azt hisszük, a kövér emberek túltápláltak: valójában szemétből sokat, de megfelelő tápanyagokból keveset visznek be, tehát valójában alultápláltak! Így testük abban a kétségbeejtő helyzetben van, hogy zsírba raktározza a bevitt táplálék nagy részét, még azt a jelzést is kapja, hogy megfelelő fehérjéből és szénhidrátból kevés van, így még jobban raktározza a zsírt! Mi történik a hagyományos fogyókúrában? Ennek hatványozása. A káposztaleves és egyéb idióta diétákkal nem visznek be alapvető tápanyagokat a szervezetbe. A testnek ugyanúgy szüksége van a három tápanyagcsoportra, hogy működjön, mint az autónak a benzinre és az autóba is a megfelelő minőségű üzemanyagot töltjük. Ha nem viszünk be tápanyagokat, elég szénhidrátot és fehérjét, testünk az izmokat kezdi el bontani és azonnal elkezd vigyázni a zsírra. Így először a test szénhidrátkészletei ürülnek ki, majd az izmok kezdenek bomlani. Két hét éhezés alatt gyakorlatilag simán feléljük a glikogénkészletet ami az izmokban tárolódik. Ez tegyük fel összesen 2kg glikogén. Minden gramm glikogén megköt 4g vizet. Ez azt jelenti, ha 1 g glikogén elfogy, kiürül vele 4g víz, tehát röhögve veszítünk 10kg-ot a súlyunkból. A glikogén az izmokban tárolódik, ha kifogy, az izom mérete kisebb lesz. Zsírt gyakorlatilag semmit nem veszítünk, sőt testünk őrült módon ragaszkodik a zsírhoz. Amikor két hét múlva ráállunk a mérlegre és örülünk a 10 kiló mínusznak, jobb, ha nem nézünk a tükörbe, mert testzsír százalékunk még nő is, arányosan kisebb testsúlyhoz és izmokhoz van ugyanannyi zsírunk, mint azelőtt. Ahogy visszatérünk a szenzációs hagyományos étkezéshez, rögtön a bevitt szénhidrátok visszatöltik a glikogénkészletet, visszaugrik az elveszített víz, és a testünk mindent próbál gyorsan zsírba pakolni, hogy előre feltöltse a vészraktárainkat egy esetleges következő éhezésre – ne felejtsük el, semmilyen stimulációt nem adtunk, hogy hova tegye a tápanyagot, oda teszi ahol hiány van és ahogy azt betöltötte, előre kompenzálja az éhezést. Ezért van az, hogy a fogyókúra után „többet szednek vissza" mint amennyit leadtak."


Akit érdekel a teljes cikk, keressen rá keresővel, hamar ráakad.

Mégegyszer elnézést, hogy nem a teljes cikket idéztem - a hely szűke miatt.

És köszönet a cikkért Drugs Bunny-nak.


Herk

46. melinda72 (válaszként erre: 45. - Melinda72)
2007. ápr. 30. 12:20

Tisztában voltam és vagyok vele, hogy csak azt lehet anni ami le van írva! Csak szigorúan azt ettem, ittam! A második 14. naposon már a vége felé kihagytam a tojást, mert gyűlölöm és hánytam tőle.Ha meg kellett kóstólni a család kajáját azt is kiköptem! Az első kúra a alatt 6 kg-ot, a második alatt pedig 5,4 kg-ot fogytam. Ebből 6 kg jött vissza! Sokat olvasok azóta diétáról szóló cikkeket és soha többé nem fogok ilyen drasztikus akármibe belefogni! Tűzoltásnak jó, de ha nem vigyáz az ember lánya akkor visszajön, mert a szervezet pánikszerűen elkezd tartalékolni. Két hete a "zsírmentes"/cukor, édesség, fagyi stb...nuku/ diétát csinálom és itt is megvan a 6 kg minusz, de egyáltalán nem vagyok éhes! Próbáljátok ki! Ajánlom mindenkinek!

Kitartás!

45. melinda72 (válaszként erre: 26. - Anita20)
2007. ápr. 27. 18:17
Ennek az a lényege, hogy csak azt lehet enni ami le van írva. Semmi mást!!! Ha letellik a 14 nap akkor ehetsz azt amit szeretnél! Mennyit fogytál? Kitartottál?
44. melinda72 (válaszként erre: 24. - Naggin)
2007. ápr. 27. 15:34

Mit ronthattam el, hogy nekem nem sikerült?

Amikor a családnak főzött kajákat megkóstoltam még az is kiköptem! Csak az ment le a gyomromba ami le van írva! Ici-pici mennyiségben, nem dupla adagban! Sajnálom egyébként, mert nagyon élveztem ahogyan mentek lefelé a kilók!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook