Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1168. tarek evi (válaszként erre: 1165. - Zizabella)
2012. nov. 20. 13:45

semmi kulonos,bioltban, kis celofanzacskoban van, kurkuma felirattal. tehat ne a Horvath Rozi -fele,

kurkumat vedd a supermarketben

1167. lucikam (válaszként erre: 1164. - Tarek evi)
2012. nov. 20. 11:47
Köszönöm, majd én is veszek kurkumát akkor.
1166. lucikam (válaszként erre: 1163. - Zsuzsi44)
2012. nov. 20. 11:46

Szia Zsuzsi!


Hú, én is nagyon kiváncsi vagyok az eredményre. Légyszi mindenféleképpen tedd fel. Mikorra lesz kész?

1165. zizabella (válaszként erre: 1161. - Tarek evi)
2012. nov. 20. 10:08

Szia évi!

Akkor te most melyik fajta kurkumát eszed, mert most tanácstalan lettem. Pontos nevét megírnád? priviben is megírhatod, köszi szépen.

1164. tarek evi (válaszként erre: 1162. - Lucikam)
2012. nov. 20. 09:42

szia lucikam

eloszor kapszulasat vettem, de az draga. utana, a bioboltboltban vettem,egy zacsko kb 300 ft.

ez tiszta minosegu. mivel a kurkuma jobban oldodik zsirban, igy igyekszem akkor bevenni, mikor vacsorazunk, mert altalaban mi akkor eszunk fott etelt.es kis kanalnyit veszek a porbol, es eszem, majd iszom ra vizet. nekem nem kelemetlen az ize.

van, mikor 1 heten at frissen orolt szegfuszeggel egyutt fogyasztjuk, majtisztitas elott

de a kurkuma nagyon jo fajdalomcsillapito is.

a jomtom honlapjan nagyon sok jo dolgot lehet olvasni rola

1163. zsuzsi44
2012. nov. 19. 19:30

Sziasztok! Sikerült a köveimből beküldeni a laborba analizálásra - ezt ajánlotta nekem az ultrahangos doktornő-

, már alig várom, hogy megtudjam az eredményt. Ha meglesz, akkor fel fogom tenni ide. Üdv. Mindenkinek.

1162. lucikam (válaszként erre: 1161. - Tarek evi)
2012. nov. 19. 18:48

Szia Evi!


Hogyan iszod a kurkumát? Hány dl vízben csinálod meg? Egyszerre iszod meg? Légyszi írj róla!

1161. tarek evi (válaszként erre: 1160. - Zizabella)
2012. nov. 19. 09:56

szia zizabella

igen, az ize ugyanaz, de a hatoanyag nem. ezt a jomtomnal olvastam. es azert, ez arban is meglatszik

nagyon jo hatasu!!! én minden nap teaskanalnyi mennyiseget fogyasztok, ezt 2 alkalomra elosztva

nekem elmult a sarokcsont gyulladasom!

1160. zizabella (válaszként erre: 1150. - Tarek evi)
2012. nov. 18. 22:54

Szia tarek évi!


Én most vettem bioboltban kurkuma port 50 gr 250 Ft körül volt, ugyanolyan ízű mint a H.Rozi féle, csak árban így olcsóbb. Csak azt nem tudom hogy hatóanyag szempontjából ugyanaz-e.

Kapszulában is árultak 4000 Ft-ért és abban is por alakban volt.

Sajnos nem ismerem a minőségi különbségeket.

1159. tarek evi
2012. nov. 16. 18:27
senki????????????????????
1158. tarek evi (válaszként erre: 1157. - Annie1130)
2012. nov. 13. 12:00

teljesen igazad van.en is szoktam terjeszteni az iget. aztan vagy megfogadja, vagy nem. de elmondhatom, hogy a 3 nyaki servem kivetelevel,- amit kordaban tartok uszassal, tornaval, etkezessel, stb. - mas bajom igazabol nincs, pedig kozelebb vagyok a hatvanhoz, mint az otvenhez....

de, igyekszem nem enni a 3 feher gyilkost, es elmondhatom, en ugy megyek el 1 cukraszda mellett, hogy nem erdekelnek az illatok.....

ez, pusztan onuralom kerdese, mi a jo nekem, es mi a rossz......

nem hasznalok semmilyen tartositoszert tartalmazo bolti cuccot sem.... a fozesnel fuszerek es keves tengeri so.... es a parom imadja ahogy fozok...

sokan meg ulnek az SZTK-ban, es boldogok, hogy elmeselhetik,mi a bajuk, es hanyfele gyogyszert esznek naponta!!!!! borzalom.....es erre buszkek.... en inkab a paleo hive vagyok, lehet kenyer nelkul is elni.....

1157. Annie1130 (válaszként erre: 1156. - Tarek evi)
2012. nov. 13. 11:44

Az egész családomban és a baráti körömben is "viszem az igét", na persze nem erőszakosan, csak finoman megpróbálom rávezetni őket arra, hogy maguktól jöjjenek rá az összefüggésekre. Hiszem, hogy sok ember azért azért beteg, mert nem kap megfelelő tájékoztatást arról, hogy másképp is lehet élni, csak elmegy az orvoshoz, kiváltja, amit felírt, hazamegy, és napról-napra ad még egy pofont a sz...nak.


Mindennek van a természetben gyógyszere, csak tudni kell, hogy mihez nyúljunk!Akit érdekelnek ezek a dolgok, az úgyis utána fog járni, akit meg nem, az meg gyorsan visszacsukja a szemét (mert ugye zavarja a fény) és továbbra is várja a napi x db "csodabogyótól" a gyógyulást... Kövezzetek meg, lehet, hogy drasztikus a véleményem, de attól még az enyém...

1156. tarek evi (válaszként erre: 1155. - Annie1130)
2012. nov. 13. 11:28
nagyon jol csinalod.... bar tobben is lennenek, akik igy gondolkodnak..... nem fogyna annyi gyogyszer.... hisz mindnek csunya mellekhatasa lehet, es akkor majd arra is gyogyszer.....
1155. Annie1130 (válaszként erre: 1154. - Tarek evi)
2012. nov. 13. 11:11
Tudom, hogy van több féle verzió is, bár ezt speciel nem olvastam...Én az mellett vagyok, hogy a testre kell hallgatni és annak a ritmusát kell követni. Én a saját tapasztalataim tökéletesítem a számomra legmegfelelőbben a kúrát, nincs semmi kőbe vésve és szerintem nem is lehet, hiszen ahányan vagyunk, annyi féleképp reagál a szervezetünk.
1154. tarek evi (válaszként erre: 1153. - Annie1130)
2012. nov. 13. 10:29

nagyon egyetertek Veled!!!

azt tudod, hogy a majtisztitast fogyo holdnal erdemes vegezni???? akkor sokkal hatasosabb

itt a neten van a Hulda Clark fele majtisztitas, olvastad????? erdemes.

1153. Annie1130 (válaszként erre: 1152. - Tarek evi)
2012. nov. 13. 10:20

Nem ismerem, de jól hangzik. Utánajárok!Mivel nem vagyok hajlandó semmilyen gyógyszert bevenni, így már évek óta csak a természet patikájára hagyatkozok. Nem is voltam beteg azóta!


A 3. májtisztításomra készülök, szerintem 3-4 hét múlva már készen is állok rá. Ilyenkor testileg-lelkileg fel szoktam rá készülni. Szó szerint beprogramozom magamat. Nem csak enné a kúránál, de minden más területén is az életnek azt vettem észre, hogy ha az ember valamit nagyon szeretne és testileg-lelkileg rákészül, hogy azt befogadja, elfogadja, akkor abban sokkal nagyobb sikereket ér el.

1152. tarek evi (válaszként erre: 1151. - Annie1130)
2012. nov. 13. 10:15

ugyes vagy!!!!

es meg nagyon jo a diofalevel tea!!!!

a Gyuri bacsi, a fuvesembernek vannak nagyon jo leirasai, nem tudom, ismered-e??

es bocsi, de kulfoldon elek,nincs ekerzet e gepemen....

1151. Annie1130 (válaszként erre: 1150. - Tarek evi)
2012. nov. 13. 09:29
Minden fűszert a bioboltban veszek, viszont a szegfűszeget magam őrlöm meg, mert egy angol cikkben olvastam, hogy a hatóanyagtartalma nem sok a már őrölt, bolti szegfűszegnek. A babérlevél teáról olvastam még csodákat, de azzal nagyon óvatosan kell bánni és nagyon keveset, szinte csak kortyokat szabad inni, mert nagyobb mennyiségben belső vérzéseket okozhat.
1150. tarek evi (válaszként erre: 1148. - Annie1130)
2012. nov. 13. 09:10

nagyo jol teszed, a kurkuma szegfuszeggel egyutt igazi jo parazitairto, majtisztitas elott lgalabb 2 hetig erdemes csinalni. afahej isnagyon jo.

en minden nap teaskanalnyikurkumateszem, es a sarokcsontom nem faj, pedig kb. 1 eve, szinte alig mentem....ajanlom mindenkinek de a bioboltokban vegyetek, mert a Horvath Rozi fele csak fozesre alkalmas, hatoanyag tartalma a 0-val egyenlo!!!!

1149. tarek evi (válaszként erre: 1147. - Zsuzsi44)
2012. nov. 13. 09:07

lehet, hogy nincs olyan sok kovem, de folytatom a tisztitast.a jomtom-nal olvashatod, a kurkuma milyen sok dologra jo, de azt tudni kell,hogy ezek a fuszerek inkabb zsirban oldodoak, tehatjobb, ha zsirosabb etellel egyuttfogyasztod.

ezt irom Annie113o-nak is, mert akkor eljut a nyirokfolyadekkal a test minden reszebe!!! es ez afontos

tudom meg ajanlani a cayanne borsotis, ebbol eatszoktam inni, heti 3 alkalommal marelegseges, ez szinte ved az infarktudtol is. nagyon csodalatos fuszer!!!!

Isten patikajaban sok minden megtalalhato!!!!!

alkalmazni kell oket, es nem a sok ronda gyogyszert enni!!!!!

1148. Annie1130 (válaszként erre: 1147. - Zsuzsi44)
2012. nov. 13. 08:54

A töltött káposztát el lehet készíteni úgy is, hogy ne hízlaljon, pl. darált pulyka-felsőcombból.


A kurkumát tegnap kezdtem el szedni, de én őrölt fahéjjal és szegfűszeggel keverve fogyasztom.


Mindegyikből egy negyed kiskanályit teszek egy pohárba, pici vízzel és egy kis mézzel. Így könnyedén meg bírom inni, mert olyan folyékony mézeskalács feeling-je van.


Majd beszámolok a tapasztalatokról!

1147. zsuzsi44 (válaszként erre: 1146. - Tarek evi)
2012. nov. 12. 19:06
Szia Évi! Igen már kb. 4 kis csomaggal megettem, lehet, hogy ennek köszönhető, hogy a legutóbbi laboredményemben gyulladás nem látható, viszont előtte volt. A térdem sem fáj, a nyáron még szinte sántítva mentem és nem tudtam letérdelni.Én is naponta szedem egy mokkáskanálnyit, de egyszerre veszem be. Itt az internetten olvastam, hogy ha valaki egy héten egyszer vesz be egy kisnaálnyit, már annak is eredménye van. Már én is igyekszem olyan ételeket mint a töltöttkáposzta, abálszalonna stb. nem ennei, vagy csak nagyon ritkán, de még szigorubbnak kellene lenni magamhoz. Lehet, hogy legközelebb több kő jön ki nálad is, de az is lehet, hogy benned nem található olyan sok, mint esetleg nálam. Minden esetre ne hagyd abba, mert biztos használ!
1146. tarek evi (válaszként erre: 1145. - Zsuzsi44)
2012. nov. 12. 10:46

latom Te is szeded a kurkumat!

nekem nagyon jot tett, sarokcsont problemakkal kuszkodtem, es elmult a fajdalom, kb 3-4 het alatt.

de a majtisztitasnal is nagyon hasznos,en minden nap kiskanalnyit szedek, 2 alkalomra elosztva.

ez volt 3. tisztitasom, es alig urult valami.

igaz, nem eszem meg sok dolgot, nagyon vigyazok az etkezessel, tobbnyire hus alma, zoldseg.igyekszem paleo iranyban etkezni, es nap kozben inkabb alma, kave, viz, es estefele, mikor a parom hazajon, akkor eszem rendesen.

ez centikben latszik meg rajtam , es erdekes modon, amajtisztitassal egyetlen kg. sem jon le!!!! azert, remenykedem, hogy majd a kilok is csokkenni fognak.....

1145. zsuzsi44 (válaszként erre: 1141. - Tarek evi)
2012. nov. 11. 19:19
Sziasztok! Hát én is megcsináltam a 6. tisztítást. A mostani más volt mint a többi. Nem tudom, hogy ez minek tudható be, igaz, hogy most több dolgot szedek, igy pl. a máriatövisolajat, útimaghéjat, kurkumát, mustármagot. Ami változás, az olajos lötty után 22 órakor ki kellett mennem a vécére, utána még éjszaka is és már akkor jött egy pár db. apró zöld kő. Máskor csak a reggel 6 és 8 órás keserűsósvíz után. Azonkivül hányingerem is volt, olyan iszonyattal ittam meg a vizeket! Egész éjjel jóformán nem aludtam, bár ez máskor is igy van. Az eredmény, még mindig sok, de most apró zöld és sárgás kövek. Reggel is elég ramatyul éreztem magamat. Tegnap ráadásul be kellett vennem vérnyomáscsökkentőt, el kellett rágnom, mert az utóbbi napokban nagyon felszaladt a vérnyomásom, holott általában 130-140 között szokott lenni. A fejem most nem fájt, korábban minden esetben. Szóval nem tudom, hogy hol lesz a vége, eléggé legyengültem és lement 2 kg. is., bár ez vissza szokott jönni, amikor elkezdek rendesen enni. Én a negyedik tisztításnál nem kaptam grépfutot és citrommal helyettesitettem, de nekem az nagyon rossz volt, bár az ereményt nem befolyásolta, mert sok kő kijött akkor is.
1144. szisziági (válaszként erre: 1143. - Meralda)
2012. nov. 11. 19:15

Ügyes és bátor vagy,hogy ismét belevágtál!

Lehet, hogy két év alatt nem gyűlt fel annyi dolog a májadban,ezért nem volt annyi termés:)

Ha egészséges vagy,és nincs epe-máj panaszod akkor lehet elég is ennyi tisztulás .

A hetediket csináltam meg augusztusban,és nekem sem egyformán jöttek mindig. Az ünnepek előtt tervezem a nyolcadikat.

Jó egészséget Neked!

1143. Meralda
2012. nov. 11. 11:21

Tegnap megcsináltam a tisztítást! Minden megadott időt eltoltam 2 órával későbbre, mivel így jött ki az időm.

Így is sikerült. Első keserűsónál nem tapasztaltam semmit, meg is ijedtem, így ittam mellé egy pohár vizet.

Másodiknál viszont beindult a hasam.

Olajos grapefruitos löttyi után cudarul éreztem magam az ágyban. Eleve háton felpolcolt párnánál nem tudok aludni.

Mindig hason kis párnán alszom. Gyógynövényes altatóval egész éjszaka fent voltam.

Éreztem, hogy lüktet a májam, dobog a szívem és még hányingerem is volt. Nem volt jó!

Szóval, reggel 8 kor kis hányinger után megittam a harmadik keserűsót. Majd vártam. Itt is megijedtem mivel semmi nem történt.

Rá két órára elkezdtem a mellékhelységet látogatni. Alkalmanként 2-3 nagyobb (2-3cm) kívül belül zöld puha kövecske ürült pelyvaszerű törmelékkel.

Ez volt a második májtisztításom. Sikerrel járt!

Az első 2 évvel ezelőtt tavasszal végeztem. Az drasztikusabb és hatásosabb volt.

Ott előtte nem végeztem parazita kúrát, csak hasamra csapva elvégeztem egy óra eltolással a megadott időkhöz képest a kúrát.

Vizet szigorúan nem ittam egy kortyot sem!

Akkor nagyon sok apró borsónyi zöld puha kövecske és 3 nagyobb 2-3 cm és jött ki. Fehéres zöldes burokban, fekete kristályos belsővel.

Viszont akkor napokig nagyon vacakul éreztem magam. Szédültem, émelyegtem, legyengültem és hulla fehér volt az arcom.

Minden elismerésem ki rendszeresen csinálja! Én most ismét két évig pihentetem!

Sok sikert mindenkinek!

1142. tarek evi (válaszként erre: 1140. - Katarzyna)
2012. nov. 11. 09:41

bocsi, elirtam a nevedet...DDDDD

de, remelem, jol vagy, es eredmenyes volt a kurad

1141. tarek evi (válaszként erre: 1140. - Katarzyna)
2012. nov. 11. 08:50

szia karatzyna

en is megcsinaltam, a tegnapi 2 keserusos viz utan volt tisztulas, na aztan az olajos grapefruitle utan hanyingerem lett, de nem jott ki semmi, tudtam aludni is. de a fejemet sok parnaval kellett megemelni, igy a hanyinger elmult. a reggeli 2 keserusos viz hozott eredmenyt, de erdekes modon moat nagyon keves zold golyocska volt, inkabb vilagos, pelyvaszeru tormelek. ezt, igazabol,nem tudom, micsoda.

de jol vagyok, semmi bajom, majd 10-kor gyumolcslevet iszom, lehet, jobban megindul.

de nekem ez a 3. tisztitas volt.

1140. Katarzyna
2012. nov. 11. 08:44
Megcsináltam a kúrát, 8-kor megittam az utolsó keserűsós vizet. Egyelőre sajnos nem sok jóról tudok beszámolni. Az első két keserű után néha begörcsöltek a beleim, kb mintha székrekedésem lett volna. Megittam 10-kor az olajos löttyöt, na az utána következő pár perc nagyon kellemetlen volt. Elkezdett az egész testem elernyedni, ijesztő volt. Aztán hirtelen olyan hasmars jött rám, hogy alig értem el a wc-t. Hánytam is, aztán sikerült elaludni egészen 1-ig. Akkor még 2x meglátogattam a wc-t, golyók nem voltak. Reggel ébredés után még 1x elmentem, de nagyon kevés jött, alig pár olyan dologgal, amire rá tudtam mondani, hogy talán "kő". Azóta megittam a reggeli keserűket, és totál semmi. Még abban reménykedem, hogy a 10-es narancslé elindítja a gépezetet...:(
1139. tarek evi (válaszként erre: 1138. - Katarzyna)
2012. nov. 10. 16:52
szerintem, a narancs-citrom komb. megteszi.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook