Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1408. alliance (válaszként erre: 1406. - Zsuzsi44)
2014. jan. 19. 15:21
Én biztos, hogy csak akkor vetetném ki, ha okoz tüneteket egyébként.
1407. alibaba60
2014. jan. 17. 12:29
Sziasztok! Üdvözlök Mindenkit!Ma sikeresen túl vagyok a 17-ik tisztításon.A zölborsó nagyságú kövekből 15-20db távozott.A többi kő sokkal kisebb volt kb 100-150db lehetett.Kivételesen örülök az eredménynek mert az látszik hogy valóban tisztúl a máj.Ha hozzá tesszük az infóhoz azt is hogy október végén csináltam az elöző tisztítást akkor ez mindeképpen nagy eredmény, az eltelt időt figyelembe véve ami 2 és fél hónap.Egyébként most már több időm lesz a főzéssel foglalkozni és remélem majd az is hozzájárul az ujabb sikerekhez, mármint a kevesebb kőképzödéshez.További probléma mentes tisztítást kivánok mindenkinek.További jó gyógyúlást.Sziasztok!
1406. zsuzsi44
2014. jan. 13. 21:07
Sziasztok! Hát a 13. tisztítás után elmentem hasi ultrahang vizsgálatra és sajnos a 6.5 cm-es kő szépen benne van a hólyagban. Eléggé letörtem,mert annyira hittem benne, hogy kisebb lesz, de mind hiába. Így beláttam, hogy ez már nem tud elmenni, ezért felkerestem a sebész orvosomat és elmondtam neki, hogy úgy döntöttem, hogy megműtetem magam. Holnap megyek hozzá a leletekkel és kitűzi a műtét napját. Azért nem bántam meg a tisztításokat és ha Isten segít, a műtét után is folytatni fogom a tisztításokat addig, amig a kövek el nem tűnnek. Mivel még a 13. után is sok kő távozott, még lesz mit tisztítanom. Az orvosnak megmutattam a kövekről készült képet és csak mosolyog, nem tudja elképzelni, hogy honnan jönnek. Remélem sikerül laparoszkópiával megműteni, szorítsatok nekem, majd beszámolok a műtétről.
1405. gabcsi
2014. jan. 5. 20:00

Sziasztok,

Van olyan köztetek akinek már kivették az epéjét (laparaszkópos) és megcsinálta ezt a májtisztító kúrát?

Nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatra.


köszönettel,

gabcsi

2013. dec. 31. 22:53

Sziasztok!

Már régóta olvasom a fórumot férfi létemre. A 8. májtisztításon túl vagyok és csak jókat tudok mondani róla. A problémám 2011 augusztusában kezdődött. Egy hétig ment a hasam, először azt hittem, hogy csak gyomorrontás, de egy hét után nem akart javulni, ezért elmentem háziorvoshoz, aki adott antibiotikumot. Elkezdtem szedni és rendbe is jött egy hétig, azután megint ment a hasam és nagyon fájt a baloldalon a vastagbél helyén. Ekkor elmentem egy gasztroenterológiához és onnantól kezdve fél évig jártam különböző vizsgálatokra: vérvétel, cukorterhelés, vastagbél- és gyomortükrözés, laktóz-, gluténallergia vizsgálatok, hidrogénteszt, meg nem tudom mi volt még. Mindenhol jók lettek az eredmények, közben folyamatosan romlott az állapotom. A hasam folyamatosan ment, egyre jobban fájt a baloldali vastagbél. Bármit ettem, ittam fájt. Meguntam a modern orvostudományt és fordultam a természetes gyógyításhoz. Kezdtem járni egy természetgyógyászhoz és tanácsára elkezdtem vegetáriánus étrendet folytatni, tehát semmi hús, hal, tojás, tejtermék. Valamennyire javult az állapotom. Néha próbáltam egy nagyon pici csirkehúst, de ahogy megettem, rá 5-6 óra után elkezdett nagyon fájni és 2-3 napig tartott, szóval pár alkalom után teljesen feladtam, hogy valaha is tudok húst enni. Sajnos a babokkal hasonló a helyzet, pedig vegetáriánus étrendben nagyon fontosak a babok. Másfél évig gyakorlatilag csak barna rizsen, pirított szezám illetve lenmagon, főtt zöldségen és néhány fajta gyümölcsön éltem . Iszonyatos időszak volt. Közben elveszítettem a testsúlyom negyedét és idén május (2013.május) környékén már csak csont és bőr voltam. Mindennap pokoli volt. Egyfolytában rosszul voltam, aludni is alig tudtam. Már mindenre felkészültem, pedig még csak 42 éves vagyok. Egy alkalommal amikor vásároltam biozöldséget, az eladó javasolta a májtisztítást, és A csodálatos máj- és epehólyagtisztítás című könyvet. Megvettem és eldöntöttem, hogy megcsinálom, hiszen más választásom nem volt. Az első alkalom után 2 héttel megcsináltam a másodikat és rá három héttel a harmadikat, azután már csak havonta illetve másfél havonta csinálom. Az első és második alkalommal nem jött ki sok kő és szintén semmi nem javult az állapotom. A látványos javulás a harmadik alkalom után következett be és szintén a harmadik alkalommal rengeteg kő jött ki (képet csatolom). Kiválasztottam 24 legnagyobb követ és lefényképeztem, a legnagyobbak 2 cm-esek voltak. Azóta minden tisztítás után javul az állapotom. Elmúltak a panaszok. Most már megint ehetek húst, halat, tojást, természetesen csak mérsékelt mennyiségben és valamennyire visszanyerem a testsúlyomat, tehát híztam, bár nem sokat. Javasolom mindenkinek ezt a módszert. Úgy vélem, hogy ha valaki nagyon beteg, akkor előfordul, hogy az első néhány alkalom után még nincs javulás, sőt túl sok kő nem távozik, hiszen annyira el vannak dugulva az epecsatornák, hogy a mélyebben levő kövek nem tudnak rögtön távozni, hanem csak lassan előre vándorolnak és lehet, hogy csak a 4. illetve 5. alkalommal tudnak távozni. Az én esetemben előfordult, hogy a javulás az első néhány alkalom után csak ideiglenes, ami azt jelenti, hogy a májtisztítás után egy, két hétig éreztem magamat jól, majd megint kezdtem rosszul érezni magamat. De mostanra, tehát a 6., 7. és 8. alakalom után már stabilak a javulások. Érdekes, hogy a 7. alkalommal szintén nem jött semmi kő, már azt hittem, hogy abbahagyhatom a májtisztítást, erre a 8. alkalomban megint sok kő jött, tehát folytatnom kell. A keserű só is nagyon megvisel engem, de rájöttem, hogy miután megiszom, ha fogkefével és sima vízzel alaposan megmosom a fogamat, a nyelvemet és a szájpadlásomat körülbelül 5-7 percig, akkor nem marad az utóíz és így jobb. Azt is megfigyeltem, hogy az nap amikor kezdem a tisztítást, tehát az első nap, ha sok vizet iszom, akkor az esti 10 órai olajoldat megivása után eléggé erős hányingerem van, így már úgy csinálom, hogy csak annyi vizet iszom, amennyire feltétlenül szükség, tehát ha szomjas vagyok csak egy két kis kortyot iszom. Szintén megfigyeltem, hogy a szervezetem egyre jobban megszokja a keserűsót. Az első alkalomban, az első keserűsó oldat megivása után körülbelül 30 perccel következett be az első nagy WC, mostanra általában már másfél órát kell várnom, azaz este fél nyolc körül. A holdfogyás dolgot nem tudom nagyon betartani, mert sajnos nem mindig úgy alakultak a dolgok, de szerintem túlságosan nem befolyásolja, mert nekem akkor is eredményes volt amikor éppen hold növekedés volt. Rábeszéltem egy ismerősömet a májtisztításra. Már három tisztítást megcsinált, de sajnos mostanra abbamaradt, mert azt mondta, hogy nehezen viseli az egészet és mindig jobb étvágya van a tisztítások után, aminek következtében többet eszik és hízik tőle, neki meg fogynia kell, pedig nagyon biztatóak az eredmények, például, azt mondta, hogy az első tisztítás után enyhült a hátfájása, a második után teljesen megszűnt a szemkáprázás és a harmadik alkalom után is javult a szeme, hogy bizonyos olvasásokhoz már nem kell szemüveg, egyébként ő 55 éves férfi.

Kitartást és sok sikert mindenkinek!

1403. rszevi
2013. dec. 29. 10:58

megcsináltam hétvégén a 4. tisztitást.

nem volt nehéz meginni a magn. vizet, jól behütve elviselhető. az olajos juice is hidegen nem rossz.

szinte semmi nem jött ki, illetve a sokásos kis zöldek, de ezek nagyon aprók, szinte laposak, lehet, most látszik az étkezésem minősége is, mivel a paleo szerint igyekszem élni.

azért, megismétlem 1 hónap mulva, lehet, ez csak a véletlen játéka volt.

mindent összevetve, nem volt kényelmetlen, az alvás is pihentető volt.

1402. nemááá
2013. nov. 30. 10:16
nekunk nem olyan a wc,hogy nezegetni tudjam.....hasznaljak szurot ? :))
1401. zsuzsi44
2013. nov. 25. 18:21
Sziasztok! Túl vagyok a 13. tisztításon, hát még most is sok kő kijött, kisebb-nagyobbak. Vasárnap volt a tisztítás eredménye, de még ma hétfőn is jöttek elő kis fehér meszes kövek. Fel akartam tenni a képet, de nem engedi a terjedelme miatt. Nem tudom, hogy miért igaz, hogy már van fent régebbi, lehet, hogy azért? Egész jól elviseltem, igaz, hogy most már tudatosan felkészítem magam vitaminokkal. Előtte ittam cékla,alma,répa,narancs dzsuzt, céklasalátát stb. Csak az éjszakai alvással van mindig problémám, mert egyébként is rossz alvó vagyok, ilyenkor meg a háton alvás miatt egyszerüen nem tudok, igaz, hogy a végén már jobb oldalamra fordultam, igy kb. 2 órát aludtam. Dec. 12.-re vagyok előjegyezve hasi ultrahangra, kíváncsi vagyok már nagyon, hogy kisebb lett-e a kő az epehólyagomban. Majd beszámolok az eredményről.
1400. zsuzsi44 (válaszként erre: 1397. - Ydavid)
2013. nov. 21. 22:20
Szia Ydavid! Én most a héten csinálom a 13. tisztítást, hétfőtöl-péntekig a könyv szerint előkészítem a szervezetemet és szombaton jön az a bizonyos keserűsós víz ivás és 22 órakor az olajos lötty!Még a 12.-nél is rengeteg kő távozott. Eleinte minden hónapban csináltam a fogyóhold idején, de most már általában két havonként. Javasolnám, hogy várjál vele egy hónapot, mert a két hetes nagyon le fog gyengíteni. Az, hogy most minden jól ment,nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz, én is voltam egy-egy alkalommal eléggé legyengülve, fejem fájt stb. Egyébként a könyvben Moritcz is a három-négy hét kihagyást javasolja.Egyébként én is állandóan ajánlgatom olyan ismerőseimnek főleg, akik panaszkodnak, hogy fáj a térdem, a vállam stb. Én már az első után éreztem, hogy megszünt a térdemben a nagy fájdalom és azóta sem tért vissza.
1399. Ydavid (válaszként erre: 1398. - 06Évi)
2013. nov. 19. 17:06
" mire utal a zöld színű kő? " arra utal,hogy mindent jól csináltál,megtisztultak az epeutak :)))
1398. 06Évi
2013. nov. 19. 13:01

Sziaztok!

Tegnap csináltam másodszor a májtisztítást. El voltam már teljeesn keseredve, hiszen követ nem láttam, aztán jött a meglepetés: egy csomó nagy darab (1-2 centis) kő jött ki, ami élénk zöld színű.

Tud valaki ezzel kapcsolatosan mondani nekem valamit, hogy mire utal a zöld színű kő?

Köszi

1397. Ydavid
2013. nov. 11. 13:42

Sziasztok!

Megcsináltam,tartottam tőle,mert már minden evés után éreztem a jobb oldalon a borda alatti szúrást. Elolvasva rémisztőnek és hosszúnak tűnt, de ténylegesen 18:40-től (első nagydolog :) ) másnap reggel 8:40-ig (utolsó nagy dologig) tart. Ténylegesen mindent betartottam, meghökkentő volt az eredmény (nem kell félni megtekinteni még egy finnyás is bírja hisz csak viz távozik + kövek,koleszterin kristályok). Mindenkinek ajánlom, két hét múlva ismétlés,kiváncsian várom már!! Én piros grapefruittal ittam az olajat megmértem 2dl szűrt lé volt, mikor összeráztam simán 2-szerre meg tudtam inni. Javaslat, a 8dl vizet és egy csomag azaz 100g keserűsóval kevertem és 14-kor betettem a hűtőbe,hűtve alig érezhető az íze!! Még egy javaslat nekem van biólámpás masszirozom a lámpát felmelegitettem és az olaj megivása után 20 percig a jobb borda alatt melegitettem a májam, ha nincs javaslom a melegvizes palackot. NEM KELL FÉLNI ÉJJEL NINCS széklet,semmi "baleset" nem történhet!!! Mielőbbi jó közérzetet kivánok mindenkinek,KÖSZÖNÖM,hogy megtaláltam ezt jó és egyszerű kúrát,már vagy 6 embernek elküldtem,várom az Ő visszajelzésüket.

1396. zsilv
2013. nov. 4. 19:51

Szia Annie1130!


Én terhesen nem nagyon csináltam volna a tisztítást, de annak idején nem is volt ilyen problémám. Szerintem a 3-4. hónapig talán nem árt, ha nem tartasz előtte szigorú diétát, csak az utolsó napon. Egy napot a baba is kibír, ha a tisztítást követeli a szervezeted.

Ezt neked kell eldönteni, Te érzed, mi lenne jó nektek. Vigyázz magatokra! Amikor az anya jól érzi magát, akkor a magzat is.


Egy nyugdíjas sebész ismerősöm szerint a műtéteknél gyakran lehetett látni a kövektől megnagyobbodott, eldeformálódott májat. Már gondolkodott is, hogyan lehetne azokat kiszedni. Kérdeztem, hogy az epehólyagból ki tud-e jönni egy nagyobb kő, de ezt ő sem tudja. Elméletileg a szervezet sok mindenre képes.

1395. Annie1130 (válaszként erre: 1390. - Alibaba60)
2013. nov. 3. 10:42

Wow, 16 tisztítás! Az ilyenekből lehet ám erőt és kitartást merítenünk! Gratulálok és egyben köszönöm neked!


Nagyon jól gondolkozol, hogy nem szeretnéd feleslegesen terhelni a szervezetedet. Kell a regenerálódási idő, meg kell idő, hogy a még meglévő kövek úgy rendeződjenek, hogy ki tudjanak tisztulni.


Lehet, hogy morbid lesz, amit mondok, de néha el szoktam azon morfondírozni, hogy milyen lehetne a májam, ha most felboncolnák... Vajon tényleg olyan sok kis követ lehetne benne megtalálni?!

1394. Annie1130 (válaszként erre: 1391. - Zsuzsi44)
2013. nov. 3. 10:37
Szia Zsuzsi! Én is kíváncsi lennék az ultrangang-eredményedre! Majd mesélj, hogy mi volt! Én úgy tudom egyébként, hogy ami már bele került az epehólyagba, és szilárd, tehát kövecske, az onnan már nem jön ki. :( Nem akarom elvenni a kedvedet, de ezt még régebben, a youtube-on láttam egy a tisztítással kapcsolatos ismeretető filmben. Nem vagyok orvos, fogalmam sincs, hogy van-e alapja...Nekem hála Istennek nincsenek köveim, én a méregtelenítés, általános egészségmegőrzés miatt csinálom, de nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy akinek vannak epekövei, annál mi a helyzet.
1393. Annie1130 (válaszként erre: 1392. - Zsilv)
2013. nov. 3. 10:29
Szia! De jó, hogy írtál! Már kezdett elcsendesedni a fórum! Éppen mostanában gondolkozom egy újabb tisztításon. Várandós vagyok. Szerinted/szerintetek bele merjek vágni? Már 4-5 alkalommal csináltam, semmi problémám nem volt. Most valahogy annyi érzem, hogy szükségem lenne a tistításra, szinte kéri a májam! :)
1392. zsilv
2013. nov. 3. 10:21

Sziasztok!

Alibaba60!

Gratulálok a kitartásodhoz.

Szerintem is jó ötlet, hogy 2 havonta fogod csinálni, mert valószínűleg a mélyebb régiókban lévő kövek nehezebben, lassabban vándorolnak a kijárathoz. A kis bogyók, meg szerintem jó jel, mert már nem dugaszolják úgy el a májcsatornákat, hogy abból gond legyen.


Most kezdtem az almalé ivását és igyekszem az esedékes májtisztítást hamarosan megcsinálni. Eddig még nem volt rá időm, kedvem.

Persze, úgy, hogy már nincsenek panaszok, problémák nehezebb nekiállni, de még nekem is jöttek szép számmal a kövek az utolsó tisztításnál.


zsuzsi44!

Az ultrahangos vizsgálatodra én is kíváncsi lennék.

Az ismerősöm 3cm epekővel nemsokára operáltatni szeretné magát. Fél a tisztítástól, bár jónak tartja, de nem bízik benne, hogy segítene neki.


Mindenkinek további jó májtisztítást kívánok!

1391. zsuzsi44 (válaszként erre: 1390. - Alibaba60)
2013. nov. 2. 22:26
Szia Alibaba! A leírásod alapján nem igen lehet arról szó, hogy újra termelődtek a kövek. Nekem szokták mondani, hogy biztos azért van még a 12. után is sok kő, mert újra termelődik. Nem hiszem, hogy két hónap alatt ennyi terem. Én 16-ra tervezem a 13. tisztítás, kíváncsi leszek, hogy mennyi űrűl ki. Nekem még eddig minden alkalommal szép számmal volt. Jó lenne már tudni, hogy az epekő milyen méretű lehet, be kellene már iktatnom az ultrahang vizsgálatot!
1390. alibaba60
2013. okt. 29. 18:53

Sziasztok!Üdvözlök Mindenkit!

Sikeresen befejeztem a 16-ik tisztítást,a hétvégén.

Minden rendben ment ha lehet ilyet mondani.Szépen távoztak a kövek.271 db sikerült megszámolnom. Semmi extra nagy kő nem volt csak a szép borsó nagyságuak.Úgy látom most már csak minden második alkalommal ürülnek a kis bogyók.Ez jó is meg nem is.Jó mert már a naggya kint van ezekszerint,nem jó mert több időbe telik míg a hátulsó kővek előre jönnek.Most azt csinálom,hogy megvárom valószinüleg a két hónapot és csak azután csinálom meg a tisztítást.Meglátjuk akkor mi lesz, mert fölöslegesen nem akarom terhelni a szervezetemet a tisztítással.


Mindenkinek további jó tisztítást kivánok és mielöbbi gyógyulást.

1389. zsilv
2013. okt. 9. 16:42

alibaba60


Neked is van kitartásod! Gratulálok én is, hogy már az egészséged kezd vissza térni. Csak így tovább!

Amúgy a kitartás nálam abból ered, hogy nagyon szeretnék meggyógyulni és az operációkat elkerülni.Gyógyszereket lehetőleg nem szedek, így valamit kell tenni az egészség érdekében.



Annie1130


Úgy gondolom, ha már nem jönnének kövek, akkor kitisztult a májam.

Nyilván ezek a kövek állandóan termelődnek és ürülnek és jó lenne, ha már rendesen működne nálam is. Remélem az eldugult járatok, már rendbe jönnek.

Amúgy én úgy vettem észre, hogy a májtisztítás után pár napra már vándorolnak előre a kövek.(szép lassan). Mikor már ismét "dugó" van, kicsit érzem a májam, epém. Amikor kijönnek, megint "könnyebb, tisztább" vagyok.

Megint kellene tisztítanom, de nincs hangulatom hozzá + megint elutazom + nincs jelzés a májamtól, hogy tisztulni szeretne. Majd a hónap végén csinálom.



Mindenkinek további jó májtisztítást kívánok!

1388. Annie1130 (válaszként erre: 1385. - Zsilv)
2013. okt. 6. 16:13
Honnan tudod, hogy a májad minden traktusából kiürültek-e a kövek? Azért változó a kövek mennyisége, mert ahogy tisztul a máj, a kövek a hátsó traktusokból nyomódnak előre felé az olajhidraulika segítségével.
1387. alibaba60
2013. okt. 6. 15:48

Sziasztok! Üdvözlök Mindenkit!

Ma túl jutottam a 15-ik májtisztításon.Most is úgy jártam mint a 13-ik tisztításnál, kövek sehol csak egy nagy zöld sürü epefolyam. Örülök neki bár remélem nem a 16-ik alkalommal fog megint sok kő kijönni amikor is csak azért csinálom meg a kurát, hogy biztos legyek benne nincs több kő egyenlöre.Fizikailag most jól érzem magam, a lábszárfekélyem szépen gyógyúl.A viszketésem is alább hagyott. Arra a következtetésre jutottam valószinüleg candida problémám lehet.Majd ezt is rendbe teszem és remélem már nem kell hozzá sok idő és arról számolhatok be,hogy meggyógyúltam.



ZSILV!

Gratulálok a kitartásodhoz.


Mindenkinek további jó tisztítást kivánok és mielöbbi egészséget.

1386. zsilv (válaszként erre: 1379. - Lucikam)
2013. okt. 1. 09:56

lucikam

Konkrétan 2 ismerősöm van, akiknek elfogytak a kövei. Nekik többről van tudomásuk, akik sikeresen befejezték a májtisztítást.

Akiket én ismerek, általában az első 3 tisztítás után megszakították, mert nincs elég kitartásuk, türelmük, idejük.

És sokan vannak, akik jónak találják a májtisztítást, de még el sem kezdték.

Az ismeretségi körömben, egyre többen panaszkodnak, mindenféle egészségügyi problémáikra. (55-63 évesek) Inkább a gyógyszereket választják, mert a májtisztítás macerás.

A sikeres tisztítások után is érdemes évente 1-2 alkalommal tisztítani.

1385. zsilv
2013. okt. 1. 09:43

Sziasztok!


Júliusban és szeptember elején is csináltam májtisztítást. A júliusi már reményekkel teli volt, mert kevés kő jött ki belőlem. A szeptemberi viszont megint sok „termést” hozott. Tehát még nem látom a végét, a 24. tisztítás után sem. A következőt igyekszem hamarosan elkezdeni.


Azt én sem értem, hogy amikor már azt gondolnám, hogy lassan befejezhetem, honnan kerül elő ismét olyan sok kő. Ennyi nem termelődhet 1,5 hónap alatt. (Szerintem)


Zsuzsi - Néha nekem is jött ki már valami nyákos dolog, de úgy gondolom, hogy a belekről levált rész lehet. Volt, amikor 2 cm-es átlátszó „takony” (bocsánat, de ez a legjobb hasonlat) szerű valami jött ki. Tetemnek semmi képen nem mondható. Talán, eddig 3-szor fordult elő, már nem tudom melyik tisztításoknál. A normális széklettel is szoktak ilyenek ürülni.

Szerintem, nem kell mindjárt rosszra gondolni.


Mindenkinek további jó májtisztítást kívánok!

1384. zsuzsi44
2013. szept. 15. 22:08

Sziasztok! Régen írtam, de úgy látom, hogy mások is.Szeptember 1.-én elvégeztem a 12. tisztítást. Most sokkal könnyebben elviseltem, nem fájt a fejem, nem undorodtam annyira a keserűsós víztől sem. Viszont megint nagyon sok kő jött ki, kb. 25-30 db. 0.5 -1.5 cm. -es nagyságig.Az esti beöntéskor még kb. 5db. egész nagy meszes jött ki, ez vasárnap történt. Másnap már volt egy nagyon kevés székletem és bevallom, hogy kiváncsi voltam rá, hogy van-e még benne kő. Igaz, hogy nem volt valami kellmes benne piszkálódni, de a kíváncsiság erősebb volt. Hát bizony még elég sok meszes kő ürült ki, de ami megdöbbentett, két kb. 4 és 5 cm-es hosszú nyúlós anyag volt benne, ami hasonlított a csirke, vagy disznó vékonybélhez. Lefényképeztem és egy ismerős természetgyógyásznak átküldtem és kikértem a véleményét, hogy mi lehet az. Ő azt válaszolta, hogy szerinte egy parazita tetem lehetett. Hát ez történt velem. A meszes kövek amikor megszáradtak, szétporladtak, mint a valóságos mész.

Hüpinek üzenem, hogy fel kell nagyon póckolni a fejet, hogy ne áramoljon vissza az olajos trutymó. Ezt nem lehet kikerülni, mert ez indítja el a köveket. Sajnos én sem tudok soha aludni, viszont azt rosszul tetted, hogy aznap edzésre mentél. Én tapasztaltam, hogy aznap amikor a keserűvizet ittam és kertben tevékenykedtem, kifáradtam, akkor nagyon rosszul viseltem. Meg is fogadtam, hogy máskor ilyen hülyeséget nem csinálok.

1383. Hüpi
2013. szept. 14. 14:45

Sziasztok,


túl vagyok az indítóban leírt tisztításon, sikeresnek mondható bár az éjszakát nagyon megszenvedtem. Tegnap csak gyümölcslevet ittam kettőig, utána semmit. Elmentem edzésre, majd 6kor az első, 8kor a második keserűsó, de nekem már 8kor vízszerű székletem volt. 10-ig szerintem rendesen átpucolódtam, majd megittam az olajos löttyit. És itt kezdődtek a gondok. Lefeküdtem előírás szerűen, de a gyomrom folyamatosan felöklendezte az olajos cuccot, és rettenetesen elkezdett égni (nem vagyok refluxos). Alvásról szó nem lehetett, keményen azzal voltam elfoglalva, hogy ne hányjam ki. Éjjel 2ig bírtam, akkor feladtam és elrágtam pár kekszet, hogy felszívja az olajat. Közben fél óránként WC-re kellett mennem, hát rég nem voltam ilyen szarul. Valahogy túléltem az éjszakát (alvás nélkül), majd reggel megittam 1liter vizet, plusz a 3. keserűsót. Ennek hatására jöttek ki belőlem a kövek, örömujjongás, hogy nem volt felesleges a szenvedés. 4. keserűsót nem ittam meg, mert még most is óránként kell WC-znem. Szóval javaslat a 50kg-nál soványabbaknak, az előírt keserűsó mennyiség (60g) rettenetesen sok a szervezetnek és kérdés a többiek felé: ki lehet-e váltani valami mással az oliva olaj+grépfrút löttyit? (sajnos nekem ez nem járható út)

1382. alibaba60
2013. júl. 31. 09:52

Sziasztok!

Mai napon túl vagyok a 14-ik tisztításon.Tudom,hogy a 13-ik tísztítást nem irtam meg mert igazából semmi nem történt azon kivül,hogy 1-2db kövecske távozott.Ehhez képest most a döbbenet ez a tisztítás mert 33 olyan kő távozott amit nem is tudom, hogy hol volt eddig bennem. Méretük 0-1,5 cm.Egy figyelemre méltó is van ami 1,8cm széles és 1,5 cm magas.Egyszerüen azt nem tudom, hogy ezek eddig hol voltak bennem. A másik döbbenet a sok kissebb kő kb 4-500 db lehetett pontosan nem számoltam meg a kicsiket de akkor is honnan jöttek. Igazából ezt a tisztítást már csak azért csináltam meg, mert a könyv is azt irja ha két egymást követő tisztításnál nincs kő akkor tekinthetjük tisztának a májat.Én azt gondoltam,hogy most már egy darab sem lesz.Ezért vagyok teljesen megdöbbenve.Van olyan aki szintén igy járt? Remélem nincs. További jó tisztítást kivánok és sikeres gyógyulást Mindekinek.

2013. júl. 9. 21:07

Sziasztok,Az ultrahangon azt mondta a doki ,hogy epesar van,elvegeztem az elso tisztito kurat,sok zold golyocska urult ki de a szimptomak nem valtoztak ,alig varom a kovetkezo kurat .

Epesarral meg tisztitott valaki?

1380. zsuzsi44
2013. júl. 7. 21:38
Én sem nagyon hiszek benne, hogy egyszer csak nem lesz egy db. sem, szegény Moritz ha élne, megkérdeznem, hogy mire számíthatok. Ő azt irja, hogy a 12. után fogyott el. Hát hiszem, meg nem is.
1379. lucikam (válaszként erre: 1378. - Zsuzsi44)
2013. júl. 6. 18:33
Lehet sose fogynak el a kövek. Én még olyan embert nem olvastam, aki azt írta volna hogy elfogytak a kövei. Külföldi oldalakon sem. Lehet életed végéig csinálhatod, hiszen mindig jön.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook