Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
1048. zsuzsi44
2012. aug. 21. 16:54
Semmi baj, majd most ezt a gyógyszert próbálom megvenni.Én is má r két hete csinálom a parazitairtást, de sajnos csak egyszer egy nap, általában én mindent be tudok venni, de amikor a szegfüszeget kell, akkor borzalommal gondolok rá. Mustármagot már régebben szedtem, de most, hogy emlitetted, megint fogok venni. A parazitairtást még most csinálom először, kiváncsi vagyok, hogy az elkövetkezendő 4. titításnál mi jön ki. Jó lenne, ha az epehólyagomból is ürülne már ki kő, csak azt nem tudom, hogy annak milyen szinűnek kell lenni. Bár már olvastam itt a fórumon, hogy az epehólyagból származó kő fekete, hát nekem még ilyen nem volt.
1047. pamyte (válaszként erre: 1034. - Zsuzsi44)
2012. aug. 21. 15:43

Mindenkitől elnézést kell kérnem, nem volt szándékos a félrevezetés. Kerestem a gyógyszeres fiókban az Ornitint, hogy megnézzem, ki gyártja, és.....Megláttam a Sedacur forte altatót, és egyből minden bevillant. Valóban nem kapni az Ornitint, ezért vettem és is az előbb említettet! Azt ajánlották helyette!

Bocs, bocs, bocs!

1046. pamyte
2012. aug. 21. 14:50

[link]


[link]


ORNITIN : növényi altatószer, gyógyszertárban vettem, már többször is!

1045. pamyte
2012. aug. 21. 13:48
Kifelejtettem a mondandómból, hogy a kőtelenítés végeztével nagyon sok vizet kell inni, hogy a felhalmozódott mérgek is kiürüljenek!!!
1044. pamyte (válaszként erre: 1033. - Krisz 18)
2012. aug. 21. 13:43

Dióhéjban: általában 6 hetesek a májkőtelenítést megelőző tisztítások.A felsoroltakat én azért használom, ami funkciót itt megemlítek. Természetesen más jótékony hatásuk is van.

A legeslegfontosabb a parazitaírtás. Semmit nem ér a májkőtelenítés, ha nem nyírjuk ki ezeket a kis "cuki" lényeket.

- Parazitaírtás: kurkuma+őrőlt szegfűszeg( lehetőleg ceyloni ) , 2 hétig napi 4x1 kk bő vízzel . ( gyulladásgátló, koleszterincsökkentő még pluszban )

-Parazitaírtás másképpen: 2 l friss almalé, 1 l friss szilvalé megivása a nap folyamán.Csak azt kell inni, ami a turmixból kifolyik, a húsos részt nem használjuk fel.Drámai béltisztulás ( parazita, és letapadt bélsárdarabkák ) Én ezt még nem próbáltam, a másik egyszerűbb. (nekem)

-Mustármagkúra: anyagcsere szabályozó, méregtelenítő( leszedi a bélfalra tapadt, beszáradt bélsármaradványt).Főétkezések előtt 1 kk szétrágás nélkül, bő vízzel

- Colonix rost: béltisztító Akinek ez drága, az vegyen a gyógynövényboltban is kapható útifűmaghéjat.

-Sárgarépalé a céklalével kombinálva kitűnő májtisztító, zsírtalanító.Ajánlatos először több srépalé, mint céklalé, mert a gyors reakció a májban szédülést, hányingert okozhat.Minden reggel ezt mixelve 1 pohárral iszom.

-Gránátalmalé: értisztító

-Chlorella alga: nehézfémek "mágnese"

Lehetőleg kevés, inkább semennyi kakaó, csoki, tea az oxálsav miatt.

1043. zsuzsi44
2012. aug. 20. 22:43
A tisztítás Moritz szerint:" fogyóholdkor telihold és újhold között az optimálisabb. Az előkészületeket megtehetjük az újhold előtt 5-6 nappal".Utánanéztem az interneten és a**táplálkozás cím alatt a Holdciklusoknál is azt írják, hogy fogyóholdnál, amely a telihold után van, érdemes a tisztításokat műtéteket elvégezni.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
1042. fenyecset (válaszként erre: 128. - Alliance)
2012. aug. 20. 15:48
Igen, igaz. Én is olvastam a fórumon ezt a tévedést. Bármilyen tisztítókúrát ÚJHOLDKOR kell elkezdeni, nem teliholdkor.
1041. hebőci
2012. aug. 19. 22:23

Én is igazat adok Lucikámnak, mert én ugyan még csak

2x tisztitottam, de semmi probléma nem volt.

Sőt utánna nagyon jól éreztem magam.

Ugyhogy mindenkit buzditok, hogy próbálja ki.

1040. zsuzsi44 (válaszként erre: 1039. - Zsuzsilla76)
2012. aug. 19. 20:44
Hát nem tudom mi lehetett az ami kijött belőled, ha gondolod nézd meg az oldalamon, hogy milyen kövek jöttek ki három alkalommal, szép számmal. Én mint már leírtam az Andreas Moritz féle tísztítást végzem és hiszek benne. Bevallom én is nagyon féltem különösen az elsőnél, ugyanis nálam 7 cm.-es követ, vagy köveket állapitottak meg az ultrahangos vizsgálatnál. Hála Istennek, minden úgy zajlott le, mint a könyvben van leírva.Én azért hiszek ebben a módszerben, mert Moritz -világhírű természetgyógyász-rávilágit arra, hogy a májat elő kell készíteni a tisztításra, olyan ez mint egy kisebb fajta műtét. Tehát a 6 napos előkészítésre, a parazitairtásra és a béltisztításra hivja fel a figyelmünket. Teljes mértékben igazat adok Lucikámnak.
2012. aug. 19. 18:04

Most ijedtem meg, mikor megnéztem az angol honlapon a kövek képeit. Nekem nem ilyenek jöttek az első alkalommal, hanem borsó nagyságú, hófehér gömbök pici nyúlvánnyal, és valami fekete vékony szőrszerű valamik álltak ki belőlük. Mi lehetett ez, mert ezek szerint nem kő? Belül kocsonyás jellegű homogén anyag volt, és volt ami szétpukkadva ürült ki. Látott már valaki ilyet?

Először az egynaposat csináltam meg, ivás nélkül, attól nagyon rosszul voltam, aludni sem tudtam, de ezek a fehér micsodák akkor jöttek ki. További 2 alkalommal ittam vizet, nem voltam rosszul, és zöld kövek azért jöttek. Hátha ez a része a tapasztalatomnak segít valakinek.

1038. lucikam (válaszként erre: 1027. - Edinus)
2012. aug. 19. 09:23

Kedves Edinus,

Tipikus "Antalvalis" monológod nem éppen ide való. Ez itt egy élménybeszámoló, tapasztalatcsere, talán maga Vali küldött, hogy terjeszd az igét? Kíméletesebb... ugyan mitől? Antal Vali és cselédei harsogják ezt állandóan a fórumukon, hogy az ő májtisztításuk mennyivel jobb, kíméletesebb, meg, hogy ez milyen drasztikus és veszélyes... 6 kúrán vagyunk túl, sokan itt ennél sokkal többet végeztek. Engem s páromat soha, semmilyen kényelmetlenség, kellemetlenség nem ért. Antal Vali persze sokkal okosabb a többezer éves tudománynál, és Andreas Moritznál is... Ő egymaga a kis csodaszereivel majd eléri ugyanezt... Csak ember legyen a talpán aki győzi idővel, pénzzel, törődéssel, azt pedig erősen kétlem, hogy ugyanazt a látványos eredményt produkálja majd. Vali folyton riogat megalapozatlan állításokkal, hogy sok olyan embert ismer (nevezzen már meg egyet legalább...), akit elvitt a rohammentő, meg akit éltementő műtétnek kellett azonnal alávetni - igaz soha egyetlen ilyen ember nem mutatkozott eleddig... Az őt cáfoló kommenteket pedig meg sem jeleníti az oldalán, mint ahogy ennek a kúrának a pozitív élménybeszámolóit sem... Miért ez a cenzúra? Elég átlátszó... Egyöntetűen valamennyi admin azon a fúrumon fújja és egyre csak fújja a betanult szöveget, hogy ez a kúra milyen drasztikus, ők soha nem fogják kipróbálni... Jó, ne tegyék, ki a csudát nem érdekel? Elég csak angol nyelvű fórumokon körülnézni, emberek százezrei cserélnek eszmét, csupa pozitív és csodás eredményekről, soha egyetlen olyan hozzászólást nem olvastam, hogy valaha valakinek komolyabb kellemetlensége lett volna! Persze Antal Vali azonban tud ilyet, sőt, nem is egyet... Persze, hogy tud, mivel Antal Vali pénzt akar. El akarja adni a termékeit, ezért lejárat, zavart kelt, megtéveszt, félrevezet. Arról persze hallgat, hogy az ő kíméletes "csodakűrája" a péntárcára nézve épp korántsem kíméletes.

1037. c5d1635e99 (válaszként erre: 1029. - Bd52ddeb66)
2012. aug. 16. 06:37

Szia!

Hogy sikerült a tisztítás?Minden rendben ment?

1036. zsuzsi44
2012. aug. 15. 21:31
bocsi, béltisztítás!
1035. zsuzsi44 (válaszként erre: 1033. - Krisz 18)
2012. aug. 15. 21:30
Ehhez én is hozzá tudok szólni, én az Andreas Moritz féle tisztítást végzem, azért hosszabb mint a másik, mert ez 6 napos, ugyanis elő kell készülni a tisztításra. Ez abból áll, hogy a 6 napban csak állati eredetű mentes ételt lehet fogyasztani, ez vonatkozik a tejtermékek, tojás stb.-re is. Kávé alkohol kizárt. A 6 napon keresztül naponta 1 l. almalevet kell fogyasztani, hogy felpuhitsa a köveket. Az utolsó nap az olajos trutymó előtt el kell végezni a bértisztitást és ugyancsak el kell végezni azon a napon is amikor már a kövek jönnek ki. Ez már a hetedik napon este kell, hogy megtörténjen. A többi ugyanúgy zajlik le mint a két naposaknál.
1034. zsuzsi44 (válaszként erre: 1032. - Pamyte)
2012. aug. 15. 21:23
Szia! Én már próbáltam venni a gyógyszertárban ezt az altatót,- mert nekem sajnos az alvással van a legnagyobb gondom, reggelig szinte nem alszom- de nem ismerik.Ez esetleg homoopátiás gyógyszer? Én is már három tisztításon vagyok túl, de minden úgy zajlott le eddig, ahogy a könyvben leírták. Én betartom előtte és utána is a béltisztítást, mert mind a három alkalommal a nagyobbak akkor jöttek ki. Nekem 7 cm.-es epekövet állapitottak meg az ultrahangvizsgálaton, ezért van bennem mindig egy kis félsz, hogy valyon rendben megy-e minden. Nagyon szeretném, ha megúszhatnám a műtétet. Én is készülök a negyedikre,csak még nem tudom eldönteni, hogy szept. 1-2-án, - akkor kezdődik még a fogyóhold, vagy a következő héten 8-9-én. Jó lenne tanácsot kérni egy hozzáértőtöl, hogy mikor az optimálisabb. Ha esetleg valaki otthon van ebben a témában, akkor szivesen venném a válaszát.
1033. Krisz 18 (válaszként erre: 1030. - Pamyte)
2012. aug. 15. 19:34

Szia,

megírnád h azok a hosszas előkészületek, tisztítások, amik megelőzik az itt sokat emlegetett májtisztító procedúrát, konkrétan miből állnak?

Szerintem biztos mást is érdekelne. :)

1032. pamyte (válaszként erre: 44. - Ednaboszi)
2012. aug. 15. 12:46
Az Ornitin nevű altatót gyógyszertárban lehet kapni.
1031. pamyte (válaszként erre: 1018. - Lena113)
2012. aug. 15. 12:30
Igyad nagylyukú szívószálon, akkor nem fog visszajönni, és alig érzed az ízét!
1030. pamyte
2012. aug. 15. 12:28
Én most fogom szept. 21-én (fogyó Hold ideje) megcsinálni a 6. májtisztítást. Nem kell ahhoz a májat mérgezni, hogy probléma legyen vele. Sajna én hajlamos vagyok a koleszterinkő képzésre, mert a májam nem termel megfelelően epét, ezért a zsírokat nem tudja jól lebontani, elraktározza, és máris készen vannak a kövecskék!Én mindkét tisztítást kipróbáltam, és csak annál volt egy kis hányingerem, amelyiknél aznap délutántól estig meg kellett inni a keserűsót, másnap pedig várni a "csodát"!Megdöbbentő, mi jött ki belőlem!(56 éves vagyok). Persze sokan nem figyelnek oda, hogy előtte parazita írtást is kell csinálni. . . . . , csak egyből nekiállnak a műveletnek!Én előtte hetekig tisztításokat csinálok, úgy állok neki! Utána olyan, mintha egy mázsás kő esett volna le a májamról. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2012. aug. 14. 19:46

Még senki azóta?

Nos, közeleg a 3.pohár ideje. Fáj a fejem, füst szagot érzek állandóan és kicsit kellemetlenül érzem magam. Hasmenés sehol. Mintha idegesebb lennék a kelleténél, meg türelmetlen. Már érzem a keserű ízt a számban. Se éhség, se szomjúság.

Eddig ennyi. Még jövök. Szép estét!

2012. aug. 14. 16:35

Sziasztok!

Régi elhatározásomat sikerült most elkezdenem :-).

Túl vagyok az első 2 dl-en, lassan kortyolgattam úgy 3 perc alatt el is tűnt. Nem volt olyan borzalmas, sőt, kellemes volt a lenyelés utáni ízeket érezni a számba. Még édest is éreztem :D.

Több hozzászólást is elolvastam, féltem is tőle(negatív élmények), de mindenkinek más és más. Ricinust itattak már velem, ha az ment, akkor talán ez is fog.

Még beszámolok a továbbiakról.

További szép napot nektek!

1027. edinus
2012. aug. 14. 09:34

Sziasztok!

Májtisztításra az Antal Vali féle kúrát ajánlom. Sokkal kimélatesebb:-)

1026. bondita (válaszként erre: 1016. - Cirmix)
2012. aug. 13. 11:21

Szia! Én már utána másnap jobban voltam. Akkor este megfogadtam soha többet, de a héten rászánom magam (még van keserűsó is) és megcsinálom még egyszer, de most 6 órakor kezdem. Akkor 1 kiló minusz mutatkozott. Hamar visszajött (nyaraltam), de mára már megint lementem 69-re. Lehet kevés volt a keserűsó, amit a vízbe kevertem. (4 dkg) Most a maradék 6 dkg-ot keverem ugyanannyi vízbe. Majd beszámolok, ha túl leszek rajta. Ja és a grapefruitot sem hűtöm le. Korábbi hozzászólásokban fény derült arra is, hogy a hideg gyümölcs és a melegebb olaj nem jó párosítás. (másnál is hányáshoz vezetett). Az első próbálkozás óta az emésztésem javult, kicsit gyorsult az anyagcserém, a közérzetem sokkal jobb és utána jó pár napig energikusabb voltam. Mi lett volna, ha jobban sikerül. Egyébként ezért az után érzésért vágok bele megint!


Majd még jelentkezem!

1025. szisziági (válaszként erre: 1024. - Csehili80)
2012. aug. 12. 20:21

Szigorúan véve nem lehetene inni semmit, de én szoktam egy-egy pohár sima vizet inni közben hogy elmenjen az a borzasztó keserű íz:( Lehet ,hogy a nagy vízveszteségtől teljesen kiszáradtál és ezért estél össze:( Többen is írták már azt hiszem , hogy ennyi engedmény belefér,nem éri meg kockáztatni a rosszulétet semmilyen kúra miatt. Egyébként én is egyre rosszabbul viselem a keserűsó ízét ahogy haladok a tisztításokkal. Az éhség egyáltalán nem gyötör, az olajos mix meg már felüdülés,hogy odáig eljutottam:)

Sikeresebb további tapasztalatokat kívánok Neked!

1024. csehili80
2012. aug. 12. 16:06

Hát én a 2-4-6-8órás változatot csináltam meg és nap végén már annyira le voltam gyengülve,hogy nem lehetett normális vizet inni,hogy összeestem a fürdőszobába.Utána úgy kértem a férjem,hogy hozzon már vizet nekem,mert elájulok,ill. olyan remegés fogott el,hogy egyszerűen iszonyat volt.

Este már 10kor nem bírtam bevenni az olajos lötyit,mert iszonyú szarul voltam.Utána aludtam olyan félkettőig,majd mégis elszántam magam és megittam.Másnap belőlem is jött a cucc,de még mindig megy a hasam.

2012. aug. 12. 13:39

A nyolcadik tisztításon vagyok ma reggelre túl. Nálam is előfordult hogy aznap nem volt eredménye a sok keserűsós löttynek.Másnap reggelre beindult a dolog,de az nem hozott olyan jó közérzetet,mint amikor előtte alaposan kipucolódsz.A mostaninál minden előírás szerint történt,estére jól kitisztultam,a mix után elaludtam és reggel 8 óra körül kijöttek a cuccok.

Már csak kevés zöldborsószerű golyó az eddigiekhez képest,inkább a fehéres pelyvaszerű törmelék távozott. Két hónap telt el az utolsó alkalom óta,és már egyre kevesebb dolog távozik-remélem ez jó jele annak hogy kevesebb van odabent is.

További sikeres tisztulást kívánok mindenkinek!

1022. c5d1635e99 (válaszként erre: 1020. - Annie1130)
2012. aug. 10. 08:51
Nem ajánlod?Én bizony megittam,pedig nem tisztultam ki,másnap reggel viszont igen,és jöttek rendesen kifelé a kis/nagy bogyók....és már a negyediken vagyok túl.
1021. cirmix (válaszként erre: 1020. - Annie1130)
2012. aug. 9. 23:52

Így igaz.

Én is éppen ezért nem ittam meg a 10 órás olajos/grapefruitos löttyöt, mert nem indult meg nálam a tisztulás. (Ráittam még egy 3. pohár keserűsós vizet, de még így sem lett eredmény) Ezért sikertelen lett az első tisztításom, de biztosan volt valami ok, ami letiltott. Majd máskor megismétlem, még nem tudom mikor, mert azóta sem vagyok igazán rendben.

1020. Annie1130 (válaszként erre: 1015. - Lucikam)
2012. aug. 9. 16:48
Szia!Én csak azért ittam meg egy 3. keserűsós löttyöt, mert nem kezdett el hatni a 2., amit este 8-kor ittam, még 9-kor semmi sem volt, ezért megittam még egy pohárral, hogy ki tudjak tisztulni a 10 órás olajos lötty előtt.A 3. pohár keserűsós lötty fogyasztás után kb. 5 perccel meghozta hatását. Senkinek sem ajánlom, hogy úgy igya meg a grapfruitos-olajos löttyöt, hogy előtte nem tisztult ki rendesen, hiszen ha logikusan végiggondoljuk, ha nem nyílt út a májból kilökődni vágyó mérgeknek, akkor szerintem csak nagyobb bajt csinálunk.
1019. lena113
2012. júl. 31. 16:18
Korán itélkeztem :), elkezdődött a wc-re járás.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook