Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szúró érzés alhasba, petefeszek fájás aktus után fórum

Szúró érzés alhasba, petefeszek fájás aktus után (beszélgetős fórum)


9. bfd6e572b2 (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
2009. dec. 9. 12:09
iGen, azt mondta az orvos, hogy petefeszek gyuladas(megfazas)
8. Greeneyed (válaszként erre: 5. - Bfd6e572b2)
2009. nov. 24. 04:53
Menj orvoshoz. Ismerősömnek akkor fájdogált így, amikor petefészek-gyulladása volt.
7. erika84 (válaszként erre: 5. - Bfd6e572b2)
2009. nov. 19. 14:38
Akkor lehet valami fertőzés is, ha még pár napig érzed és úgy gondolod elviselhetetlen akkor mégis menj orvoshoz.
2009. nov. 19. 14:38

Lehet, hogy akkor megis el kellene menned az orvoshoz, mar csak megnyugtataskent is.

Mi itt csak talalgatunk, te erzed hogy hol faj.

2009. nov. 19. 14:22
Ez nem a hasam, hanem kozvetlenul a medence kiranyaban van, most mintha allandora fogta volna a fajast.
2009. nov. 19. 14:15
szia, én a 22. hétben vagyok kismama, és nekem még mindig bal oldalt fáj szinte minden nap a hasam. Tegnap voltam 4d-s uh-n, ott megkérdeztem a dokit, megnézte, nincs-e ott mióma vagy ciszta, de nem volt semmi, azt mondta, akkor nyilván valami miatt gyengébbek ott az izmok... vagy valami ilyesmi volt szaknyelven, én így fordítottam le magamnak
2009. nov. 19. 14:09
2 honapja, de akkor az a pete bal oldalt (egy kicsit tapasztalatlan vagyok e teren, es mindig utaltam a biologiat)
2009. nov. 19. 14:02
Szia! Lehet hogy a peteérésed nem a középidőben van hanem hamarabb!!! Nem szabad számolgatni, tapasztalatból tudom, mi másfél évet vártunk a babóra, most vagyok 20 hetes, és akkor jött össze mikor abszolult nem számítottunk rá. Nekem az első jele az volt, hogy nem volt jó együtt lenni a férjemmel. Fájdalmat éreztem együttlét után... Szerintem várj még a nőgyógyásszal.. Mióta próbálkoztok?
2009. nov. 19. 13:54
nem tudom mitol van, de miota a gyerekkel probalkozunk (lehet veletlen egybeeses), aktus utan szokott fajni az alhasam, bal oldalt .(nem vagyok egy biologus, ezert nem tudom, hogy mi lehet pontosan, csak tippelek). Holnaptol kezdodik a termekeny idoszakom, de ezt a szurodast mas honapokban is ereztem, de leginkabb aktus utan joln elo. Mi lehet ez, es mennyire veszelyes, mar most programaltassam magam a nogyogyaszhoz?, ugye valami nem stimmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook