Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

2007. máj. 11. 12:39
nekem az olajos trutyi volt a legrosszabb, 2 dl olaj, 2 dl grapefruit keveréket ittál? A mennyiséget kérdezem? Nekem ilyen sok olaj szörnyű volt. De valahol olvastam, hogy csak a "profi" tisztítók isznak ilyen sok olajat, a kezdőknek kevesebb ajánlott. Na mi belecsaptunk a lecsóba, úgy magyarosan.
2007. máj. 11. 12:16
Ja és az olajos juice mennyei volt a keserűvízhez képest,ráadásol annyira szomjasan szerintem bármi jól esik az embernek!
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 54. - 94c02c5bb5)
2007. máj. 11. 12:14
Hát hogy kövek voltak e vagy mik azt nem tudom,nem igazán nézegettem,de hogy kipucolt az tuti!:)))))
55. Krisztinke (válaszként erre: 53. - 0c97fbb607)
2007. máj. 11. 09:01
A második nappal én is így voltam. Víz, víz és később gyümölcslé. Igaz, én még harmadnap délelőtt sem bírtam a nehéz kajákat.
2007. máj. 9. 13:09
és neked is jöttek folyamatosan a kövek?
2007. máj. 9. 13:05
Hát én nem tartottam be teljesen,kezdve azzal ,hogy tegnap nem ettem,mert lénapom volt,és abba iktattam bele ezt a kúrát is.Este 9 körül,ittam ásványvizet és éjjel,amikor nem tudtam aludni 4 dl juicét.De szerintem működik,túl vagyok a harmincadik vécén,szóval tisztulok rendesen.No meg vedelek egyfolytába,szilárd kajára rá sem bírok nézni,csak a folyadékot kívánom ,de azt szinte mértéktelenül,annyit amennyi a gyomrom kapacitása....
2007. máj. 9. 10:46
Hát szerintem működik, csak azért nem szabad inni, meg enni, mert a keserűsó az alapjában véve hashajtó, és csak a saját "szenvedéseidet" rövidíted meg vele. Nekem személy szerint akkor sokkal kevesebbet kinlódtam, amikor mindet pontosan betartottam.
2007. máj. 9. 08:58
jól olvastad, nem szabad inni semmit du. 2-től, a legrosszabb az egészben tényleg a szomjúság. De ki kell bírni, így biztosan műödik. Nem tudom, hogy akkor van e eredménye, ha iszol közben ásványvizet, én nem ittam semmit, így működött a dolog a leírás szerint.
2007. máj. 9. 02:46
Nem tudok aludni!
2007. máj. 8. 21:17

Sziasztok!Túl vagyok az első két adag keserűvizen,most jön majd az olajos cucc.

Azt szeretném megkérdezni ,hogy aki ivott még közben vizet ,vagy valamit,annak is hatásos volt a kúra.

Az a nagyigazság,hogy mivel nem említi a leírás,hogy a keserű 1,7 dl vizeken meg az olajon kívűl lehet e inni mást is ezért én annak vettem,hogy nem lehet.De én már nagyon szomjas vagyok,és megittam már két deci ásv.vizet.

Ez elég fura hogy délután 2-től nem szabad inni semmi mást,vagy csak én értettem félre????

2007. máj. 7. 09:28
Mégegyszer megcsináltam, ezúttal közösen a Mamámmal. Nem bántam meg, mert még mindig jöttek ki kövek (sok kő), és jobban is érzem magam. (Vagy ez már pszichoszomatice?). Mindenesetre lenyelni a keserűsós oldatot, az előzmények tudatában, nehezebb volt. Kajailag most jobban rákészültem, könnyebb is volt az "alkotás".
47. dilara
2007. ápr. 29. 17:59

Hát túl vagyok rajta! De még most is vizet sz.-ok.

Nem fájt semmim közben nem voltak görcseim. Rosszabbra számítottam. A 2.napi keserű vizeket nehezebben bírtam, de sikerült. Remélem jót tettem a szervezetemnek!

46. maca29
2007. ápr. 28. 18:23
Én most ittam meg az első adag sós vizet. Hát rosszabbra számítottam. Nagyon féltem ettől az egésztől, most egy kicsit megnyugodtam. Persze az olajos lötyi még hátra van.
45. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 44. - Ednaboszi)
2007. ápr. 23. 08:31
Szia, émelygés az nálam is volt, az olajtól. Állandóan küszködtem a hányingerrel, de ez reggelre elmúlt. Az egészben ez a legrosszabb rész, hajnal 4 körül én is sétáltam, és dettó ugyanazt éreztem mint Te. De azóta minden ok.
2007. ápr. 21. 17:21

[link]

[link]

Ezekben a cikkekben Ornitin nevű altatót említenek, de a neten ilyen nevű altatót nem találtam. Na nem mintha ez oly nagyon fontos lenne, az viszont már igen, hogy lehetőleg átaludjuk az éjszakát, én már tudom :-(

Ja és remélem nem ilyesztettem meg senkit. Hangsúlyozom, semmim nem fájt de émelyegtem és nagyon rossz volt a közérzetem, DE csak pár órahosszán át és ezt ki lehet bírni. Egyébként meg ha jól látom rajtam kívül másnak nem is volt ilyen élménye.

43. ednaboszi (válaszként erre: 31. - Vica26)
2007. ápr. 21. 17:04

Abszolút fájdalommentes, ahogy a többiek is írták. Tegnap kezdtem, és rendesen megszenvedtem:

tegnap annak ellenére, hogy minden előírást betartottam nem kellett wc-re mennem, aminek az lett a következménye, hogy az olaj megivása után bár elaludtam (3 db Nervenpflege segített), hajnali 1 és fél 4 között csak szenvedtem az émelygéstől és a teltség érzéstől, csak hanyatt fekve tudtam elviselni, és hiába sétáltam egy kicsit, nem idult be a dolog. Ezek a kellemetlenségek hajnalban enyhültek, és kicsit tudtam aludni, de csak hanyatt fekve, különben erősen émelyegtem. Reggel fél 6kor sikerült csak "alkotni" és az még az olaj előtti állapotot mutatta. Délalőtt megint nem történt semmi, de legalább már nem éreztem úgy, hogy kidurran a hasam. A kímélő ebéd elfogyasztása után kb 25-30 perccel beindult végre, és 1 db 20mm-es , 3 db 10-12 mm-es átmérőjű és rengeteg kisebb sötétzöld kő ürült. Azóta aludtam is egy jót, most nemrég még voltam egyszer, még mindig ürülnek a rizsszemnyi méretűek.

Szóval nagyon boldog vagyok, egyrészt mert meg mertem csinálni :-) másrészt mert ha az éjszakai szenvedésem ellenére nem lett volna tisztulás, akkor nagyon elkeseredtem volna. Ja, és jól érzem magam :-)

2007. ápr. 20. 10:37

Most vagyok túl rajta, mármint az utólsó kortyon.

Bátran vágjatok bele, csak készítsetek elő még a babáknál használatos popsivédő krémet is. Amit ajánlom már az első székletürítésnél kezdjetek el használni.

Más fájdalommal Nálam nem járt. A lötyik íze nem hasolítható semmi jóhoz, de megihatók.

Az eredményt tekintve: Eddig 15 "kő" távozott. Különféle színben, nagyságban és tömörségben. Fizikálisan: Nem érzem magam fáradtnak, csak fázom

(majdnem úgyanazt jelenti). De szerencsére ma nem dolgozom.

Remélem a további változások is bekövetkeznek.

Sok sikert Mindenkinek.

41. Vica26 (válaszként erre: 37. - Pokocska)
2007. ápr. 18. 18:03

Te is babát tervezel?

Ha igen, szeretettel várlak a "Babát tervezünk" topikban!:)

2007. ápr. 17. 19:55
köszi az információt, már csak két egybefüggő nap kellene, hogy elkezdjem, bizakodom, hogy hatásos lesz.
39. pokocska (válaszként erre: 38. - 94c02c5bb5)
2007. ápr. 17. 15:58
Na ez az egy, amitől nagyon félek, mert nem tudom lenyelni a keserűsót, csak max. 1 kortynyit. Ezért gondolkozom erősen. Félek, hogy nem tudnék sokat meginni.
2007. ápr. 17. 15:55
nem fájnak a kövek távozása, teljesen olyanok mint a képeken. Pokocska, azóta megindult a fogyásom. Bátran csináljátok meg, nincs negatívuma, azon kívül, hogy irtó rossz ízűek az italok.
37. pokocska (válaszként erre: 35. - Vica26)
2007. ápr. 17. 15:27
Engem is ugyanígy kezelnek. :o)
2007. ápr. 17. 15:26

Sziasztok!

Ezt lehet, hogy nekem is meg kellene csinálnom, hátha elősegítené a fogyásomat.

35. Vica26 (válaszként erre: 34. - 52665f9580)
2007. ápr. 17. 15:23

Köszi a választ. Nagyon érdekesnek tartom ezt a kúrát.

Lehet, hogy majd belevágok. Csak most gyógyszeresen kezelik a ciklusomat, hogy legyen végre peteérésem, ezért nem merem megbolygatni a szervezetemet evvel.

Igaz, a gyógyszert már nem szedem, mert csak 5 napig kellett.

Lehet, hogy megpróbálom valamelyik hétvégén.

2007. ápr. 17. 15:20
nem egyáltalán! nem fáj semmi, egyetlen kellemetlenség, hogy sűrűbben jársz "fosni" (bocs, de szó szerint), és kicsit gyenge leszel. Ezért második nap legyél otthon.
33. Vica26 (válaszként erre: 32. - 52665f9580)
2007. ápr. 17. 15:16
Nem a vándorlást kérdeztem, hanem amikor távoznak, az nem fáj? Főleg, ha nagyobbak azok a kövek.
2007. ápr. 17. 15:14

Egyáltalán nem fáj a kövek vándorlása, én egyébként nem is annyira éreztem, inkább csak "agyilag".

2-3hete csináltam a kúrát, de tervezem ismét, mert nagyon hatásos volt.

31. Vica26
2007. ápr. 17. 14:58

Tényleg éreztétek a kövek "vándorlását", ahogy a cikkben le van írva?

A kövek távozása nem fájdalmas? (Mármint, amikor a mellékhelyiségnen végzi az ember a dolgát.)

2007. ápr. 17. 14:37
Mindenkinek problémamentesen sikerült ezt a kúrát végigcsinálnia? Vannak kizáró okok? Kérlek tájékoztassatok, szeretném én is megcsinálni, de ovatos vagyok, nemcsak a pozitiv a negavit dolgokról is szeretnék olvasni valakitől, mire számitsak.
29. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 28. - Krisztinke)
2007. ápr. 16. 09:59
gratulálok, mostmár Te is csatlakoztál hozzánk, akik bátrak voltak és megcsinálták a kúrát. Csak annyit tennék hozzá, hogy azóta kb 2 hét telt el, és leadtam 5 kg-ot már, pedig csak a testkonroll elvei szerint élek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook