Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Libero pontok! fórum

Libero pontok! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 16. 10:39
En eddig minden jatekot megkaptam amit rendeletm azzal nem volt gond csak most ez,hogy nem erkezett be....:-(
2009. nov. 16. 10:38
Hat sajnos nea elofordul az islyen! En nagyon szomoru vagyok,mert gyujtogettem gyujtogettem es aztan nem lett belole semmi:-( Azert kerem aki tud segitsen nekunk! Elore is koszonom a segitsegeteket!
2009. nov. 16. 10:35
Szia! Én régen a nyulakkal jártam így. Beküldtem, de nem kaptam meg a játékot, amit írtak. Ennek már két éve. Azóta nem küldök be semmi ilyet..
2009. nov. 16. 10:32
Segitseget szeretnek kerni ,gyujtom a libero vonalkodokat es kuldtem be immar 2 honapja 35 pont ertekben de meg mindig nem erkezett be es a szamitogepben nem is latjak,hogy egyaltalan kaptak-e tolem vonalkodokat! Ami nagyon elszomorit mert a kisfiamnak szerettem volna rendeleni 1 Fischer Price formaevo dobozt....es mivel nem erkezett be amiket kuldtem igy nem tudom neki megrendelni foleg nem karacsony elott!:-((((((( Csak 7 pont van jovairva a nevunkon es a doboz 35 pont lenne.Bizom benne,hogy azert beerkezik az is amiket kuldtem elobb vagy utobb...de sajnos nem valoszinu:-((! Segitsegeteket szeretnem kerni,hogy aki libero pelust hasznal es nem regisztralt a libero oldalon es nincs szuksege a vonalkodokra az kerem kuldje el nekunk!!! Nagyon-nagyon szepen megkoszonnem a kisfiam neveben is! ! nagyon szomoru anya!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook