Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
838. Bistvan49 (válaszként erre: 836. - Alibaba60)
2012. máj. 23. 19:54

Szép kövek!

Ezek hány órakor jöttek?

Nekünk másodszor csak gyurma szerüek voltak, de ahhoz képest, hogy először semmi ez is valami.

Jővő szerdára tervezzük a 3.-at.

Üdv.

837. Bistvan49 (válaszként erre: 834. - Tundeaz)
2012. máj. 23. 19:48

Persze betartottunk mindent.

A két tisztitás között az volt a különbség hogy az olajos löttyöt egyszerre ittuk meg az elsőnél,másodszor pedig kortyonként.

Ha valaki tudja hogy van e külömség akkor irja meg.

Köszi

2012. máj. 23. 19:09
Ja! Elfelejtettem az előbb irní hogy raktam fel két képet 05. 18-i dátumnál keressétek aki kiváncsi rá.Puszi Mindenkinek.
2012. máj. 23. 18:59
SZIASZTOK! Gratulálok ZSILV az eredményhez.Biztosan tisztulsz az eredmény is ezt mutatja.Most már nekem is van viszonyítási alapom hogy mikor fog abba maradni a hátfájásom. Ezek szerint kb még 6 tisztításra lesz szükség.További jó tisztulást mindenkinek.
834. tundeaz
2012. máj. 23. 01:07
Csodálkozom, hogy nektek elsőre nem jött ki semmi.Biztosan a recept szerint jártatok el? Az eredeti Hulda Clark leírás szerint is már az első alkalom után várhatóak a kövek.
833. Bistvan49 (válaszként erre: 832. - Tundeaz)
2012. máj. 22. 18:21

Köszönöm a választ, szinte elsem lehet hinni, hogy ennyi kijött először.Én a feleségemmel együtt csinálom, mi 6 tisztitást szeretnénk csinálni összesen.

Az elsőnél kicsit izgultunk,de nem is lehetett követ látni, de már másodszor sikeresebb volt és semmi izgalom nem volt, simán ment minden.

832. tundeaz
2012. máj. 22. 16:07

Szervusz István!


Teát ittam, citromot, pici cukrot is tettem bele, amikor nagyon éhes voltam, frissen préselt almalevet és vizet.

Sötétzöld kövek jöttek, itt-ott világoszöld foltokkal, kemény agyagszerű állaggal. A legmeglepőbb a nagyobb méretűek távozása volt. Nem fogtam fel szűrőn az egész termést, csak a nagyobbakat szedtem ki, egyébként rengeteg borsó méretű volt meg persze apróbb.

Különben minimális mennyiségű olivaolajjal főzök és nagyon egészséges konyhát vezetek, nincs egy gramm feleslegem (52 kg, 167 cm ) és mégis ennyi minden jött ki...elképesztő.


Üdv,


Tünde

831. Bistvan49 (válaszként erre: 828. - Tundeaz)
2012. máj. 22. 14:46
Még azt szeretném megkérdezni, hogy milyen szinü állagu kövek voltak, mert ez nagyon jó, hogy elöször is jönek a kövek, mert nekünk csak másodszor jöttek kövek, de azok is csak gyurma keménységüek voltak.
830. Bistvan49 (válaszként erre: 828. - Tundeaz)
2012. máj. 22. 14:42

Szia tünde!

Legyszives ird le a 3 napos léböjt kúrán miket fogyasztottál. Mi most készülünk 3.-ra.

Köszi István

829. judyt640 (válaszként erre: 826. - Csabi888)
2012. máj. 22. 13:54
Szia a bör biztos kitisztul de sztem ha nagyon problémás akkor több kezelés kell.
828. tundeaz
2012. máj. 22. 03:15

Szervusztok!


A hétvégén megcsináltam a kúrát első alkalommal.

Minden a leírás szerint történt, fájdalommentesen. Nem számoltam meg a köveket,rengeteg jött persze, a legnagyobb ujjpercnyi méretű lehetett ( 1.5cm x 2.5 cm ).

Nehezen aludtam el, hajnalban enyhe vibrálást éreztem a hasamban, visszaaludtam, reggel 7 körül ébredtem.

A leírt program előtt háromnapos léböjtkúrát

végeztem rengeteg almalével, gondolom ez is segített.

Különösebben nagy változást nem érzek, a kávét viszont azóta egyáltalán nem kívánom.

Üdv mindenkinek,


Tünde

827. tundeaz
2012. máj. 22. 03:09

Szervusztok!


A hétvégén megcsináltam a kúrát első alkalommal.

Minden a le

826. csabi888 (válaszként erre: 821. - Hitta)
2012. máj. 21. 13:06

Köszönöm:)

Szombat óta szedem a kurkumát, egyelőre ennél tartok.

Újabb kérdés. Ettől a kúrától várható, hogy eltűnnek a májfoltok? Illetve az esetleges pattanások? Olvastam, hogy volt akinek megszépítette a bőrét.

825. Ilonaaa
2012. máj. 20. 19:40

Zsilv!

Gratulálok! Köszönöm a biztatást, remélem nem adom fel. Eddig sem szerettem az olíva olajat, most sem zártam a szívembe.


Nem tudom mással is így van-e de én ma éhen akartam halni. Ettem is, nem győzők bocsánatot kérni a testemtől:-)annyit vétkeztem, de még mindig éhes vagyok Tisztítás után zabálni?...

824. zsilv
2012. máj. 20. 13:47

Sziasztok!

Túl vagyok a 12. májtisztításon!

Még összesen max. 15 db zöldborsónál kisebb, fakó, kő jött ki. 3 egész sötét, fekete is volt köztük, ezek kemények voltak. Amúgy meg egy csomó rost szerű sötétzöld valami, amit nem igazán tudtam beazonosítani.

A mostani tisztításnál nem volt előnyös, hogy előző nap gyökérkezelésen voltam és egy csomó fájdalomcsillapítót adtak be. Még most is, (4 nappal később) be van dagadva az arcom. Csak az amalgán tömést szerettem volna kicseréltetni és kiderült, hogy a gyökér be van gyulladva. A májtisztításra meg már felkészültem és nem akartam elhalasztani.

Most már nem volt hátfájásom sem. Lehet, hogy tisztulok?:)


Ilonaaa

Egyszer nekem is volt, hogy vissza akart köszönni az olajos lötty, de nem hagytam. Azóta nincs vele gondom. Vizet nyugodtan ihatsz. Majd belejössz és neked sem lesz gondod az olajjal.


Jó és sikeres májtisztítást kívánok mindenkinek!

823. Ilonaaa
2012. máj. 20. 10:22

Sziasztok!

Még csak 3 hete volt az első tisztításom, de a jövő hét végén nem érek rá, utána sem, így megcsináltam most. Tapasztalataim: a 10 órai olajos lötty után lefeküdtem, magas párnán, ahogy az írva vagyon. Most nehezebben aludtam el, felkeltem éjjel 2-kor, majd pisi után visszafeküdtem, de már normál párnára. Na ezt nem kellett volna! Hajnal 4-kor arra ébredtem, hogy felbüfögtem a grappefruitos olajat, egyébként is gyakran ég a gyomrom, így most rettenetes volt. Nagyon sokáig fent voltam, szenvedtem, mert enni nem lehet ilyenkor, inni nem mertem, így fogmosás után egy rágógumit rágtam, mert egyébként nem bírtam volna ki. Magas párnát tettem a fejem, ill. a hátam mögé és gyakorlatilag ültem reggelig. Később elaludtam, reggelre elmúlt a maró érzés, az elő keserűsó után sok zöldborsó szerű ürült, de most más volt a színe mint első alkalommal, valamivel sötétebb belül, kívül pedig világosabb, de még mindig nem kemény, kőszerű, csak amolyan zselés. Kemény még nem jelentkezett.

Bocsánat, ha valakit untattam, de talán lesz olyan akinek hasznosak az én tapasztalataim is.

Most iszom az utolsó sót.

Egészségetekre :-)

822. Hitta (válaszként erre: 820. - Havasigyopár)
2012. máj. 17. 08:50
Ha átolvasod ezt a fórumot, akkor megtalálod erre is a választ :) Egyébként sokan megcsinálták már epe gondokkal is,de mindenképp olvass vissza!
821. Hitta (válaszként erre: 819. - Csabi888)
2012. máj. 17. 08:48

Szia!A kurkumára két hetet írnak, és egy kis csipetnyit, naponta 4x (ha jól emlékszem).

A kúrák közül meg azt javaslom, ami ehhez a fórumhoz tartozó cikkben van ( a fórumcím alatt lehet rákattintani vagy keresőbe beírod itt). Én is ezt a kúrát csináltam, az utolsó betűig betartottam mindent ami a cikkben van és minden pontosan úgy történt ahogy le van írva. Szóval mindenképp ezt javaslom :)

2012. máj. 17. 04:42

Kérdés?

ha valakinek baj an az epéjével,akkor megcsinálhathatja ezt a kurát?

2012. máj. 16. 19:33

Sziasztok!


Új vagyok itt a fórumon és az első májtisztításomra készülök. Ezzel kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem.

Az őrőlt kurkumát hány napig érdemes a kúra előtt "szedni"? És milyen adagokban?

Melyik kúrát ajánljátok a neten fellelhető 2 legismertebb közül? A 14,16,18,20óra: k.só 22óra olajos-grepfruitos egyveleg? Vagy a másikat, aminél másnapra is marad k.só?

Köszönöm!

2012. máj. 13. 15:43

Sziasztok! Üdv Mindenkinek!Tegnap kezdtem a májtisztítást és már túl is vagyok rajta.Az eredmény 332db borsószem nagyságú kö távozott illetve ezek között kb 10-12db olyan kö is van ami egy és másfél centiméter közötti nagyságú.A kis kövekröl azért nem tudok számszerű adatott írni, mert azok a szürőkanálon át távoztak.(A szürőkanálon lévő lyuk 2×2mm-es.)Ezt csak azért irom le hogy legyen mihez viszonyítani a kövek nagyságát.Most nagyon jól érzem magam, sajnos a szokásos hátfájást most sem úsztam meg.Az új étrendet igyekszem betartani amit most vezettem be.Remélem 1 hét múlva már többet is tudok irni az új tapasztalataimról.



ZSILV!

Igen az eddigi eredmények erőt adnak.Nagyon büszke vagyok arra hogy ilyen jól sikerült a múltkorihoz képest.Akkor egy kicsit elvoltam kenödve a gyengébb eredményen.


Mindenkinek!

Az előkészületek során nekem az a megoldás vált be hogy elötte már 2 nappal lehetőség szerint sokkal több levest,tumixokat,eszek és iszok.A keserüsös lötyit én 4 ó-kor kezdem és rendszerint este 6óra negyed 7 felé már van eredmény, igy nem huzodik el olyan későig a dolog.Az olajos mixet igy teljesen nyugodt körülmények között tudom este 10 órakor meginni.Ezeket azért irom hátha valakinek segitségül szolgál az info.További jó májtisztítást és gyógyulást kivánok mindenkinek.

817. judyt640 (válaszként erre: 815. - Ilonaaa)
2012. máj. 12. 18:25
Szia én csak néztem a képeket mert sajnos leforditani nem tudtam,elöször a májtisztitás elött,és innen ismertem föl azokat a zöld bogyókat amik kijöttek,másodszor akkor néztem végig amikor már megcsináltam a májtisztitást.Mint ahogy irtam sokáig csak olvastam ezt a fórumot és bocs de hülyeségnek tartottam amit itt a több 100 távozó köröl irtak.Azt énis láttam hogy máj metszetek is vannak és abban uo zöld bogyó mint ami belölünk kijött,nemtudom miez,de mint laikus szerintem összeállt koleszterin +epe .Nekem 30 éves koromtól nézik a májfunkció értékemet+koleszterin mindig magasabb.és ahogy olvasom sokaknak akik ide irtak magasabb és van akinek javult vagy helyreállt az érték.Én most csinálom a 2. májtisztitást 1 keserüsón tul vagyok citrommal elviselhetöbb.Remélem most is sok zöld bogyó távozik.Majd holnap leirom.Kicsit hosszu lett bocs.
2012. máj. 12. 11:08

Sziasztok!


A múlt héten végigolvastam a fórumot és eldöntöttem,hogy én is beállok a májtisztítók sorába:) Hétfőn kezdtem a kurkuma és őrölt szegfűszeg keverékének egyvelegét enni/inni,vagyis parazitátlanítani (jelentem,nem voltam férges:).

Tegnap pedig a tisztítókúrát.A keserűsó volt a legrosszabb,ehhez képest az olajos kutyulék felüdülés volt számomra:)A keserűsó után szinte rögtön megindult a híg fisi-fosi,éjszaka nem görcsöltem,reggel pedig már az olajos cuccból is visszaköszönt valami. Kemény 2 darab zöld bogyesz,meg még egy csomó fehéres-sárgás cucc.Szerintem ezek az olajcsomók voltak némi epefestékkel megszínezve.Szóval ennyi történt ezidáig.A tény,hogy azért tökre örülök,hogy elhatároztam,megcsináltam,kibírtam és most baromira jól érzem magam:)

További szépeket mindenkinek!:)

815. Ilonaaa (válaszként erre: 796. - Judyt640)
2012. máj. 11. 21:39

Sziasztok! A 26.hozzászólásban említett oldalt sokáig olvasgattam, igyekeztem lefordítani is, de az ott lefényképezett nagy kövek, mind műtét útján kerültek elő. Én arra szeretnék választ kapni, mekkora kövek távoztak hasonló tisztítás után, műtét nélkül.

Az kétségtelen, hogy kövek vannak az epében, elfogadom, hogy a májban is, de mindenhol csak a műtéti úton eltávolított kövekről lehet olvasni, képeket látni. Jövő héten újra nekiveselkedek, már alig várom az eredményeket, mit fogok produkálni.

Mindenkinek sikeres tisztítást, aki most végzi.

814. Petyus B (válaszként erre: 813. - Zsilv)
2012. máj. 11. 09:39

Apukám orvos volt és azt mondta, hogy „mindenki saját magának a legjobb orvosa.”

nagy gondolat...

813. zsilv
2012. máj. 9. 19:11

Tejespite

Én is féltem az első májtisztításnál, de hamar elszállt.

„A cukrom …. de néha mikor éhség v vmi miatt leesik, akkor remegek, ájulás közeli érzés jön rám, és gyorsan ennem kell. Nem pszichés alapon van.”

Ismerős ez az érzés. Régen (25 éve)a megadott normál érték alatt volt a cukrom. Gyakran volt, hogy remegés jött rám és a csokiért sóvárogtam. Szőlőcukrot vittem mindig magammal, mert az gyorsan felszívódik. Amúgy nem volt éhségérzetem. Most már normális a cukor értékem. Igaz, duci is lettem 5 éve.

Azt mondták lehet, hogy cukor rezisztenciám volt, de nem foglalkoztam vele és már nincsenek ilyen gondjaim.

Talán a 14 órától másnap 10-ig kibírod a nem evést. A keserűsótól nekem nem volt éhségérzetem. Esetleg, ha remegés jön rád, megpróbálhatod a szőlőcukrot (jobb, mint bekómálni), bár lehet, hogy akkor nem jönnek ki a kövek.


Hitta

Én is gratulálok, hogy megcsináltad a tisztítást.


zizabella

Apukám orvos volt és azt mondta, hogy „mindenki saját magának a legjobb orvosa.”

Ha benned egy nagyon rossz érzés van és semmi képen nem akarod megcsinálni, akkor ne erőltesd.

Én éreztem, hogy nekem ez a tisztítás jót fog tenni.


alibaba60

Te jó ég! Iszonyatos fájdalmaid lehettek.

Akkor neked is áldás ez a májtisztítás, és persze az étrend változtatása is. Van egy gyanúm, hogy neked is még párszor végig kell csinálni a májtisztítást, ha ennyire nyamvadtul voltál.

Azért az eddigi eredmények, gondolom erőt adnak.


Én is kezdem az előkészületeket, mert jövő héten nekem is jön a következő tisztítás.

Néha belegondolok, hogy nem akkor kellett volna ezt elkezdeni, amikor már olyan nagy fájdalmaim voltak, hanem hamarabb. Megspórolhattam volna vele pár év szenvedést. Na, de ki tudta, hogy ilyen sok panasz javul ezzel a tisztítással.

812. alibaba60 (válaszként erre: 797. - Zsilv)
2012. máj. 9. 18:23
Sziasztok!Üdv Mindenkinek!Végre eljutottam idáig,hogy válaszoljak ZSILV kérdésére.Milyen izületi fájdalmak csökkentek és mennyire? Egy kicsit régebről indulok.Mielőtt belevágtam ebbe a mátisztítás programba én már megjártam a fájdalmas összeeséseket, görcsöket orditva a fájdalomtól amikor is szegény fiam rohant a szobámba hogy mi történt.De volt olyan nap is amikor még délelött jól voltam, de már ebédelni nem tudtam csak az ágyat nyomtam szószerint bénán. Lefeküdtem hogy majd egy kicsit késöbb ebédelek, de már felkelni nem tudtam. Hogy mi volt ez nem tudom. Minden ilyen esetben alig birtam menni. Volt olyan is amikor a gyerekeim segítettek felállni hogy egyáltalán eltudjak indulni. A kérdésre a válasz olyan fájdalmaim voltak hogy sokszor meggondoltam azt is hogy megmozduljak.Ilyen elözmények után vágtam bele a tisztításba.Az izületeimet úgy éreztem teljesen be vannak dagadva.Ma már azt is tudom hogy nagy mértékben hozzájárult az étrendem is. Változtattam rajta ez is hozzásegitet ahhoz hogy most jobban vagyok. Hogy mennyire csökkentek a fájdalmak? Annyira hogy most már szépen tudok jönni-menni már nem kell a fiúk segítsége ha fel akarok állni,de futni még nem tudok. Ha nagyon jól figyelek az étkezésemre akkor még néha könnyünek is érzem magam.Ma már biztosan tudom hogy húst és húskészítményeket jobb ha nem ezsem és ez vonatkozik a tejtermékekre is.Ha húst eszem akkor utána bedurrannak a térd,csipő és könyök izületeim.(megfigyelésen alapszik)A tejtermékeknél pedig azt figyeltem meg hogy szép nagy vörös vizskető foltjaim lesznek.Bár már ezek a tünetek is enyhültek.Mindez eddig 5 májtisztításom volt készülök a 6-ra.A kétkedöknek annyit hogy itt volt a nagynéném meglátogatni és megkérdezte voltam e kozmetikusnál mert olyan szép lett az arcom és letisztult a böröm.MIre én boldogan ujságoltam el neki mitöl lett ilyen szép. Nem csak neki tünt fel hanem másoknak is akikkel régebben találkoztam.Tehát mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a programot. További sok sikert és gyógyulást kivánok mindenkinek.
811. Tejespite (válaszként erre: 810. - El_Capitan)
2012. máj. 9. 14:09
Nagyon köszi a részletes tájékoztatást, lehet, h igazad van. Mondanám, h megpróbálom a diétát, de nagyon nehezen tudnám betartani. 165 cm vagyok és 69 kg, sztem ez nem számít igazán túlsúlynak, a második szülésem, azaz 33 éves korom után kezdtem el hízni, egyébként mindig nagyon sovány voltam. Ez az éhségérzettel párosuló gyengeség nem tudom mikor jelentkezett először, de az biztos h 40 évvel ezelőtt egy kirándulás egyik programjára emiatt nem tudtam elmenni. Van,h évekig nem érzem, van, h előjön. Mindenesetre a kefírgombát most akkor abbahagyom.... Viszont ez egy kicsit ellentmond egymásnak, mert pm betegséget pár éve diagnosztizáltak, és ha ezt nézem: "candida fertőzést könnyebb elkapni, ha a pajzsmirigy nem müködik megfelelően." akkor időbelileg nem stimmel. Ettől függetlenül nem zárom ki a candidát, és az is biztos, h az általad leírt diétával csak jót tennék magamnak. Köszi!!
2012. máj. 9. 12:40

Tejespite

Nem akarlak megijeszteni, de abból, amit leirtál, én candidára gyanakodnék. Amikor nem eszel, a gombák nem kapják meg a napi cukor adagjukat, ezért kiválasztanak egy anyagot, amitől erős éhségérzet tör rád. Ez az anyag számunkra méreg, ezért érzed magad rosszul. Egészséges embernél az éhségérzet hamar elmúlik gond nélkül, ha elkezd böjtölni.

A gombák a cukrot lebontják erjesztéssel, eközben alkohol képződik, ezért bár nem iszol alkoholt, a májfunkcióid olyanok lehetnek, mintha ...

A candida fertőzést könnyebb elkapni, ha a pajzsmirigy nem müködik megfelelően. A magas vérnyomásnak számtalan oka lehet, de nincs kizárva, hogy ez is összefügg ezzel.

Nem tudom, hogy mik az egyáb panaszaid. Emésztésed hogy áll, van-e túlsúlyod, hangulatod nem változik-e időnként hirtelen, esetleg van-e valami allergiád.


Én a helyedben csinálnék egy candida diétát. Első körben 2 hétig és lássuk, hogy mi a változás. A candidát nehéz kiirtani, egyedüli módszer, ha megvonjuk tőlük a táplálékukat, a cukrot. Semmi cukor, fehér lisztes dolog, keményitő, élesztő, kefir, gomba. Gyümölcsöt csak mértékkel. Tejet is lehetőleg kerülni kell. Nem egyszerü ezt a diétát betartani, de egyébként is nagyon hasznos. Nagyon sok pozitiv hatása van. A bélflrórát mindenképp rendbeteszi és ez szerintem neked most fontosabb.

809. Hitta (válaszként erre: 807. - Zizabella)
2012. máj. 9. 10:17
Szia! Nekem a háziorvosom gratulált ahhoz, hogy megakarom csinálni a kúrát, és azt mondta, hogy nagyon hasznos és örül neki. Egyébként azok az orvosok ellenzik az ilyen kúrát főként, akik teljesen elzárkóznak a természetgyógyászati dolgoktól. De egyébként megértem, hogy félsz tőle,én is izgultam rendesen, de semmi gond nem volt :)
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook