Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májtisztító kúra fórum

Májtisztító kúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Májtisztító kúra

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1258. zsilv
2013. jan. 28. 18:21

vee86

Egyet értek lucikammal.

Nekem az epehólyag polipra mondták, hogy jobb mielőbb kivetetni, mert, ha begyullad, akkor még műteni sem tudják, ill. kockázatos. Én is inkább a májtisztítást választottam.

És elképzelhető, hogy a máj daganatod is "csak" egy megnagyobbodott máj kő.


Sajnos, ez nem egy hirtelen gyógyulás, de mindig vannak sikerélmények. Elég kitartónak kell lenni, de megéri szerintem.

Ez a Te döntésed, mi csak tanácsot tudunk adni, ha a tisztítást választod.

Azért jó lenne, ha majd beszámolnál a fejleményekről.

1257. lucikam (válaszként erre: 1256. - Vee86)
2013. jan. 27. 08:37
Ha megfelelően csinálod, akkor nem akadhatnak el. Ha betartod a szabályokat, amiket leírtak a könyvben.
1256. vee86 (válaszként erre: 1254. - Zsuzsi44)
2013. jan. 26. 17:58
De, akkor nem "akadhatnak" el sehol ezek a kövek? Nem lehet probléma?
1255. lucikam (válaszként erre: 1254. - Zsuzsi44)
2013. jan. 25. 15:16

Sziasztok!


Zsuzsi44 szerintem még várjál azzal a műtéttel. Még csak 7 kúrát csináltál, nem tudom, hogy hány éves vagy, de ugye minél idősebb az ember valószínűleg annál több köve van. Hogy legyen mihez viszonyítani, én 30 éves vagyok, most csináltam a 8. kúrát, és rengeteg kő jött ki. A 7. és a 8. kúra alatt jött ki eddig a legtöbb. Tehát feltételezem, hogy még messze a vége. És még "csak" 30 vagyok.


Mikorra tervezed/tervezitek a következő kúrát?

1254. zsuzsi44 (válaszként erre: 1253. - Vee86)
2013. jan. 24. 22:10
Szia! Hát akkor egy "cipőben" járunk! Én az Andreas Moritz: Csodálatos epehólyag és májtisztitás c. könyv elolvasása után döntöttem úgy, hogy ez megcsinálom. Ő egyértelműen többször is - sajnos meghalt múlt év októberében, - a könyvében állítja, hogy meg lehet úszni a műtétet ha tisztítjuk magunkat. Ő a 12 tisztítás után érte el, hogy tiszta lett az epehólyagja és a mája is. Én már 7-szer csináltam, de sajnos a kő, vagy kovek még nem mentek el a múlt héten végzett ultrahangos vizsgálat szerint. Az orvosok a mŰtétet javasolják, mert mi lesz ha......, én viszont úgy érzem, hogy ki tudom tisztitani. Ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie és vállalni a rizikót.
1253. vee86
2013. jan. 23. 14:23

Sziasztok!


Én most csinálnám először ezt a májtisztító kúrát, mert vannak apró epeköveim és egy FNH-m (jóindulatú májdaganat a fogamzásgátlótól) Az érdekelne, hogy nem okoz gondot az apró köveknek az epémben, mer az orvos anno azt mondta, hogy amíg nem okoz gondot a sok apró kő, addig nem kell műteni, viszont, ha elvándorolnak az veszélyes lehet. Szóval nem értem, hogy akkor lehet vagy nem? Tapasztalatok? Köszönöm szépen!

1252. lucikam (válaszként erre: 1247. - Zsuzsi44)
2013. jan. 21. 19:58
Zsuzsi44 magyarul szerintem nem nagyon fogsz erről infót találni mások által, hacsak nincs még egy ilyen fórum, mint ez. De angolul rengeteg infó van emberek által a curezone oldalon. Csak hát ugye te nem tudsz angolul (írtad már), így elég nehéz lenne azt nézned. De facebookon úgy hogy megosztod szerintem elég nehéz lenne pont olyanra akadni aki látja is a megosztásoda, és csinálja is ezt a kúrát. Sajnos.
1251. lucikam (válaszként erre: 1250. - Zsilv)
2013. jan. 21. 19:56
Köszönöm szépen a linket. Azt tudtam, hogy gyerekkori nyavajái voltak. Hát nagyon kár érte egyébként. De én is úgy tudom, hogy az ilyen nagy gyógyítók mind szinte korán halnak, mert beteljesítették itt a földön a feladatukat.
1250. zsilv
2013. jan. 21. 19:26

Ez így nem jó.

Tehát:

[link]

Utána Nyelvválasztás.

Majd rá kell menni fent, a sötét alapú sorban, az utolsó előttire, -Ról -ra. Ott az utolsó, a közlemény.

1249. zsilv
2013. jan. 21. 19:18

zsuzsi44

Sajnos nincs ötletem ezzel kapcsolatban. Azért remélem, valaki csak jelentkezik. Bár akinek köve van, azt az orvosok műtétre javasolják, és kevesen vagyunk, akik természetes módon szeretnénk gyógyulni.


lucikam

Ezt találtam:

[link]


Remélem magyarul jön elő nektek is. Ener-Chi oldalán a közlemény.

1248. lucikam (válaszként erre: 1243. - Zsilv)
2013. jan. 21. 18:19
Zsilv, nincs közzétéve, hogy miben halt meg. Mindenki csak találgat. Olyat is mondanak, hogy megölték.
1247. zsuzsi44 (válaszként erre: 1245. - Petyus B)
2013. jan. 21. 09:42
Köszönöm a válaszodat, akkor neked szerencséd volt, mert az az illető akitől hallottam, már 8 éve jár zúzásra és még mindig csak kisebbek lettek a kövei.
1246. zsuzsi44 (válaszként erre: 1242. - Zsilv)
2013. jan. 21. 09:40
Én gondoltam erre, hogy a facebokk-on érdeklődök, éppen tegnap írtam is, hogy jelentkezzen olyan egyén aki esetleg májtisztítás eredményeként megszabadult az epekövektől, és kértem az ismerőseimet, hogy osszák meg. Sajnos nem nagyon látom, hogy megosztották volna, csak kevesen, hát majd meglátom. Egyébként nem tudom, hogy ezen kívül, hogy lehetne még érdeklődni a facebokkon, ha van tipped, akkor irjad már meg légyszi. Egyébként úgy látszik, hogy az ilyen "nagy emberek" akik sokat tesznek az emberiségért, egyszer csak gyorsan eltávoznak. Ilyen hirtelen halt meg a tavaly a Márkus doktor is, aki a Moksa elíxir egyik feltalálója volt. Ő is nagyon emberséges, rendes ember volt. Március 15-én csak összeesett és meghalt. Azt mondják, -akik ezzel foglalkoznak -hogy elvégezte a feladatát, ez az ő döntése volt.
1245. Petyus B (válaszként erre: 1239. - Zsuzsi44)
2013. jan. 21. 07:47
Nekem is a Bajcsi kórházban csinálták, kb 12 éve. Akkor úgy volt, hgy volt egy gép, amit vittek a kórházakba körbe, így a hét különböző napjain máshol, és máshol működtették, tehát több helyen is lehetett zúzatni. Hogy ma hogy van, nem tudom. Nekem is gyógyszereket kellett előtte, utána szednem sokszor volt ultrahang, az első zúzás sikerült, azóta nem ujult ki. Csak az utóbbi kb 4 évben csináltam májtisztításokat.
1244. zsilv
2013. jan. 20. 23:15
Most olvastam az Ener-Chi oldalán, hogy a szívbillentyűjével volt problémája.
1243. zsilv (válaszként erre: 1241. - Lucikam)
2013. jan. 20. 22:46

lucikam

És ott mit írnak, miben halt meg? mert tényleg elég fiatal volt még.

1242. zsilv (válaszként erre: 1236. - Zsuzsi44)
2013. jan. 20. 22:44

zsuzsi44


Lehet kérdezni a kövekről a facebookon is. Majd számolj be a jelentkezőkről, mert én nem vagyok ott regisztrálva.

Nagyon sajnálom Andreas Moritz-ot. Nemrégen tudtam meg én is.

Sajnos már gyerekkorában is mindenféle betegsége volt. Ezért is kezdett foglalkozni a természetgyógyászattal. Nagyon oltás ellenes volt.

Amit kivettem a visszaolvasásból nem rákban halt meg, hanem simán távozott. Hogy ez mit jelent, nem tudom.

Állítólag a családja csak a temetése után teszi közzé halála okát.- Ezt októberben írták. Azóta csönd van róla. Állítólag 2012 okt.21-én halt meg.

Nagy gyógyító központot működtetett.

Több országban élt és dolgozott mielőtt az USA-ba költözött.

1241. lucikam (válaszként erre: 1240. - Zsuzsi44)
2013. jan. 20. 22:09
Igen, sajnos meghalt. Október közepén. De nem tették nyilvánosságra, hogy miért. A facebookon van egy oldala.
1240. zsuzsi44
2013. jan. 20. 18:19
Tudja közuzületek valaki, hogy még a 2012.-ben meghalt Andreas Moritz? Ma belenéztem a könyvébe, hogy hátha találok valami címet ahová irhatnék és ott felhivják a figyelmet egy oldalra a Curezone.com -ra, ahol van egy fóruma "Kérdezze meg Andreas Moritz-ot". Gondoltam megnézem, és le is fordítják, ott láttam, hogy kiirták, hogy meghalt Andreas Moritz. Teljesen ledöbbentem, mert még fiatal, 58 éves volt, de a fórumozók is a legtöbbje ismerte, olyan szeretettel emlékeltek vissza rá, a halálának dátuma nem derült ki, mert ők is egymástól kérdezték. Amikor ezek a beirások voltak, akkor 2012. okt. 21. -i dátummal voltak. Nagyon sajnálom, ahogy olvastam egy nagyon nagy tudású ember volt.Ha ez tényleg igaz, akkor nyugodjon békében!
1239. zsuzsi44 (válaszként erre: 1238. - Petyus B)
2013. jan. 20. 18:12
Meg tudnád mondani, vagy esetleg kideríteni, hogy hol csinálták ezt?Ugyanis ráakadtam egy hölgynek a beírására egy másik fórumon és ő ultrahanggal zuzatja a Bajcsi kórházban, de már 8 éve csinálják neki, állitólag már kisebb, de ez egy olyan nagy tortúra lehet, mert mellette gyógyszert is kell szedni és 4 hetenként csinálják, közben minden zúzás után ultrahangos vizsgálat.
1238. Petyus B (válaszként erre: 1237. - Zsuzsi44)
2013. jan. 20. 08:51

Én is elvittem laborba bevizsgáltatni a "zöldborsót", és azt mondták, ez besűrűsödött epe. A laborossal beszélgettem, és azt mondta, hogy valószínűleg a májból jött.

Egyébként volt nekem is epehólyagom, én nem műtettem, hanem valamilyen hanghullámokkal zúzattam szét, és így megmaradt az epehólyagom

1237. zsuzsi44
2013. jan. 20. 08:14
4-szer végeztettem el, sőt analizáltattam is, de csak anyagszerű maszlagnak elemezték.
1236. zsuzsi44 (válaszként erre: 1235. - Zsilv)
2013. jan. 20. 08:13
Az a baj, hogy ezen a fórumon már rengeteg jó tapasztalatot leírtak, de még arra senkitől nem kaptam választ, pedig már kérdeztem, hogy van-e olyan ultrahangos vizsgálat ami valakinél is kimutatta volna, hogy onnan távozott el a kő. Egyedül talán - ha jól átolvastam minden bejegyzést - én csináltam ilyet, hogy egymás után 2-3 hónap kihagyásokkal elvégeztettem az ultrahangos ellenőrzést. Nem tudom, hogy jó ötletnek tartod-e, de úgy gondolom, hogy elinditok a facebokkon egy olyan felhívást, - megosztások alapján - hogy jelentkezzen már olyan személy akinél májtisztitás után bebizonyíthatóan eltávoztak a kövek, vagy kő.
1235. zsilv
2013. jan. 19. 23:03

zsuzsi44


A teljesen fekete kövek az epehólyagból távoznak. Kb. 20db jött utoljára ki belőlem, és éreztem is utána az epémet.

Ezért tudom, hogy onnan jöttek. A zöldek persze nem.


"Ő is ezt írta, hogy a vastagbélből ürülnek ki ezek a kövek." - Ez igaz, mert hátul jöttek ki. Csak eredetileg a májból és az epehólyagból indultak ki.

A vastagbélben hogyan formázódnának gömb alakúvá? Az nem olyan vékony, hogy ilyen kicsi gömbökké préselődjenek a kövek. Miért az olajos mix után jönnek ki. (Na meg akkor is, amikor valami miatt az epe kis löketet kap.)

A béltisztításnál általában nem gömb alakú valamik ürülnek és tudtommal nem zöldek.

És nincs mindenki tisztában az anatómiával.


Ha meg vannak pozitív változások nálad, akkor csak segít valamennyire.


Ismerősöm is ostobaságnak tartotta a májtisztítást. A máján daganatot találtak. Sajnos már nem tudta átértékelni a véleményét mert maghalt. Neki áttételes volt.


Amúgy, meg már írtam, hogy valakit (ez most más személy) máj-rákkal operáltak, és egy nagy koleszterin követ vágtak ki a májából. Szerencséjére nem volt rákos, csak a köve nőtt meg akkorára, hogy arra hitték, hogy daganat.

1234. zsuzsi44 (válaszként erre: 1233. - Zizabella)
2013. jan. 19. 22:17
Igen a könyvben írja Moritz, hogy számtalan példa van rá, hogy bevizsgáltatták betegek és beigazolódott, hogy koleszterinkristályokból állt össze. Nekem sikerült a laborba beküldeni, de hiába volt ráírva, hogy epekővizsgálatra küldték, mégis vesekőre vizsgálták és azt írták, hogy agyagszerű massza, vesekővizsgálatra nem alkalmas. Szerintem epeköveket nem szoktak analizálni!
1233. zizabella (válaszként erre: 1232. - Zsuzsi44)
2013. jan. 19. 21:16

Ez nekem is eszembe jutott már, hogy azok a kövek vagy kőfélék amik eltávoznak az valóban az epevezetékből ill. a májból valóak? Mert én is úgy tudom hogy egy béltisztításnál is távoznak kemény darabok, amik a belek oldaláról mosódnak le.

Tulajdonképpen volt már arra példa, hogy valaki bevizsgáltatta hivatalosan ilyen májtisztítás után a távozó köveket? Mert akkor azt meg tudják állapítani, hogy honnan valók az összetételük alapján. A könyvben esetleg említettek ilyet? mert én nem olvastam még el.

1232. zsuzsi44 (válaszként erre: 1231. - Zsilv)
2013. jan. 19. 19:32

Kedves Zsilv! Hogyan állapítottad meg, hogy az epehólyagodból távoztak, most úgy "felvillanyozódtam" a válaszodtól. Még nincs eldöntve teljesen, csak gondoltam, hogy felkeresem az orvost, de nagyon vacilálok, mert én annyira hittem ebben a tisztítókúrában. Viszont egy doktornő ismerősöm azt mondta, hogy ezek a kövek a vastagbélből ürülnek ki, oda vannak bekövesedve és szinte ugyanezt olvastam egy másik fórumon is.

Ráakadtam egy másik fórumra, ahol az epekövesek írják le a tapasztalataikat és a műtétjeikről számolnak be - az is a Hoxa portálon belül van - . Ott valaki ajánlotta a többieknek ezt a tisztítást, amit mi is végzünk és erre reagált valaki, aki majdnem hogy hülyének nézte azokat akik azt gondolják, hogy a májból jönnek a kövek. Ő is ezt írta, hogy a vastagbélből ürülnek ki ezek a kövek. Hát ezért is bizonytalanodtam el, meg hát azért is, hogy nincs változás. Egyébként nem bántam meg, hogy csináltam, mert vannak pozítiv változások a testem más részein.

1231. zsilv (válaszként erre: 1230. - Zsuzsi44)
2013. jan. 18. 23:03

Sajnálom, hogy műtétre kerül a sor.

Bár annak idején nekem is azt tanácsolták, és más orvos említette, hogy egy sebész mindig műtétet javasol.

Viszont Te érzed, hogy mi neked a jó.

Nekem is csak most jött, ki egyértelműen az epehólyagomból, jó pár kő.

Legalább a májad tisztult.

Azért ne tűnj el, és néha írj magadról.

1230. zsuzsi44
2013. jan. 18. 11:43
Sziasztok! Hát voltam ismét ultrahangon, de sajnos még mindig megvannak a kövek. Valami kicsit ment össze, ugyanis most nem 7 cm-t, hanem 6.5 cm.-t mondott az orvos és nagyon aranyosan azt mondta, hogy minden tisztelete az enyém, hogy ilyen kitartóan tisztítok, de látja rajtam, hogy eléggé megvisel, sokkal derűsebben fogtam fel az elején, ezért ő azt javasolja, hogy műtessem meg magam. Tényleg nagyon elkenődtem és azt hiszem, hogy jövő héten felkeresem a sebészorvost. Még annyit, hogy a májkapu is , -már korábban leírtam- első ultrahangnál 12 mm., másodiknál 8 mm, harmadiknál 6.5 és most megint 8 mm.-es. Kérdeztem az orvost, hogy mennyinek kellene lenni és azt felelte, hogy kb, 5 mm.,-nek. Nem értem, hogy most miért lett megint szélesebb az átmérője.
1229. zsilv
2013. jan. 17. 23:07

lucikam

Remélem ismét sikeres volt a tisztítás.

Várjuk a beszámolót. Simán ment?

Egyszer én is kevesebb napig ittam az almalevet és keményebbek voltak a köveim. Szerintem, ha elég gyümölcsöt eszik az ember a tisztítás előtt, az is puhíthatja a köveket.


Brican

Szerintem a hunyadi víz nem pucol ki eléggé. Az a lényeg, hogy a kövek teljesen szabad utat kapva el tudjanak távozni.

Régebben volt erről szó. (Úgy emlékszem.)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook