Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
478. guzmi
2011. dec. 4. 23:13
A fajansz és a wc deszka közé szorított hálóról beszéltek alább, de a lukba egy ócska szűrő is jó Nem túl guszta, de ki törődik vele ha ily módon megláthatod majd azt a sok követ. Sok szerencsét! Majd számolj be, hogy ment:)
477. Tempest
2011. dec. 4. 10:05
Bocsi, hogy ilyet kérdezek, de nagyon szeretném én is látni, hogy a tisztítás mennyire hatékony, de nincs ötletem a technikára, mert az illemhely "fazonja" olyan nálunk, hogy egyből eltűnik a vízben a cucc, és nem tudom megnézni, hogy mi ürül. Van erre megoldás? valahol mintha olvastam volna h szűrőt lehet használni, vagy vmi. szúnyogháló szerű anyagot, de valahogy nem látom magam előtt a kivitelezést. Valakinek esetleg hasonló probléma?
476. guzmi
2011. dec. 3. 15:49
Az is teljesen jó, a kurkuma is sok mindenre hasznos.
2011. dec. 3. 07:23
Máriatövis kapszulát szedek,olajjal még nem találkoztam,de utána nézek.Kurkumát is szoktam beszedni.
474. guzmi (válaszként erre: 473. - C5d1635e99)
2011. dec. 2. 13:29
Ilyenkor jót tesz, ha szedsz egy mokkáskanál Máriatövisolajat reggel éhgyomorra, én is most olvastam, 21 napig 7 nap szünet és még egy 21 nap. Regenerál, méregtelenít tisztít ,nagyon hasznos.
473. c5d1635e99 (válaszként erre: 472. - Guzmi)
2011. dec. 1. 06:10
Bennem is nagy volt a kíváncsiság,hogy ténylegesen fognak-e jönni kövek,hát még csak a puhák,de jöttek.Tegnap este még voltak fehéres kövek,és azok bizony már kezdtek "kövesek" lenni,kopogtak.
472. guzmi
2011. nov. 30. 23:12
Az belefér karácsony előtt, nem pont egy hónapot kell várni, de jó egy kicsit pihenni.Én is megcsinálom karácsony előtt még. Most voltam a háziorvosnál, elmeséltem és az asszisztensnővel együtt leesett az álluk, a doktornő azt mondta, hogy ajánlani fogja a betegeinek. Kétszer is el kellett mondanom hogy kell csinálni. Szerintem Ők is ki fogják próbálni.Megállapították, hogy ez egy veszélytelen klassz dolog, csak épp nem tudtak róla. Hát ez van. Egyebként azért is jó egy hónap, hogy feljebb kerüljenek a kövek. Még nagyon sok lehet bennünk a mélyebb rétegekben.
471. c5d1635e99 (válaszként erre: 470. - Guzmi)
2011. nov. 30. 17:34
Teljesen jól vagyok,igaz még ma is jöttek fehér golyók.Szóval,azt mondod,hogy inkább várjak egy hónapot?Karácsony előtt azért megszeretném csinálni még egyszer.
470. guzmi
2011. nov. 30. 16:15

Szia!

Epehólyag nélkül?? Az nem semmi!!! És jól vagy ?

Szerintem azért várj egy hónapot és pihentesd a májadat, mert eléggé megugranak az értékek. Lásd a lenti hozzászólásomat. Kíváncsi vagyok majd a Te tapasztalataidra is, írj majd!!

2011. nov. 30. 06:10

Sziasztok!

Megcsináltam az első méregtelenítésemet.Fehér,zöld ,piros golyók távoztak belőlem.A fehérből,zöldből rengeteg volt kisebbek,nagyobbak,és mind puhák voltak.2 hét múlva újra méregtelenítek.Lehetséges,hogy kövek is lesznek majd,ugyanis az epémet kő miatt eltávolították 11 évvel ezelőtt.

468. guzmi (válaszként erre: 467. - Zsilv)
2011. nov. 29. 15:28
Mindegy ha majd leszel elolvasod, de muszály elújságolnom, hogy 7.8 koleszterinem 4.5 lett. Nem írtam el. ennyi lett. Igaz még szedek gyógyszert de az eddig a legjobb esetben is 1.2 -t vitt le. Megemelkedett viszont az alkalikus foszfatázom, 367-re a jó 280-ig. Ez a tisztítás miatt van. Holnap megyek a dokihoz. nem tudom kell-e még szedni a gyógyszert, de biztosan azt fogja mondani, hogy attól ment le.
467. zsilv (válaszként erre: 466. - Guzmi)
2011. nov. 28. 22:52

Ismerek olyat, akik gyakrabban tisztítják a májukat. Néha kevesebb kő jön ki belőlük.

Szerintem havonta az ideális.

Ugyanis a kiürült kövek helyére a májban lévő kisebb csatornákból kúsznak le a régebbi kövek. Szerintem ezek nem biztos, hogy elég gyorsan leérnek. Inkább megvárom, míg megint van elég ürítene való kövem. Azért annyira nem ízlik az olajos mix, hogy gyakran igyam.:)


Egy hétig most nem leszek, de már várom a következő tisztítást, mer egyre jobban érzem magam.

466. guzmi (válaszként erre: 465. - Zsilv)
2011. nov. 28. 22:08

Te jó ég !!!

Hát nem gondoltam, hogy ilyen problémád van a gerinceddel, de nagyon fontos, hogy az is javulófélben van. Nem is gondolná az ember, hogy mi minden függhet össze a testében. A két tisztítás után én is pozitív változásokat érzek nem puffadok, kicsit laposabb a hasam is talán, nálam a zsigeri zsírok játszanak szerepet, nem a bőralatti és azt remélem, hogy talán abból lemegy majd. Most olvastam, hogy csak havonta lenne szabad tisztítani. Szerinted?

465. zsilv (válaszként erre: 464. - Guzmi)
2011. nov. 27. 23:42

Persze, hogy érzek javulást!

Nem fáj az epém, ami már önmagában nagy szó. Nincsenek felfúvódások, ami régebben gyakran volt, és ehetek bármit.

A gerincemmel jó 3 éve van problémám. A felső rész kb. 8 cm-rel el volt tolódva és a jobb vállam lefelé "lógott". Na ez is sokkal jobb. Még nem teljesen egyenes, de már tudok több órát is állni, menni. Igaz a csigolya elcsúszás még fáj,de már nem mondja az orvos, hogy műteni kell. Néha csontkovácshoz is jártam, az is segített.(Volt, amikor a lábam teljesen zsibbadt és a gerincem iszonyatosan fájt.)

Nagyon nem szeretek beteg lenni és igyekszem magam gyógyítani.

Amúgy sokkal több az energiám, így a hangulatom is jobb. Van remény, hogy ne rokkanjak meg.

Meg még a bőröm is selymesebb. Állítólag a májfoltok is fakulnak a májtisztítástól, de azt nem figyeltem, még nincs olyan sok rajtam.

Valószínűleg a fogyás is menne, de nem tudok most arra koncentrálni, mert amúgy is van elég nyűgöm. (Azért pár kiló lement, de sokkal többtől kellene megszabadulnom.)

Mivel más bajom nem volt és gyógyszert sem szedek, így "csak" ezekről tudok beszámolni.

464. guzmi
2011. nov. 27. 18:08

Szia!

Egyébként érzel valami változást a közérzetedben vagy testileg a tisztításoktól? Esetleg fogyás, vagy az étvágy területén? Vagy valami más?

463. zsilv
2011. nov. 26. 16:58

Még újhold előtt megcsináltam a 6. májtisztítást.

Most nem jött ki már olyan sok kő.

Amit sikerült produkálnom, azok inkább összeállt bors nagyságú nagyon sötét zöld, kicsit feketés kövek. Ezek, olyan 1cm-es nagyságúakra összetapadtak. Az érdekes, hogy jóval keményebbek voltak, mint az eddigiek.

Először éreztem, az olajos mix után, egy kis nyomást, fájást. Szerintem az apró kövek, már a máj nagyobb csatornáiban tapadhattak össze és az jött ki nehezebben.

Remélem, a következőnél még kevesebb jön ki. Most zöldborsó színű, nagyságú kövem csak kettő volt.

462. zsilv (válaszként erre: 460. - Fodilla)
2011. nov. 26. 16:47
Na, gratulálok! Látod, nem is olyan vészes ez a májtisztítás.
461. guzmi
2011. nov. 22. 11:29
Ez a lényeg! Nem kő, hanem gyurma állagú. Nekem is ez van de most másodszor is. Állítólag többször egymásután kéthetente havonta kellene csinálni amíg jönnek a golyók. Megyek hétvégén laborba kíváncsi vagyok a koleszterinemre, Majd beszámolok.
460. fodilla
2011. nov. 22. 09:16
Na megcsináltam én is. Szoptatás mellet a kis Orsolya előre lefejt tejet kapott. Hát nem volt vészes abszolút, szerintem bőven kibírható. Hát rengeteg zöldes borsó nagyságú dolog jött belőlem, kérdés, hogy kő-e? hiszen szét omlott ahogy hozza nyúltam. De bármi is legyen jó hogy kijött mert a zöld színe már nem természetes. Semmi széklet nem jött csak a zöld golyók, de abból rengeteg.
459. guzmi
2011. nov. 19. 13:29
Holnap kezdem a másodikat!!!!juhéééééé
458. guzmi
2011. nov. 13. 14:49
Tegnap baráti társaság volt nálunk, valaki elkezdett az egészségről beszélni, előkerült a vérnyomásmérő és ledöbbentett az eredmény csak a 32 évesnek volt jó, meg hármunknak akik gyógyszert szedünk, de mi legalább szedünk. A többieknek egekben, és nem nagyon foglalkoznak vele. Nagyon kíváncsi lrszek majd a tisztításaim után a koleszterin szintemre és ha javul, akkor igyekszem majd meggyőzni néhányukat. Az jó, hogy kisebb lett a polipod, állítólag ezek vírus írtó hatására is visszahúzódhatnak. Illetve ha nem nőnek az jó.
457. zsilv (válaszként erre: 456. - Guzmi)
2011. nov. 11. 22:58

Kicsit kisebb lett a polipom, most 3mm.

Azt nem tudom, hogy mitől, mert a Dr-nő azt mondta, hogy a májtisztítástól nem lesz kisebb. (Vagy mégis...?)

Amúgy a könyvben is leírják, milyen betegségeken tud segíteni.

Több férfi ismerősöm van, akik elkezdték a tisztítást, de a többségnek nincs elég kitartása.

Igaz, női ismerőseim közül, még senki sem kezdte el, pedig ők sem egészségesebbek.

456. guzmi
2011. nov. 9. 13:39
A férjemnek is polipja van az epehólygjában 3 éve , és mindenáron kiakarják vetetni vele. 5mm és nem okoz panaszt, fél évente uh ellenőrzést csinál, és nem nő. Szerintem ez is egy fontos szervünk, és csak a legritkábban rákosodik el, de csak 1 cm felett és folyamatos növekedés esetén. Ellentétban a vastagbél polipokkal. Na, én rábíztam a döntést, de Ő sem rohan a műtétre. A májtisztítástól javult az epe polipod? Akkor megcsináltatom vele is.
455. zsilv
2011. nov. 9. 10:22

Persze, hogy ki lehet bírni a tükrözést. Nekem nem fájt. Utána kicsit kellemetlen a levegőtől, amit a belekbe fújnak. Azért az is kijön.-) Két, pindurka polipot szedtek ki.

Az epehólyagomban polip van, ami már kisebb lett. A panaszok meg nagyon ritkán jönnek csak elő, és tudok olyan ételeket is enni, amit eddig kerülni kellett (pl. paprika - ismét szeretem).

454. guzmi
2011. nov. 8. 21:14
A tükrözést ki lehet bírni? Persze biztos, de tudom, hogy alkati dolog is kinek milyen. Én is gondolkodom, mert ötven felett javasolják. Arra emlékszem, hogy az egyáltalán nem nyafogós anyukám azt mondta, hogy ezt mégegyszer nem engedné. Talán akkor még nem volt kábítás. Megszünt az epehólyag problémád? Köveid voltak?
453. zsilv (válaszként erre: 452. - Guzmi)
2011. nov. 8. 20:47

Már az ötödiken túl vagyok. Még ebben a hónapban lesz a következő. Nekem szükséges volt, mert már 2 éve ki akarták venni az epehólyagomat, és panaszaim is voltak. Muszáj kitartónak lennem. -) Jobb, mint a műtét.

Azért, kell majd vastagbél tisztítás is. Tul. képen volt, mert voltam egy tükrözésen és előtte mindent kipucoltak.

Méregdrága kúrákat nem csinálok, mert nem feltétlenül jobbak. A kurkumát én is fogom enni.

Biztos neked is lesz kitartásod. Nem olyan vészes ez a máj tisztítás.

452. guzmi
2011. nov. 8. 19:01
Én tavalyelőtt végigcsináltam egy 3 hónapos colonix kúrát, abban volt parazitaölés is. Kellett volna azóta is, de méregdrága és nem volt kedvem hozzá:) kurkumát eszegetek az jó, meg még az Alzheimer kór ellen is véd állítólag.Egyébként A vastagbéltisztítás mit sem ér májtisztítás nélkül. Na jó valamit ér, de nem az igazi. Akkor Te már sokszor végigcsináltad a kúrát?Remélem én is kitartó leszek.
451. zsilv (válaszként erre: 450. - Guzmi)
2011. nov. 8. 18:41

Ezek szerint sikerült, gratulálok!!!

Ismerősök tapasztalatai, hogy nem túl sok kő jön ki, ha 2-3 hetenként csinálják a tisztító kúrát.Az ideális havonta, nyáron volt amikor 2 havonta tudtam csak csinálni.

A vesetisztítással nem sokat foglalkoztam. Néha iszom gyógynövényes teákat.

A parazitákat meg szerintem kiöltem, mert még régebben csináltam MMS kúrát, de már tiltják azt. Pedig nagyon jónak tartottam.

450. guzmi (válaszként erre: 449. - Zsilv)
2011. nov. 8. 17:54
Képzeld ma reggel egy maréknyi, mint a gipsz morzsalék anyag tévozott. Akkor a borsó sem borsó? Nagyon örülök mert végül mégiscsak lett eredmény. A komolyabb cucc biztosan lejjebb van. Majd két hét múlva kiderül. Mit csinálsz vesetisztításra? Én vettem kész teát, de rosszul éreztem magam tőle. Napokig kínlódtam, míg rájöttem, hogy attól, és hagytam a fenébe.Pedig egy "látó" asszony mondta, hogy alulműködik.Ja, és a parák? Arra Te mit csinálsz? És tényleg nem is gipsz, hanem gyúrma állagú,mármint a kövek ez a legjobb kifejezés, és kint vannak!!!!!!
449. zsilv (válaszként erre: 448. - Guzmi)
2011. nov. 8. 10:30

Na az a borsó...

Elöszőr én is azt hittem, hogy a borsótól jönnek azok a zöld gömbök, de a 2.tisztítástól kezdve ügyeltem, hogy véletlenül se egyek borsót. Mégis tele voltam olyan zöldekkel, azok a nem túl régi kövek. Persze lehet,hogy pár borsószem is keveredett nálad hozzá.

A kövek általában gyurma állagúak, csak néhány koppan. (keményebb) Az epéből jövő kövek feketék.

Nem laza kaja kell, hanem nem szabad enni: állati fehérjét (húst, tej, tejtermék, tojás...), hideget, alkoholt, sült és grillezett ételeket.

Kérdésem: A csoki ide tartozik? -) Az főzik, nem?

Ezt 5 napig, a 6. napon, meg még nagyobb a megszorítás.

A paraziták hajtását én másképp oldottam meg. Ismerek olyat, akinek a májtisztítással jöttek ki a paraziták.

A vesetisztítást sem úgy fogom csinálni, ahogy a könyvben van, mert nem bírok ki hús és tejtermék nélkül 3 hetet. Mi lesz a reggeli kávémmal tej nélkül?

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook