Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2008. jún. 7. 17:17

Szia!

Szerintem tuti menni fog neked is!Én így hogy már két napja befejeztem , nem is tűnik nehéznek és újra meg fogom csinálni!Szóval csak bíztatni tudlak!

HAJRÁ!!!Majd írj, hogy hogy haladsz!:))

2008. jún. 5. 19:55

A 189-es hozzászólásom nem ide tartozik:d:d

Elirtam:)Itt látom a cikket:D

2008. jún. 5. 19:53

Asszem a napokban én is elkezdem.....

Csak félek, hogy nem fogom birni:S

2008. jún. 5. 19:52

Sziasztok!

Valaki le tudja nekem irni, hogy naponta mit lehet enni stb... mert nem lehet már megtekinteni ezt a cikket:$

Vagy csak nekem nem megy:D

Köszi:)

2008. jún. 5. 11:38

Sziasztok!

Nem adtam fel, de a várt eredmény elmaradt, legalábbis a 9 Kg nem jött össze.Ma van az utolsó napom, de mindent összevetve elégedett vagyok!:-)))

4,5kg az össz fogyás!A sok zöldtől meg gyümitől viszont kirobbanó formában vagyok!Most próbálok majd továbbra is figyelni mit eszek, aztán meg fogom ismételni 3 hónap múlva.Hát ennyi!

Sziasztok!

2008. máj. 30. 19:45
Nos már a nyolcadik napomat taposom, lassan de biztosan megy lefelé a súlyom, már 3,5Kg-nál járok!:-))Én ennek is örülök, mert eddig, más fogyival még ennyi sem sikerült.Az meg hogy lassan megy gondolom azért is lehet, mert én amúgy sem kezdtem nagyon nagy súllyal.Minnél kövérebb valaki,annál gyorsabban indul a fogyás aztán később már nekik is nehezebb!Én legalábbis ezt olvastam!Szóval már csak 6 nap...
2008. máj. 27. 20:09

Kár, hogy abbahagyod...:-(Gyógyulj meg hamar!

Én már az ötödik napomat nyomom, nagyon fel vagyok pörögve a sok gyümitől meg zöldségtől!

Már nem is igen vagyok éhes reggel, de nem is baj mert ugye holnap már nem is reggelizhetek!

Aztán már csak 9 nap :-)))Ja már -2,5kg nál járok!

Ez feldob, nem sok de mégis!!!

julis11-nek: Hidd el nekem sem volt könnyű, majd megőrülök egy falat csokiért, de a célt tartom szemelőtt!!!Próbálj arra gondolni, hogy csak két hét, mégse 90 nap...Majd írj hogy haladsz!:-))

186. Karibu (válaszként erre: 184. - Speedy27)
2008. máj. 27. 14:31
Sajnálom, de én most felfüggesztem mert nagyon beteg lettem, és csak a joghurtot bírom lenyelni :S. De azért továbbra is írd hogy hogy boldogulsz légyszi:)!
185. julis11
2008. máj. 27. 13:50
Nem tudom miért de most annyira nem tudom betartani ezt a diétát. Pedig vészesen közeleg az idő mit kitűztem magamnak.
184. Speedy27 (válaszként erre: 183. - Karibu)
2008. máj. 25. 12:42
Na csak nem buliztál?Én sajna rég nem buliztam, állandóan dolgozok!2 hét meló, aztán van 2 nap szabad, de akkor meg örülök, hogy otthon lehetek!Ma van a harmadik napom és egész jól-feltünően jól-vagyok!A reggeli zsömi negyedét kidobtam, mert igazán nem is voltam éhes, talán pont azért mert tudtam hogy csak zsömit ehetek!:-))Most még várok kicsit az ebéddel.Az viszont gáz, hogy a páromnak ugyanúgy főzök mint eddig és olyankor meg tudnék halni egy falat normális kajáért!De eddig tartom magam!:-)))
183. Karibu
2008. máj. 25. 11:16
light kolát egész nyugodtan ihatsz, abban szinte semmi kcal nincs.Ilyen pici bűnök simán beleférnek szerintem. Én tegnap tök jól bírtam sőt tornáztam is, de aztán este ipari mennyiségü alkoholt sikerült magamba tölteni, innentől megpróbálom kibírni bűnözés nélkül:S
2008. máj. 24. 18:26

így estére eszembe jutott, hogy megkérdezzem, hogy szerinted az nagy bűn-e ha ásványvíz helyett-mert lassan béka nő a hasamban :-)) esetleg néha meginnék valamilyen light italt?

Megnéztem pl.: a light cola csak 0,2 kcal...Soha nem ittam ennyi vizet, meg mondjuk 1 nap egyszer egy multivitamin pezsgőtabletta bűn?Mit gondolsz?Vagy ha már nagyon éhes lennék esetleg egy répa vagy alma?

181. Speedy27 (válaszként erre: 180. - Karibu)
2008. máj. 24. 14:17

Ok!

Én ma csinálom a második napot, mivel élelmiszer boltban dolgozom elég nagy a kísértés!Ma is dolgoztam, 5-kor keltem, próbáltam a "száraz" zsömit 9 körülre ütemezni, de így is megfájdult a fejem mire az ebédhez jutottam...(ez most volt úgy 13:45 körül)De remélem lassan megszokja a szervezetem aztán jobb lesz..:-))A cél a fontos és már csak 12 és fél nap :-))))Akkor majd írj hogy neked hogy megy!

180. Karibu (válaszként erre: 179. - Speedy27)
2008. máj. 23. 20:55
szia! Én holnap újra elkezdem, csináljuk együtt? Bár nem ugyanott tartunk majd de azért jó lesz szerintem :)!
2008. máj. 22. 20:16

Sziasztok!

Én vadi új vagyok köztetek, de baromira tetszett, hogy mennyire tudjátok biztatni egymást, szóval gondoltam csatlakozom!

Szeretném holnap elkezdeni az anyagcsere diétát, úgy gondolom felkészültem, de kicsit azért félek.Imádom az édességet...:-(( Remélem menni fog és nem esek bűnbe!Akinek már sikerült végig csinálni annak gratulálok, aki most kezdi vagy most van benne jó lenne ha néha írna, hátha együtt könnyebb!:-)))

178. julis11
2008. máj. 18. 14:42
Sziasztok! Kezd valaki holnap? Futással zsirégető tornával kezdem.
177. facica
2008. máj. 18. 13:44
szerintem nem drasztikus ez a fogyókúra, minden benne van ami kelle a szervezetnek, tök egészséges! csak hát nehéz betartani, de nem azért mert éhes vagy hanem vhogy elveszik a lelkesedés egy hét után ésn kéccer cisnáltam egy hétig és 3 kiló lement de most inkább 1 hónapig szeretném és rubint rékázni is fogok! holnap kezdem majd talán hetente feljövök ide de sztem nemjó ha sűrűn beszéltek róla mer akkor csak a kaja jár a fejedben! sok beszédnek sok az alja, csinálni kell és mással elfoglalni magad! sok sikert mindenkinek! én mínusz 10 kilóig meg sem állok ez most tutti!
176. adrika59 (válaszként erre: 173. - Del!)
2008. máj. 18. 13:11
Most nemrég csináltam, de nem figyeltem utána oda és majdnem mind visszajött:( 5kg-ból 3 visszajött. Mostmár nem csinálnám újra, egy egészségesebb életet szeretnék élni, ehhez nem járult hozzá ez a diéta. De nem mondom hogy nem volt eredménye, csak hát utána is vigyázni kell. És ha belekezdesz egy jó tanács, igyál sokat! De elég fiatal vagy, nem biztos hogy jó megterhelni a szervezetedet ilyen diétával, inkább mozogj sokat, itt a jó idő, vagy hagyd el a vacsit, vagy kevesebb kalória... van egészségesebb módja is szerintem!:) Persze nem kioktatni akarlak, én is kipróbáltam:)
175. Karibu (válaszként erre: 174. - Réka21)
2008. máj. 17. 20:05
Köszi, ez jó ötlet:)
174. Réka21 (válaszként erre: 172. - Karibu)
2008. máj. 17. 15:05
Ha rádtör a csokiehetnék gondolj arra hogy 10ezer forint egy tömés manapság:P Énis erre gondolok tényleg:)
173. Del!
2008. máj. 17. 14:48
sziasztok, én most szeretnék nekifogni a 7 napos diétának mert jó lenne gey jópár kg-ot leadni...:S azt szeretném kérdezni h nektek ez h mnet? mennyit sikerült leadni? és amit leadtál az utána vissza is ment?
172. Karibu (válaszként erre: 171. - Réka21)
2008. máj. 15. 16:59
A lébőjt nem viseli meg nagyon a szervezetedet? Mert én azt hallottam, hogy azt csak orvosi felügyelet mellett szabad, szóval nagyon durva. Tényleg, vagy én rosszul értesültem? Nincs ötletetek, hogy mit csináljak ha rám tör a csoki ehetnék?
171. Réka21
2008. máj. 13. 22:36

Köszi hogy adtok tanácsot

ki is próbálom a lébőjtöt, bár igyekszem egyre többet inni mostanában.Az a bajom hogy este éhes vagyok sokszor.Igyekszem nem enni kenyeret csak reggelire, és mellőznöm kell az édességet is.Tudom a hibáimat csak nagyon nehéznek tünik felülkerekedni, viszont nem ezsem már csokit annyit mint egy hónapja és a könnyű és finom joghurtozgatást is befejeztem.Ennek örülök ki kell tartsak és mégegyzer köszönöm

170. Karibu (válaszként erre: 168. - Réka21)
2008. máj. 12. 12:44
Szia! Nekem az nagyon sokat segített amikor mozogtam hozzá, akkor csak úgy peregtek le a kilók. Szerintem ha heti 2szer-3szor rászánsz 45 percet az sokat segíthet!
169. adrika59 (válaszként erre: 168. - Réka21)
2008. máj. 11. 08:24

Szia Réka!

Nem tudom milyen diétákat próbáltál, és mennyire voltak sikeresek, de ha az a gond, hogy nem akar megmozdulni a mérleg nyelve, méregteleníts, próbáld ki pl. a léböjtöt!

168. Réka21
2008. máj. 10. 18:26
Elmult a két hét.Az első hetet betartottam, a másodikat nem sikerült nem ettem sokat igyekeztem steak helyett virslit enni egyszer ettem egy fagyit és egy kis csokit.Rengeteget ittam , nem sportoltam közben sajnos, ma ujra rááltam a mérlegre 73at mutatott...El vagyok továbbra is keseredve, pedig tényleg nem eszem sokat,komolyna nem:( segitsetek légyszives
2008. máj. 8. 05:51
Jó reggelt! 86,0 -> 83.8 !:) Madarat lehetne velem fogatni:) Nagyon örülök, tegnap este kicsit nehéz volt, de most újra lendületet kaptam. És ma már teljesen jól érzem magam:)
2008. máj. 7. 20:24
Holnap reggel terveztem magam először megmérni, ez ad most erőt, mert amúgy eléggé kivagyok... Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az eredménye ennek a 3 napnak!:)
165. Karibu (válaszként erre: 164. - Adrika59)
2008. máj. 7. 18:01
Velem pont ugyan ez van, ezért is csinálom másodszorra ezt a hetet mert az előző hét, nos nem igazán sikerült. Úgygondoltam kicsit lazítok az csak nem árt, de kiderült hogy ez nem volt jó ötlet:) de szerencsére nem híztam vissza semmit.
2008. máj. 7. 17:30
Nagyon messzinek tűnik nekem az a második hét még:) Ha jól értettem Karibu, a második hetet csinálod újra? Én már most azon töprengek, mi legyen a két hét után, nekem még tuti folytatnom kell egy ilyen drasztikussal... Nem szeretem megszegni, mert aztán már elindulok a lejtőn...:) Igazából nekem csak ezek a fix menüsök jönnek be, pont azért mert ennyit eszek amit ír és kész, megállnom nem nehéz, de ha magamnak találom ki mit egyek, nem tudom kontrollálni, mindig elcsábulok.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook