Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 napos diéta fórum

7 napos diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 7 napos diéta

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
223. talofa (válaszként erre: 221. - Speedy27)
2008. jún. 12. 09:19

Szia!

Hát köszike!!Remélem meg lesz!Mindenesetre ,szerintem nehéz....pedig olyan kevésnek tünt a 2 hét.

2008. jún. 12. 08:44

Jó reggelt mindenkinek:)

MA ráálltam a mérlegre és 1 kilóval kevesebbet mutatott,mint hétfő reggel:) Én ezzel is teljes mértékben meg vagyok elégedve:) Bár mondjuk ez valószinű leginkább a hasamból jött le,de nem baj,mert igy is még van rajta egy kis felesleg:) A combomat mérni szoktam és sajnos,csak fél cm ment le kb,de ig is nagyon örülök:) Mert azt el kell árulnom, hogy tegnap bűnöztem kicsit,ettem egy győri édest este:S

Talofa! Te érzel vamit?:)

221. Speedy27 (válaszként erre: 220. - Talofa)
2008. jún. 11. 20:38

Sziasztok!

Nos nem mondom, hogy nem bűnöztem semmit, de csak egész apró dolgokat!Pl.:light cola, energiamentes szörp és egyszer ettem egy light túrójégkrémet...

igazából a light colat is csak azért tartom bűnnek, mert nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy tulajdonképpen hogyan is hat ez a diéta az anyagcserére és hogy ezt a hatást zavarhatja-e a szénsav...:)))

Nekem már a harmadik napra ment le 1,5 kg, aztán úgy 3kg nál megállt egy pár napra-ezért nem szabad minden nap mérni-ekkor kicsit elkettyentem, de aztán csak lement még két kg.:))Szóval csak kitartás!!!!

220. talofa (válaszként erre: 219. - 46665861ad)
2008. jún. 11. 15:45
Te biztos nagyon csini vagy igy is,ebben biztos vagyok!Hát igen én is elszomorodok a háj látványától ami rajtam van.De neked még könnyű,régen én is simán fogytam hiztam.De már nehezebben megy.Tekerd be magad,a börődnek is jó,és izzaszt is nagyon.Jó kitartunk még,..remélem végig.De ha végigcsinálom tök jó érzés lesz...Majd mérd meg magad mennyi ment le,hamár én már nem birom.Holnapra még több megy le...úgyhogy fel a fejjel!
2008. jún. 11. 15:24
Amúgy meg muszáj birnom,magamért is,de legfőképpen a barátomnak akarok tetszeni-persze igy is "tökéletesnek" tart,de szeretném, ha büszke lenne rám:) Aztán hamarosan lesz egy esküvő,ahova bombaformával szeretnék elmenni,úgyhogy ez a diéta az utolsó reményem:)
218. 46665861ad (válaszként erre: 217. - Talofa)
2008. jún. 11. 15:22

Én sem birtam ki egyetlen egy fogyókúrát sem 3 napnál tovább:D:S

A hasamon tényleg érzem, hogy lement egy kicsi,de csak ha állok:D HA ülök,akkor elszomorodom kicsit....A combomról és a fenekemről enm is beszélek.... De sztem már pénteken biztos jobb lesz a változás:)

Na de akkor ma tuti, hogy fogok biciklizni és betekerem magam:)

Én ha éhes vagyok este, akkor tejet szoktam inni egy kis édesitőszerrel,nem tudom mennyire szabad,de jobb,mintha bekajálnék:D

217. talofa
2008. jún. 11. 14:58

Szia!!

Jaj ma nagyon nem birom!Fája fejem és éhes is vagyok.Az ivás se megy.Olyan kevésnek tünt a két hét......most meg még csak szerda van!

Na mindegy ki kell birni!!!!Mert még sose birtam ki....mindig feladtam.Most muszály.

Dehogy én sem tornáztam,pedig tervbe volt.Nem szakitottam rá időt.Ma meg a fejem fáj nagyon....remélem holnap nem lesz kifogás.

Én be szoktam keni magam testápolóval,és ha van fahéjolajam azt is teszek bele./1-2 cseppet/Détár Enikőtől hallottam,hogy nagyon jó narancsbörre.De csak keveset mert különben nagyon csíp.Te birod??Ment le kiló??Érzed??Hát én valamit igen,csak most nehezen birom nagyon.

Kitartás!szerintem pénteken már jobb lesz...nekem most a kritikus!

2008. jún. 11. 14:38

Szia!

Megbirkózunk ezzel a két héttel:)Aztán jobban érezzük majd magunkat:)

Sajnos ebben a pár napban még nem tornáztam... Te?

De asszem ma ráülök a szobabiciklire és tekerek egyet:D

Na de hogy van ez a fóliázás? Csak simán betekerem magam ezzel?:$

ÉS ez mire jó? Azaz vannak ötleteim... jobban izzadunk? a narancsbőrnek is "jót" tezs,nem?

215. talofa
2008. jún. 11. 10:14

Szia!

Bár én érezném a hasamnál!De amúgy valamit én is érzek....mintha kezdene elindulni.Mérni nem mértem magam,mert nem jó a mérlegünk.Úgyis érzem a ruháimon + látom is ha megy le pár kiló.Nekem is lassan telnek a napok mióta diétázom.Jaj és olyan sok van még hátra....pedig olyan kevésnek tünt a 2 hét.

214. 46665861ad (válaszként erre: 213. - Talofa)
2008. jún. 11. 09:15

Szia! Annyira azért nem vagyok szigorú magamhoz. Pl tegnap a salátához tettem egy kis mozarella sajtot...

de érzem, hogy elkezdődött a fogyás,azaz sajnos a hasamnál érzem...de ez várható volt. a mérleg nyelve is egy kicsit talán lejjebb ment:)

Tegnap este már eléggé éhes voltam,de nem ettem semmit,csak folyamat rágtam a rágót:D

Nálad van valami változás?

Sztem egy kicsit lassan telik ez a pár nap... legalábbis ma felkeltem és úgy éreztem,mintha már 5 napja csinálnám ezt a diétát:D

213. talofa (válaszként erre: 210. - 46665861ad)
2008. jún. 11. 09:05

Szia!

Oké,majd próbáld ki.

Szerda van,eddig oké.Szigorúan betartod??Birod??

Mérted magad??Érzed hogy ment le valami?

212. talofa (válaszként erre: 211. - Speedy27)
2008. jún. 11. 09:03

Szia !

Ügyi vagy,hogy kibirtad!Én 5 kilónak is örülnék.

90 napos is jó csak hosszú nagyon.Te semmit nem bünöztél??Mikor indult el a fogyás?

2008. jún. 10. 20:30

Sziasztok!

Én végig tudtam tartani pedig nem gondoltam hogy menni fog!

Csoki a mindenem és mégis meg tudtam állni hogy két hétig nem ettem édességet!:))Igaz nem ment le kilenc kg, de 5 igen!Nem igazán látványos, pedig tornázok is és sajna nekem is a combommal van a gond!Igaz én 71 kg-ról kezdtem tehát nem voltam amúgy sem túl "kövér", de igazán szeretnék megint 55 lenni ami pedig hát elég messze van...Lehet megpróbálom a 90 naposat!Akkor pont letelik a 3 hónap és újra csinálhatom ezt a két hetet!

2008. jún. 10. 18:25

Szia! Még nem próbáltam betekerni magam,de majd ha tornázom,akkor tuti kipróbálom:)

Szerencsére már letelt a második nap is:) Juhhhúúúú:D

209. talofa
2008. jún. 10. 10:53

Igen 2 hétig,de a hétvégétől már most tartok.Tudod megint bográcsolunk.

Ja az a baj,hogy ha le is megy nem onnan ahonnan szeretnénk.Nem próbáltad betekercselni a combod és a popsid?Én ma lehet betekerem a hasam és úgy fogok egy kicsit mozogni.Olyan jó lenne kibirni....mert tudom,hogy hatásos ez a diéta.

2008. jún. 10. 10:43

Egyelőre 2 hétig,ha birom:D De majd meglátom, hogy mennyire birom két hét után és hogy mennyit fogytam. Mert sajnos kisebb súlyból nehezebb leadni a felesleget:S

Lehet, hogy kevesebb leszek 2 kg-val,de az sajnos nem a combomból megy le:S:D :D

De amúgy jól érzem magam,tehát jó az a tudat, hogy teszek valamit annak érdekében, hogy szép alakom legyen:) Ez remélhetőleg már fél siker:)

Te is két hétig szeretnéd csinálni?

207. talofa
2008. jún. 10. 10:20

Nem tudom,de szerintem nem sokat.

Az ivást nekem is erőltetni kéne,de még ma sem ittam semmit.

Most kezd fájni a fejem és kicsit éhes is lettem.

De jó hogy birtam,és úgy érzem ma is menni fog.Remélem!!

Szerintem 2 kilóval kevesebb leszel már holnap is.

Két hétig akarod csinálni??

2008. jún. 10. 10:13

Szia!

Én is birom,nincs eddig semmi problémám:)Nekem is problémát jelent, hogy sokat kellene inni:S De van a közelemben mindig egy fél literes ásványviz,ha ránézek,akkor megpróbálok inni belőle,igy nem felejtem el:)

Majd talán holnap,vagy inkább csütörtökön mérem meg magam:) Most még nem merem:)

És még éhes sem vagyok most:D Szerencsémre:)

Amúgyb szerinted egy nap hány kalóriát eszünk meg ez a diéta alapján?

205. talofa
2008. jún. 10. 09:11

Szia!

Még eddig birom....remélem igy is marad 2 hétig.

Most nem vagyok éhes,de tegnap ilyenkor már az voltam.Csak az a baj,hogy nem tudok sokat inni.

Te méred magad?Éhes vagy?Birod még?

2008. jún. 9. 18:27

Szia!

Én még birom:) Csak pár nap után is ezt mondjam majd:D

Én sztem a holnapi vacsit azt szeletelt sonkás szalámival fogom helyettesiteni,mert nem szeretem a főtt sonkát:$ De a salátákat imádom:D

Látod, egy nap már eltelt;)

Te hogy birod?

203. talofa
2008. jún. 9. 13:49

Szia!

Most ettem,hát nem laktam valami jól.

A spinnig olyan mint a szoba bicigli,legalábbis hasonló.Igen az életmód váltás mindenképpen kéne,mert különben minden visszajön.Ráadásul én imádom a kenyeret és minden olyat amitől hizni lehet.Leg Magicem nekem is van,de sajna azt se használom.10-20 után azt érzem,hogy szétszakad a belső combom.Ráadásul a fenekemen és a hasamon sem érzem.Biztos nem jól csinálom.De szerintem ezzel a diétával biztos fogsz fogyni ha betartod.

Kitartást!!Birod még?

2008. jún. 9. 12:46

Szia! Már megebédeltem:)

Eddig lekopogom jól birom;)

Már rengeteg diétát elkezdtem,de mindig feladtam:S Remélem ezzel most nem leszek igy. Az utóbbi 1 hónapban meg megpróbáltam életmódváltást csinálni.... De ez sem jött be,mert nem mentek lefelé a kilók:S

Nem ettem kenyérfélét vagy péksütiket,igyekeztem délelőtt gyümölcsöt enni,reggelire müzlit,ebédre normális kaját ettem,délután salátát,joghurtot vagy tojást sajttal.... de nem volt változás....vacsorázni pedig 5-6 között szoktam... mellette tornáztam és Leg Magiceztem,néha szobabicikliztem,de nem segitett,vagy valamit rosszul csináltam. Nyáron esküvőre megyek és szeretnék valamilyen feszülős ruhát felhúzni:) Ezért arra gondoltam, hogy keresek valamilyen diétát,amivel beindithatom a fogyást,amivel sikerül pár kilót leadnom.

Elvileg ez a diéta -9 kilót igér,de én 4 nek is nagyon örülök,főleg, hogy azért nem vagyok olyan nagy darab:)

Kicsit tudatlan vagyok:$ Mi az a spinning?:$ Már csomószor hallottam,és nekem vmi biciklis dolog jut eszembe,de lehet, hogy tévedek:$

Te ebédeltél már?

201. talofa
2008. jún. 9. 11:41

R.Réka nekem is van,csak nem nagyon birom...nekem elég nehéz.Pedig rám férne az izmositás.

Én Norni kid-boxát szoktam csinálni ha rámjön a mozgás,és attól mindig mennek le kilók.

Mikor ebédelsz??Jól birod??Máskor is szoktál diétázni??Nekem van otthon spinningem az is jó,csak otthon nem birom csak pár percig.Mikor régen eljártam akkor 1 órát birtam.Ezért rossz egyedül,mert hamar feladom.

2008. jún. 9. 11:17

Hát én nem tudok nagyon ebben segiteni:$

Én mindig DVD-re tornázok.... Rengeteget csináltam Rubint Réka dvd-it,de semmi nem változott....Se kg-ban,sem cm-ben nem volt változás....sokan azt mondják, hogy RR nem zsirt éget,hanem izmosit... lehet ez volt nálam is a baj. De az biztos, hogy eléggé kemény feladatok voltak,jó nehezek:) Bár ezek a gyakorlatok inkább a popsit és a combot erősitették,de voltak hasgyakorlatok is.

Tehát tanácsot sajnos nem tudok adni,én mindig mások segitségét kérem ki:D

De sztem mindenki a felüléseket mondaná, hogy azt csináld:)

199. talofa
2008. jún. 9. 10:59

Ő kétszer csinálta egymás után,összesen 12 kilót.

Oké kibirjuk,csak hétvégén lesz nehéz..nálunk mindig vannak és sütünk ,bográcsolunk.

Én meg imádok ilyenkor enni.

Már többször elkezdtem...egész nap éheztem,este meg nem birtam és ettem.De most muszály kibirnom!!!Nekem pont forditva van.Hasról ,csípőről kéne fogyni,és nem bánnám ha az popsira jönne,de sajnos ez nem igy van.Nem tudom mit csináljak,hogy lemenjen!?

2008. jún. 9. 10:52

Én is éhes vagyok,de megpróbálok arra gondolni, hogy muszáj leadnom a feleslegemet,ami kb 5-6 kg.

És ki fogjuk birni ezt a 2 hetet:) Simán;) Két hét az életünkből semmi:)

Amúgy nekem a popsimmal és a combommal van a legnagyobb probléma....

És az a baj, hogy először a hasamból és a mellemből fogyok... de bizti fogyok a combomból és a fenekemből,ugye?:D

A kolléganőd mennyit fogyott?Be tudta tartani teljesen?

Jah és mit fogsz mozgni? Nekem is kellene:D

197. talofa
2008. jún. 9. 10:36

Szia!

Szeretnék egy 8 kilót leadni,de én is tartok tőle.

Már most is éhes vagyok:(

Te mennyit szeretnél fogyni?

Neked is sok szerencsét.

196. 46665861ad (válaszként erre: 195. - Talofa)
2008. jún. 9. 10:17

Szia!

Én is ma kezdtem:)

Kicsit tartok ettől a 2 héttől,de remélem be fogom tudni tartani:)

Sok szerencsét:)

Mennyit kell leadnod?

195. talofa
2008. jún. 9. 10:07

Sziasztok!

Ma kezdtem a diétát,és próbálok mától mozogni is ,persze ha lesz energiám.Kolléganőmnek bejött,látványosan fogyott.

Szerintem nehéz,de remélem sikerül és kibirom.

194. 46665861ad (válaszként erre: 193. - Speedy27)
2008. jún. 8. 16:57

Szia!

Még nem kezdtem el.

A 7 napos zöldség diétát vagy ezt fogom elkezdeni,de szerintem megpróbálom a zöldséget,és ha még kell,akkor elkezdem ezt a fajta diétát.

Mennyi kg-ot sikerült leadnod? És mennyire lehet betartani ezt a 2 hetet?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook