Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2012. júl. 17. 09:36
Nem tudom,hogy lehet-e,akik régebb óta csinálják,biztosan tudják.
2012. júl. 17. 09:32
Refluxos gyomorral lehet csinálni ??
2012. júl. 17. 09:31

Sziasztok!

Megcsináltam a 4-ik kúrát.Minden rendben ment,rengeteg kő ürül,kicsik és nagyok nagy is.Egyet lefotóztam.

955. zsuzsi44 (válaszként erre: 952. - Lucikam)
2012. júl. 12. 21:17
Én még mind a három alkalommal csináltam, igaz, hogy elég nehezen ment, állva szoktam csinálni, magasra kell helyezni a vizestartályt. A tapasztalatom az, hogy - az utolsó nap este 21 óra körül szoktam csinálni - és akkor jött ki a nagyobb kő , most csak 1 db. , de az előbbi kettőnél 20-30 db. A könyvbe azt írja a szerző, hogy ez nagyon fontos!
954. alibaba60 (válaszként erre: 952. - Lucikam)
2012. júl. 12. 19:51
Szia Lucikam!Az elöbb lemaradt, hogy természetesen friss gyümiböl csináld ne valami bolti cukros üditöböl,lényeg a vitamintartalom miatt fontos és az hogy ez természetes.
953. alibaba60 (válaszként erre: 952. - Lucikam)
2012. júl. 12. 19:31
Szia Lucikám! Én nem szoktam azon egyszerü oknál fogva ,hogy számomra kellemetlen érzés.Én ezért egy nagyon egyszerü modszert alkalmazok 9dl narancslé+9dl grapefritlé+2dl citromlét összekeverek és azt szoktam inni most föleg nyáron.Télen pedig előre megfözöm a régi jól bevált húslevest és azt szoktam inní. Természetesen az idöhatárokat betartva amit a könyvben leírtak. Ha gyümilé keserünek tünik ebben az összeállitásban akkor a grapefruitlé adagot csökkentsd és egyszerüen csak több narancslét tegyél bele.De szerintem egészen jó izü és feltölt mindenféle jó kis vitaminokkal.További jó tisztítást nektek.
952. lucikam
2012. júl. 11. 18:14
Most kezdtük a harmadik tisztítást barátommal. Kérdésem az volna, mi van, ha nincs lehetőségünk colon hidróra menni, és nem áll rendelkezésre beöntő szett? Ti mindannyian szoktatok bélmosást végezni kúra előtt és után, minden kúra alkalmával?
951. Annie1130 (válaszként erre: 950. - Zsuzsi44)
2012. júl. 10. 21:43
Néha igen. Úgy heti 3-szor csinálok mixet: fél kiskanál fahéj, fél kiskanál kurkuma, fél kiskanál szegfűszeg, pici vízzel kikeverve. Csak az igya, akinek bírja a gyomra!:)
950. zsuzsi44 (válaszként erre: 949. - Annie1130)
2012. júl. 10. 21:37
Köszi, Te szegfüszeget nem teszel hozzá?
949. Annie1130 (válaszként erre: 948. - Zsuzsi44)
2012. júl. 10. 21:31
A kurkumából napi 1 késhegynyit kell, de én magasabb dózsban szedem, így 3 késhegynyit fogyasztok.
948. zsuzsi44 (válaszként erre: 942. - C5d1635e99)
2012. júl. 10. 21:04
Szia Neked és a Többieknek! Túl vagyok a harmadik tisztításon, eléggé legyengültem, már második alkalommal tapasztalom, hogy szinte elmegy a hangom. Viszont ahogy elmulik 10 óra és ihatok gyümölcslevet majd később mást is, fokozatosan visszatér. Valószinű a sok folyadékveszteség miatt van. Az első kettő tisztításhoz képest kisebbek voltak, általában zöld, de a nagyobbak belseje sötét zöld és most valamennyivel keményebbek a kövek. Jó lenne tudni, hogy a 7 cm. -es epekövem vagy köveimből ment-e már el valamennyi. A második tisztítás után végzett laborvizsgálat eredményemben jóval lejjebb ment a GT és a koleszterinszint, már majdnem jó, viszont nálam is a gyulladás jelei mutatkoztak és nem tudom a mai napig, hogy miért. A kurkumát végre be tudtam szerezni, de légyszives megirni, hogy hogyan kell szedni, mert a könyvben erre nem tér ki a szerző és köszi.
2012. júl. 10. 20:35
Túl vagyok a második tisztításon. Kevesebb kövecskétől szabadultam meg, mint múltkor és méretüket tekintve is kisebbek voltak, úgyhogy ezt mindenképpen pozitívumnak könyvelem el. Megfigyeltem, hogy a bőröm sokkal símább, egyenletesebb tónusú,nem érzem annyira a vállamban a csomókat, és úgy általánosságban több az energiám. Mindenkit csak bátorítani tudok, hogy vágjon bele!
2012. júl. 10. 19:42

Sziasztok!Üdv Mindenkinek!Végre eljutottam a doktornénihez aki MEGDICSÉRT a szép leletért. A süllyedés magasabb mint kellene, de valószinü a nyári fagyizásnak és hidegvíz ívásnak köszönhetem mondta Ö. A másik az allergia érték is magasabb, de azt eddig is tudtam hogy allergiás vagyok.(4 helyett 5.4)Minden más teljesen negatív.A szemészeti leletem is teljesen negatív.Ez csak azért fontos megjegyezni, mert amikor elkezdtem a kurát akkor az én szemem úgy nézett ki mint aki halni kézsül.Minden evés után egy fehér homályos fátyol jelent meg a szememen.Mint aki már fél lábbal a sirban van. Mindenkit biztatni szeretnék arra, hogy kezdje el vagy éppen,hogy folytassa mert biztos vagyok benne használni fog mindenkinek akinek valamilyen egészségügyi problémája van.Én csak pozitívumokról tudok beszámolni.Az eredmények ugyan nem egyik napról a másikra jönnek de a kitartás meghozza a gyümölcsét.Ha végeztem a kurával akkor az összes eredményt egy összefoglalóban leirom majd, hogy mi minden javult vagy gyógyult meg bennem.


GRATULÁLOK! azoknak akik most kezdték el a tisztítást,nagyon jó ,hogy bátorságot vettetek magatokon igy legalább egy lépéssel közelebb kerültetek a saját egészségetekhez.További jó tisztítást és szép nyarat kivánok mindenkinek.

2012. júl. 10. 12:35

Alig várom a harmadik kúrát. A második után zongorázni lehetett a különbséget. Több mint tíz év alatt túl vagyok mindenféle teán, kapszulán stb.

Igen kevés sikerrel, mert a panaszaim alig-alig múltak.

Most viszont elérhetem a tökéletes egészség állapotát. Hálás vagyok ezért a cikkért és a fórumért. Köszönöm

944. hebőci
2012. júl. 8. 22:01

Meg csináltam a 2. májtisztitást. Két hete volt az elsö. Akkor " szép" zöld kövek jöttek, volt közöttük 2-3cm-es is. Most nagyon meglepődtem, mert olyan apro, pálcika szerü zöldek voltak,de rengeteg! Gondolom még nem volt elég idő rá,hogy összetömörüljenek. Háát eléggé legyengitett, de valószinü, hogy ez a dög meleg is közrejátszott.

Ugyhogy hajrá mindenkinek, csak bátorság!

943. zsuzsi44 (válaszként erre: 942. - C5d1635e99)
2012. júl. 7. 18:19
Köszönöm szépen, ott még nem néztem!
942. c5d1635e99 (válaszként erre: 941. - Zsuzsi44)
2012. júl. 7. 08:34
Kurkumát,bármelyik hiper/szuper marketban kaphatsz.Én az Intersp-ban veszem.
2012. júl. 6. 21:51

Sziasztok! Én is vasárnap fejezem be a 3. tisztítást, kÍváncsi vagyok az eredményre.

Szeretném, ha valaki válaszolna, hogy hol lehet megnézni a feltett képeket - a kövekről - ill. hová lehet feltölteni? Továbbá még azt szeretném kérdezni, hogy aki már végzett parazitatisztítást, hol vásárolta meg a kurkumát, mert én sajnos eddig még nem kaptam és a jövőben szeretném én is elvégezni. Előre is köszönöm a választ!

940. Annie1130 (válaszként erre: 939. - Bistvan49)
2012. júl. 5. 20:32
Gratulálok nektek! csak így tovább! Én vasárnapra tervezem a 2. alkalmat. Már alig várom!
2012. júl. 5. 16:11

A feleségemmel együtt túlvagyunk az 5-dik tisztitáson.Világos zöld kövek távoztak, de volt köztük kemény is.

SZEPTEMBERRE TERVEZZÜK A 6-KAT, AZTÁN EBBEN AZ ÉVBEN már nem tervezünk többet.

938. guzmi (válaszként erre: 937. - Alibaba60)
2012. júl. 1. 21:58
Kíváncsian várom a jó híreket:)
2012. júl. 1. 17:36
Sziasztok!Üdv Mindenkinek!Végeztem a 8-ik májtisztítással.248db követ tudtam megszámolni.Minden rendben ment.A nagy meleg miatt egy kicsit fáradtabnak érzem magam,de ez igazából abban nyilvánul meg hogy álmosabb vagyok.Voltam labor vizsgálaton.Még a doktornénivel nem beszéltem mert csak holnap fogja látni a leletet,de az már most is latható a tavalyi lelettel összehasonlítva,hogy a vércukrom 4 tizedet javult.(5.5-röl 5.1-re)csökkent ha ebbe beleveszem hogy megittam a reggeli kávémat akkor ez még jobb eredmény lehetne csakhát én kávé nélkül nem tudok reggel létezni.Tudom ez ócska kifogás hogy képtelen vagyok legalább egy reggel kávé nélkül meglenni,a cél érdekében, de hát ez van ez vagyok Én. A többit majd holnap megtudom.További jó tisztítást és gyógyúlást kivánok mindenkinek.További szép problémamentes nyarat.
2012. jún. 29. 22:21
Sajnos nem értek angolul, de az unokámék most jöttek haza végleg 4 és fél év után Londonból, ő perfekt beszél, majd megkérem, hogy forditsa le nekem, egyébként köszönöm.
935. guzmi (válaszként erre: 934. - Cirmix)
2012. jún. 29. 21:40
három evőkanállal ír egy liter vízhez, 4-5 percig főzni, lassan, azután 5 percig állni hagyni majd leönteni leszűrni. Lábaskában főzöm a tűzhelyen. Egyszer egy nap, de csak két kanállal teszek és kevesebb víz, nekem egy napra. Nekem elcsapja az éhséget,pedig igazán szeretek enni:) Hidd el ha figyelsz és nem csábulsz el akkor megszokod és hatásos. Ha tojással eszem reggel, akkor csak 4 evőkanállal főzök. Lehet ezt is csökkenteni, ahogy szűkül a gyomor.
934. cirmix (válaszként erre: 930. - Guzmi)
2012. jún. 29. 19:03
Tényleg nem volt rossz a "kenyérpótlás" kanállal :) Berollniztam a sonkaszalámiba a z.paprika csíkot, paradicsomot felcikkeztem és egy harapás, egy kanál :) Tetszett! És jól is laktam tőle. Jajj, én már két kiló minusznak is nagyon örülnék. 8-ára tervezem a májtisztítást.
933. cirmix (válaszként erre: 931. - Guzmi)
2012. jún. 29. 18:57
Giuzmi, Te hogy főzöd meg a cikóriát, hűűűű, ha éhség leküzdésére is jó, az már fél siker! Mindjárt utánaolvasok...
932. cirmix (válaszként erre: 929. - Kisstoth)
2012. jún. 29. 18:54
Szia! Ugyanúgy presszókávéfőzőben főzöd meg mint a koffeinest? Vagy törökösen és leszűröd?
931. guzmi (válaszként erre: 929. - Kisstoth)
2012. jún. 29. 14:36
A cikóriát csak azért mondom, mert hasznos dolgokat tartalmaz.Olvasd a neten.
930. guzmi (válaszként erre: 926. - Cirmix)
2012. jún. 29. 14:35
Szia! Nagyon örülök, hogy változtatsz. Én nem is ittam koffeines kávét soha, Te nyugodtan ihatsz, azzal nincs gond. A cikóriát csak éhség elűzőnek használom, mert minimális kalória, de sok hasznos dolog van benne. Ma reggel két tojásból rántottával ettem a zabkását, paradicsommal, nagy bögre zöld tea citrommal nyírfacukorral. Naggggyon finom. A rántott vagy sült húst is eheted krumpli helyett zabkásával, de én eszem azért rizst, meg krumplit is módjával. Amit nem eszem az a kenyér származékok meg a rendes vagy barna cukor. Aszkéta azért nem leszek, de már kicsit több mint két kiló minusz, és jó közérzet a jutalmam:) A kefir gombát jó, ha csinálod, szerintem nagyon fontos. Ja, tegnap csülökkel csináltam székelykáposztát és már eszembe sem jutott kenyeret kívánni hozzá.Mindent enni kell, csak fent említetteket nem, meg mindenből mindig kicsit kevesebbet, lassan csökkentve az adagokat. Fogyni csak lassan érdemes.
2012. jún. 29. 07:54
Van a boltokban bio gabonakávé (sárga-zöld doboz), nem drága és nagyon finom. Ajánlom mindenkinek :):)
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook