Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panel vagy kertes? fórum

Panel vagy kertes? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 18. 09:44
Egyértelműen kertes házat választanék.A gyereknek is jobb volna,apának is,kutyának is,meg sztem nekem is :) De jó volna...
2009. nov. 18. 09:38

Egyértelműen kertes ház.

Bárcsak mi is ott tartanánk...

10. bnedora (válaszként erre: 7. - E84f402a75)
2009. nov. 18. 09:27
Mindenhol drágák az ingatlanok. Esetleg ott olcsó, ahol nincs munkalehetőség.
2009. nov. 18. 07:09
Szia! Én szörnyen érzem megem a panelban, bár kertesházban nőttem fel, valószínűleg ez a bibi. Kertes házba költözünk amint lehet, már csak a gyerekek miatt is!
2009. nov. 17. 22:07
arról nem is beszélek,h hiteltnem szeretnénk felvenni!!! nem szeretnénk még 60 évesen is a lakást törleszteni... élni szeretnénk...
2009. nov. 17. 22:05

Szadán lakunk, Pesttől kb. 30km.

Itt a faluban 25 alatt nincs normális ingatlan. Veresegyházán lehet már 9MFt-ért is kapni de a másik 9et rá kell költeni :(

6. globus (válaszként erre: 5. - 8c3ea1ebbb)
2009. nov. 17. 22:04
Viszont marhára kényelmes :)
5. 8c3ea1ebbb (válaszként erre: 1. - E84f402a75)
2009. nov. 17. 22:01

Szia!

A panel lakásnak magas a rezsije .

A fűtés számla a csillagos eget veri ,a közös költség szintén.

Be vagytok zárva szükek,régimódiak.

Panelba lakok .Tudom.

Kertest válaszatok ,ha tehetitek.

2009. nov. 17. 22:00

Mi is ugyanígy állunk. De nekünk meg sem fordul a fejünkben, hogy panel. Én ellennék ott is, de a párom nem. Figyelj! Legfeljebb nem veszel nagy telkes házat, a kertjét füvesíted és azt csak nyírni kell.Ennyi! Szerintem jobb a kertes, mert ott ha kilépsz az ajtón, akkor még mindig a sajátod. De a panelben, ha átléped a küszöböt, már nem otthon vagy :DDD És nagyobb a nyugalom is a kerteseben.

Városból falura költöznétek? Vagy miért ilyen drága a ház?

3. e84f402a75 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2009. nov. 17. 22:00

szia


mindeféleképpen egyedi fűtésesre gondoltunk és max. 4 emeletesbe mennénk.

2009. nov. 17. 21:56

Szia! Amennyiben megoldható, inkább a családi házat javasolnám. Ha nem szerettek kertészkedni, akkor csak akkora telekkel, ahol egy kis füves, pihenőrészt tudtok kialakítani.

Panelt semmi esetre nem javasolnék.

2009. nov. 17. 21:54

Sziasztok!


Vásárlás elött állunk...

Az illeték miatt majd csak januárban fogunk lépni ház ügyileg...

Pénzünk nem sok van de 10MFt-ig nek kell hitelt felvenni...A környék ahol lakunk igen drága és számunkra megfizethetetlen. 30km-es körzetben tudnánk kertesházat venni de akkor mind a 2en kocsihoz lennénk kötve a párommal. Panelt tudnánk venni kevesebbért is és akkor már nem muszály kocsiba ülni,mert közel a mhely. (Én jelenleg gyesen vagyok még egy évig...) Viszont van egy kutyán és macskánk is akad egy akikkel nincs gond mert lakásban nőttek fel.

K

Tanácsot szeretnék kérni... mit vegyünk?

szeretjük a kertet, de egy év múlvan nem lessz idönk rendbe tartani...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook