Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1438. a1f4b553ae (válaszként erre: 1435. - Laci7014)
2014. márc. 3. 19:35
Kezd érdekelni.Leírnád? Ha nagyon brutál,inkább ne,mert úgysem fogom megcsinálni akkor:P
1437. laci7014
2014. márc. 2. 00:00

S'Jones!

Küldtem privátot..

1436. laci7014
2014. márc. 1. 23:07

A Sok víz (tiszta víz!) Nem pedig akármilyen folyadék,és a máriatövis,az igaz,hogy rendben tartja a májat!


De! Az ott lévő több száz- vagy ezer követ. Nem távolítja el az biztos!

Epe követ nem is említem...

1435. laci7014
2014. márc. 1. 22:58

Szerintem meg,pedig be kell avatkozoni,a máj "méregtelenít ahogy tud"sajnos a mai világban,Mikor ennyi vegyszer,vegykezelt,színezet,élelmiszer laboratóriumilag elő állított ételnek"nevezett dolgokat eszünk....

A májunk csak less,hogy mi folyik ide kinn.

Csak raktároz,raktároz.....

De meddig?

A máj kapacitása sem véges!

Bezzeg a régi "szép időben"nem volt ennyi dolga a májnak,úgy cirka 35-ével ezelőtt.

Pl:amit a sóval művelnek az teljesen fel háborító!

Minden hasznos anyagot ki vonnak belőle.... Helyette dúsítják káliummal,olyan mértékben,hogy hosszú távon rá fizetünk keményen! Meg jód,meg sok marhaság....

Kórházakban,káliummal meg állítják a szivet! (ezek tények)

Ha a sorozatos máj tisztító kúrával meg tisztítjuk a májat,újra erőre kap,az biztos....

Ha a májban az összes kis,és parányi csatornák el vannak dugulva,már pedig el vannak!

Akkor hogyanis várhatnánk el azt a teljesítményt tőle mint 10-20,évesen?

Miről is szól ez a tisztító kúra?


Máj és epe utak el lazítása!,és az oliva olalyal-hidraulika elven, a nem oda való kövek ki tessékelése...ennyi...


Előtte ha az ember betartja a leírt tudni valókat,akkor ez a leg kíméletesebb,hatékony máj tisztítás.

2014. márc. 1. 21:34
Nekem régen azt mondta valaki nem szabad ilyen drasztikus módon beavatkozni a máj munkájába. Méregtelenít az,amennyit tud és kell. a lényeg,hogy sokat kell minden nap inni és máriatövist kell szedni, az kíméletes,és karbantartja a májat.
1433. d1e807c461 (válaszként erre: 1432. - Laci7014)
2014. márc. 1. 19:46
úgy értem, bizonyára meg kellene teljesen változtatnom az étrendemet, s nem ott folytatni, ahol abbahagytam. sajnos elég gyakori nálam a fűszeres, zsíros kaja, sült hús stb. mit egyek ezután? változást szeretnék, hogy a kúrának eredménye legyen. most sikerült. azt akarom, hogy a májam rendbejöjjön.
1432. laci7014
2014. márc. 1. 19:32

S'Jones

Hol hagytad aban?.....

2014. márc. 1. 08:38
mit kellene ennem ezek után? gondolom, nem tanácsos ott folytatni, ahol abbahagytam.
2014. márc. 1. 07:01
úgy érzem, már nem fáj.
2014. márc. 1. 07:00
müzlit ettem tejjel.
1428. laci7014
2014. febr. 28. 22:43

Szia s'jones!

Az,hogy fáj a májad vagy mi...

Erre nem tudok mit mondani,ilyent még nem hallottam.

A mai nap, Teán kívül mit ettél?

Zsírosat ugye nem?

Én személyszerint másnap estére teljesen jól szoktam lenni!

Rengeteg kő távozik,és ennyi....

Semmi nem jut eszembe,hogy mi lehetne a gond..

Remélem már jobban vagy!

2014. febr. 28. 21:22
most épp fáj a májam. vagy mi.
2014. febr. 28. 21:04
van itt valaki valamikor??
2014. febr. 28. 16:16
és tejet?
2014. febr. 28. 14:08
ihatok ma zöld/fekete teát?
2014. febr. 28. 11:01
a keserűsó borzasztó, viszont én is megszabadultam jónéhány nagy zöld bogyótól!! a hasmenéstől eltekintve, semmi bajom.
2014. febr. 28. 09:42
tegnap 18 órakor kezdtem a kúrát. egész éjjel hasmenésem volt. ez ezzel jár? vagy el fogok patkolni? :))
1421. laci7014
2014. febr. 23. 18:33

Sziasztok mindenkinek!

Nahh...túl vagyok a harmadik máj tisztító kúrán.

Rengeteg volt a cseresznye magnál nagyobb kő,borsó,és attól kissebb is nagyon sok volt.

Kb 300-db

Mostan a saját felelősségemre,egy felelősségemre,egy picit emeltem a magnézium sulfát arányát a folyadék mennyiség hez képest!

Az oliva olalyat is az adott grapefruit hoz képest!

Mit mondjak,elég keserű volt a víz...

Az olajos lötyi nem volt gáz.

Éjszaka tudtam aludni,és másnap reggel jött a rengeteg kő 4 részletben...:)

Délután 6 körül teljesen jól volttam..

Márciusban folytatom tovább!

Mindenkine sok egészséget kívánok!

1420. d1e807c461 (válaszként erre: 1419. - Laci7014)
2014. febr. 22. 20:21
köszönöm! :D
1419. laci7014
2014. febr. 21. 19:54

Szia s'jones!

Azon a héten mikor a kúrát végig csinálog,6-napon át napi egy liter almalé,úgy hogy a napi egy liter teljes napra le osztva!

Próbáld azon a héten kerülni a túlzott fehérje,húsok,tojás, szénhidrát,zsiros,olajos és cukros ételeket.

Hejette inkább Rizst párolt zöldségeket,kezeletlen sóval,picit sózd.

Hatodik napon (szombaton)Délben,utolsó étkezés az nap!!!

Kevés Rizst,vagy főt burgonyát,pici só,

Ha egy mód van rá (Himaláya só)ez nem reklám!!!!!!!

Szombat délután már csak vizet fogyassz,este hat a szokásos magnézium sulfát......

8-órakor ismét magnézium sulfát....

9/45-kor olajos lötyi....

Aztán az ágy,magasan párnázott felső testel!

De gondolom ezeket tudod....

Így tuti lessz az eredmény! :)

sok egészséget!,és sikert a kúrához!

2014. febr. 20. 22:47
hogyan rontható el a dolog? vagy minden esetben eredményes a kúra? mit NE csináljak semmiképp?
1417. laci7014
2014. febr. 20. 22:21

Sziasztok mindenkinek!

Igen! Csak is kizárólag,a keserű só (magnézium sulfát) alkalmas epe kő tisztításra....

Ugyanis csak ez! lazítja el a máj és epe utakat...

Ez nélkül nincsen kő távozás!

Röviden ennyi.

Most szombaton csinálom a harmadik tisztítást! :)

Eddig kb: 500 kő távozott,borsó,és kissebb méretben, és három barna kemény epekő...

Jó egészséget mindenkinek!

2014. febr. 13. 16:25
Sziasztok! Úgy tudom, hogy a keserűsó azonkívül, hogy tisztítja a beleket, az epevezetéket is tágítja, így nem tudom, hogy az említett Picoprep nevű szer erre jó-e.
1415. Sysmex
2014. febr. 10. 00:10

Először is örülök hogy te is azt írod hogy nincs görcsölés :) ez tartott vissza leginkább... Maga a folyamatos wc-n ülés nem izgat mert ez a cél, de volt olyan útjára a keserűsó miatt hogy majdnem mentőt hívtak hozzám,annyira erősen görcsöltetett.. Gondolom ez eléggé egyénfüggő.

Másodszor pedig : elírtam a nevet, valóban Picoprep a neve.

Elmondanád hogy pontosan hogy ittad? Nekem javasolták a reggel 8-at és utána 6-8 óra múlva. Állítólag így kb pont letelik a hatás mire az olaj után feküdni kell. Köszönöm előre is a választ :)

1414. Alicewonderland (válaszként erre: 1412. - Sysmex)
2014. febr. 9. 23:59

Én a Picoprepet vastagbél tükrözés előtt kaptam.Kellett koplalni előtte,de tényleg úgy kitisztít,hogy a víz is keresztülfolyik rajtad.És mindezt úgy,hogy nem csinál görcsöket,egyáltalán semmit.

Pedig én is nagyon féltem,mert nekem a szűzteától is falkaparó görcsekm voltak,illetve bármilyen vény nélküli hashajtó eg szemétől is.

2014. febr. 9. 23:52
ezt a kúrát kipróbálhatom, ha nem vizsgált meg orvos? árthat?
1412. Sysmex
2014. febr. 9. 23:31

Kedves Mindenki! Elég régóta tervezem megcsinálni a májtisztítást , de eddig visszatartott a keserűsó mivel nagyon rosszul viselem :( eddig párszor próbáltam más okból de nálam egy evőkanálnyi mennyiség is 24 órás folyamatos görcsölést és vízszerű hasmenést okozott :(

De most ugy tűnik rátaláltam a nekem megfelelő megoldásra :)

Olvastam a Picoprem nevű porról amit endoscopos vizsgálat előtt adnak a vizsgálatra készülő betegnek.

Ez is totálisan kitisztítja a vastagbelet ( hiszen másképp hogy látná az orvos a tiszta bélfalat !!) viszont nem okoz görcsöket.

Elég jó tapasztalatokat írnak róla ,bár folyadékot kell mellé fogyasztani mert ez a működése alapja de mivel itt olvastam hogy van aki iszik a tisztítás közben , így szerintem én ezzel fogom kiváltani a keserűsót, legalább az olaj előtt... Talán a másnap reggeli keserűsót megpróbálom de a 100 grammba tuti belehalnék, viccen kívül :( remélem beválik . Ha valakit érdekel majd beszámolok róla . Szép napot !

1411. nephilim
2014. febr. 6. 19:07

Hello mindenkinek!

Már bő egy éve olvasom a portál "Májtisztítás" rovatát-én is sorstárs vagyok...

Régen sok alkoholt ittam,amolyan "hétvégi hősként".

Ennek meg is lett az eredménye: 35 évesen olyan vérkép,amit egy masszív alkoholistától lehetne elvárni.Egyre rosszabbul lettem,a tipikusnak mondható tünetekkel küszködtem (erős fáradtság,puffadás,hasi diszkomfort,széklet változás,ízületi fájdalmak,hirtelen agresszió,depresszió stb.)

Kb. 2 éve találtam meg a cikket,és-próba szerencse-nekiálltam.Az első alkalom nem volt túl kellemes,de kibírtam.A másodikkal elég megdöbbentő dolgokat produkáltam:rengeteg,hatalmas kő!

A legnagyobb hossza kb. 3 cm (!!!!!),szélessége 1,5 cm volt:több kis zöld zsírkő,erősen összetapadva.A háziorvos hitetlenkedett: ekkora méretű anyagok lehetetlen,hogy a májból távozzanak,lévén a májkapu mérete csak 6 mm,ott képtelenség hogy bármi,ami ekkora,kijöjjön.

Hadd ne mondjam,mi a véleményem a mai orvos "tudományról"!:)

Épp most csinálom a 25. kúrámat!

Nagyon érdekes tünetek bukkantak eddig fel:

1. undor megszűnése.Fura,de már nem undorodom a szagoktól,tehát valami történt "odabent".

2.ízületi fájdalmak megszűnése.Ez főképp az étkezés javára (is) írható: sok zöldség turmixolva

(cékla/zeller/petrezselyem zöldje).

3.régi fájdalmak kiújulása.Volt itt már sokféle: alhasi,nemzőszervi,tüdő,stb.Ezek a kínok a következő alkalommal egyből megszűntek.

4.sokkal kevesebb étel elég.Az eddigi ételmennyiség fele is elég,és mégis jó bőrben vagyok!Gondolom,mivel tisztul a máj/epe,nem erőlködik,így nem kell sokkal több,mint a szükséges.

Érdekes,sokan rettegnek ettől a procedúrától,holott rendkívül egészséges,és ki lehet bírni.Hiába,a mai kor embere már megszokta a gyors dolgokat,és nem tudja,miért lenne szükségszerű egy ilyen tisztítás.

Most nem mennék bele abba,hogy miért e nagy tudatlanság..."Vedd be,vedd meg,ettől majd nagyon trendi és elfogadott leszel közöttünk..."

Még valami!Én is párhuzamot vonok a Candida és az epekövek között...Bár a gomba csak egy védekező mechanizmus.Én a nehézfémekre voksolok,okként- a többi szerintem okozat!

1410. alibaba60 (válaszként erre: 1404. - KovacsGabor71)
2014. jan. 30. 13:08
Sziasztok!Szia Gábor!Először is elnézést hogy ilyen sokára válaszolok a kérdéseidre.1.Mikor kezdtem? 2012 januárjában.2.Milyen időközönként csinálom? Általában 1-1 1/2 havonta.3. Mia tapasztalatom? A tisztítások után mindig jobban vagyok, az emésztésem javul.Az erönlétem is sokkal jobb,de még nem az igazi.Amikor a tünetek ujra vissza jönnek akkor szoktam ujra a tisztítást megcsinálni.4.Mikor volt a legnagyobb javulás? Talán akkor amikor ugy éreztem mégsem fogok bénán élni.Ez egyébként magyarázatra szorul,mert mielött megcsináltam az első kúrát addigra én már olyan rosszul voltam hogy volt egy nap amikor bénán feküdtem.Igazából ez volt az a pont amikor nem haboztam tovább és bele fogtam a tisztításokba.Mostanában már csak akkor tisztítok ha a szervezetem jelez. Miböl áll ez? Ha már megint viszketek,nyügösebb vagyok,nem tudok éjjel jól aludni,ha feszültnek érzem magam,mintha felrobbannék és nem utolsó sorban érzem a jobb oldalamon azt a szúró érzést. Akkor jön a tisztítás.Miután ezek a tünetek visszajönnek úgy gondolom más problémám is lehet én a candida gombára gyanakszom és ez irányba is probálok lépni,történetesen a candidadiétát fogom most kiprobálni remélem beválik.Visszatérve a tapasztalatokhoz: a legnagyobb nyereség az volt számomra amikor a tisztítások után egyre nyugodtabb lettem.Már nem csattanok fel dolgokon,sőt ha valaki velem szemben igy viselkedik akkor teljesen ledermedek,hogy vajon most mi történt vele miért ilyen.Egyébként nagyon örvendetes, hogy férfi létedre veszed a fáradtságot és belefogtál egy ilyen kúrába.A tisztításokhoz további kitartást és javuló közérzetett kivánok.Mielöbbi gyógyulást Neked és a Többi fórumozónak is.További Jó Egészséget Mindenkinek.
1409. Ydavid
2014. jan. 23. 18:02

Sziasztok!

Ismét megcsináltam a tisztitást,érdekes módon alig volt valami végeredmény,aminek örülök,DE érdekes módon pár nap diéta után még a sima iztelen teától is puffadtam. Vettem almaecet kapszulát,s láss csodát minden rendben van,semmi puffadás azóta napi 2 szemet veszek be és csodákat művel.

Mindenkinek sok sikert!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook