Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a gyomorgyűrűvel kapcsolatosan?Mennyire kockázatos? És mennyibe kerül? fórum

Van valakinek tapasztalata a gyomorgyűrűvel kapcsolatosan?Mennyire kockázatos? És mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


16. Brenda7420 (válaszként erre: 5. - Mese)
2012. jan. 5. 14:26
Szia igen nekem van gyűrűm és bár vannak szabályok, amiket be kell tartani, újra végig csinálnám. Évekig nem éreztem magam nőnek, most végre kezdek az lenni. Az elhízásnak súlyos szövődményei vannak. Cukorbetegség, ízületi gondok, vérnyomás,..... Ha kérdésed van örömmel segítek.
2012. jan. 5. 14:22
Sziasztok! Nekem van gyormogyűrűm, tavaly szeptember végén műtöttek. 42 kg-ot fogytam. Februárba plasztikáznak. Bár nehéz a gyűrűs élet, hányás, nyelőcső tágulás.... de nagyon boldog vagyok, mert másként nem tudtam fogyni.Sajnos a gyűrűt nem támogatja a TB, meg kell venni, a szűkítések és a kontrollok, maga a műtét is ingyenes. 30 kg igazolt fogyás után jelenleg a plasztikai műtétek is. Hosszú távon a gyűrű a legjobb választás. Nem vegyszer, nem átmeneti és nincs jojo effektus. Ha valakinek kérdése van, szívesen segítek, csak kérdezzetek.Üdv. mindenkinek.
2010. júl. 9. 15:32

Sziasztok. Joltudom , hogy aki atesett a beavatkozason az kapott egy betartando etrendet is? Esteleg eltudnak uldeni nekem valaki (bernibej@gmail.com). A csak folyadekos reszt kihagynam. A hosszutavu resz erdekel.

Ja es egy erdekes info: a Brazil koleganom tavasszal csinaltatott mutetet, de nem gyurot , hanem amikroa gyomor nagy reszet eltavolitja. Naluk az osszes fajtajat tamogatja az ottani TB a gyomormuteteknek , igy a teljes koltseg 80%-at a TB fizette.

13. Csiby
2010. jún. 29. 17:39
Én személy szerint mindenkit lebeszélek róla, ugyanis a férjem majdnem belehalt. Hajszálon múlt az élete.
12. mese
2010. jún. 27. 13:48
Van tapasztalatod a gyomorgyűrűvel kapcsolatban? Esetleg a környezetedben van ilyen személy?
2009. nov. 15. 13:09

A topikinditóra:


Tedd rendbe a lelkedet, és nem lesz semmi ilyesmire szükséged.

10. mese (válaszként erre: 9. - Fagyongy67)
2009. nov. 15. 11:47

Köszönöm a tájékoztatást!Hát ez elég durva, amiket leírtál...Igazából nem szeretnék, és nem is akratam volna csináltatni,csak azért érdkelt, mert már sokan rávették magukat.Ez elég brutális egy eljárás...:(

Mégegyszer köszönöm!

2009. nov. 14. 22:31

Szia nekem személyes tapasztalatom nincs hálaégnek, de két barátnőmnek is van gyomorgyűrűje. Rám is rám férne, de épp az ő tapasztalataik miatt nincs és nem is lesz. Az egyik, noha lefogyott 55 kilót és kifejezetten jól néz ki, azt mondta nem csináltatna ha újra kezdené.

Kb 500-600 ezer-be kerül, a legtöbb helyen már helyben hitelt is intéznek hozzá, ha kell.

Pozitívuma, hogy valóban gyorsan és sokat fogyott. A negatívumai az ő esetében:

1. Majdnem mindennap hány a műtét óta

2. Soha nem ihat már egy kólát, de semmi szénsavasat sem

3. Szenved az ízek hiányától

4. Depressziós lett

5. Kb. fele haja kihullott

A másik barátnőm lazábban veszi, ő sokkal hosszabb idő alatt fogyott kevesebbet, ha éhezik kinyittatja,m akkor ehet majdnem rendesen, ennek azonban a hátránya, hogy olyankor pár hét alatt 10-20 kilót vissza is szed.

Mindkettőnek hasplasztikát kellett csináltatni, és 50-60 kilós fogyásnál egyiknek sem volt elég egy műtét, a második alkalommal lett majdnem jó, de az első számú csajnak még javasolnak egy harmadikat is. A kettes számúnak nagyon csúnya volt a karja, azt is megműtötték neki, abba kis híján belehalt, ugyanis vérmérgezést kapott. Az első csajszi ezenkívül állandóan súlyos vérszegény, olyankor intenzív osztályon töltik fel a vaskészletét.

Egyébként ha te magadban gondolkodsz, szerintem baromi fiatal vagy, és lesznek az életedben olyan szakaszok, amikor nem lenne kifejezetten jó: pl. terhesség, illetve bizonyos testtömeg index alatt meg se csinálják.

8. mese (válaszként erre: 7. - 625b4da9ec)
2009. nov. 14. 22:13
az kellemtelen...
2009. nov. 14. 22:11

Épp ma olvastam erről egy cikket, ami a negatív oldalát feszegeti.

Lehetséges mellékhatások: kiszáradás, vitamin-és fehérjehiányos állapotok..

6. correct (válaszként erre: 4. - Mese)
2009. nov. 14. 22:09

Bocsánat :$ jó kedvem van, és ez jutott eszembe.

:) Remélem megkapod a választ a kérdéseidre és tájékoztatnak is.

5. mese
2009. nov. 14. 22:09
És itt van olyan akinek már elvégeztek ilyen beavatkozást?
4. mese
2009. nov. 14. 22:08

:):)Kicsit groteszk humor...:):)

Egyébként én kérdezem ezt, érdekelne a téma...

2009. nov. 14. 22:08
Olvads el a www.hazipatika.com blogjai között Gyomorgyűrűs Erika bejegyzéseit.
2009. nov. 14. 22:06
Salgótarjánban van valaki akinek van :D :) Na jó, ez rossz vicc.
1. mese
2009. nov. 14. 22:06
Van valakinek tapasztalata a gyomorgyűrűvel kapcsolatosan?Mennyire kockázatos? És mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook