Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok dr. Gruiz Andrea gyermekorvosról?Negativ és pozitiv is érdekel fórum

Tapasztalatok dr. Gruiz Andrea gyermekorvosról?Negativ és pozitiv is érdekel (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 3. 18:59

Sziasztok!

Bocs, most látom, hogy kérdés volt, mikor rendel. Valószínűleg elkerülte a figyelmemet. Ha még számít, akkor most írom:

hétfőn, szerdán délután, 15 órától

kedden, csütörtökön délelőtt 8 órától

a péntek pedig változó, azt meg szoktam kérdezni tőlük telefonon, ha pont akkor kell mennem...:)


H1N1: most már írhatom, mert nem számít: mi nem adattuk be senkinek és nem is voltunk betegek :)

10. kámanci (válaszként erre: 3. - Panka78)
2010. aug. 1. 02:41
A férjem haverja szerint "bevállalós" és jól csinálja. Ismerősök használhatják a hátsó bejáratát is, úgy gyorsabb
2009. nov. 17. 17:26

Az átjelenkezéshez felhivod a doktornőt és ők intézkednek,meg szerintem véleményt is kérhetsz

tőle.

8. csibefalat2008 (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2009. nov. 17. 10:26
El tudnád küldeni hogyan rendel? Minél előbb átakarok jelentkezni,meg legalább kikérem a véleményét errő a H1N1-ről.
7. 91c956613e (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2009. nov. 16. 19:08

Szijóka!Egyetértek a véleményeddel.Nagyon tud.

Kedves,szerény, ért a gyermekek nyelvén.Védi

a gyermekek immunrenszerét.

Aki,hibát keres,annak senki nem jó.

6. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2009. nov. 16. 17:27

A kérdés inkább az, hogy mik lennének az elvárásaid. Én meg vagyok és meg voltam elégedve vele :)


Ezek szerint nem sok fehérvári babás anyuka van a portálon..

5. Cszsuka (válaszként erre: 3. - Panka78)
2009. nov. 16. 17:25
Szerintem, ha még nem hallottad a nevét, úgyis mindegy, hogy melyik városban rendel, mert akkor sem fogod tudni, hogy jó orvos, vagy sem..:)
4. csibefalat2008 (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2009. nov. 16. 15:01
köszi,most akarok orvost váltani 5és fél hónapos babával mert az eddigivel nem vagyok megelégedve.Fehérváron az ő körzetébe tartozunk
2009. nov. 16. 12:30

Ez jó kérdés:))))))))))

MEgye, város--- stb- stb-.

Ez kb. olyan mintha azt kérdezném:

Dr. Várnai Erzsébetről ki mit tud?:)))))))

..de lehet csak én vagyok tudatlan és a doktornő "nagy hírnévnek örvend"

2009. nov. 16. 12:29

Szia!


Mi 15 éve járunk hozzá. Én nagyon szeretem. Négy gyerek nőtt fel mellette. Főleg csecsemőkorban nagyon előzékeny volt, sokat segített. Majd mesélek többet is, ha kell. Nem antibio. párti, az alternatív módszereket nem is ellenzi, de nem is támogatja.

Most sajnos mennem kell, de majd jövök:)

2009. nov. 16. 12:10
Tapasztalatok dr. Gruiz Andrea gyermekorvosról?Negativ és pozitiv is érdekel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook