Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olcsó, 100 forintos boltokban is kapható mosószert bele mernétek tenni a mosógépbe? fórum

Olcsó, 100 forintos boltokban is kapható mosószert bele mernétek tenni a mosógépbe? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 15. 15:53

ezekben a boltokban sem 100ft már semmi - régen volt az mááár.


és ott is arielt, persilt stb..én ott szoktam venni ezeket mert nagyobb kiszerelésben kapható mint a nagy áruházakban.


nem gagyi cuccok vannak azért volt...

22. kisfüles (válaszként erre: 21. - 2104cc91e8)
2009. nov. 18. 22:12

Kedves Fiti


Nagyon szépen köszönöm a kedvességedet.

21. 2104cc91e8 (válaszként erre: 16. - Kisfüles)
2009. nov. 18. 21:43
Csak azért kérdeztem, hogy ha spórolás miatt vennél akkor olcsót (és jót!!!) lehet máshol is venni, nehogy tökretedd a ruháidat! :)
20. pgiz
2009. nov. 18. 21:29
11.g_eszter jól mondja.
19. mese
2009. nov. 18. 21:29
Persze! Ugyanolyan mosószer mint a többi!
18. kisfüles (válaszként erre: 2. - Pgiz)
2009. nov. 18. 21:22

Kedves pgiz

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Mi soha nem voltunk gazdagok,és már nem is valószínű,hogy valaha azok leszünk,de amink van,arra igyekszünk nagyon vigyázni.Gondolom,ezzel te is így vagy.Igazából édesanyám fél nagyon,hogy az ilyen olcsó mosóporok tönkre teszik az automata mosógépet.Ezért kérdeztem,hogy mi a véleményetek.

2009. nov. 18. 21:19
Én is olcsó mosószert (és sok minden olcsó mást is használok), amellett rendszeresen vízkőtelenítem a mosógépet (amit a drágább mosószerek mellett is csináltam). A ruhák tiszták és jó illatúak, a mosógépnek pedig valószínűleg nem ártanak. Lehet, hogy hülyeség, de az összetevők között nagyjából ugyanaz szerepel a drága és az olcsó mosószereken. Ez különösen igaz a hatóanyagokra.
16. kisfüles (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2009. nov. 18. 21:16

Kedves Fiti


Köszönöm szépen a választ.Még egyenlőre nem vettem semmilyet,és nem is készülök venni,de 28-án megyek egy termékbemutatóval egybe kötött kirándulásra,és a végén mosópor lesz az ajándék,aminek én nagyon örülök,és nagyon szívesen el is használnám az automata mosógépbe is,de édesanyám nagyon tart tőle,hogy tönkre teszi a mosógépet,ezért kérdeztem,hogy mi a véleményetek.Még egyszer nagyon szépen köszönöm a választ.

15. pgiz
2009. nov. 18. 21:03

Ha elromlik a mosógép, akkor nem a mosóportól.

Az olcsó mosópor abban különbözik a drágától, hogy nem adalékolják drága szennylebegtetővel és még drágább illatanyagokkal, valamint nem akkora hasznot zsebelnek be az árujukból.Nem rakják meg nagy mennyiségű vízlágyítóval, amit a reklámok hatására még külön is megveszel nem kis pénzért.

Nem vagyok elfogult egyik felé sem, nem használok mosóport.

2009. nov. 18. 21:01
én a coop-os 140 ft ért kapható mosóporral mostam,tisztább lett tőle a ruha, mint a dosiától
2009. nov. 18. 20:58
Fogalmam sincs milyet kapni ott..
12. g_eszter (válaszként erre: 10. - Kisfüles)
2009. nov. 18. 20:57
ha automata a mosopor, akkor nyugodtan moshatsz vele mosogepben, szerintem.
11. Kata75 (válaszként erre: 7. - 12a3192a59)
2009. nov. 18. 20:46

Szia!


Vannak nekem is kedvenceim a 100-as boltból:)

Pl. B.g S.ft wc papír, Estr.a glicerines és a kamilla/körömvirág kézkrém, amiknek az illatát is imádom.


Mosószerből/tusfürdőből/öblítőből ragaszkodom a megszokotthoz (T.m., b.b., s.l.n/l.n.r), de most rátaláltunk egy klassz fogkrémre a gyerekeknek, így lecseréljük a régit:)

2009. nov. 18. 20:45

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami,és ismét szeretném a segítségeteket kérni.3 éve vettünk üzletben egy automata mosógépet.Eddig mindig csak minőségi mosóport tettünk bele,mert édesanyám nem hajlandó az olcsó mosóporokat beletenni,így soha nem is veszünk mást csak drága mosóporokat.Én nagyon sokszor megyek termékbemutatóval egybe kötött egynapos kirándulásokra,melyeknek a végén mindig kapunk valamilyen ajándékot.A legközelebbi alkalom,éppen e hónap 28-án lesz,amikor 4 kiló mosópor lesz az ajándék.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy szerintetek lehet e az ilyen mosóporokkal automata mosógépben mosni biztonságosan?Nem e áll fenn annak a veszélye,hogy tönkre teszi a mosógépet?Nagyon várom a válaszokat,és nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

9. pgiz (válaszként erre: 4. - Krozika)
2009. nov. 18. 20:41

Biztosan nem jól hallottad.

Só (nátriumklorid) és foltsó (nátrium-perkarbonát)

között nagy különbség van. A % arány sem stimmel.

2009. nov. 18. 20:40
Ha nem habzik akkor igen. Csak lehet, hogy több kell belőle mint az átlag minőségből, hogy tisztalegyen a ruha. akkor pedig ugyanott vagy. próbáld ki egy kiscsomaggal.
2009. nov. 18. 20:38

Én rendszeres 100 ft-os kutató és használó vagyok.

Pl a NETT mosópor szuper.a függönyfehérítő szintén,csak a neve valami (DR Beckmann vagy mi)...nem jut eszembe.A napokban tök olcsó eü. papírt kaptam 4 rétegű,és jó nehéz,azaz sok van rajta.Nem minden használhatatlan ha olcsó!!!

2009. nov. 18. 20:37
Lehet, hogy jobbak azok mint a márkás és drága mosóporok.
2009. nov. 18. 20:35
Miért? Olyat vettél, vagy akarsz venni??
2009. nov. 18. 20:35
Én azt hallottam, hogy az olcsó mosóporok 70-80%-a só, tehát nem csak a ruháknak árt, hanem a mosógépnek is.
2009. nov. 18. 20:31
Beletenni nyugodtan bele lehet, csak a ruha nem biztos, hogy tiszta lesz tőle.
2. pgiz
2009. nov. 18. 20:31

Nem értem.

Úgy gondolod, hogy árt a mosógépnek?

2009. nov. 18. 20:29
Olcsó, 100 forintos boltokban is kapható mosószert bele mernétek tenni a mosógépbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook