Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

103. estella
2007. nov. 14. 15:06

Sziasztok!

Én egy kiló mínusszal "büszkélkedhetek". És bizakodva várom a jövőt:) Még mindig sok folyadékot kívánok, de az édességet már csak a szemem. Tutajos, szerintem se hagyd abba "pusztán" kényelmességből, persze ha úgy érzed, nagyon rosszul vagy az más.

102. ea9c78b99a (válaszként erre: 101. - Tutajos11)
2007. nov. 14. 14:44
ne keress kifogást én is a nehéz napokat élem!
2007. nov. 14. 12:04
sZIASZTOK! nekem most fog megjönni naon beteg vaok! ugyhogy majd elöről kezem ha elmult mert ez igy nem buli.de azért figyellek titeket.majd nagyobb erővel indulok neki ujbol-nektek kitartást!!!!!!!
2007. nov. 14. 10:30
2kilo minuszt mutat a mérleg.ugy nézem a mai kaja nagyon gyenge ebédre a 2 tojás saláta paradicsom.valamit én még biztos enni fogok ésszel mert úgy ki fog éhezni a szervezetem hogy csak na szerintem almával fogom potolni ami hiányzik
99. norci78 (válaszként erre: 95. - Tutajos11)
2007. nov. 13. 22:06

szerintem enni kellene v.mit. Mert ha nem eszel akkor a szervezeted raktározni fog! És az egyenlő azzal hogy nem fogysz!

Próbálj meg egy kicsit enNI!!!!!!!!!!

2007. nov. 13. 21:29

sziasztok én is itt vagyok!

Reggel megmértem magam és nem ment le semmi! :( De most van meg és az is befolyásolja(szerintem)

De nagyon jól telt el a második nap is! :)

2007. nov. 13. 19:37
Hajrá nektek is, én is rendben lezajlottnak mondhatom a mai napot, bár azt hiszem,kicsit kevés sonkát vettem :) tudnék még enni, bár éhesnek én sem mondanám magam. De nem baj, majd iszom egy jó gyógyteát, aztán ennyi. Holnap reggel mérlegre állok, hátha van valami változás,amúgy a "zsír megrogyását" már érzem. Lazább a hasam, a combom, a fenekem. Nálatok valami hasonló?
2007. nov. 13. 18:25
a 2.napom is rendben lezajlott most ettem meg a 20deka sonkát.nem vagyok éhes ami nagyon joooo!pedig a család eszi a chilis babot!azt hiszik nem vagyok normális!kitartás mindenkinek hajrá estella ,tutajos11, norci 78!holnap már a 3.nap jön!
2007. nov. 13. 14:43

Sziasztok!énis megvagyok köszi a biztatást. ma még nem volt időm enni,most főztem csalán észöldteát mindjárt iszom is.még nemis vagyok éhes de ez igy nemigazán jo hogy nemis eszem de ha megfeszülök sincs időm ,rohangálok mint pok a falon a dolgaimat intézem.szerintem ma csak almát meg teát eszem-iszom.(szerintetek igyis jo????)én sosem reggelizem,déltől nincs időm enni kb-13 oráig,na utána már kezdek éhesedni.3 hete szoktam le a kávérol azota neskafé-3az 1-bent iszom, ugyhogy sajna én most iszom egyet (megint eltérek a diétátol óóó)de a kislányom nemigazán alszik éjjel és hulla fáradt vagyok....

Puszi nektek ,kitartást,De azért igyekszem odafigyelni adiétára legalábbis probálkozom.De amint irtam nálam az a gond h.nemigazán eszem.na majd meglátjuk....

2007. nov. 13. 10:45
én is szomjas voltam egész éjjel ez gondolom jó jel!ma reggel megittam a tejet meg egy korpás kiflit!aztán irány a wc!hát a szorulásos problémámnak ugy néz ki hogy vége!egy kiloval mutat kevesebbet a mérleg.ebben a diétában az tetszik hogy nem kell éhezni azt ugyanis nagyon utálom
2007. nov. 12. 22:02
Hát lányok, az első napot örömmel és sikeresen kipipáltnak tekintem. Éhes nem vagyok, nassolni tudnék, de nem fogok és szerintem pár nap múlva már nem is fog hiányozni. És holnap lehet enni egy gyümölcsöt, ami pont jó lesz. REmélem ti is hasonlóan jól vészeltétek át a napot. Jó éjt és kitartás mindenkinek!
2007. nov. 12. 18:16

holnap ki mit eszik?

És miből mennyit!?

91. norci78 (válaszként erre: 84. - Tutajos11)
2007. nov. 12. 18:14

szia!

Nehogy felad! Ha már elkezdtük akkor most már végig is csináljuk!Szerintem ne este állj rá a mérlegre hanem reggel, este mindig többet mutat! :(

Ráadásul nálam 85 kg-ot mutat a mérleg! :(

De nem baj esz ez még kevesebb is!

90. norci78 (válaszként erre: 86. - Ea9c78b99a)
2007. nov. 12. 18:11

ez nagyon tetszik!

Szerinem ki fogom próbálni a kövi alkalommal!

2007. nov. 12. 18:10

sziasztok! Én is most értem haza!

Hihetetlenül jól bírtam a mai napot! Legalábbis idáig! Én is szomjas vagyok! De inkább az legyek mint éhes!

2007. nov. 12. 17:46

Sziasztok!

Most értem haza és épp a vacsimat eszegetem. A spenótebédet egyszerűen megoldottam, parajpürét vettem, só, fokhagyma, aztán ennyi. Most a finom salimat eszem, hagyma is van benne, remélem az nem baj, és natúr pulyakmell.

Éhes nem vagyok, egész nap nem is volt ilyen gondom, csak szomjas vagyok nagyon. Ittam gyógyteát,meg vizet és még fogok is :) Ti hogy vagytok?

2007. nov. 12. 17:39
nagyon lepattantatok!én már túl vagyok a vacsin is.elég jól ment a mai nap
2007. nov. 12. 11:59
azota megfőztem a spenótot és megosztom veletek hogy pici változtatással hogyan lesz egészen ehető.ugye liszt keményitő kilőve a süritéshez ezért tojással oldottam meg a dolgot mivel az amugy is jár hozzá.15dkg friss spenótot fél liter husleveslében /kockábol is jo!/puhára főztem egy gerezd fokhagymát kevés borsot édesitőszert tettem hozzá 1 evőkanál tejfölt és a végén belekevertem a 2 tojást.komolyan mondom jo lett.mégsem főtt natur spenótot kell enni mert az nagyon fűizű.úgy látom mindent meg lehet picit bolonditani anélkül hogy a lényegen változtatnánk.ha van nektek is ötletetek osszátok meg mindenkivel!este a főtt husit összekeverem a salátalevéllel és csinálok rá pici ecetes édesitős öntete meg a főtt zellert-jó étvágyat!
2007. nov. 12. 10:19
sziasztok!sorstársaim!a mázsálást megejtettem:108 kilo!na ez szép!vettem reggel friss spenotot meg csirkecombot a steak helyett.lebőrőztem már fő levesnek a zellerrel.nem lesz könnyü azt ugye tudjátok de majd tartjuk egymásban a lelket szóval mindenkinek sok erőt és kitarást kivánok!mi a véleményetek arról hogy minden este mondjuk 8kor jelentsünk itt a napi történésekről?irjatok!puszi mindenkinek!
2007. nov. 12. 07:52

Na szép jo reggelt mindenkinek! na és kitartást(nekemis),nekm 73 kg-ot mutatott a mérleg bár nekem csak a hagyományos van,ugyhogy sajna a dkg-ot nem mutatja pedig az tök jo lenne még biztatna is ha este ráállnék és már kevesebbet mutatna,csak attol tartok hogy 3 nap után feladom de hátha nem .Meg majd taposozok is ha lesz időm a 16 honapos kislányomtol.


KITARTÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

83. estella (válaszként erre: 82. - Tücsök56)
2007. nov. 12. 07:23
köszi a segítséget, igen, én is így tervezem. Csak már induljon el a fogyás. Onnantól minden könnyebb lesz :), a mozgás is.Ha karácsonyig sikerölne leadnom nekem is 9 kilót, nagyon elégedett lennék. Úgyhogy kitartok. Ja, a hulahopp biztosan jó, nekem is bevált már régebben, csak egy kicsit nehezebb karikával az igazi ,nem a szuperkönnyű, szertornához használt változat. Kicsit üt, de jobban viszi a zsírt :)
82. Tücsök56 (válaszként erre: 79. - Estella)
2007. nov. 12. 07:05

Én pont 5 kilót fogytam ezzel a módszerrel két hét alatt. Jó kezdő lökést adott. Azóta türelmesebb vagyok, és nem akarom egyszerre leadni a még felesleges kilókat.

Másfél hónapja fogyózom és eddig lement 9 kiló.

Most már tudok mozogni is, nem fulladok annyira.

Ami a legjobban zavar, az a hasam, az megy le a legnehezebben. Megpróbálkozom a hullahoppal, hátha az segít.

2007. nov. 11. 21:37

Én mozogni nem fogok, nem azért, mert lusti vagyok, hanem mert akkor szeretnék "finomítani", ha a nagyja már lement. Én 69 szeretnék lenni, de mint írtam, elsőre 5 kiló mínusszal megelégednék. Ebből kikövetkeztethetitek, hogy ehhez képest ötnél is több feleslegem van :) BOcs, de olyan rossz lenne leírni.

Ha végzünk, megírom. Vagy közben, ha belelkesülök. Aztán később jöhet a mozgás, meg az életmód váltás. Jó éjt! És elszántságban gazdag reggel! :)

E

2007. nov. 11. 21:05

holnap én is lemérem magam!

cm-ben is és kg-ban is! :)És remélem sikeres 2 hetünk lesz?

Ki hány kg-ról indul? Mert az sem mindegy mennyiből kell fogyni, ti mozogtok mellette?

2007. nov. 11. 18:56

Sziasztok!


Én majd reggel mérlegelek, most este inkább nem...:)

Én sem hiszem, hogy eredeti steaket eszek, inkább pulykahusit, szerintem ez nem akkora kihágás. És a hal sem. A lényeg, hogy ne kajáljunk mellé. A kávé reggelinek örülök, az nekem olyan, mint a nass. Szóval azzal nem lesz gond. Kitartást nekünk, remélem eredménnyel járunk. Én már 5 kg fogyásnak is naggggyon tudnék örülni.

E

2007. nov. 11. 18:03

sziasztok.

Akkor holap indul a kéthetes diéta! :)

Én mivel nem nagyon szeretem a húst, igy a vacsim steak helyett halat fogok enni!

Szerintetek ha ilyen kis cseleket csinálok az baj?

Végül is fehérje.........

2007. nov. 11. 17:03
köszi nektek-akkor holnap énis csatlakozom hozzátok.(most sült kobit,hurkát ettem na nemsokat)Este megiszom még a mályvateámat.mérlegre állok és felirom az erit,aztán már csak kitartás kellesz.
2007. nov. 11. 12:32

Halihó!


Örülük, hogy így összjöttünk, együtt biztos könnyebb lesz.Este akkor még benézek, addig is erőt gyűjtök :) Bár ha elfoglalja magát az ember, akkor azért nincs éhezés ebben a diétában, csak a fölös eszegetés marad el...

Tutajos, ha a fórum legeslegelejére mész, a nyitóbeíráshoz, ott megtalálod a diéta leírását. Ez egy kötött menüt előíró kéthetes program, nézd meg és ha gondolod, csatlakozz. Üdv mindenkinek! E

2007. nov. 11. 12:31
szia tutajos!az elöbb láttalak a zöldségse diétán épp neked akartam irni hogy gyere át ide mert ez sokkal emberibb nem kell egy hétig legelned!többen kezdjük holnap kezdjük. a heti étrendet megtalálod a cikk elején olvasdd el!
2007. nov. 11. 12:25
sziasztok!mit lehet enni ebben a diétában,leirná valaki-elöre is köszi. akkor veletek tartok énis.nekem kb-8-9 kg ot kéne fogyni.most 72-74 között ingázok,és 67 szeretnék lenni. válaszotokra várok.leirjátok nekem hogy napi szinten mit esztek??????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook