Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A tenyér...tudja valaki mit jelent, ha a fejvonal és a szívvonal összeér? Igen ritka. fórum

A tenyér...tudja valaki mit jelent, ha a fejvonal és a szívvonal összeér? Igen ritka. (tudásbázis kérdés)


1 2
37. 820e00bff1 (válaszként erre: 36. - 55Judit)
2022. júl. 26. 19:24
Hát igen .
36. 55Judit (válaszként erre: 35. - 820e00bff1)
2022. júl. 26. 17:08
Azért lett ez is kitalálva hogy jósoljanak vele jó pénzért.
2022. júl. 26. 16:58
Amúgy nem tudom mennyire lehet hinni ebben a tenyèrvonslas dologban. Öregotthonban dolgozó írta egy fórumon, hogy figyelte a nagyon idős kört megèlők èletvonalát, ès volt akinek nagyon rövid volt.
34. 820e00bff1 (válaszként erre: 32. - MorciCica)
2022. júl. 25. 15:23
Az èrzelmi ès akarati èlet egybeesèsèt.
33. 55Judit (válaszként erre: 32. - MorciCica)
2022. júl. 25. 15:19

"Gonosz ösztönök, bűnös hajlamok mutatkoznak a szív- és fejvonal érintkezésében."

[link]

2022. júl. 25. 14:53
Sziasztok! A bal tenyeremen a fej és szívvonal egy egybeeső vonalként szeli ketté a tenyerem. 47 éves vagyok. 18 éves koromtól kerestem mit jelenthet, itt olvastam először , hogy másnak is van ilyen. 2000 óta pszichiátriai kezelt vagyok. Többször volt öngyilkossági kisérletem. Bipolárisként kezelnek. Amióta van internethozzáférésem rengeteget olvastam erről a problémáról és hellyel közzel tudok már élni vele. Ami biztos: Csupán a gyógyszeres kezeléstől váni a megváltást hatalmas hiba! Én azt tanácsolom nagyon figyelj oda gyermeked lelki fejlődésére. Valószínű, hogy sokkal érzékenyebben vesz fel mindent mint egy átlag ember. És épp ettől különleges! Csak az nem mindegy, hogy különlegesként kezeli a környezet vagy hibbantnak!
31. misz
2011. jan. 22. 12:38

Az én kislányomnak is négyujjbarázda van az egyik tenyerén. Most 6 éves. Okos, ügyes, kiegyensúlyozott és mosolygós.


Bízom abban, hogy minden rendben lesz. Mert ezalatt a 6 év alatt már kijött volna, ha valami baj lenne.

2010. jan. 1. 18:20
És az mit ha a fej és szívvonal nem csak összeér, hanem rendesen keresztezik egymást? Egyik ismerősömnek mindkét kezén jó meredeken keresztezi egymást a két vonal.
29. Babyshambles (válaszként erre: 24. - Mese)
2009. dec. 23. 11:43
Ó.. akkor mégiscsak igaz. :-(
28. boszi1968 (válaszként erre: 14. - Mese)
2009. dec. 21. 14:48

annak hogy ilyen a viszonyotok van valami hátul ütője.elkéne gondolkodni rajta.a tenyér jóslást pedig még mindig tartom.szerintem utánna kellene járni adolgoknak hogy hogy jutotatok el idáig.

hidd el hogy szülők nélkül nem teljes egy ember élete.ez olyan ember mondja neked aki szülők nélkül

intézetbe nőtt fel.

27. lego (válaszként erre: 20. - Mese)
2009. dec. 21. 12:38
Nem olyan könnyű megcsináltatni a vizsgálatot mert ha nincs más ami utalna rá nem végzik el,mert nagyon drága.
26. lego (válaszként erre: 17. - Hancsalean)
2009. dec. 21. 12:36

A neten is olvastam meg a genetikán is mondták.Egyébként az egyik profnak is ilyen a tenyere ott.

Az én kislányomnak csak az egyik tenyere ilyen.

Mi megcsináltattuk a kromoszóma vizsgálatot,hogy kizárjuk a down-t és negatív is lett.


Én hiszem,hogy különlegesek!


Ja a pszichológus barátnőmé is ilyen,én nem aggódok már.

25. 274c9996b8 (válaszként erre: 16. - Hancsalean)
2009. dec. 21. 11:54

Nem eretm miert tulajdonitasz ennek akkorra jelentöseget ? !

A gyermeked harmonikus,boldog kisgyerek azt irod ! ? Akkor kivanj minden jot es szepet neki most es az elkövetkezö eletben a többit meg szard le ! Az ilyen gondolkodassal,agodalmaskodassal csak bevonzod a gyerekednek a rosszat !!!

Egyebkent en ugy tudom hogy , akkor kevesbe jok a tenyer vonalai ha a sziv-fej-sors-vonalak egyutt mennek ! De ezek a vonalak nahany heten belul teljessen megvaltozhatnak,egyik naprol a masikra ! Aztan ott van egy csomo egyebb jel is az ujjakon,a tenyeren es nem utolso sorban a tenyerjosok mind a 2-kez vonalait egybevetik ! Masszoval ami az egyik tenyerek kevesbe jo azt kiegyenlitheti a masik kez összetetele vonalakban,jelekben stb...

24. mese (válaszként erre: 23. - Hancsalean)
2009. dec. 21. 11:29

Ne érstd, félre, nem megbántani akartalak ezzel.Csak én így hallottam.Persze, ha ennek lehetősége kizárt, akkor egyértelmű hogy nem erről van szó.Amit írtál, hogy hajlamos lehet öngyilkosságra, depreszióra, az előfordulhat. DE!Nem kell ezt 100%-ra venned!Ezek azt mutatják, milyen gyengébb, pontjai, illetve erősebb jellem tuladonságai vannak az embrenek.

Igen, meglehet, gyermeked hajlamos a depresszióra, lelkének, személyiségének ez egy érzékeny területe. Ezt azonban lehet orvosolni, mindössze annyival, hogy erre fokozottabban figyelni kell, lelkileg amit lehet megadni neki, ne legyen kisebbségi érzése, önbizalom hiánya, ne essék depresszióba, stb.Ezt már a körülmények alakítják, ahogy fejlődik a személyisége.Sokat lehet tenni, azért, hogy ez ne alakuljon ki a kis lelkében.Az ilyen személyeknek mindig lelki támogatsára van szükségük, és bíztatásra, amit elsődlegesen a családjától kaphat meg. Figyelj oda erre! Biztos odaadó szülő vagy, ez érződik, látszik, hiszen emiatt is aggódsz gyermekedért!

Próbáld meg megakadályozni annak esélyét, hogy ez a negatív hajlam felerősödjön benne!

Figyelj a probléámira, gondolataira, legyél nyitott az érzelmeire, úgy hogy ezzel azonban ne fojtsd meg, mert bizony,sokszor a túlzott féltés és aggódás az, ami megnehezíti a gyermekek életét.Légy vele megértő, légy nyitott, még akkor is, mikor nagyobbacsak lesz, és az a generáció merőben mást mutat majd, mint például amiben Te felnőttél. Ha mindezt biztosítani tudod számára, emiatt szerintem nem kell aggódnod, de tudd, ez érzékeny területe gyermekednek, figyelj oda rá!

2009. dec. 21. 10:58
Egyébként mind a 2 tenyerén van.
2009. dec. 21. 10:57
Interneten majomredőként emlegetik.
21. hancsalean (válaszként erre: 20. - Mese)
2009. dec. 21. 10:36
A Down-kór amire gondolsz, annak vannak egyéb külső jelei is. Nem? Azért kérdezem, mert rendkívül intelligens gyerekről van szó, akinek az arcán nyoma sincs a down-kórosokra jellemző vonásoknak. Sem beszédében, sem viselkedésében nem láttam soha eltérést. Sőt! Eszméletlen logikája van Neki.
20. mese (válaszként erre: 18. - Hancsalean)
2009. dec. 21. 10:11
Szerintem érdemes lenne kromoszóma vizsgálatot elvégeztetned, mert amit leírsz, a Dawn-kór sajátossága.
19. mese (válaszként erre: 15. - 274c9996b8)
2009. dec. 21. 10:10
Köszönöm, tudom,ha indulatos az ember, sok mindent mond, amit nem gondol komolyan. De ettől független, tényleg borzalmas viszonyom van velük...
2009. dec. 21. 09:44
Senki?
17. hancsalean (válaszként erre: 4. - Lego)
2009. dec. 21. 08:40
Ezt hol olvastad?
2009. dec. 21. 08:39

Sziasztok!

Én indítottam el a fórumot. Iskoláskorú gyermekemnek születése óta ilyen a tenyere. Teljesen összeér a két vonal és átszeli a tenyerét. Olyan mitha csak 1 vonal lenne.

Én úgy hallottam, hogy depresszióra hajlamos egyéneknek van ilyen tenyerük, akik könnyen lehetnek öngyilkosok. Nyugtasson meg valaki, hogy ez nem törvényszerű. Az Ő tenyere semmit nem változott.

15. 274c9996b8 (válaszként erre: 14. - Mese)
2009. dec. 21. 08:29

Szia !

Ilyeneket mondanak a szulök mergukben vagy bosszusagukban , de szinte soha nem gondoljak komolyan ! Vegsösoron felneveltek , nem ? Nem kell minden szot , szo szerint venni :)

14. mese (válaszként erre: 13. - Boszi1968)
2009. dec. 20. 23:04

köszönöm, de az az igazság, hogy nagyon nem jövök ki jól a szüleimmel, egyáltalán nem kötődöm hozzájuk, és ők sem hozzám...

Olyan, mintha ők és én, két külön dimnezióban élnénk, botrányos a kapcsolatom velük. Főként, mikor megmondták, meg kellet volna dögölnöm, mikor megszülettem.

Nagyon-nagyon rideg, és borzalmas viszonyom van velük... sajnos...

13. boszi1968 (válaszként erre: 12. - Mese)
2009. dec. 20. 21:45

gondolom nagyon szereted anyukádat.az anyajegy azt jelenti hogy nehezen szakadsz el a szüleidtől.

neked mindig ők lesznek az elsők az életedbe.

tanácsot kérhetsz tőlük bármikor,számíthatsz rájuk

mindenbe.ha távol élsz tőlük akkor is sokat gondolsz rájuk.

12. mese
2009. dec. 20. 11:33

És azt tudja valaki, hogy az anyajegy mit jelent a tenyren? születésemtől kezdve ott van, a jobb tenyeremen. Azt nem tudom megmondnai, mi a vonalnak a neve, de az alatt a vonal alatt található,ami a legfelső, és a kisujtól, indul el, ellentétes irányban a többitől.Ennek a végénél, pont alatta, a középső ujjamnál van egy anyajegy. de több anyajegy is van a tenyremen, ez a legszenbetűnőbb.

Valaki meg tudná mondani mit jelent??

2009. dec. 20. 11:23

Nehany evvel ezelött dolgoztam 1-ilyen helyen ahol asztrologusok,mediumok,josok,halottlatok es tenyerjosok stb muködtek ! / en csak az egyik szervezö voltam pl elöadasok alkalmaval./

Többek között elöadast tartott ott eszakeuropa leghiressebb tenyerjosa :) Az elöadasok utan az emberek sorban altak es 1-2-percre belenezett a tenyerjos ingyen a tenyerekbe es mondott 1-2-dolgot ! En is sorban alltam es tenyleg elkepesztö volt :)

Na , hat ezekböl az elöadasokbol tudom hogy a tenyer vonalai eletunk vegeig valtoznak ! Vegsösoron a kormanypalca a mi kezunkben van , tehat van valasztasi lehtösegunk vagy passzivan nezzuk az esemenyeket körulöttunk , vagy teszunk is valamit erte :)

2009. dec. 19. 20:12
Ha már itt tartunk.. az mit jelent, ha az életvonalamon belül, a vonaltól 1/4, a hüvelykujj tövétől 3/4 távolságra van egy hosszú, függőleges egyenes vonal?
9. Babyshambles (válaszként erre: 3. - Lego)
2009. dec. 19. 20:03
Én is remélem, hogy nem igaz, mert nekem is ilyen.
2009. dec. 19. 15:44
A tenyer vonalai egesz eletunkben valtoznak :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook