Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

163. Karibu (válaszként erre: 162. - Adrika59)
2008. máj. 7. 16:21

Szia!

Én hétfőn kezdtem a második hetem :). Ilyen kevés kcal-nál normális ha így érzed magad, de azért vigyázz magadra, inkább szegd meg egy kicsit ha nagyon nem bírod. Sok sikert!

2008. máj. 7. 13:57

Sziasztok!

Hétfőn kezdtem el ezt a diétát, az első két nap nekem nehéz volt, fájt a fejem, és volt hogy remegtem:( Most jobban odafigyelek, hogy eleget igyak, ma már teljesen jól vagyok, tele energiával. Van esetleg valaki, aki csinálja most ezt a diétát? Nem akarom feladni semmiképp, de néha jól jön egy kis támogatás:)

161. Karibu
2008. máj. 2. 17:04
Ma volt az utolsó napom, de ez a hét teljes kudarc volt mert szinte egyáltalán nem tartottam be. De egy hét alatt így is meg van a -4 kg, és jövőhéten újra megcsinálom ezt a hetet:).
160. Réka21 (válaszként erre: 158. - Prillangó)
2008. máj. 1. 11:02
Köszi pillangó ma reggel 72-t mutatott a mérleg ami minusz 2 kilót jelent.Nagyon örülök és sokkal jobban érzemmagam a salátátol és a rengeteg zöldségtől:)Köszönöm hogy szurkolsz puszi érte
2008. ápr. 30. 08:18
Sziasztok! a 8. napon járok! 88,5 ről kezdtem( 3 hónap alatt visszajött 1,3 kg-t a 4. napon elértem,most alákerültem az áhított 87-nek:86,5-öt mutatott a mérleg!Tehét 7 nap alatt 2 kg!! Nagyon elégedett vagyok, ahhoz képest, hogy nem tartom be teljesen a diétát: ha nem cserélgetném a napokat biztos jobb lenne az eredmény.Én ezzel is ki vagyok békülve,hisz most nem vakarom a hűtő ajtót éhségemben!Ja, és mellette nagy sétákat teszek és kerékpározok!Mindenkinek kitartás!
158. Prillangó (válaszként erre: 157. - Réka21)
2008. ápr. 30. 06:28
Réka, most kezdődik a negyedik napod! Remélem, volt elég kitartásod, mert ha igen, én biztos vagyok benne, máris látod az eredményt, az pedig tovább fog ösztönözni.
157. Réka21
2008. ápr. 26. 22:17

Sziasztok holnap vagy hétfőn főzöm az első 7 napos diétás levesemet muszály lefogynom 173cm vagyok és 74kg.Tavaly nyáron 65 voltam keveset ettem sokat pilates-eztem.Kérlek szurkoljatok egy hét mulva jelentkezem mi lett az eredmény.Jah és énis minden drága sorstársamnak ezerrel szurkolok

Sok puszi

156. Karibu (válaszként erre: 154. - Prillangó)
2008. ápr. 23. 16:04
Igen, én is örülök hogy vannak sorstársaim:). Nekem nagyon bejön ez a diéta, az 5. napon -3kg. És a kaják is finomak (leszámítva a mai reggelit:S).
155. sabres (válaszként erre: 153. - Prillangó)
2008. ápr. 23. 10:37

Aha, koszi a valaszt. en a 6. nap ota ugy csinalom h amikor azt irja h zold salata akko a zold fejes salatat eszem, ha meg csak annyit ir h salata akko vegyeszoldseget.


A sort meg hat betartom termeszetesen, de azert mar kezdem unni a sok asvanyvizet :D


Kitartast mindenkinek! (En a 9. napon vagyok es latszik egy kis eredmeny.)

2008. ápr. 23. 07:17

Karubunak és Évababának meg kitartást!

Jó, hogy ti is vagytok! :) Legalább tudjuk majd egymásban tartani a lelket.


U.i.: Nem hiszem, hogy ne lehetne egy hét kihagyással folytatni a hétnaposat (ami tulajdonképpen 14 nap). Hiszen ott van pl. a 90 napos fogyókúra...

153. Prillangó (válaszként erre: 150. - Sabres)
2008. ápr. 23. 07:15

Sabres!

Szerintem rengeteg féle salátát lehet kapni mostanság, szóval ne ragadj le a hagyományosnak tartott fejessaláta mellett!

Amúgy volt, hogy a saláta helyett én is inkább párolt zöldséget ettem, mert annyira kívántam a meleg kaját.


A sör az határozottan tilos! :) Gondolj a sörhasra, és máris jobban csúszik az ásványvíz. ;)

2008. ápr. 22. 13:15

Sziasztok!

Én már január végén kipróbáltam ezt a 7 napos diétát(más forrásból jutottam hozzá)másfél hétig bírtam,de nagyon jó eredményt értem el:10 nap alatt 91,6 ról 87,2-re 4,4 kg fogytam.azóta nem bírtam elkezdeni újra,de olvastam is, hogy ajánlott 2 heti kúra után 3 hónapot kihagyni.Most kezdem megint, ürölük hogy megtaláltam ezt az oldalt ahol sorstársakkal eszmecserézhetek!

- mellesleg egy munkatársnőm hízott a kéthét alatt 1,5 kg-t.Nem értem hogyan!

151. Karibu (válaszként erre: 150. - Sabres)
2008. ápr. 21. 15:33
Én a zöld salátát vegyeszöldségnek vettem, különben nem is bírnám, bár csak a harmadik napnál vagyok:)
150. sabres
2008. ápr. 21. 10:51

lenne egy kerdesem hozzatok?? leginkabb a cikk szerzojehez, de mashova nem tudtam irni. A 7. napnal tartok de a salataval nagyon nem boldogulok. Az lenne a kerdesem h a salata ill. a zold salata kozott van kulombseg v. csak a szerzo/fordito irta igy? En arra gondolok h a sima salata az vegyes zoldseget jelentene m. tulzottnak tartok ennyi zold salatat.Peldaul a tegnapi nap(6.) ebed + vacsorakor is salata volt, en nem birtam ennyi zold salatat enni ugyh az elmeletemet alkalmaztam megpedig vegyeszoldseget ettem. Nektek mi a velemenyetek??


Sort gondolom nem lehet fogyasztani, igaz? Tehat buliba csak asvanyvizet egesz ejjel igaz??? :D

2008. ápr. 11. 06:17

Ma, a 12-ik napon 5,5 kg minusz! Kevesebb, mint statisztikailag kellene, de kit ééééééérdekel! Én elégedet vagyok! :)


Párolt spenót: csepp olajon hagymát párolsz, aztán fokhagymát törs bele, és rögtön rádobod az egész spenótleveleket, majd óvatosan átforgatod. Ha már "megroggyant" és szép fényes méregzöld, akkor kész. Csirkemájhoz is finom! :)


Én a steaknél icipicit csaltam, mert üresen borzalmas. Sót nem, de mustárt és fokhagymát használtam! (Behúzza a nyakát...) :)))

148. vikica79 (válaszként erre: 143. - 159460314e)
2008. ápr. 7. 13:10

Szerintem nem azon múlott, hogy nem mnet le több kiló. Szerintem mindegy mikoe ebédelsz és vacsizol, csak azt egyél ami írva va. Szerintem inkább az a fontos, hogy minden nap azonos időben legyen lehetőleg az ebéd és vacsora.

Te steaket ettél? Nem jó 1 szelet hús naturon sütve? Én nem igazán szeretem a steaket.

147. vikica79 (válaszként erre: 144. - Prillangó)
2008. ápr. 7. 13:06

Bocsi, most láttam ez az üzit.

ügyes vag! De jó lenne, ha án is látnám már ennyi nap után az eredményt!

Könnyű betartani?

146. vikica79 (válaszként erre: 145. - Prillangó)
2008. ápr. 7. 13:04

Szia!


Szerintem eheted.

A párolt spenótót hogy csinálod? Még nem is hallottam, hogy így is el lehet készíteni.

Én amúgy holnap fogom elkezdeni ezt a diétát, mert csak most akadtam rá, és godoltam kipróbálom. Azért holnap, mert kiszámoltam, így vasárnapra esik a 6.nap, amikor 1/2 grillcsirkét lehet enni :-)).

Te mikor kezdted? megvolt az eredmény?

2008. ápr. 5. 21:34

"7. napon vacsora: bármi, amit szeretsz!"


Ez pontosan mit jelent? Bármi a korábbi napok ebédjei vagy vacsorái közül?


Vagy tényleg ehetem a kedvencemet: párolt pulykamell, párolt sepnót és barnarizs?

2008. ápr. 5. 19:21
Ma van a hatodik napja az első 7 napos fogyókúrának. Eddig 2008.03.31-től 2008.04.05-ig 3,1 kg-ot fogytam. Nagyon-nagyon szeretném betartani 14 napig, és legalább 7 kilót fogyni, aztán pedig egy hét szünet, a súlymegtartásért.
2008. márc. 15. 08:44

Sziasztok!

Megcsináltam, ma van a 14. napom.

Nem volt könnyű! 60kb-ról indultam de csak 4kg ment le.Tornáztam is pedig. Nem vagyok elégedetlen, szerintem ez is nagyon szép eredmény. most már csak tartani kellene tudni.Tudja valaki,hogy mennyire fontos ennél a diétánál az idő az egyes étkezéseknél? Sajnos ebédelni csak 14-kor tudtam , vacsorázni pedig 19 körül.Lehet ezért nem ment le több kiló?

2008. márc. 11. 08:00

sziasztok! Én kb egy hónapja elkezdtem ezt a diétát, de sajnos egy betegség miatt abba kellett hagynom. 1 hétig csináltam, de már az is látványos volt. A csípőmből látványosan ment le, s többen is megjegyezték, hogy jobban nézek ki. A 3. nap után sokkal jobban érzed magad, nincs teltség érzeted és a közérzeted is jobb :)Minden este tornáztam fél órát ( Norbi- Ducitréning). Most újból elkezdem. Ez az első napom.

162 cm vagyok és 87 kg. 56 kg a cél és a 27-28-as farmer nadrág ;)Remélem sikerül, bár igen nehéz betartani... Mindenkinek sok sikert kívánok! 2 hét után leírom, az eredményt.

2008. febr. 18. 11:07
Szasztok.Én ma kezdem a fogyókúrát és egy kis bátorítás is kell hozzá.Egyszer csináltam a káposztaleves diétát és le is adtam tőle 6-7 kilót.De 2.-nak már nem ment úgyhogy a kukába végezte a leves.Ez egy kicsit könnyebbnek tűnik.Szerintetek tényleg igaz hogy nem lehet visszahízni?
2008. febr. 9. 17:25

Sziasztok!

Én még új vagyok itt... Szertném gyűjteni a véleményeket, tanácsokat ezen a fórumon. Már olvasgattam a hozzászólásokból...

Amit meg szeretnék osztani: 62 kg-os versenysúlyomból egy év alatt úgy felszedtem 22 kilót, hogy észre sem vettem:-( Mikor észbe kaptam már késő volt.. Küszködtem mindenféle diétával, szerekkel. A 90 napos diétám karácsonykor ért véget, le is ment 10 kg, azért már ez is valami, pici erőt adott hogy ne adjam fel, de mégis nagyon elkeseredett vagyok. Tegnap kezdtem el a 7 napos zöldségdiétát, ugye az első nap a legnehezebb, de túl vagyok rajta... Azt írják az ,,okosok,, hogy -7 kg lemehet, hát annak nagyon tudnék örülni, viszont kizártnak tartom. Szóval most 72 kilósan és az alig 160 centimmel nem tartom túl csinosnak magam, ami érthető is..

Pl gyümölcslevet ihatnék ami természetesen cukormentes? Van aki sikerrel zárta ezt a hét napot?? Köszi

139. lianela
2007. dec. 6. 19:42
Én most csinálom másodjára! Az első az nagyon jól sikerült és ahogy írta, nem is jött vissza! Ennek majd 1 éve, ugye mait ígér is, ogy 1 évig nem hízunk:Most megint elszaladt velem a ló ugyhogy karácsony előtt belehúzok! Nekem ez bevált és nem undorral gondolok az ételekre!sztem finomak.steak hús, meg halacsak meg gyümik meg saláta? mi ebben a rossz!egyedül a 3, nap gáz az a paradicsomos,tojásos,salátás dolog,az semmitmondó. gondoljatok az utolsó nap vacsijára:)) Én nagyon készültem rá anno..és mire odaértem 1 tányér nem fért belém, ami jó érzés volt h nem tudtam annyit enni:) most is tervezem azért a rakott káposztát a 7. napra! sok sikert és pozítívan csajok!!!
138. ea9c78b99a (válaszként erre: 137. - Akka)
2007. dec. 6. 16:46
én nem kinzom magam tovább egyikkel sem!napi 5x étkezni tudatosan és mozogni!ezek a diéták arra jók hogy tönkretegyük magunkat.amiután nekem lejárt rövid idő alatt 2 kilot még pluszba hiztam
137. Akka
2007. dec. 6. 13:10

Sziasztok!


Most olvastam a hozzászólásaitokat, nagyon vegyesen írtok a diéta hatásairól és a visszahízásról. Én most tartok a 6. napnál, intenzíven tornázom mellette, de estére iszonyatosan elfáradok és kedvetlen leszek. Felmerült bennem a kérdés, hogy ki találta ki ezt a diétát – mert a neten, csak ezt a receptet találtam meg, de, hogy mik az – például – élettani hatásai, vagy hogy ki állította össze, azt már nem. És bevallom, ez zavar. Ti tudjátok? Nálam most már az történik, hogy undorodom az ételektől, folyton hányingerrel gondolok a következő ebédre vagy vacsorára (kivéve a gyümölcsöt), és valójában már olyannyira, hogy bármilyen ételre gondolhatok, amiket ezelőtt eszméletlenül szerettem, görcsbe rándul a gyomrom…

Én arra lennék kíváncsi, hogyan bírjátok a diétának azon részét, mikor már kísértésbe sem estek, maximum kétségbe, mert fáradékonyak, levertek esetleg rosszkedvűek vagytok tőle!?

2007. nov. 30. 15:41
sziasztok! ujra itt vaok,most 71 vagyok,de most egy msik fogyit akarok kiprobálni.szerintetek melyikt probáljam ki? na melyik lehet hatásos?
2007. nov. 22. 08:40
átmentem a 13 naposra és ma kezdem aki akar csatlakozzon kitartás mindenkinek!
2007. nov. 21. 15:37
ÉN NAGYON LAZA VAGYOK!ESZEK !MA AKARTAM ELKEZDENI A 13 NAPOST A MI NAGYON HASONLIT EHHEZ DE MAJD HOLNAP!REMÉLEM.NÉZZÉTEK MEG TI IS ITT A HOXÁN ÉS MIONDJÁTOK EL HOGY MI A VÉLEMÉNYETEK RÓLA!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook