Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1198. zsuzsi44 (válaszként erre: 1197. - Lucikam)
2012. dec. 26. 14:50
Szia! Hát akkor utolértetek, mert mint írtam én is a 7.-ket csináltam, de nekem nagyon kevés és apró jött ki. A beöntéseket is rendszeresen megcsinálom előtte is az olajos trutymó előtt és másnap ismét este. Nekem mindig szokott még akkor kiürülni, pedig este 21 óra körül csinálom. A veseteát is ittam kb. a 3.- után, de azóta nem. Nekem nev volt még problémám eddig a vesémmel és a hólyagommal se. Az az igazság, hogy a könyvben leírt növények közül kettőt nem kaptam meg és igy anélkül szedtem. Te készen veszed a teakeveréket?
1197. lucikam
2012. dec. 26. 10:12

Sziasztok!


Ha már senki sem válaszol nekem, azért leírom, hogy megcsináltuk a 7. májkúrát. Sajnos növőholdnál, de így jött ki a lépés, de nem éreztem ezt hátránynak, mert most jött ki belőlem eddig (még ugye tart) a legtöbb kő. Rengeteg apró zöld jött ki, és jött vagy 4. db egész nagy is. Önmagamhoz képest, az eddigiekhez képest most jött ki a legtöbb, aminek örülök. Sok szilánk, illetve ilyen valamilyen puha izé is jött.


Ezután a kúra után 3 napig isszuk a veseteát. Most minden kúra után isszuk 3 napig. Illetve majd veszünk petrezselyem teát is, azzal lehet a legolcsóbban megtiszítani a vesét.


Beöntéssel mi újság? Ki az aki nem csinál közületek beöntést?

1196. lucikam
2012. dec. 20. 12:05

Sziasztok!


Ti milyen vesetisztítást végeztek? Foglalkoztok ezzel?

1195. zsuzsi44 (válaszként erre: 1183. - Annie1130)
2012. dec. 16. 22:07
Köszönöm Anni a gratulációt, aranyos vagy!
1194. zsuzsi44
2012. dec. 16. 21:44
Szia Zsilv! Gratulálok ehhez a sok tisztításhoz és köszönöm a biztatásodat. A te példád, hogy mi mindenből lehet meggyógyulni nekem nagyon sokat jelent, köszönöm a biztatásodat és úgy gondolom , hogy januárban tovább folytatom.
1193. lucikam (válaszként erre: 1192. - Zsilv)
2012. dec. 16. 14:24

Köszi Zsilv!


Hány májkúrádnál nem csináltál eddig beöntést?

A petrezselyem tea az egyik legobb vesetisztító, olvastam.


Szerintetek, a keserűsó mennyiséget nem kell csökkenteni, annak aki vékony?

1192. zsilv
2012. dec. 16. 13:16

lucikam


Mostanában beöntést is csinálok.

Cickafarkfű teával a vesetisztítást.

Tudom nem az ideális, de a könyvben leírtakat nem tudom megcsinálni. Eddig nem voltak ilyen jellegű problémáim.


Gratulálok, hogy már a 7-nél tartotok.

Én mindig fogyó holdnál csináltam a tisztításokat.

Szerintem növőnél is lehet, esetleg kevesebb kő ürül.

1191. zsilv
2012. dec. 16. 13:10

Annie1130 - Köszi.


A 2012. 09. 09-es hozzászólásomban nagyjából leírtam a javulásokat:

[link]


Így kezdődött. Pár megjegyzés az eddigiekből, aki nem olvasta végig a fórumot.


…állítólag daganat van az epémben, ezért az epeürítés nem mindig tökéletes. Másfél éve (2009 elején) ki akarták operálni, de nem engedtem.


5. tisztítás után

Kicsit kisebb lett a polipom, most 3mm.(5 mm volt)

Azt nem tudom, hogy mitől, mert a Dr-nő azt mondta, hogy a májtisztítástól nem lesz kisebb. (Vagy mégis...?)

Nem fáj az epém, ami már önmagában nagy szó. Nincsenek felfúvódások, ami régebben gyakran voltak, és ehetek bármit.

A gerincemmel jó 3 éve (2008-tól)van problémám. A felső rész kb. 8 cm-rel el volt tolódva jobbra és a jobb vállam lefelé "lógott". Na ez is sokkal jobb. Még nem teljesen egyenes, de már tudok több órát is állni, menni.


-Már az első tisztítás után szűnt a puffadás. A gerincem is fájt utána, valószínűleg megkezdődött a helyére "tolódás".

-A második után, már tudtam bizonyos ételeket enni, amit előtte inkább mellőztem.

-Drasztikusabb javulás a negyedik tisztítás után következik.

Ismerősömnél láttam, hogy az addig csapott, ferde válla egyenes lett. Ő észre sem vette.


Úgy vettem észre, hogy a tisztítás után a ferde gerincem húzódik vissza az eredeti helyére és nekem ezért érzékeny.


8.után 2012. február:

A minap mondták, hogy csak minimálisan látszik a gerincemen a görbület, először észre sem vették.


10. után

Már nem tudom pontosan, hogy mikor is szűntek meg a problémák, de teljesen jól érzem magam.

…csak a gerincem teljes kiegyenesedésére várok. Már nem fáj és a fényképen sem látszik nagyon.


11. után - 2012. május

Nemrég siettem és futni akartam. Bebicsaklott a lábam. Akkor jöttem rá, hogy egy évvel ezelőtt alig vonszoltam magam és az izmaim valószínűleg leépültek (kb.3 év alatt, amíg nem tudtam rendesen járni.) Amikor az embernek már nem fáj a gerince, automatikusan azt hiszi, hogy minden megy úgy, mint régen.



Most már csak azért csinálom a tisztításokat, mert szeretem befejezni, amit elkezdtem.

Az utóbbi időben csak azt veszem észre, hogy a velem egykorúak sokat panaszkodnak mindenféle betegségről, nekem meg nem kell ilyenekkel foglalkoznom. Nagyon jó érzés.

Még a nátha, megfázás is elkerül.

1190. lucikam
2012. dec. 16. 11:27

Sziasztok!


Mi október 9-én tudtuk csinálni az utolsó májtisztítást, de tervezzük lassan a következőt. December 29-től van fogyóhold. Szerintetek gond, ha előtte csinálja az ember, mert úgy van szünnapja? Vagy ragaszkodjunk a fogyóholdhoz? (De az idő alatt nincsen szünnap)

Nekünk ez lesz majd a 7.-ik májtisztítás.


Lenne pár kérdésem hozzátok:


1. Zsuzsi 44-ről tudom, hogy ő csinál beöntéseket. És a többiek? Ti csináltok?

2. Mi van a vesetisztítással? Milyen gyakran csináljátok, mivel csináljátok?


Almaléket mi is iszunk mindig előtte. De beöntést nem csinálunk, 1x voltunk colonhydroterápián eddig, de isszuk már 1 éve az indiai útifűmaghéjat.

1189. zsilv
2012. dec. 16. 10:34

zsuzsi44


Ne add fel!

Nálam is volt olyan időszak, amikor elegem volt mindenből, és alig tudtam rávenni magam a következő tisztításra.


Mindig fülembe csengett, amikor az epehólyagomat ki akarták venni, és az időpont után érdeklődtek. Januárban, vagy februárban szeretném-e műtetni (2009-ben)?

Na ez erőt ad(ott)..... Nagyon nem akartam kés alá feküdni.

Főleg azért, mert az eredmény nem egyértelmű. Már eleget műtöttek, és nem a kórház ellen vagyok, de amit más módon is el lehet érni, azt nem kell rögtön műtéttel kezelni.

Nem beszélve a gerincgyógyászati központban szerzett élményeimet.


A sötét, fekete, barna kövek valószínűleg az epéből jönnek már. Nem egyszerre fog kiürülni. És, ha érzékeny utána, az is normális.


Fiatalabb korban, még nincsenek ilyen problémák, vagy csak elvétve, mert a szervezet még tisztítani tudja magát.


Vigyázz magadra!

1188. Annie1130 (válaszként erre: 1187. - Zsilv)
2012. dec. 16. 10:17

Szia!


Neked is gratulálok!A 17 tisztítás fantasztikus elszántságra és kitartásra enged következtetni!


Én a 3-at tervezem januárban és én is szeretném utána minden hónapban megcsinálni. Csak pozitívumokról tudok beszámolni!


Mit veszel még észre magadon azon kívül, ami szemmel is látható? Mármint, hogy a kövek tisztulásán kívül látsz-e, érzel-e valami lényeges változást mondjuk az egy évvel ezelőtti énedhez képest?

1187. zsilv
2012. dec. 16. 10:09

Sziasztok!


Jól vagyok, meg vagyok. Rendesen csinálom a májtisztításokat, havonta. A 17-iken túl vagyok.

A 16-nál barna valamik is jöttek. Most meg 10 fölötti sötétzöld, fekete kő ürült, meg még sok fehér szemcsés valami.

Semmi problémám, fájdalom, kellemetlen érzés nem volt. Amit sajnálok, hogy a diétát nem nagyon tudtam tartani, mert ismét el kellett utazni és más dolgokkal voltam elfoglalva.

Az almaléből igyekeztem naponta 1l-t inni.

Orvoshoz még nem jutottam el, de valami kontroll már jó lenne.

Tehát, még jövőre is kell folytatnom a tisztításokat, mert még viszonylag sok kő jött ki. Már jó lenne befejezni.

A gerincemmel semmi problémám. Sajnos mostanában még fényképet sem csináltunk, hogy a minimális görbület eltűnt-e.(Szerintem igen.- Úgy érzem.)

Nem szedek semmilyen gyógyszert.


Nyáron cickafark tea kúrát csináltam, mert a könyv ajánlja a vesetisztítást is. Azt nem tudtam betartani, de a cickafark is jót tett, szerintem.


Olvasom, hogy mindenki hősiesen csinálja a tisztításokat. Nagyon ügyesek vagytok!


Nyilván, néha vannak zökkenők, de ne adjátok fel! Én nagyon örülök, hogy rendbe jöttem. Nálam is voltak néha kellemetlen érzések, de nem engedtem, hogy kihányjam az olajos mixet. Amikor hidegrázásom volt utána, betakaróztam. Másnap. mikor gyenge voltam, inkább ledőltem.

Az utolsónál már az olajos mix után elaludtam,annyira rutinszerűen ment. Csak remélni tudom, hogy 20 percig nem mocorogtam.

Valahogy mindegyik tisztítás kicsit más volt, de nagyon hasznos. Azután, ha belegondolok, hogy mik jöttek ki belőlem, amit már szegény májam, epém nem tudott feldolgozni...


Mindenkinek jó készülődést kívánok az ünnepekre! És majd utána jó májtisztítást.

1186. zsuzsi44 (válaszként erre: 1185. - Rszevi)
2012. dec. 15. 18:45
Szia rszevi! Én is írtam vissza neked, sajnos eddig én nem mentem bele ebbe a menűbe, ezért elnézést kérek azoktól akik ide írtak nekem és nem válaszoltam. Ezentúl figyelmesebb leszek.
1185. rszevi (válaszként erre: 1182. - Zsuzsi44)
2012. dec. 14. 11:27

szia Zsuzsi

irtam Neked priviben, remelem atment

1184. Olja (válaszként erre: 1140. - Katarzyna)
2012. dec. 14. 09:21
Az a baj, hogy pont a lényeget hánytad ki, az olaj nélkül ez nem működik. Az indítja meg az epefojadék ürítést, ami kilöki a köveket a májból.
1183. Annie1130 (válaszként erre: 1182. - Zsuzsi44)
2012. dec. 12. 00:21

Ez igen!7 alkalom az nem semmi!Te is ügyes vagy!Gratulálok!


Shea vajat én a neten rendeltem. Kizárólag finomítatlan vajat vegyél!

1182. zsuzsi44
2012. dec. 11. 22:03

Sziasztok! Megcsináltam most hét végén a 7. tisztítás, már elég kevés és sokkal kisebbek jöttek ki. Volt kb. 3-4 barna szinű, egy pár meszes, most mire kiszáradt, szinte porlik, a többi pedig világos és sötét zöld. Most egyáltalán nem éreztem a májamban semmi érzékenységet, a fejem fájt. Nagyon kiváncsi voltam a mostani eredményre, ugyanis kb. két hete már szedtem a kőtörőfűkapszulát, de csak annyi volt, hogy jóval kevesebb és aprók ürültek ki. Valószinű az epehólyagomból még mindig nem távoztak, vagy esetleg a kőtürőfűtöl már korábban a székletemben? Nem tudom, ezt csak megint egy ultrahang tudná megmondani. Már eléggé félek és sokszor majdnem feladom és elmegyek megműtetni magamat, de valahogy mivel nem okoz problémát, nem akarok "kötélnek állni". Itt a neten is az egyik természetgyógyász arra biztat, hogy tisztitsunk és ne műtessünk, viszont sokan főleg orvosok ijesztgetnek, hogy elrákosodhat. Nem tudom mit tegyek, most úgy döntöttem, hogy várok tavaszig és esetleg még tísztitok, bár már a lányom nagyon félt, mert ilyenkor legyengülök és már nem vagyok fiatal. Igaz, hogy a gyengeség amit megiszom 10 óra körül a gyümölcslevet, majd a gyümölcsöt és délben húslevest, egyből visszatér az erőm.


Évi! szeretném megkérdezni, hogy hol lehet kapni a shea vajat?

1181. tarek evi (válaszként erre: 1180. - Annie1130)
2012. dec. 11. 17:19

A shea vaj valoban nagyon jo

en semmilyen kozmetikumot nem hasznalok, shea vajjal, illetve kis tiszta ricinusolajjal szoktam a rancaimat kordaban tartani. es igen, a gyogyszerektol is tartozkodom, amennyire csak lehet, szerintem tobbet artanak,mint hasznalnak!!!!

es talan a majtisztitassal tobb mindent el lehet erni, foleg a kemikaliaktol mentes testet, hiszen a lenyeg az!!!! a teljes tisztulas. es szerintem, a tiszta test magaval hozza a tiszta gondolkodast is.....

1180. Annie1130 (válaszként erre: 1179. - 23fb4c6db7)
2012. dec. 11. 15:46
A bőr a legnagyobb szerve az embernek, így ha belül méregtelenítünk, az a bőrünkön is meglátszik. Ez annak az eredménye, hogy használt a kúra! Én egyébként is, de kúra során meg fokozottabban figyelek arra, hogy csak természetes anyagokkal érintkezzen bőröm. Nekem a kecsketejes, shea vajas szappan vált be. A finomítatlan shea vaj egy csoda!Múltkor egy kilót vettem, kenem mindenhova tetőtöl talpig! Tejszín finomságú krémet is szoktam belőle csinálni!Fantasztikus!Verem a fejemet a falba, hogy éveken keresztül hogy dobhattam ki annyi pénzt az ablakon a kencéimre,amelyek mellesleg ártalmasak voltak, mikor itt van egy olyan csodaszer, amelynél hatékonyabbal még soha nem találkoztam!
2012. dec. 11. 14:05

sziasztok..


nos..ez jobban ment ,mint az első..

mai tapasztalatom,hogy teljesen ki van pattogzodva az arcom..reggel még kicsikét rosszul voltam,olyan nem tudom..nem volt jó a közérzetem elég volt elmenni dolgozni..viszont elmúlt..ma még nem ettem semmit sem,most ittam egy csésze teát.

a kövek amik távoztak zöldek voltak és nagyon nagyon aprók a múltkoriak olyan borsó nagyságúak,vagyis ez azt jelenti ahogy olvasgattam,hogy kezd tisztulni a máj egyre jobban.viszont egy dekával se vagyok kevesebb..nahát ez is érdekes..


amúgy akkor azon a napon nem volt tulajdonképp rossz közérzetem...nem görcsöltem..amin csodálkozom,hogy az arcbőröm milyen lett..ez is gondolom a méreganyag távozása miatt van.jövő hónapban megint megcsinálom majd.


a keserűsós vizet most annyira nem kívántam viszont az olaj a grapefruittal az igenis fincsi.))

1178. tarek evi (válaszként erre: 1176. - 23fb4c6db7)
2012. dec. 11. 13:56

meselj, mik a tapasztalatok?

hogy erezted magad a tisztitas alatt es utana?

1177. Annie1130 (válaszként erre: 1176. - 23fb4c6db7)
2012. dec. 11. 09:21
Gratulálok!Ügyes vagy!Tapasztalatok?:)
2012. dec. 10. 22:52

sziasztok.


megvagyok a második májtisztításommal.

1175. zsuzsi44 (válaszként erre: 1174. - Lucikam)
2012. nov. 27. 18:14
Sajnos nem, mert ez is beutalóval ment. Érdekes, hogy a könyvben irja a szerző, hogy betegek bevizsgáltatták és bebizonyosodott, hogy koleszterinből áll nagyrészt, itt viszont még nem olvastam senkitől, hogy megcsináltatta volna. Én mégis bizom benne, hogy azt volt, mert ez az agyagszerű anyag csak a májból származhat!
1174. lucikam (válaszként erre: 1173. - Zsuzsi44)
2012. nov. 26. 21:51

Kár, hogy nem sikerült kivizsgáltatni. Nem tudnád mégegyszer beküldetni?


Valaki itta már közületek a petrezselyem teát? Hogyan kell készíteni, mert már többféle módot találtam, és nem tudom melyik a legjobb.

1173. zsuzsi44
2012. nov. 26. 15:29
A lányom azt mondta, hogy ő ráírta az anyagra, hogy epekőre kérjük a vizsgálatot, de vagy nem vették figyelembe, vagy pedig az epekővizsgálatra nincs megfelelő eszközük. Annyira vártam, le is törtem egy kicsit, bár az, hogy azt írták agyagszerű, az szerintem csak jelent valamit! Én három féle követ tettem bele, volt egy barna, egy zöld és egy fehér. A fehér pl. amikor megszáradt, szétporladt mint a mész. Ettől függetlenül folytatom 8.-án a 7. tisztítással, most egy pár napja már szedem a kőtörőfű kapszulát is.
1172. zsuzsi44
2012. nov. 26. 15:23

Sziasztok! Megérkezett az eredmény a kő analizálásáról, de szerintem vesekőre vizsgálták, mintahogyan kiderül a leletből.

Vesekõ kémiai analízise *

A beérkezett minta sárgászöldes agyagszerû massza, nem kristályos

szerkezetû, nem kõ. Vesekõ analízisre nem alkalmas.

------------------------------------------------------------

1171. zsuzsi44
2012. nov. 20. 20:00
Szia Lucikám, sajnos nem tudom mikor lesz kész, már ma is kérdeztem a lányomat,- ugyanis ő orvosi asszisztens és küldik be a betegek vérét a laborba és azokkal együtt küldte még a múlt hét elején- azt mondta, hogy ez nem készül el 1-2 nap alatt. Legyek türelmes, hát én tűkön ülök, mert nagyon kiváncsi vagyok az eredményre. Ahogy meglesz, rögtön felteszem. A kurkumával kapcsolatban én is Horváth Roziét eszem és a gyulladások megszüntek a laboreredmény szerint. Most nagy dilémába vagyok a kőtörőfűvel kapcsolatban, irja a Moritz is és itt a neten is olvasom, hogy széttöri a köveket. Elég borsos ára van, holnap megpróbálom venni tea formában, mert az valamivel olcsóbb. Csak félek is, hogy nehogy nagyobb bajt csináljak, mert nem tudták még egyszer sem megállapitani ultrahangon, hogy egy nagy, vagy több kicsiből tevődik össze. Itt a fórumon sem olvastam erről, hogy valaki kipróbálta volna.
1170. zizabella (válaszként erre: 1168. - Tarek evi)
2012. nov. 20. 15:44

Akkor ugyanarról beszélünk:)) én is bioboltban vettem kis celofánzacsiban.

Csak az előző hsz-edben azt írtad, hogy nem olyan hatásos, de lehet hogy én értettem félre...bocsi.

1169. c5d1635e99 (válaszként erre: 1168. - Tarek evi)
2012. nov. 20. 15:01
Mi a baj a Rozival?Én bizony azt veszem,mivel mást nem tudok.Nekem semmi bajom vele,és hatásosnak tartom.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook