Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A hit csodákra képes! fórum

A hit csodákra képes! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A hit csodákra képes!

2010. szept. 28. 19:02
Ez pontossan igy van !
16. hukka (válaszként erre: 5. - Magány)
2010. márc. 3. 08:31
Szia! Az gyanusít, akinek vaj van a füle mögött. Javaslom: öltözz fel, fesd ki magad, menj fodrászhoz nézz ki nagyon jól! Azt hiszem jót tenne az önbizalmadnak! Önts olajat a parázsra, és kibújik a szög a zsákból.És igenis menj el a férjed nélkül barátnőhöz, sétálni...Azonnal fog reagálni, hidd el nekem és akkor rájön, milyen szép az asszonya, vigyáznia kell rá..., ha nem, akkor nem biztos, hogy ő a Ő...Vedd le a rózsaszín napszemüveget és egyébként is ,ha k..-ként beszél veled,megaláz téged,akkor a tulajdonának tekint. NEM VAGY AZ! Önálló, független személyiség vagy saját döntési képességgel! Ne zárd el magad a külvilágtól, menj emberek közé, neked is süt a nap! Fontos: ne lássa meg, mennyire bántóak a szavai, a viselkedése..,tapasztalatból beszélek, /még/ együtt vagyunk..
15. 8bff41629d (válaszként erre: 5. - Magány)
2010. febr. 28. 11:37
Nemnehéz pedig a válasz arra, hogy mi váltja ki a párodbol a kóros féltékenységet:Az önbizalomhiánya, és a rejtett félelmei, hogy esetleg nem igazán megfelelő a számodra...Egy olyan ember, aki nem szenved önértékelési zavarokban, és nincsenek komplexusai,soha nem szokott féltékeny lenni...Minek lenne?
14. Claire1984 (válaszként erre: 7. - Betti 75)
2009. jún. 30. 14:47

a hit hatalma történelmet átformál. Új erőt ébreszt és a felhők oszlanak, legördülnek terheid és felsóhajtasz. Kezed önkéntelenül mozdul az ég felé, ott van Atyád aki örökkön örökké él.

egyik kedves énekem :)

13. Vityu
2008. nov. 1. 20:30
Én azt gondoltam,hogy hiszek Istenben és ennyi elég,mindenki hagyjon békén, de TÉVEDTEM!!!! Amióta behívtam az életembe az Urat, minden más!
12. o.andi
2008. szept. 17. 14:32
ezt már én is hallottam!!
11. ec63a7fc29 (válaszként erre: 10. - 52a6e48309)
2008. júl. 23. 21:50
jujjj
2008. júl. 23. 21:46
hittem, és sok rosszat kaptam, elfordultam és minden jó irányba terelődött, aztán újra elkezdtem a hit felé közeledni és életem legnagyobb pofonját kaptam...
9. ec63a7fc29 (válaszként erre: 8. - Bobke)
2008. júl. 23. 21:36
Pedig sokan megpróbálják, s megy nekik...
2008. ápr. 22. 18:55

IGEN!!

Csodákra képes!!HIT nélkül nem lehet életben maradni.

2008. febr. 25. 21:45
hittel magas hegyt mozdsz el a pusztaság is zöldel a hit hatalma történelmet átformál,hittel az emer ujra felkell a lankadó eröt nyer,
6. Castellina (válaszként erre: 5. - Magány)
2007. nov. 22. 14:47
Nem veled van baj, te nem sok mindent tudsz tenni. A párodra ráférne egy pszichológus...Ha csúnyán beszél veled, hát...elgondolkoznék rajta valóban szeret e , ugyanis tisztelet nélkül nincs szeretet. Ha valakit nem tisztelek, nem tudom szeretni.
2007. nov. 22. 10:45
nekem5 éve van kapcsolatom amiböl születet egy gyönyörü kisfiu de a párom allando jellegel csak gyanusitgat hogy nekem van valakim de hiaba mondtam neki hogy nioncsen senkim se mert nekem ö nagy ö meg nem is kell talán egyszer majd megérti en sajat vallalkozasban dolgozom lehet szinte mindennap itthon vagyok sehova nem megyek csak a gyerekért az oviba meg a boltba ez kb fél oraamiore almegyek itthonrol nem tudom hogy mi valtja ki belöle ezt az erzést hogy nekemn van valakim a kutyanak nem kell senki se.elég ö is .adjatok tanacsot nekem hogy mit csinaljak hogy megbizzon bennem ,sürgös neha ugy beszél velem mint egy utolso k.....? mit csinaljak SEGITSETEK.....
2007. júl. 24. 17:46
Nagyon szép történet. Sajnos az ember lánya mindig utolag okos. Örülök, hogy jól alakult a vége.
3. mazsi-drazsi (válaszként erre: 2. - Baboro1119)
2007. jún. 25. 23:24
szurkolok nektek:-)
2007. jún. 5. 09:02

Hat elegge erdekes tortenet... meg szerencse hogy idokozben megvaltozott a Balazs elete is... szerintem sosem mondhatunk velemenyt a masik ember felett, mert nem tudhatjuk, hogy igazan mi a terve az URnak az o eletevel...

Nekem volt 1 kapcsolatom egeszen Husvetig, 17 honap, ami gyonyoru volt es egyszercsak veget ert,mert a pasi mar nem erzett szerelmet irantam...

Nehez volt mig kihevertem es nemsokra ra, megismertem szinten itt, Kolozsvaron 1 masik pasit, akivel szinte 2 honapja h egyutt vagyunk...

Az elozot jobban szerettem meg az eletemnel is, es sokaig ugy ereztem, h tobbe nem lehetek masba szerelmes soha, de ez mar kezd kialakulni...

Az kozos bennunk az ujjal, Robival, h o is elvesztette azt, akit nagyon szeretett, mert 2 evig volt 1 lannyal, akivel szinten hazassagot, gyerekeket tervezett, de a lany meghalt autobalesetben.

Tudom, h ez mindig benne lesz az eleteben es meg is ertem.

De bizom abban, hogy vele egy boldog elet var rank!

2007. márc. 25. 19:56
Amaryll barátnőm a minap meglátogatott, és kitárta az élete rejtett emlékét! Dőlt belőle a szó. Mesélt magáról, az életéről, a csalódásról! Így kezdte „Elsö szerelem,elsö szexuális kapcsolat.Minden kezdetnél ott az első, ami nem zökkenőmentes, de ha odafigyelsz, mindig benne van az üzenet, amire érdemes, sőt kell figyelni! Nem szeretnék nagy szavakat mondani, nagyon okosnak látszani, csak szeretném megosztani egy élményem! Egy élményt, ami ha rossz is, befolyásolta az életem! „Mayah, figyelj, mesélek magamról!” Elkezdte, s mondta, csak mondta, talán már nem is nekem, csak bele a világba! Volt hogy dühösen. Valami érezhető volt a hangjában, de csak a mondandója végén tudtam meg, mit jelent az a csillogás a szép szemeiben...

Ugrás a teljes írásra: A hit csodákra képes!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook