Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1018. lena113
2012. júl. 31. 16:13
Én most ittam meg a másodikat, de még nem mentem wc-re. Sajnos ez a lötty ihatatlan, annyira keserű, hogy majdnem visszajön, de fentről.
1017. c5d1635e99 (válaszként erre: 1016. - Cirmix)
2012. júl. 31. 06:58
Érdekes,itt többen írjátok,hogy nem kell mennetek a második keserűsó ivás után sem wc-re.Nos,én sem voltam még egyszer sem,pedig már negyediken vagyok túl.Reggel 6-kor megiszom a harmadikat,attól kezdve folyamatosan járok a wc-re.Először a bélsár ürül,utána pedig jönnek a bogyók,kicsik,nagyok vegyesen,és ez így megy egészen késő délutánig.
1016. cirmix (válaszként erre: 1001. - Bondita)
2012. júl. 31. 00:36

Szia! Hasonlóan jártam én is, pedig a másik kezdési időpontos változatot csináltam... Vagyis abban hasonlóan, hogy nem indult be nálam sem a hasmenés 2 pohár után sem. Utána, mivel sürgetett az idő - az olajos cucc ivásához, megittam a harmadik pohárral is, hogy legyen már valami... Nem lett, nem kellett mennem WC-re ettől sem. Ezek után nem mertem meginni az olajos lötyit, mert nem tisztultam ki előtte, valószínű, úgy jártam volna, mint Te, hogy kihánytad. Azóta is nagyon nincs rendben a székletem, mályvateát is, Hunyadi J. keserűvizet is iszom rendszeresen és mégsem jön már egy kiadós hasmenés. Addig pedig sajnos nem merem megismételni, mert előbb a beleket kell jól kitisztítani, "kipurgálni".

Most, hogy olvastam, van ez a 2 h-kor induló program is, azt gondoltam, talán ez jobb lenne nekem, de az eseted elbizonytalanított. Remélem, azért jól érzed már magad. Üdv.

1015. lucikam (válaszként erre: 991. - Annie1130)
2012. júl. 30. 11:03

Annie, írtad, hogy te 3 keserűsós lötyit iszol meg az első nap, majd a második nap reggel kettőt, ahogy kell. Te az első napont mikor iszod a harmadikat? Az elsőt este 6-kor, a másodikat este 8-kor, és a harmadikat mikorra időzítetted?


Köszi

1014. Ilonaaa
2012. júl. 29. 20:52
Egy nagyon fontos dolgot viszont kihagytam: nem csináltam parazitaírtást sem vesetisztítást.
1013. Annie1130 (válaszként erre: 1012. - Ilonaaa)
2012. júl. 29. 20:51
Nekem is csak 1-2 nagyobb volt, a többi mind pici hungarocell szerű bogyócska...:)
1012. Ilonaaa (válaszként erre: 1011. - Annie1130)
2012. júl. 29. 20:50
Nekem először zöldborsó nagyságúak voltak, másodszor is, most pedig sokkal kisebbek. A különbség annyi csak, hogy első 2 alkalommal piros grapefruit lével ittam, most pedig csak fehéret kaptam. Én is várom a nagy köveket, de nekem csak kicsik jöttek.
1011. Annie1130 (válaszként erre: 1010. - Ilonaaa)
2012. júl. 29. 20:44
Szia!Nekem is szétnyomható, gyurmaszerű "kövecskéim" voltak. A legnagyobb kb. 2,5 cm átmérőjű és ha nem szétnyomod, hanem felvágod, akkor bizony lehet látni a rétegeket...Állítólag ezek a kikristályosodott méreganyagok, koleszterin, amelyek akár az elhalt paraziták körül képződhetnek. A vizuális típusoktól elnézést kérek!:)
1010. Ilonaaa (válaszként erre: 1009. - Annie1130)
2012. júl. 29. 20:37
Szia, nekem csak szétnyomható zöld bigyók jöttek egyetlen egyet kivéve, de az az első alkalommal jött. Nekem igazoltan /ultrahangon kimutatott! 1,5 cm-es köveim vannak. Több mint 100 kg vagyok, de pl. a koleszterinemmel nincs baj, viszont, ha olyat eszem feszeget az epém. Nem adom fel :-)
1009. Annie1130 (válaszként erre: 1008. - Ilonaaa)
2012. júl. 29. 19:35
Ha felboncolsz egy kövecskét, megkapod a választ...legalább is én megkaptam...az nem képződhetett pár óra alatt, amit láttam!
1008. Ilonaaa
2012. júl. 29. 17:18

Helló Mindenki!

Túl vagyok a 3. tisztításon és érdekes tapasztalataim vannak. Reggelig minden az eredeti cikkben előírtak szerint történt. Mondjuk az elalvás elég nehezen sikerült, /jött a vihar gondolom ez is hatott valamelyest/Izzadtam nagyon, bár nem vagyok izzadós eredetileg. Éjjel fél kettőkor felkeltem, mosdóba kellett mennem, mosakodtam, pisiltem, aztán visszafeküdtem, magas párnára mert előző alkalommal rossz volt amikor feljött az olajos cucc és ettől rettenetesen szenvedtem. Reggel fél nyolcig sikerült aludni, felkeltem megittam a reggeli első keserűsós vizet, WC, kicsi bors szerű és sok gríz szerű cucc ürült, majd megfogadva, hogy vissza fekhetek pihenni, jól elaludtam fél 1-ig! Így a következő /utolsó/ 2 óra múlva következő keserűsó elfogyasztása jól elhúzódott.

Hiába ittam meg a löttyöt, gyakorlatilag átzuttyant rajtam, de szinte semmit nem hozott magával. Hova lettek a kiürülésre váró köveim? A bélben sok időt töltöttek, esetleg emésztődtek és visszamérgeznek? Vagy mégis a zöldborsó szerű képződmények az emésztett, epefestékkel színezett olívaolaj maradványai és mégsem kövek? Teljesen jól érzem magam, igaz előző két alkalommal is jól voltam. Semmi fáradtság, semmi levertség, mondjuk aludtam is rendesen.

Én bár hiszek benne, csinálom mert meg akarok szabadulni a kövektől, de mégis szkeptikus vagyok. Bocs, ha hosszú voltam és bocs, a teljesen hívőktől. Mindenkinek további sikereket.

Persze, nem adom fel, ha kiugróan jobban nem is érzem magam, rosszabbul nem vagyok, így kitartóan folytatom, hátha megszabadulok a kövektől.

1007. c5d1635e99 (válaszként erre: 1006. - Alibaba60)
2012. júl. 27. 20:09
Nos.én pontosan ez alapján csinálom a tisztítást.
1006. alibaba60
2012. júl. 27. 19:37
Sziasztok!Kedves Mindenki!Olvasom a hozzászolásokat és látom, hogy sok hozzászolásban az időhatárokat nem tartjátok be illetve rosszul tudjátok. A fórumon a 34-ik oldalon a legelső hozzászoló enerzsi név alatt legyetek szivesek elolvasni a TELJES CIKK cimre kattintva az elözményeket. Egy sor megválaszolatlan kérdésre már ott is választ kaptok. Aki teheti legyenszives megvenni a könyvet ami erröl a tisztításról szól. A szerző könyvében szinte mindenre kiterjedöen rámutat mit miért és hogyan kell csinálni. Igy a késöbbiekben elkerülhetöek lesznek a nemvárt rosszullétek illetve a nemvárt fordulatok. Aki pontosan betartja amit a könyv leír annak fog ez menni. Aki kételkedik az forduljon orvoshoz akiben megbizik és nem harapja le a fejét.A könyv cimét aki kéri privát üziben küdöm mert ez itt nem a reklám helye,és természetesen nem akarom, hogy kivágjanak a forumról.Egyébként ha visszaolvassátok a hozzászolásokat akkor látnifogjátok, hogy már néhányszor leírtuk a könyv címét is.További jó májtisztítást kivánok és mielöbbi gyógyúlást.
1005. c5d1635e99 (válaszként erre: 1004. - Bondita)
2012. júl. 27. 13:12
....akkor ezek szerint semmi érdekes nem távozott belőled?
1004. bondita (válaszként erre: 1002. - C5d1635e99)
2012. júl. 27. 11:07

Köszi a választ. A grapefruit nekem is a hűtőben volt, úgy csináltam meg. Lehet ez is baj volt.

Azt hiszem a 6órásat megcsinálom legközelebb kb 2-3 hét múlva. Remélem az jobb lesz. Egyébként már mostanra voltam 3x wc-n. Kicsit jobb a gyomrom, bár néha még morog. Reggel ettem egy kicsit, mert nagyon éhes voltam. Ma még olvasgatok itt a fórumon! Sok hasznos infó van itt! :-)

2012. júl. 27. 09:49
Olíva olaj,nekem spáros extraszűz.
1002. c5d1635e99 (válaszként erre: 1001. - Bondita)
2012. júl. 27. 09:47

Ez a 2 órás nekem már eleve nem tetszett,ezért csináltam a 6 órást.Másnap reggel 6-kor,és 8-kor megittam az adagokat,na utána kezdtem wc-re járni.A reggeli keserűsós ivásnak az a lényege ,hogy másnap kihajtsa belőled a köveket.

Most 4-ik tisztításnál,elkövettem azt a hibát,hogy a hideg gapefruit léhez kevertem az olíva olajat.Szépen megdermedt az olaj,nyögvenyelősen sikerült csak meginnom.Éjjel bizony én is arra ébredtem,hogy szőrnyü hányingerem van.Szerencsére mindig tartok itthon gyömbérgyökeret,gyorsan levágtam belőle egy darabot,és elrágcsáltam...megszűnt a hányingerem.Legközelebb,próbáld a 6 órást,biztos lesz a siker.

1001. bondita
2012. júl. 27. 09:06

Sziasztok!

Hát amiről beszámolhatok, az nem túl jó.

Az olajos lötty előtt kb 3-4 szer voltam wc-n. Vízszerű valami jött csak, nagyon híg volt.

Az olajos lötty után lefeküdtem és pihentem, aludtam volna, de nagyon hányingerem volt.

Hajnal 1-körül minden kijött belőlem, de nem "lent", hanem "fent". Hánytam, mint a lakodalmas kutya. Kb 3szor. Utána mikor megkönnyebbültem már jobb volt a közérzetem is és tudtam aludni. Most keltem fel. A wc-n szintén a híg széklet jelentkezett.


Éjszaka azt a következtetést vontam le, hogy valószínű rossz változatot kezdtem el. A 6órás kezdést választom legközelebb, ha belevágok újra!


Ez nekem nem igazán jött be. De ma nem vagyok gyenge, semmi bajom nincs.


Ti milyen olajat választottatok?

Nekem Floriol oliva olajam volt itthon, bár nincs rajta, hogy "100%", vagy "extra szűz", vagy "hidegen sajtolt"... Lehet az olaj sem volt megfelelő... Ki tudja?...


Na mindegy. Olvasgattalak benneteket és még a fórum elején volt, akinek olyan tapasztalata volt mint nekem. Majd még olvasgatok tovább, de ez nekem nem igazán jött be!

Kilóban 1 kiló minusz! (Gondolom ez sem igazán tartós).


Szép napot mindenkinek! :-)

1000. c5d1635e99 (válaszként erre: 999. - Bondita)
2012. júl. 27. 07:09
Mivel már túl vagy az olajos löttyön,az eredmény már jelentkezni fog.
999. bondita
2012. júl. 26. 20:28

Hát még nem igazán számolhatok be nagy eredményről.

Lehet az is baj, hogy nem csinálok semmit. Pihenek és tv-t nézek.

Megittam a 4.pohár löttyöt.

10-kor még jön az olajos grapefruitlé! Lehet majd utána...


Ti melyik oldalról vettétek a "receptet"?


Valamit nem jól csinálhatok, vagy nálam ilyen későn hat? Nem tudom!

Voltam wc-n, de csak 1szer és akkor sem igazán kellett, csak leültem a wc-re. Vízszerű volt, nem túl sok...

998. c5d1635e99 (válaszként erre: 990. - Bondita)
2012. júl. 26. 19:49

Szia!

Én is 6-kor kezdtem inni a keserűsós löttyöt.Biztos vagyok benne,hogy ha egy nap alatt innám meg,akkor egész éjjel a wc-én csücsülnék,pihenés nem lenne.:-))

Várom a beszámolódat az eredményről.

2012. júl. 26. 19:04
Rendben, feltétlenül!:) Sok sikert!:)
996. bondita
2012. júl. 26. 18:44

Köszi. Én 2-kor ittam az elsőt, 4-kor a másodikat és 6-kor a harmadikat. Még semmi, bár mintha már mocorogna valami a hasamban! :-) Hátha 8-kor még iszok egyet és 10-kor az olajos levet. Holnap délig még semmi, utána lehet könnyűt étkezni!

Majd beszámolok mi lett végül!

995. Annie1130 (válaszként erre: 993. - Bondita)
2012. júl. 26. 18:39
Én nem ajánlom 2 hetente, max. havonta...de majd úgy is érzed holnap és az elkövetkezendő napokban, hogy hogy érzed magad.
2012. júl. 26. 18:38
Én úgy értettem, hogy plusz egy pohárral ittam. A 6 órás kezdésnél 6-kor és 8-kor kell meginni a keserűsós löttyöt,10-kor pedig az olajosat. Nekem az első kúra alkalmával még 9-kor sem indult meg semmi, a 2. pohár keserűsó után sem, így megittam egy 3-at is, és rá 10 percre, ajjaj...:)
993. bondita
2012. júl. 26. 18:26
Köszi a választ! Még mindig semmi! 6-kor ittam a 3.-at. 2 hét múlva meg akarom ismételni. Ha már elkezdem legyek alapos! Akkor a 6-órási kezdést fogom választani.
992. Annie1130 (válaszként erre: 991. - Annie1130)
2012. júl. 26. 17:27
bocsi, a máj kezd el este dolgozni:)
2012. júl. 26. 17:26
Üdv a klubban!:) 6-kor kezdtem, mert a más este kezd el dolgozni, nem pedig délután. tapasztalatból mondom, hogy igyál meg nyugodtan még egy pohár keserűsós vizet, ha nem indulna meg az olajos lötty előtt a hasmenés, mert fontos, hogy ki legyél előtte tisztulva. Nekem sem csinált semmit 2 pohár keserűsós lötty, külföldi oldalakon azt olvastam, hogy ennek a Magnézium hiány is lehet az oka, mert hogy felszívódik... Nekem a 3. után jött az égszakadás-földindulás. :)
990. bondita
2012. júl. 26. 17:13

Sziasztok!

Új vagyok ebben a témában.

Illetve, most éppen a közepén tartok. Nagy elhatározás kellett, hogy belevágjak, de lelkileg is felkészültem és ma bele vágtam.

Már egy kicsit elbizonytalanodtam, mert megtudtam van durvább és enyhébb változat. Ti melyiket csináltátok? Az egyik ismerősöm mondta ő 6-kor kezdte, és másnapra is maradt 2 pohár itóka. Én 2-kor, 4-kor, 6-kor, 8-kor iszom és 10-kor az olajos levet. Másnapra nem marad semmi, csak 12 után könnyű étkezés. Még nem igazán érzek semmit. 2 pohár után vagyok eddig.


Szóval az érdekelne, ti a 2 vagy a 6 órai kezdéssel csináltátok? Köszi a választ!

989. urbana
2012. júl. 26. 00:44

Sziasztok! Nagyon köszönöm a hozzászólásokat és a segítséget. Főleg Annie1130 kommentje tetszett, mert nagyon hasonló a gondolkodásunk. Köszönöm a telefonszámokat is, mindenképpen felhívom!

Úgy döntöttem, hogy megcsinálom a májtisztítást. Szisziági: amit leírtál, már mind kipróbáltam kúraszerűen. Jót tesz, de csodákat nem szabad várni tőlük. Az étkezésemre odafigyelek, egyetlen gyengém a kávé, de abból is igyekszem mértékkel fogyasztani.

Most még készülök testileg-lelkileg, most egy nyaralás aztán szépen lassan ráhangolódom. Mindenképpen beszámolok az eredményekről, hátha tudok valamiféle ösztönzést adni a hasonló helyzetűeknek. Addig is szép napokat mindenkinek! :)

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook