Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha elmegyek egy 3 napos képzésre, aminek a végén kapok gy tanusítványt, az pontosan mit takar? Pályázatírásról van szó. fórum

Ha elmegyek egy 3 napos képzésre, aminek a végén kapok gy tanusítványt, az pontosan mit takar? Pályázatírásról van szó. (tudásbázis kérdés)


7. Hanata (válaszként erre: 6. - Globus)
2009. nov. 17. 12:54
Igazad lehet, az élet is úgy akarta, hogy ne tudjak megjelenni. A férjemet reggel szó szerint kki kellett emelni az ágyból, beállt a gerince, az orvosnál töltöttük a fél délelőttöt, de ha alkalmas lesz, szerintem elmegyek majd! Tapasztalatszerzésnek jó lehet.
6. globus (válaszként erre: 5. - Vaczila)
2009. nov. 17. 06:14
Szerintem azoknak hasznos, akiknek ún. pontszerzős munkahelyük van.
2009. nov. 17. 05:47

A múlt héten fejeztem be egy 30 órás tanfolyamot. A tanúsítvány elején ez áll szó szerint: Tanúsítvány arról, hogy ................ részt vett a ...................című, számú akkreditált programon.

A végén ez áll, alig hittem a szememnek: Ez a tanúsítvány a munkakör betöltésére, tevékenység folytatására nem jogosít!

Kérdem én, akkor mi haszna hogy elvégeztem?

2009. nov. 16. 16:03

Ha nincs semmiféle előképzésed, csak arra jó, hogy igazolást kapj arról, hol voltál 3 napig.


Nem mondom, hogy nincs értelme,de nem sokat ér....kérdés:mihez szükséges?

2009. nov. 16. 15:59
és nagyon hasznos...
2009. nov. 16. 15:53
Az egy 30 órás tanfolyam lehet.
2009. nov. 16. 15:51
Ha elmegyek egy 3 napos képzésre, aminek a végén kapok gy tanusítványt, az pontosan mit takar? Pályázatírásról van szó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook