Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet előtte/utána képeket késziteni, amiket a naplókban lehet látni? fórum

Hogyan lehet előtte/utána képeket késziteni, amiket a naplókban lehet látni? (tudásbázis kérdés)

7. petunia (válaszként erre: 6. - Vikiiii)
2009. nov. 16. 13:49

Nagyon szépen köszönöm:)) Igy már biztosan sikerülni fog:)


Kaptam priviben is tanácsot, azt már le is teszteltem, de ahogy időm engedi ezt is meg fogom csinálni:))

6. vikiiii (válaszként erre: 5. - Vikiiii)
2009. nov. 16. 13:17
ja és mentés másként! remélem sikerül!! :)
2009. nov. 16. 13:10

pl: paint-tel tudsz, ami minden gépen megtalálható!! megnyitod a képet, a jobb alsó sarkánál megnagyítod a keretet, és egy másik paint megnyitásánál megnyitod a 2.képet és ott kivágod és ráilleszted az első már megnagyított keretes képre!!

hu remélem érthető voltam!! elég bonyolult leírni, de megcsinálni könnyű!!

4. petunia (válaszként erre: 2. - 07c4794583)
2009. nov. 16. 13:02
Képet tudok feltölteni, de olyat nem tudok csinálni ami úgy néz ki mintha egy keretben két kép lenne....
2009. nov. 16. 13:01
Segítséget szeretnék kérni. Nagyon sok diétás naplóban vannak úgynevezett előtte/utána képek, ezt milyen programmal és hogyan lehet megcsinálni? Ha valaki esetleg leírná nekem egyszerűen a lépéseket (hogy mint számítógépes antizseni is meg tudjam csinálni...:)) Köszi előre is:)
2009. nov. 16. 12:59

Hát lefényképezed magad előtte, aztán utána, aztán feltöltöd a naplódba! :o)

Vagy nem értem a kérdést. A technikai része érdekel? (Hogy kell képet feltölteni naplóba?)

2009. nov. 16. 12:58
Hogyan lehet előtte/utána képeket késziteni, amiket a naplókban lehet látni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook