Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsiros aknés az arcom, ilcsi feketeszappant és kénes krémet használok, szerintetek mennyi idő múlva várhatok javulást? fórum

Zsiros aknés az arcom, ilcsi feketeszappant és kénes krémet használok, szerintetek mennyi idő múlva várhatok javulást? (beszélgetős fórum)


1 2
45. grizus (válaszként erre: 33. - Kiscsaj16)
2013. júl. 17. 05:24
Arra ne várj! 37 éves vagyok, már fiatalítani szeretném a bőröm, de a pattik még mindig ott vannak.
44. grizus
2013. júl. 17. 05:20
Nekem zsíros seborrheás a bőröm, az a korpás pattanás. Erre mi a jó szerintetek?
2013. júl. 16. 18:36
Melettem es akkor hiaba vishynek.
2013. júl. 16. 18:34
En vichy normademet hasznalok 3 eve. A zsiros borfelszint teljesen megszunteti. Nekem hormonalis dolgok miatt volt regen rengeteg pattanasom. Most szepnek mondhato az arcom. Akkor van pattanasom, ha nem tud megjonni. Az normadem arclemoso zselet 5 honapig is tudom hasznalni, aztan esti krem, majd reggeli krem. Szoktak akciok lenni ra! Olyan is volt mar , h egy zsele araert kettot kaptal. Erdemes figyelni a patikakban, honlapon , reklamban. Szerintem megeri az arat, en szeretem, es nem is vagyok mar hajlando mast hasznalni. Amugy az is szamit hol dolgozol. Dolgoztam olyan helyen, ahol gumicsoveket egettek
41. Nimrod08 (válaszként erre: 39. - Lakberendező1.)
2010. júl. 5. 13:13
az almás citromos termékek tényleg nagyon jók. én a tonikot használom. de venni fogok most a csipkebogyó habkrém mellé váltókrémnek egy almás citromost is. az alma aha sav tartalma nagyon jó a bőrnek.
2010. júl. 5. 13:12
Akinek eddig nem nagyon vált be a fekete szappan, vagy zöld, használja a Kámforos szappant!!!! Egy csoda!!!!!! Nekem a pattanásiam egyre csak múlnak mióta használom. Kiegészítve hetente 1x a kénes radírral és paradiC-vit pakolással. Csodaszerek.
2010. jún. 25. 17:06

Sziasztok!

Nekem is zsíros-kevert a bőrtípusom, nagyon nehéz szinten tartani.Ráadásul 10 éve küzdöttem egy rejtélyes kórral, amitől nagyon csúnya pattanásos volt az arcom. Ez hol jobb volt, hol rosszabb, míg végül kiderült mi a bajom.Egy nőgyógyászati baj, amit a pajzsmirigy alulműködése okoz.Szóval én a létező összes krémet kipróbáltam már, még Ernő Lászlóm is volt, de aztán amikor vettem egy Ilcsi almás-citromos habkrémet és egy csipkebogyó habkrémet, eldöntöttem, hogy soha többet nem veszek ilyen bolti vackokat, meg Avonokat, amik tele vannak nyomva egy csomó noname anyaggal és szalicilsavval, had szárítsák a zsíros bőrt, amitől aztán még zsírosabb lesz majd, mert vízhiányos állapotba kerül.

Egy Ilcsit fölkenni egészen más.Amikor felkenem, egy enyhe meleg érzés lesz, aztán olyan, mint egy shooting, teljesen megnyugszik a bőr tőle.Nem olyan mint a boltiak, hogy az érösszehúzó hatóanyagtól úgy érzed, mintha hirtelen vízzel öntenék le a bőrödet, de ez csak ideig-óráig tart.

Én soha többet nem kenek ilyen mérgeket az arcomra.Lehet hogy sok embernek nem válik be az Ilcsi, de szerintem ezerszer többet ér, mint a bolti krémek.Simán veri a Clarins krémemet.

Akinek meg kijönnek ilyen pattanások, mindig gondoljon arra, hogy belül kell keresni az okot először.

2010. márc. 18. 07:37
Sziasztok! Van egy Ichtiolos korrektorom eladó, bontatlan, akit érdekel kérem írjon pü-t.
2010. febr. 4. 21:55

Sziasztok!

Én nagyon sokat szenvedtem a bőrömmel. rengeteget költöttem különböző arctisztítókra, de mindentől csak rosszabb lett. A kozmetikus után is max 1 hétig volt jó, aztán rosszab lett, mint előtte sokszor.


Aztán úgy döntöttem, belefáradtam, nem küzdök tovább, megmosom az arcom este langyos vízzel, néha clinique szappannal, meg kb. hetente leradírozom valami enyhével. Kozmetikushoz sincs már kedvem menni. Minek?

Na, és azóta jobb a bőröm. Mióta pedig babát várok, tovább javult. Persze a tökéletestől még messze van, de nekem már ez is valami csoda!!

36. kiscsaj16 (válaszként erre: 35. - Dyoo)
2010. jan. 29. 21:06
már voltam kaptam gyógyszert és krémet, most várom h tisztuljon az arcom :)
35. dyoo
2010. jan. 29. 20:58
Nekem is voltak ilyen problémáim,s a kozmetikus hozta helyre a bőrőmet,de sajnos most is elég zsiros,de nem pattanásos a bőrőm.Meg lehet próbálni bőrgyőgyászhoz menni az is sokat segithet.
2009. dec. 1. 11:44
poci19 köszönöm h segiteni akarsz bár hamarabb rájöttem volna
2009. dec. 1. 11:42
megyek bőrgyógyászhoz mert ez már nem mehet igy tovább, nem megyek sehova mert szégyenlem,h ilyen a bőröm. Ha belegondolok elpazarlom igy a fiatalságom, hiába várom, h elmuljanak, nem fognak.
32. kiscsaj16 (válaszként erre: 30. - Poci19)
2009. dec. 1. 11:37
hát végülis már ott tartok, h mind1 mit kéne szedjek csak végre tisztuljon már le az arcom
31. poci19 (válaszként erre: 30. - Poci19)
2009. nov. 28. 15:30
bocs rosszul irtam..rengeteg volt..:D
30. poci19 (válaszként erre: 29. - Kiscsaj16)
2009. nov. 28. 15:30
tudom, hogy te nem szednéd a roaccutant..de én 2hónapja szedem és alig van 1-2 pattanás elötte pedig rengeted van..csak mindenki ilyesztegeti a többieket a mellékhatásokkal..de nekem semmi bajom...csak aki nem ismeri ugy alkot véleményt hogy foggalma sincs róla hogy milyen gyógyszer is.
2009. nov. 28. 08:50
nem is akartam fogamzásgátlót szedni, de van akinek tényleg segit, mert rendezi a hormonháztartását,persze ha abbahagyod a szedését visszatérnek a pattanások és nagy valószinüséggel rosszabb lesz, eléted végéig pedig nem élhetsz vele
28. poci19
2009. nov. 26. 13:31
a fogamzásgátlótól se fog elmúlni max jobb lesz egy kicsit..de az se mindenkinek használ
2009. nov. 26. 11:58
áááá 6 hét után semmi, kidobott pénz és sok idegeskedés, de mostmár mind1 :((
2009. nov. 22. 13:34
több mint 5 hete használom és a bőröm még most sem szebb, minden pattanás után piros folt marad és iszonyatosan zsiros
2009. nov. 22. 13:33
Szerintetek akk semmi esély rá h helyrejöjjön az arcom az ilcsitől?
24. kiscsaj16 (válaszként erre: 22. - A2a97218ac)
2009. nov. 21. 16:09
A Roat én se szeretném, akkor inkább a fogamzásgátló
23. poci19
2009. nov. 18. 16:21
És milyen bajaid lettek a roától?
22. a2a97218ac (válaszként erre: 6. - Poci19)
2009. nov. 18. 15:13

Én mindenkit lebeszélek a Roaccutan-ról!!!!


Nekem a gyógyszer szedése után semmi bajom nem volt, aztán eltelt pár év és most elég súlyos elváltozásokat mutattak ki, ami több orvos szerint is a Roa okozott. Nagyon elítélik azt a gyógyszert az orvosaim, mint kiderült. Persze akkor nagyon szép akartam lenni....

21. Cukinici (válaszként erre: 14. - Kiscsaj16)
2009. nov. 17. 17:25
Hát igen száraz lesz tőle a bőröd,ezért kell mellé a te bőrödnek megfelelő krémet használni.Menj el kozmetikushoz egy arc tisztításra és utánna használd a Zineryt-et.A fekete szappan nem fog segíteni a te bőrödön ne várj csodákat :)!!!Én a gyógyszeres kezelést nem ajánlom,mert mindenkinek a szervezetére másképp hat.Lehet szép a bőröd tőle egy ideig aztán fél-egy év után abba hagyod a szedését(mert ugye nem szedheted egész életedben) és jönnek az elváltozások.Az is lehet,hogy csak évek múltán jönnek elő.Vannak olyan vendégeim,akik szedtek gyógyszereket és mikor abba hagyták kiszőrösödtek és volt aki hízott tőle.Én azt tanácsolom neked,hogy jól gondold meg mit használsz,mert még nagyon fiatal vagy.Feleslegesen ne terheld a szervezeted méreg anyagokkal inkább válassz természetes módokat.
20. szika
2009. nov. 17. 16:19

Az én férjemnek és a kolléganőm lányának is ilyen jellegű problémái voltak. A párom arca valami gyalázat módon nézett ki, amikor összekerültünk.


Az egyik megoldás az volt, hogy az olajos magvak és a chips-ek fogyasztását szinte lenulláztuk. Sokszor tartott egyéb méregtelenítő napokat. És a különböző műanyag üdítők helyett rászokott az ásványvízre.


Amit a bőrére használt: aloe first először (hehe.. ahogy a neve is mondja), ezzel a tiszta megmosott arcát befújta, aztán ugyanettől a cégtől propolis krémet kent szét rajta. Kb. egy borsónyit, így a tubus marha sokáig elég volt. Ezt reggel, este. Nagyon szépen rendbe hozta a bőrét.


A lötyit literes kiszerelésben is lehet kapni, de pl. a sógorom nem hitte el, hogy működik, és neki szereztünk egy mini flakont mintának, és a krémből is kis zacsis kiszerelést mintának. Ezt használta 2 hétig.. és utána ők is megvették a nagy adagot, mert neki is bejött. Én különben is használom mindkettőt, mondjuk szerencsére nincs különösebb gond a bőrömmel, de a kence az összes gombás, meg egyéb jellegű vacakot jól helyrehozza.


(és még mielőtt felmerül, nem vagyok ügynök, én is mindig úgy hozatok ismerősökkel, ha kifogynak a készleteim ;) )

19. 04d410066e (válaszként erre: 18. - Kiscsaj16)
2009. nov. 17. 16:08
Igen. Ki is ütött a paprikakrém. És utána másik kozmetikus ugyanezt mondta.
18. kiscsaj16 (válaszként erre: 3. - 04d410066e)
2009. nov. 17. 14:49
Te is használtál régebben ilcsit? nekem azt mondták, h sok kozmetikus azért nem szereti, mert hamar meg is romlik, meg mert sokan allergiások lehetnek pl a paprikára ami az esemény előttiben van
2009. nov. 17. 14:47

Brin és Poci19

hát nem tudom csajok, még van 1 fél tubus feketeszappanom, azt még kihasználom és ha nem kezd még akk se javulni a bőröm akk irány a bőrgyógyász, köszi, h visszairtatok

16. kiscsaj16 (válaszként erre: 12. - Lizacica89)
2009. nov. 17. 14:44
De az mi én még erről sohase hallottam, az krém vagy micsoda?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook