Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1108. tarek evi (válaszként erre: 1107. - Zsuzsi44)
2012. okt. 1. 14:52

szia Zsuzsi44! aranyos vagy, hogy Te is segitesz!

szt hiszem, a konyvet feltetlenul el kell olvasnom,de varnom kell, mig hazamegyek. addig is tudom csinalni, igaz, nekem kovek nincsenek, legalabbis tavaly oktober vegen voltam hasi ultrahangon, es akkor semmit nem lattak. refluxxal kuszkodtem, de miota paleo modon etkezem, tunetmentes vagyok.igaz, minden reggel mentateat iszom,es naponta 1 citrom levet iszom, fel liter vizben felolva.ez jo az esetleges candida elszaporodasa ellen, es az emesztest is segiti.illetve, minden nap 3 alkalommal kurkumakapszula. ezt a gyulladascsokkento hatasa miatt, mert tavaly sarokcsont fajdalommal kuszkodtem, de mondhatom, 3 het alatt nyoma sincs a fajdalomnak.ezen kivul napi 1 asvanyianyag tabletta, es 2000E D vitamin. teljesen jol vagyok.

de azt hiszem, a majtisztitas mindenkeppen jooooooo de konyv jo lenne, ha le tudnam tolteni a netrol

ebben tudnal segiteni????

1107. zsuzsi44 (válaszként erre: 1106. - Tarek evi)
2012. szept. 29. 21:29
Szia evi! Én jövő héten hétfőn kezdem el az 5. májtisztítás előkészületét, 6 napig iszom az almalevet és az utolsó nap este 21 óra körül szoktam az első beöntést, másnap este pedig a második beöntést elvégezni. A második beöntést is este szoktam elvégezni és ilyenkor még elég sok kő szokott kijönni, holott már délután alig-alig fordul elő. Tehát igaza van abban a Moritznak, hogy azért kell elvégezni utána is a beöntést, hogy a bélben lévő kövek kijöjjenek, mert az esetleges bent maradt kövek felsérthetik a bél falát. Most már sikerült vennem grépfutot, ugyanis ezzel sokkal elviselhetőbb az olaj, mint a citrommal.
1106. tarek evi (válaszként erre: 1105. - Lucikam)
2012. szept. 28. 14:11
igen, ezt tudom. sok mindent hozzaolvastm, mielott az elsot megcsinaltam.most a parom is fogja csinalni,vele is itatni fogom az almalevet. barmi jo tanacs van, szivesen fogadom!!!!
1105. lucikam (válaszként erre: 1104. - Tarek evi)
2012. szept. 28. 11:44
Az almalének az a lényege, hogy felpuhítja az epekőveket, így könnyebben kijönnek. A kúra napja legyen a 6. napja, hogy iszod az almalevet, és a kúra napján 2-ig kell meginni az almalevet.
1104. tarek evi (válaszként erre: 1103. - Lucikam)
2012. szept. 28. 11:05
Szia!nem, en nem ittam. kurkumat esem minden nap, a gyulladascsokkento hatasa miatt. de majd most megprobalom en is.
1103. lucikam (válaszként erre: 1102. - Tarek evi)
2012. szept. 28. 10:18
Mi is tervezzeük lassan a tisztítást, október 8-án fogjuk csinálni. Előtte 6 napig isszuk a napi 1l almalevet. Ugye azt te is iszod?
1102. tarek evi (válaszként erre: 1101. - Lucikam)
2012. szept. 26. 22:38
szia! majd megyek haza, es akkor alkalmam lesz a konyvet megvasarolni. most, nemsokara fogyo hold lesz ujra, es ma tervezem, hogy megcsinalom ismet a tistitst. nagyon remelem, hogy nem jon elo semmi, csak a kovek mennek!!!!kulonben semmi bajom, sot a jobb oldali fajdalom elmult, illetve az tunt fel egyik nap, hogy nincs!!!!!\remelem, igy is marad!!!
1101. lucikam (válaszként erre: 1099. - Tarek evi)
2012. szept. 26. 17:57

Szia Évi! Én is külföldön élek, én úgy jutottam a könyvhöz, hogy megrendeltem az otthoniak címére, és ők kipostázták. Ez a mód sem működik? A neten csak angol nyelven találtam meg ezt a könyvet.

Hát végülis azoktól is kijöhet allergia amiket írtál. Ezt így már nem fogod megtudni. Szerintem a tiszítást havonta, háromhetente csináld. Mi volt, hogy 3 hétre csináltuk, de valamikor egy hónapra. Maximum két tisztítás között 3 hónap telhet el, de ez így nagyon sok, én biztosan nem várnék addig. A havonta az jó.

1100. tarek evi (válaszként erre: 1098. - Lucikam)
2012. szept. 23. 17:58

es meg azt is megkoszonnem, ha valamit tudnal meg ajanlani ezzel kapcsolatban,a netrol. megtalaltam

[link] ezt is, de hs van meg mas is szivesen veszem elore is kosz

1099. tarek evi (válaszként erre: 1098. - Lucikam)
2012. szept. 23. 17:56

szia lucikam!

elolvsnam en, de itt Hurghadan nem tudom megvenni.

majd megyek haza , talan novemberben, es akkor vagy megveszem, vagy a konyvtarbol kiveszem, ambar, ha tudnal segiteni, es a neten hatha megvan, es le tudnank tolteni, jo lenne!!!! a lanyom probalta kersni, de nem talalta.mindnkeppen szeretnem elolvasni. de tudod, arra is gondoltam, hogy ez ido tajt, voltam egy torok furdoben, talpmasszazson.

lehet, ott volt valami problema? vagy hasznaltam szortelenito kremet, amit regebben soha, es nem csinaltam allergiaprobat elotte, es az okozta az allergias reakciot????? mit gondolsz?????de a tisztitast mindenkeppen folytatom, kethetente, vagy havonta csinaljam szerinted???

1098. lucikam (válaszként erre: 1097. - Tarek evi)
2012. szept. 23. 10:36

Szia Évi!

Először is szerintem nagyon jó lenne, ha el tudnád olvasni a könyvet, amit már itt többen is írtak. A címe: a csodálatos máj- és epehólyagtisztítás Andreas Moritztó. Abban minden le van írva pontosan, vannak benne gyakran feltett kérdések, és válaszok is. Ott az szerepel, hogyha elkezdted a kúrát, akkor már végig kell csinálni, míg az utolsó kő is kijön, mert ha abbahagyod menet közben, akkor több kárt csináltál mint hasznot. Úgyhogy én a helyedben mindenféleképpen folytatnám. Valaki írta ott, hogy pl. a 12. kúra után múltak csak el a pattanásai. Szóval még sok van hátra :) És utána ha megszabadultál minden kőtől elég évente 2x csinálni.

1097. tarek evi (válaszként erre: 1096. - Lucikam)
2012. szept. 21. 18:46

szia lucikam!

mar jol vagyok, es az orvos szerint allergias reakcio .adott injekciot, Claritine tablaets, es kremet is, amit nem sokszor hasznaltam, csak a karomon. a viszketes elmult. meg gyanakodtam ma ovsomorre is, mert az tavaly elojott nekem, mikor kezdtem tobb idot tolteni Hurghadan. kivancsi vagyok, hogy a kovetkezo tisztitas utan jelentkezik-e ujra, vagy nem!!ha elojon ujra, akkor ne csinaljak tobb tisztitast??

vagy es a tisztulas tunete??? mit gondolsz??

lehet, hogy a herpeszvirus feleledt!!!!

1096. lucikam (válaszként erre: 1095. - Tarek evi)
2012. szept. 21. 09:26

Szia!

Még árpát hozott ki a szememen, hol itt, hol ott. Tök intenzíven. A viszketésre az elején nem csináltam semmit, csak szenvedtem, majd elővettem egy ilyen viszketéscsillapító krémet, nem emlékszem a nevére, olyasmi mint a fenistil, de nem az, és néha azzal kentem, de annyi ilyen viszkető szir-szar volt rajtam, hogy képtelenség is lett volna bekenni az egészet. Baromira viszketett, emlékszem akartam nézni az ágyból egy filmet, és a figyelmemet végig a vakaródzás kötötte le, mert nem bírtam megállni, hogy ne vakarjam meg. Az ugye rátett egy lapáttal, még jobban viszketett, majd ilyen csupa piros lettem. Nagyon ronda volt. A meleg víz még jobban rátett, azt hittem úgy maradok :) De így lassan elmúlt. Szerintem másfél hónapig volt ez.

Neked meg van még a hólyag? Viszket is?

1095. tarek evi (válaszként erre: 1093. - Lucikam)
2012. szept. 20. 09:58

es Te mit csinaltal a viszketes ellen?? en kicsit meg is ijedtem, mert elotte nem volt semmi bajom.

es Neked sokaig is tartott?

priviben is irhatsz, igazan erdekel a dolog!!!

remelem, hogy tenyleg csak ettol es nem mastol volt!

1094. tarek evi (válaszként erre: 1093. - Lucikam)
2012. szept. 17. 22:12

szia lucikam

csak arra tudok gondolni en is, hiszen semmi nem valtozott, csak a kurat iktattam be

de talan, jobb, is hogy kijott!!! e Neked mit hozott meg ki??? szerintem, ilyenkoe sok minden felszinre tor.allitolag regi nyavalyak fellobbanhatnak!!! de aztan jobb lesz!!

1093. lucikam (válaszként erre: 1087. - Tarek evi)
2012. szept. 17. 16:20
Szia Évi! Szerintem mérget vehetsz rá, hogy tutira a kúra hozta ki. Hiszen mi más? Gondolj erre, ha nem változtattál a dolgaidon, étkezéseden, stb. semmit, akkor csakis a kúra hozhatta ki, na meg pont a kúra ideje alatt jött ki. Én is egyértelműen tudtam, hogy a viszketéseim attól vannak, mármint a léböjtkúrától. Illetve nekem még a léböjtkúrától előjött mégegy dolog.
1092. lucikam (válaszként erre: 1091. - Bogárka75)
2012. szept. 17. 16:19

Sziasztok!

Mi eddig 5x csináltuk meg a kúrát, nekem abból körülbelül 3x volt hányingerem, talán most az ötödiknél éreztem igazán azt, hogy ez már több is lett, de nem volt gond. És eddig mindig akkor jött elő, mikor éjjel felébredtem, mert rosszul aludtam. Mikor átaludtam egyhúzamban az éjszakát nem volt hányinger. De én is azt tettem, amit Zsuzsi ír, mégjobban megemltem a párnát, és sokkal jobb lett. Azt is csináltam, mikor a reggeli keserűsós lötty után hirtelen olyan undorom támad, akkor megintcsak megemelem a párnát és sokkal jobb. Páromnak például egyszer sem volt hányingere. Egyéne válogatja ez is plusszban szerintem.

1091. bogárka75 (válaszként erre: 1090. - Zsuzsi44)
2012. szept. 17. 07:25
Szia ZSuzsi44! Köszönöm a válaszodat. Mindenre gondoltam eddig, de erre a viszonylag kézenfekvő dologra nem. Legközelebb félig ülő pozíciót fogok alkalmazni, és reménykedem, hogy nem tör rám a hányinger, mert ez így nagyon gáz volt.
1090. zsuzsi44 (válaszként erre: 1089. - Bogárka75)
2012. szept. 16. 21:35
Szia bogárka75! Szerint az lehetett a baj, hogy nem eléggé póckoltad fel a fejed alatt a párnát. Erre különös felhívja a figyelmünket Moritz. Én mos a negyediket csináltam most volt az első alkalom, hogy egy kicsit émelyegtem, de én annak tudtam be, hogy citrommal csináltam és az nagyon rossz volt, a grépfuttal nem volt soha semmi bajom. Viszont én most sem jutottam el a hányingerig, ugyanis ettől nagyon tartok, mert 10 évvel ezelőtt a reflux betegségem miatt beépitettek a gyomorszájamra egy kis gyűrű szerűséget és azóta nem tudok hányni, csak öklődeni és ez borzasztóan rossz, megfájdul a rekeszizmom az erőlködéstől.
2012. szept. 16. 19:43

Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, nagyon hasznos dolgokat írtok, ezért kérném véleményeteket, hogy vajon mit ronthatok el? A 3. méregtelenítésen vagyok túl a mai nappal. A 2. és a mostani alkalommal is olyan gondom volt, hogy a 10 órai koktél után éjfélkor iszonyú hányingerre ébredtem, és 3 percen belül ki is jött az olajos lötty egy az egyben, sőt mintha sokkal több is kijött volna, mint amennyit megittam.Nagyon rosszul voltam. Mivel a 2. alkalommal is így volt,és most megint megismétlődött, túl nagy várakozással nem vagyok a 4. tisztításra, pedig tudom, hogy kellene majd. A hatása szerintem megvolt így is,tehát felmerül bennem, hogy esetleg sokkal kevesebb olaj is elég lenne? Tanácstalan vagyok...

1088. c5d1635e99 (válaszként erre: 1084. - Lucikam)
2012. szept. 16. 19:02

Sziasztok!

Én is a Himalája sót használom.800-900ft között van az ára,de nekem megéri.Nem kálium kloriddal"etetem"a családom.

1087. tarek evi (válaszként erre: 1085. - Lucikam)
2012. szept. 16. 16:57

szia lucikam ez az elso volt, es ahogy elnezem, hatasos, mivel kihozta nekem ezt az allergiat

fogom csinalni maskor is, kaptam az orvostol kremet, ami sokat segitett ,es 1 szurit is,.

remenykedem, hogy a tobbi tisztitas mar nem lesz ilyen, illetve, ha ujra kijon, akkor tudni fogjuk, mitol van!!! igaz???

1086. Annie1130 (válaszként erre: 1084. - Lucikam)
2012. szept. 15. 22:47
Valóban nagyon jó a himalájai só!84 féle ásványi anyagot tartalmaz!
1085. lucikam (válaszként erre: 1077. - Tarek evi)
2012. szept. 15. 12:56

Szia Evi!


Hányadik kúrád is volt ez? Elmúltak azóta a hólyagok? Nem tudom pontosan hányadik kúrád is volt ez amelyikről írsz, de szerintem ez méregtelenítési reakció. Detoxikáció. Nekem még anno egy sima 3 napos léböjtkúrától jöttek ki mindenfelé viszkető foltok, pontok, nem csalánkiütés. És több mint egy hónapig tartott. Az ilyen kúrák előhozhatnak régiféle nyavalyákat, vagy amik csak úgy bennünk vannak, de nem is tudunk róluk. Ezért is kell addig csinálni, amíg az összes kő el nem távozik. Mi most csináltuk az 5. kúránkat.

1084. lucikam (válaszként erre: 1078. - Mézesmagzag)
2012. szept. 15. 12:53

Sziasztok!


Igazatok van a sóval kapcsolatban. Nagyon ártalmas. Mi most vettük Himalája sót, ami rózsaszínes, nem feldolgozott, ásványi anyagokkal. Tény, hogy drágább, de megéri.

2012. szept. 15. 12:27
Ok megnéztem Tejfalussy András videóit. Hát az állam leszakad :-O
1082. Annie1130 (válaszként erre: 1081. - Mézesmagzag)
2012. szept. 15. 11:10

A nátrium-klorid az egyszerű konyhasó és pont arról beszélek én is és a cikk is, hogy nem az a káros, hanem a kálium-klorid, amit hozzákevernek.


Az ásványi sók elengedhetetlenek a szervezet kiegyensúlyozott működéséhez. A NaCl fontos szerepet játszik az alapvető sejtműködében, tehát nem csak jó, hanem szükséges is.

1081. mézesmagzag (válaszként erre: 1079. - Annie1130)
2012. szept. 15. 11:03
Igen igazad van. Én az egyszerű konyhasóra gondoltam ami tele van nátrium kloriddal és még a jó ég tudja mivel.
1080. Annie1130 (válaszként erre: 1079. - Annie1130)
2012. szept. 15. 10:02

Akit pedig mégrészletesebben érdekel a só-téma, az olvassa el az alábbi cikket:


[link]

1079. Annie1130 (válaszként erre: 1078. - Mézesmagzag)
2012. szept. 15. 09:59

Ne haragudj, de ez egyszerűen nem igaz. Nem a nátrium-klorid okozza a magas vérnyomást és az egyéb betegségeket, hanem a kálium-klorid, amit sajnos egyre nagyobb százalékban kevernek a boltban kapható összes sóhoz, ami nem egy testidegen anyag, viszont abban a mennyiségben, amelyben mi fogyasztjuk nap, mint nap, lassú, halálos méreggé válik a szervezetünk számára! Tessék bojkottálni a bolti sókat és a patikából beszerezni a tiszta nátrium-kloridot!


Aki nem hiszi, járjon utána:


[link]

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook