Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Parádfürdői Kórház meddőségi kezelése fórum

Parádfürdői Kórház meddőségi kezelése (beszélgetős fórum)


26. hobea (válaszként erre: 23. - Fd8e423e9e)
2009. nov. 15. 20:16
Szorítok nődokinál. Megkérdezhetnéd az inzulin vizsgálatról, ha gondolod. Veszteni valód nincs. Legalább kizárod az inzulinrezisztenciát, pcos-t.
25. hobea (válaszként erre: 24. - Fd8e423e9e)
2009. nov. 15. 20:15
Igen a tsh az pajzsmirigy.
24. fd8e423e9e (válaszként erre: 22. - Hobea)
2009. nov. 15. 20:07
TSH a pajzsmirigy, ugye? igen azt nézték, az volt az első, ott rendben van minden.
23. fd8e423e9e (válaszként erre: 22. - Hobea)
2009. nov. 15. 20:05
Nem még nem, egyenlőre örülök, hogy újra normális ciklusaim vannak. Most megyek vissza a nőgyógyászomhoz, és átbeszéljük a továbbiakat.
22. hobea (válaszként erre: 20. - Hobea)
2009. nov. 15. 19:59

A 3. napi hormonokból is sok minden kiderülhet.

Ha ki szeretnéd ezt zárni, akkor kérj beutalót inzulinra.

TSH-t nézték?

21. hobea (válaszként erre: 19. - D0a7a517d6)
2009. nov. 15. 19:58
Gratulálok a teherbe eséséhez és sajnálom a fájdalmat. Ezek szerint neked a peteérés nagy fájdalommal jár. Még nem hallottam, hogy ilyen nagy a fájdalom. Én is szoktam érezni feszítést, szúrkálást. De nekem ennyi.
20. hobea (válaszként erre: 18. - Fd8e423e9e)
2009. nov. 15. 19:56

ELküldött Dr. Cziáky egy vérvételre,amin az inzulin értéket is megnézette és magas volt. EZ volt a kiinduló.

Innen indult a PCOS.

19. d0a7a517d6 (válaszként erre: 16. - Hobea)
2009. nov. 15. 19:48

Elmentem egy másik dokihoz és kiderült ,hogy a fájdalmam az a tüszőéréstöl van és azóta is fáj,ha nem szedek fogamzásgátlót.

Csináltak egy átfujást és pár hétre rá terhes lettem.

18. fd8e423e9e (válaszként erre: 8. - Hobea)
2009. nov. 15. 19:33

Vagyok újra! Nem semmi ilyen nem történt, egyszerűen túlhajtottam magam, meghíztam és ekkor kezdődtek a bajok. Amióta lefogytam, mozgok és figyelek a szénhidrátbevitelre visszálltak a ciklusaim. De ettől függetlenül vannak még gondok...

Horváth Zsuzsanna már csak magánban rendel a Malomszögön, ő idősebb doktornő. Sikó dr. meg a Mártírok útján. Én Horváth doktornőben jobban megbízom, de mindkét orvos nagyon alapos! Sikóhoz csak azért mentem el, mert már idegesített, hogy harmadik hónapja vérzek egyfolytában, de ugyanazt mondta mint a doktornőm, azzal a kivétellel, hogy írt fel hormont egyből, amit én nem szedtem be (utólag azt mondom jobban jártam, mert életmódváltással rendbejöttem).

A PCOS-t hogy derítették ki Nálad? Nálam is gyanakodtak rá, aztán mégsem jelentették ki, mert nincsenek meg az egyértelmű jelek.

17. hobea (válaszként erre: 13. - 3d3ae91143)
2009. nov. 15. 19:26
Köszönöm!
16. hobea (válaszként erre: 15. - D0a7a517d6)
2009. nov. 15. 19:25

Volt valamilyen észrevehető hatása a kezeléseknek?

Megoldódott a problémád?

Sikerült azóta teherbe esned?

15. d0a7a517d6 (válaszként erre: 12. - Hobea)
2009. nov. 15. 19:14

Szia!


Mindig fájt a hasam két mensi közt.

Szerettem volna babát és az akkori dokim ajánlotta ,hogy ezek a kezelések nagyon jó hatással vannak és segitenek.

2009. nov. 15. 19:13
Én is úgy indultam,hogy 2-3 hét és ott az orvos dönti el mennyi idő lesz a vége a kezelésnek.
2009. nov. 15. 19:11

Melegítőt vigyél magaddal,hálóing vagy pizsi elég éjszakára,ez inkább szanatórium.Nem csak nőgyógyászati betegségeket kezelnek ott.

Szóval melegítő ruha,edzőcipő inkább..

Ruhából vigyél többet ha nem szeretnél hazamenni.

De mint írtam mosni is tudsz és a szobában van teregető helyiség..

Van büfé,ajándék bolt,tudsz tv-t kölcsönözni amit az ágyad fölé rögzítenek,és fülhallgatót adnak hozzá,hogy ne zavard esetleg a társad.

Nem lopnak!!!

A főorvos egy tünemény,bármikor időt szakít az emberre.

Én 2 éve voltam ott,de visszamennék ha lenne rá lehetőségem..

12. hobea (válaszként erre: 11. - D0a7a517d6)
2009. nov. 15. 19:08

Szia!

Te miért voltál ott?

Én úgy tudom, hogy 2-3 hetes kezelések vannak és ti mindketten 1 hónapról írtok.

Ez érdekes.

Lehet, hogy azóta már ezt is lecsökkentették?

11. d0a7a517d6 (válaszként erre: 9. - 3d3ae91143)
2009. nov. 15. 19:05

Sziasztok!


Én is ezeket a kezeléseket kaptam.

8 évvel ezelött voltam 1 hónapot és hétvégén én is hazamentem.

10. hobea (válaszként erre: 9. - 3d3ae91143)
2009. nov. 15. 19:02

Köszönöm szépen a válaszokat.

A Főorvos emberséges?

Mikor voltál ott? Régen?

Van valami extra dolog, amit oda vinnem kellene magammal azokon a dolgokon kívül,amit rendes kórházba is vinnék (a fürdőruhán kívül)?

2009. nov. 15. 18:58

Szia.

Mikor én voltam akkor még állami kórház volt..Rögtön utána lett magán:(

A szobák 2 ágyasak,tudsz mosni is magadra..A szobák tiszták,nem kórházi szobákat kell elképzelni,hanem mint egy szálló..

Kezelések nekem iszappakolás,női torna,gyógyvizes fürdő,masszázs..

Én laporoscopiás műtét után voltam ott,endometriozisos voltam..

A kezelés után nem éreztem fájdalmat,nagyon sokat segített az egész!

Hétvégén ha akarsz hazamehetsz,de van amikor van szombaton is kezelés,én ott töltöttem a teljes 1 hónapot.

8. hobea (válaszként erre: 4. - Fd8e423e9e)
2009. nov. 15. 18:58

Stimuláltak, hogy felborult a ciklusod?

Mióta próbálkoztok? Hol rendel a dokid?

Én még nem igazán járok nődokihoz, mert nekem először a paajzsmirigy és az inzulin értékeimet kell teljesen "rendbe tenni". De már sokat javultak, ezért prókálkozunk. De sajnos nagyon megjártuk a méhenkívülivel, mert most a 0-ról indulunk újra.

Akinél voltam ő a megyeibe dolgozik, a villanyrendőrnél van magánrendelője és Dr. Cziáky Tamásnak hívják.

Dr. Papp Gyula műtött a megyeiben.

7. hobea (válaszként erre: 5. - 3d3ae91143)
2009. nov. 15. 18:53

Szia!

Megkérdezhetem, hogy te miért voltál ott? Valamint tapasztaltál valami változást a későbbiekben magadon?

Hétvégén is a kórházban voltál?

Milyen kezeléseket kaptál?

Kétágyas szobában voltál?

Mennyit kellett fizetned a végén?

Előre is köszönöm a válaszokat!

6. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - 3d3ae91143)
2009. nov. 15. 18:52
Szia! és segített Neked a problémádon?
5. 3d3ae91143 (válaszként erre: 1. - Hobea)
2009. nov. 15. 18:49

Szia.

Én egy hónapot töltöttem ott..

Csak jókat tudok mondani as intézményről is,és az ott dolgozó emberekről is!

Mindemellett gyönyörű a környék,lehet nagyokat sétálni,friss a levegő..

Én nagyon élveztem azt az 1 hónapot!

4. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Hobea)
2009. nov. 15. 18:42

ÁÁÁÁ még az első, és most jó ideje nem is próbálkozhattunk, mert teljesen felborult a ciklusom, négy hónapig menstruáltam :(


A nőgyógyászom: Horváth Zsuzsanna, de voltam nőgyógyász endokrinológusnál is Sikó-nál.


Ez volt azóta a második ciklus, a héten kérek időpontot a nődokimnál, mert látom a hőgörbémből hol lehetnek a gondok:( Ha nem jön össze a baba egy fél éven belül, én is el fogok menni egy parádi kezelésre (miután a férjem részéről is megnézetünk mindent) mielőtt elkezdenének hormongyógyszerekkel tömögetni :(


Látom barcikai vagy, Te kihez jársz? Tudsz valaki jó orvost ajánlani?

2009. nov. 15. 18:32

Én is nagyon sokat várok a kórházban töltött időtől. remélem nem csalódok majd. Mi is nagyon régen (lassan 3 éve) várunk babára.

De sajnos nekem PCOS, valamint pajzsmirigy alulműködésem is van. De már mindkettő kezelt betegség. Nekem a petefészkem megmaradt mindkettő.

Megkérdezhetem, hogy kihez jársz nődokihoz Miskolcon?

Nektek van már gyermeketek, vagy még ti is az elsőre vártok?

2. fd8e423e9e (válaszként erre: 1. - Hobea)
2009. nov. 15. 18:23
Nekem egy jó ismerősömnek volt méhen kívüli terhessége, szintén egy petevezetője és petefészke maradt meg (ez 30 évvel ezelőtt történt), az orvosok szerint nem sok esélye volt gyerekre, elment egy egy hónapos kezelésre, és rá egy fél évre megfogant az első gyerekük, majd még három! Most már nagymama. Ő mesélte el nekem a történetét, mert mi is küzdünk egy Pirinyóért!
2009. nov. 15. 18:15

Méhen kívüli terhességem volt. Sajnos 3 hete műtöttek laparoszkópiával, viszont a bal petevezetékem menthetetlen volt.

1 hét múlva utókezelésre ebbe a kórházbe megyek. Állítólag nagyon pozitívan hat a műtét utáni esetleges összenövések és gyulladások kezelésében. Valamint előkészíti a kismedencei szerveket a terhességre - még lombik előtt is ajánlatos.

Hallott már róla valaki? Illetve volt már ott valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook