Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mi a tapasztalata a Milupa Milumil HA2 Optima tápszerről? fórum

Kinek mi a tapasztalata a Milupa Milumil HA2 Optima tápszerről? (tudásbázis kérdés)


5. Herika40 (válaszként erre: 4. - Bébinyuszi)
2009. nov. 17. 16:43
igen nekem meg tul édesnek tünt, de egyébként a milupa milumil-t egyszer már probáltuk az AR-s változatot, de attól meg olyan volt a széklete, mint amikor megengeded e vizcsapot és folyik belőle a viz. Akkor leálltunk vele, és azoncsodálkozom, hogy most megint a MIlupa Milumil- Optimát irta fel
2009. nov. 17. 16:18
mi felírva olyan 2000 körül vettük a milupát. A sinlacot meg 300-ért mert a milumiltól kipirosodott a bőre, valószínű tehéntej allergia, és így a sinlacot csak 10%-ért kapjuk felírva 1 éves koráig. Fura hogy nem ízlett neki a sinlac, az az egyetlen tápszer aminek jó édeskés ize van és nincs keserű mellékíze. Én mindet megkóstoltam és borzasztó ízük van a tápszereknek:(
3. Herika40 (válaszként erre: 2. - Bébinyuszi)
2009. nov. 17. 16:12
Szia és mennyiért vettétek ? Nem tudom a BEBA tápszerről váltani át egy kicsit problémásnak tartom, nekem meg a sinlacot nem fogadta el a pici annak idején
2009. nov. 17. 15:29

Szia!

Az én fiam nem eszi meg mert nem olyan jó az íze, amúgy nem hallottam róla rosszat. Mi sinlacot eszünk helyette mert az nem tehéntej alapú.

2009. nov. 17. 15:22
Kinek mi a tapasztalata a Milupa Milumil HA2 Optima tápszerről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook