Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

133. estella
2007. nov. 21. 15:33
Gratula!!! Én most stagnálok, kilóban és kitartásban is, de majdcsak....
2007. nov. 21. 14:40
Sziasztok!juhéééé-ma mértetkőztem és 70 kg-ot mutil a mérlrg azaz -3kg!!!!!!!!!!!! most tornáztam:15 perc taposogépezés,+comb, fenék, csipő, beső comb torna.ugyhogy készen vagyok
131. estella (válaszként erre: 129. - 2db8a1ae1c)
2007. nov. 20. 22:37
Igen, ezek saját kezűleg készített turmixok, tejjel
2007. nov. 20. 14:41
ó olyan jo hogy könnyebnek érzem magam.....
129. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 124. - Estella)
2007. nov. 20. 09:55
melyik turmixok konkrétan? vagy készített?
2007. nov. 20. 09:38
ma kéne újrakezdenem a kúrát de nem tudom lesz e elég lelkierőm mert baromi éhes vagyok!este bűnöztem tojásos paprikát mert majd megvesztem érte!valahogy kiéhezett a szervezetem úgy érzem a finom izekre.igyexem nem feladni. ma én is tornázom fél órát mert mozgással sokkal kónnyebben mennek le a kilók.irjatok csajok!puszi mindenkinek!
2007. nov. 19. 20:38
sziasztok! na még élek,és lement 1,5kg.ugy örülök ennek mint maki a farkának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HOLNAPTOL PROBÁLOK IDÖT SZAKITANI 30 PERC TORNÁRA IS HÁTHA GYORSABBAN lemennek a kg-ok na és küzdök a kitartással is amihez borzaszto nagy akaraterő kell!!!!!!! ez a 3. napom volt.
126. Tücsök56 (válaszként erre: 123. - Ea9c78b99a)
2007. nov. 19. 04:21
Lehet, félreértetted ezt a mindent lehet enni a 7. nap este. Ez arra vonatkozik, hogy az addig felsorolt vacsorák közöl választhatsz bármit.
125. estella
2007. nov. 18. 20:08
ja, hát az idéngyümölcsöket gondlom mással, vagy fagyasztottal lehet pótolni...
124. estella
2007. nov. 18. 20:07

Sziasztok!


Hát, ma aztán adtam a bármit ehet és amennyit akarnak.... és nem a vacsoráinkból válogattam. De azért nem ettem degeszre magam, mostanában nem is kívánok annyi kaját már és a legnagyobb bűn egy kóla volt. Remélem azért nem lesz gáz. Holnap már a második hetet kezdjük, ugye kitartunk!

Találtam egy hasonló diétát, 7 nap 7 kiló címmel, ide bemásomolom, hátha érdekel titeket. Nem a mostani diétánk helyett, csak esetleg utána. Vagy nem tudom. Mindenesetre legyen meg :)


1. nap

Reggeli: 2 dl almaturmix.

Tízórai: 2 dl almaturmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg párolt borsó, 2 db korpás keksz.

Uzsonna: 2 dl almaturmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl almaturmix.

Pótvacsora: 2 dl almaturmix.

2. nap

Reggeli: 2 dl banánturmix.

Tízórai: 2 dl banánturmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg párolt, franciasaláta-keverék, 1 szelet natúr tengeri hal.

Uzsonna: 2 dl banánturmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl banánturmix.

Pótvacsora: 2 dl banánturmix.

3. nap

Reggeli: 2 dl málnaturmix.

Tízórai: 2 dl málnaturmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg párolt karfiol light majonézzel, 1 szelet natúr karaj.

Uzsonna: 2 dl málnaturmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl málnaturmix.

Pótvacsora: 2 dl málnaturmix.

4. nap

Reggeli: 2 dl eperturmix.

Tízórai: 2 dl eperturmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg párolt répa light majonézzel, 1 szelet natúr csirkemell.

Uzsonna: 2 dl eperturmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl eperturmix.

Pótvacsora: 2 dl eperturmix.

5. nap

Reggeli: 2 dl vaníliás turmix.

Tízórai: 2 dl vaníliás turmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg párolt zöldborsó light majonézzel, 1 db csirkecomb.

Uzsonna: 2 dl vaníliás turmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl vaníliás turmix.

Pótvacsora: 2 dl vaníliás turmix.

6. nap

Reggeli: 2 dl szederturmix.

Tízórai: 2 dl szederturmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg zöldbab light majonézzel, 1 szelet tengeri hal.

Uzsonna: 2 dl szederturmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl szederturmix.

Pótvacsora: 2 dl szederturmix.

7. nap

Reggeli: 2 dl mangóturmix.

Tízórai: 2 dl mangóturmix, 2 db korpás keksz.

Ebéd: 35 dkg párolt vegyes zöldség light majonézzel, 1 szelet sovány marhahús.

Uzsonna: 2 dl mangóturmix, 2 db korpás keksz.

Vacsora: 2 dl mangóturmix.

Pótvacsora: 2 dl mangóturmix.

2007. nov. 18. 12:20
norci78!köszi a biztatást nem adom fel pedig majd belehaltam ahogy a családom/3 gyerek és az anyukám/megették délben a brassóit!ha nem tudod mit egyél ott az 4elején az étrend nézz bele!mindenkinek puszi és kitartás!elvileg ma este bármit ehetek mert ez a 7.nap
122. norci78
2007. nov. 18. 11:00

nem szabad feladni!Nagyo ügyesek vagytok! De már most örülök annak hogy belevágtam! Csak még mindig bajban vagyok hogy mit egyek a mai nap!

pincike, ne idegeskedj, bisztos elindul a kg is lefelé! :)

2007. nov. 18. 08:57
rossz a kedvem kicsit mert áll a sülyom pedig ez a 7.nap.az a rohadt menzi hogy betudja folyásolni a dolgokat!pedig érzem hogy lapos a hasam könnyebb a közérzetem a kilók mégsem mennek most lefele,na mindegy nem adom fel most már csakazért sem ha eddig eljutottam nektek is kitartást
120. norci78
2007. nov. 17. 19:09

sziasztok,

Egy kicsit el voltam tünve, de tegnap sok dolgom volt.Képzeljétek ma már eljuttam infraszaunába! Óriási jó volt! Mindenkinek ajánlai tudom. Mérekezni csaak hétfőn akarok! Addig nem tudok semmit mondani a súlyomról! :)

Holnap ti mit fogtok enni??????????

119. estella
2007. nov. 17. 14:00

Sziasztok!


A tegnap nekem kész zűr volt, azért nem írtam, de a menüt betartottam. Mára újabb egy kiló mínusz, de látványban sokkal több! Tényleg. A ruháim bővebbek, combban, fenékben is és még a párom is észrevette a fogyást, pedig ő mindennap lát. A hétvégét remélem sikerül bűntelenül tölteni, bár ilyenkor nagy a kísértés, de majdcsak.

2007. nov. 17. 12:56
sziasztok! közi megvagyunk csak áll a sulyom amiota megvan a bajom(73)na majd a jövöhéten hátha beindul és lemegy az a fránya kg!!!!!!!!!!!!!!
2007. nov. 17. 09:16
na mi van mindenki eltűnt! irjatok már még akkor is ha bünöztetek
2007. nov. 16. 15:20
na most bebűnőztem egy gesztenyepürét egyszerűen kellett a lelkemnek az édes!ti hogy álltok?
2007. nov. 16. 09:18
sziasztok4az én sulyom megállt gondolom anehéz napok miatt:-)nem is vok éhes de ezért megeszem a reszelt répát hogy beinduljon a gyomrom irjatok ti hogyan álltok!
114. norci78
2007. nov. 15. 19:38

szisztok!

Hát tényleg nagyon szuper ez a diéta, nagyon jól érzem magam!

Ti hogy álltok a kg-al? Én most nem akarok rállni hétfőig, de nem tudom ki fogom-e bírni, mert már odaraktam az ágyam mellé!

2007. nov. 15. 18:40
kitartás én is éhes vagyok!megeszek egy banánt mert nem birok úgy elaludni hogy éhes vagyok.egy banán nem hiszem hogy nagy bün lenne hisz a vacsi ugyis joghurt meg gyümölcs
112. estella
2007. nov. 15. 18:03
Hát most először éhes vagyok. Úgyhogy megeszem a maradék sajtot, meg azt hiszem, iszom egy kis kávét. és később jön majd a vacsi, hogy maradjon "vésztartalék", ha megint éhes lennék. Holnaptól azért már rendesebb kaják lesznek hétvégén, hal, grillcsirke, aztán indul újra a menü.:)
111. estella
2007. nov. 15. 13:41

Sziasztok!

Én most ebédelek, szerintem a sajt még sok is lesz, de a holnapi halat már várom. Kilóban ma reggelre nem volt változás, de a szoknyám bővebb :)

2007. nov. 15. 12:01
csajok csúcs a mai kaja!kicsit változtattam de nincs benne semmi plusz !a káposztál lepároltam kicsi borssal ecettel.mikroban megsütöttem a tojást mint a rántottát .a káposztára ráöntöttem a sült tojást ráraktam a reszelt sajtot és most itt tötmöm a fejem a gép előtt.nagyon gyorsan készen lett.anyukám is megkóstolta és nagyon izlik neki
2007. nov. 15. 11:27
sziasztok norci estella tutajos!mintha kicserélnének szépen napról napra!hihetetlenül jó érzés!az én anyagcserém is fel*zódott a wc mellé már beraktam egy könyvet:-)az előirtak mellet bünöztem gyümit de az nem árthat!irjatok mi van veletek!én most esek neki a párolt káposztának sajtnak tojásnak!
2007. nov. 15. 07:34
Ó DE RENDESEK VAGYTOK HOGY BIZTATTOK!!!!!!!!!!!!! NA AKKOor ma ujbol nekilátok és ennyi biztatés után már nem adom fel !!!!!!!!!!kicsit le leszek maradva töletek de nem baj igy legalább látom érdemes küzdeNI !!!!! DE NOST MEGYEK IS MERT PICI LÁNYOMMAL AZ ÜGYIN VOLTUNK tegnap est azota egyfojtába lázas,piros a torka szegénykém.puszi nektek később visszenézek mégegyszer öszi a biztato sorokat.tisem adjátok fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
107. norci78
2007. nov. 14. 19:22

eddig mindig gondjaim voltak a wc-re járással, és most ....mintha kicseréltek volna!

Tele vagyok energiával! Nagyon jól érzem magam! :)

Kitartást, és mindent bele

106. norci78 (válaszként erre: 101. - Tutajos11)
2007. nov. 14. 19:19

jaj ne add fel!

utánna meg kezdheted előről...

105. norci78
2007. nov. 14. 19:12

sziasztok

Képzeljétek reggel ráálltam a mérlegre és már csak 82kg volt!!!!!!

2007. nov. 14. 17:58
örülök hogy fogytál estella!az én kiloim is m ocorognak ami jó érzés.megettem a mai vacsit ami sonka paradicsom volt a salit nem kivántam pedig bent a hütőben vigyorog na holnap elkezdem a 4.napot már előre örülök a párolt káposztának mert iiiimádom!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook