Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
208. Luna89
2010. jan. 20. 17:21

akkor reménykedem csak abban,h nem tettem semmi visszafordíthatatlanul rosszat a szervezetemmel...de nagyon szenvedek, mert ma is egész nap hasmenésem van, pedig a 3. adag keserűsónak is csak felét vettem be...nem tudom,mi lenne velem, ha megittam volna az egészet és még a 4.-et is

és ma már muszáj volt ennem, de iszonyú ez a hasmenés...szinte csak víz és igaziból nem is úgy jön,h "na most menni kell", hanem amikor pisilni megyek, akkor jön "az" is, de csak lé szinte:S

Szerintetek ajánlatos lenne elmenni holnap orvoshoz? (Mondjuk eléggé pironkodva vallanám be, mit tettem, biztos nem lenne ilyenekről jó véleménnyel) jajj...én barom...

207. zizabella (válaszként erre: 206. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 20. 16:12
brrr...még a gondolatától is félek, főleg az olajos ital, de hallottam hogy az olivaolajat éhgyomorra is lehet inni májtisztitóként...de hát az is szörnyű!!!
206. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 205. - Zizabella)
2010. jan. 20. 16:06
Szia, sajnos nem, ez nem olyan sok ám. Csak tűnik annyinak.
2010. jan. 20. 16:05

Sziasztok!

Ezt a kúrát fele mennyiséggel is el lehet végezni?

Akkor is hatásos? az időpontokat persze ugyanúgy betartanám, de a mennyiséggel van bajom, félek hogy sok lesz, és a beleim nem bírják majd.

204. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 203. - Luna89)
2010. jan. 20. 11:33
Szia, nem lesz semmi bajod, mert 85 éves nagybetegek is csinálják. Viszont ott rontottál, hogy az időt nem jól választottad, este 6 és 8 a keserűvíz, utána 10-kor az olajos lé, és utána rögtön elaludni, így tud a méreganyag kijönni a máj csatornáiból, nálad ez nem történt meg, mert nem aludtál el, és a tested nem tudta éjszaka elvégezni a teendőket. Az olajos lé ki fog jönni, és tényleg rossz amikor böfögöd, de csak ennyi a kellemetlen része. Egyébként másnap de.11-től indultak meg a kövek nálunk, és a hasmenés is csak másnaptól volt, a 3. adag keserűsó után. Tilos másnap du.-ig enni, ez sem volt jó, hogy ettél. Mert ha alszol, akkor ez a folyamat tud menni, kellemetlen közérzet és émelygés, hányinger van éjszaka, mert a méregtelenítés megindul, reggel pedig a 2 adag keserűsó kiküldi a méreganyagokat. Ha nem innád meg, bent maradnának és visszamérgezi a szervezetet.
203. Luna89
2010. jan. 19. 18:34
És még attól is félek, hogy más oldalakon azt írják, hogy az olaj simaizongörcsöt okoz, annyira félek, hogy most mi lesz! Ennek a kúrának tuti nem lehet komolyabb következménye?
202. Luna89
2010. jan. 19. 18:02
nakedbike köszi a biztatást, igaziból ma kezdtem el, de úgy, h reggel 6kor ittam meg az első adag keserűvizet, 8kor a másodikat, eredményük nem nagyon volt. 10kor bevetem azt az olivaolajos szörnyűséget, aminek nem is annyira az íze volt szörnyű, hanem maga a tudat, h nem lesz-e bajom ekkora mennyiségű olajtól...ezután nemsokkal aztán megindultak a dolgok, de nagyon kellemetlen az egész, mert szinte csak víz jött, salakanyag nem sok. És ez az undorító grapefruit-olaj dolog lehet, h még nem távozott belőlem, mert még néha felböfögöm...:S Most 6kor lenne az ideje a 3. adag keserűsónak, de már nem merem bevenni, mert úgysem jönne semmi, csak víz és fájdalom. De az nagyon aggaszt, h nem lesz-e bajom ebből az olajos dologból, nem tudom,kijött-e már, de ha rágondolok, egyből émelygek. Azonkívül fél órája muszáj volt ennem egy almát, mert annyira leesett vagy a vérnyomásom vagy a vércukrom, h majdnem elájultam.Iszonyúan érzem magam. Szerintetek nem lehet bajom abból,ha véletlenül bennem marad az olajos cucc?
201. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 200. - Luna89)
2010. jan. 18. 14:16
Nyugodt lehetsz, a párom is kétszer reggelizett, kétszer ebédelt, mert félt, hogy éhes lesz, és működött, nem lehet elrontani, ha megiszol mindent, és du. 2-től nem eszel és iszol tényleg. Agyban készülj rá, de fájdalommentes, inkább kellemetlen az egész.
200. Luna89
2010. jan. 18. 14:14
Oké, köszi szépen, akkor szerintem belevágok;) De ha sikerül felszabadítanom a szerdámat is, akkor lehet, h csak holnap és akkor mindent az előírások szerint csinálok majd...csak hogy ne azon törjem magam végig, h nem jól ettem reggel és majd nem ér semmit, mert ha agyban nem vagyok ott vhol rendesen, akkor nekem végem:)
2010. jan. 18. 14:11
Raktam egy képet az adidasos naplómba, ilyenek távoztak a 2. kúránál.
198. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 196. - Mkjudit)
2010. jan. 18. 14:03
Így is ért valamit, jól kipucolt. Ebben különbözik a két kúra. Az egyikben első nap iszod az összes adag vizet, a 2. kúránál első nap 2 adag, másnap reggel 2 adag. És ez a jó, mert a méregtelenítés folyamata után ki is kell szedni a testből a mérgeket. És a másnapi keserűsó nyomja ki a májból kicsúszott zöld és más színű kövecskéket. Különben visszamérgezi a testet a bennmaradó méreganyag.
197. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 195. - Luna89)
2010. jan. 18. 14:01

Szia, normális reggeli-ebéd mellett is működik, én normálisan ettem, mint a többi napon, semmi diéta, kettőtől se kaja se pia, és így is működik. Csináld nyugodtan. A mi módszerűnk, 1 liter vízbe 4 ek. keserűsó, este 6 és 8 órakor 2,5 dl keserűsós vizet inni, 10-kor 1,25 dl olivaolaj + 2 dl vörös grapefruit csavart leve turmixolva elviselhető. Gyors lefekvés vízsszintesbe, elalvás. Másnap felkeléskor 3. adag víz, 2 óra múlva 4. utolsó adag víz és vége.

Furcsa, hogy az első napi keserűsó után, se nekem se páromnak nem okozott semmit.

196. mkjudit
2010. jan. 18. 13:55
Én múlt héten próbálkoztam vele de amikor már a 3. adag keserűsót kellett volna meginni már nem tudtam leszállni a WC-ről és ezután másnap délig összesen 11-szer mentem WC-re.Többet nem mertem inni,így az olajos lötyi is elmaradt...
195. Luna89
2010. jan. 18. 13:35

Sziasztok!

A rövidített kúra leírásánál ( [link] nem írják, hogy nem szabad aznap tejet stb. enni. Akik ettek aznap tejterméket, azok közül senkinek sem volt sikeres? Nagyon szeretném ma elkezdeni, mert még pont a holnapi napom szabad, de reggel ettem egy kis vajas kenyeret és tejet is ittam egy kicsit. Szerintetek ha ma elkezdeném,az csak önkínzás lenne eredménytelenül?

194. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 193. - Jofre)
2010. jan. 18. 09:49
Az olaj a lényeg, elmaradhatatlan, az olajhidraulika elvén működik a folyamat. Nincs olaj nélküli változat. A keserűsós víz ízén javíthatsz, pici c-vitamin porral.
193. jofre (válaszként erre: 192. - Minerva65)
2010. jan. 18. 06:15

Ahol én olvastam, ott írják az olajat. Te hol olvastad ahol nem írják? Azért kérdezem, mert akkor 2 féle leírás is létezik?

Egyébként tényleg ki lehet bírni. Nekem ugyan nem mozogtak a kövek:), de jól kipucolt!!!

2010. jan. 17. 19:27

Olajat elfelejtettétek megemlíteni!

Tökéletes tisztítószer...csak bird meginni!!!

191. Dorkinc (válaszként erre: 190. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 17. 19:10
fúj az Unicumot én sem szeretem. most nagyon elhatároztam magam :) most így a vizsgák mellett nem fér bele majd utána. 26án végzek lehet h másnap neki is állok:D
190. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 189. - Dorkinc)
2010. jan. 17. 12:36
Szia, nagyon hasznos és még a páromat is rávettem, hogy megcsinálja, pedig pasi. Éppen ma van a 2. napja, már túl van a nehezén. Túl lehet élni, pl. ő úgy lehúzta a keserűvizet, mintha sima víz lett volna. Nekem az nagyon nehezen ment, mert az unicumot sem iszom meg. Ahhoz hasonló az íze talán.
189. Dorkinc
2010. jan. 17. 12:28
sziasztok! sok hozzászólást visszaolvastam és nagyon elhatároztam magam. Vizsgaidőszak után megcsinálom!! :) most sajnos nincs 2 napom mert tanulnom kell. majd utána. :) abban nem bízom h élvezni fogom, max utána:) nagyon elhatároztam magam :)
188. Szanka (válaszként erre: 187. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 8. 14:30

Értem, köszönöm.


Igen, most nagyobbak voltak, meg is lepődtem.

A másodikat jobban vészeltem át, nem volt gyomorfájásom, meg könnyebben aludtam el este.

187. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 186. - Szanka)
2009. nov. 7. 18:57

A cikk szerint kéthetente lehet, de ahol olvastam ott azt írják hogy a 3. után elég 3 havonta.


Nálad nagy volt a különbség a méretek között?

186. Szanka (válaszként erre: 184. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 7. 18:45

Egy hónap különbséggel csináltam meg.

Mikor legyen a harmadik?

185. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 183. - Tejespite)
2009. nov. 7. 18:29
Igen, nyugodtan megcsinálhatod, nagybeteg emberek is megcsinálták, egyáltalán nem veszélyes, és még előnyben is vagy, ha "gyakran" iszol olajat, hajrá és várunk vissza az eredménnyel.
184. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 182. - Szanka)
2009. nov. 7. 18:27
Talán két éve csináltam meg, nem emlékszem pontosan, de az biztos hogy nagyon régen, fura hogy most úgy lett ahogy le van írva, hogy előrejöttek a hátsó traktusból a nagyobb kövek, állítólag a 3. után lesz tuti a máj.
2009. nov. 7. 18:18

Sziasztok, véletlenül találtam erre az oldalra, és nagyon örülök neki. A legelejétől végigolvastam és azon izgultam, h most is aktív legyen ez a fórum, mert szeretnék kérdezni. Minimális vérnyomáscsökkentőt szedek reggelente 1,25 Tritace és 1db 10-es (legkisebb) Betalic, majd délben 1db Aspirin Protect. Sztem ezek nem zavarnak be, amire esetleg lenne tapasztalatotok, h pajzsmirigy alulműködés miatt (amire egyébként semmilyen panaszom nem volt és semmi nem változott a gyógyszer szedése óta)szednem kell reggelente éhgyomorra L-Thyroxint. Ezt állandóan szednem kell és tilos kihagyni. A bevett gyógyszereknek van idejük felszívódni? Legszívesebben megkérdezném a doktornőt, de biztos vagyok benne, h hülyeségnek tartja az egészet (jó esetben) rosszabb esetben pedig nem engedné meg. Én hiszek az ilyen gyógymódokban, és sokminden segített is már. Igaziból azért lenne rá szükségem, mert viszonylag ritkán van székletem, és a májértékeim nem jók, illetve igen rosszak voltak, aztán csináltam egy vitamin és máriatövismagolaj kúrát, ami következtében javult ugyan, de még nem tökéletes. Egyébként nem iszom, nem cigizem és nem kávézom (ez múlt és jelen időben is értendő) tehát ezekkel nem vagyok "mérgezett"

Várom véleményeteket! Most úgy érzem, meg tudom csinálni, mert pl olajat szoktam időnként inni (szőlőmagolajat is és olivaolajat is, a mtövismagot pedig kúraszerűen.

Köszi a segítséget előre is!!!

182. Szanka (válaszként erre: 181. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 7. 17:16

Szia!

Másodszor én is ezt tapasztaltam.


Milyen gyakran csinálod meg?

2009. nov. 7. 08:44
Na végül is tegnap csináltam meg, ma már a 2. nap van az eredményé. A lötyik íze még mindig szörnyű, de az eredményért megéri, most sokkal nagyobb kavicsok voltak, mint az elsőnél.
180. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 179. - Fecefa524c)
2009. nov. 5. 12:01
Ok, jövök, sokkal könnyebben.
179. fecefa524c (válaszként erre: 178. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 5. 11:59
Köszi! Aranyos vagy. Légyszi azt is írd meg, hogy nem voltál-e rosszul tőle, mert rám is rámférne egy ilyen "tisztítás". Akkor hétfőn várlak.
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook