Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek Norbi Kick-Box Dvd-je? Mennyire izzasztó? fórum

Van valakinek Norbi Kick-Box Dvd-je? Mennyire izzasztó? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 17. 08:21

Sziasztok! Én is tornázom immár 4 hónapja (fogyás céljából), és felváltva használom a Norbi, Réka és Alexandra féle DVD-ket. Zsírégetésre jó a Norbi: Hősök tornája, a Duci Tréningek, és nagyon szeretem a Gladiátor mindkét részét is. A Kiképzés kemény, de hatásos. A kick-box I-et már csináltam, a II-t még nem.


Üdv: Szilvi

15. Meli76 (válaszként erre: 9. - Chiquita)
2009. nov. 17. 06:49
Bocsánat, csak most néztem be ide. Én csak minimalisat fogytam, 1-2 kilót, persze úgy, hogy odafigyeltem arra is, hogy mit eszek. De nekem nem kell fogynom, nekem 2 kiló már rengeteg.
14. fd8e423e9e (válaszként erre: 13. - Chiquita)
2009. nov. 14. 22:28

Igen, de akkor így tárgytalan :)


Kiképzésem nincs meg. A Gladiátorra szoktam még néha tornázni. De a kickbox-ok nekem jobban bejönnek.


Szívesen, és sok sikert a fogyáshoz!:)

2009. nov. 14. 22:18

Az egy TV csatorna?

Tv-nk nincs egyáltalán.

Viszont most nézegettem youtube-on ízelítőket, és úgy látom, hogy a kiképzés című az ami leginkább nekem való. Mondjuk lehet, hogy szép lassan megveszek többet is, de ezzel kezdem.

Köszönöm a segítséget!

12. fd8e423e9e (válaszként erre: 11. - Chiquita)
2009. nov. 14. 22:15

Igen a Norbiéi kardiok, de ezektől is formálódik ám az alak!


Én Béres Alexandra dvd-kre szoktam inkább alakformálást csinálni, de mondjuk az övéi kardiok is.


Jah nem tudom van-e ZoneClub-otok, de ott van 18-tól egy 20 perces torna, majd utána jóga, azok is jók szoktak lenni.

2009. nov. 14. 22:10
Most megnéztem néhány ízelítőt és úgy látom, a Norbi dvd-i izzasztóak, a Rékáéi pedig alakformálóak, nem?
2009. nov. 14. 22:06
Judit, mindenesetre gratulálok a fogyásodhoz és én drukkolok Nektek!!!
2009. nov. 14. 22:06
Meli, Te is fogytál tőle?
8. fd8e423e9e (válaszként erre: 6. - Chiquita)
2009. nov. 14. 22:02
Köszönöm:) nem ennek a fórumnak a témája, de szerintem váratni fog sajna magára, de ugye, vannak csodák, és én hiszek bennük!:)))
7. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - Chiquita)
2009. nov. 14. 22:02
Igen, de nemcsak ezeket szoktam tornázni, de biztos, hogy fogsz tudni fogyni tőle. A II-esben bonyolultabb a koreográfia, viszont abban nincs semmiféle ugrálás, az I-es egyszerűbb van visszatérő ugrálósabb rész (nekem ez kicsit vontatott). A II-es nekem jobban tetszik.
2009. nov. 14. 21:59
Hú, Judit, most látom, mennyit fogytál, elismerésem! Kívánom, hogy köszöntsön be hozzátok is a gólya!!!
2009. nov. 14. 21:57

Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltál.Hát ez jó kérdés, hogy mennyire vagyok edzett. kb 1 éve szültem, 5 kilót leadtam, de még 5-7 kilótól meg akarok szabadulni. Egy ideje tornázom, de nem sokat, egyszerre csak 20 percet.

De az a bajom, hogy egyhelybenülős, vagy max kicsi mozgás van benne, inkább az izmokat erősíti, de nem izzaszt, nem zsírégető, hanem izomépítő (Szerintem.) Vagyis olyan mozgásra lenne szükségem, ami hasonló mondjuk a futáshoz (csak azt technikai okokból nem tudok) és nem hasonló a lábemelgetéshez.

Te fogytál tőle?

2009. nov. 14. 21:56
Szia! Nekem is megvan mind a kettő, szerintem is jó.
2009. nov. 14. 21:51
szia! attól függ mennyire vagy edzett. Szerintem ha intenzíven végigcsinálja az ember, akkor izzasztó. Nekem meg van az I és II is.
2009. nov. 14. 21:51
Csak azért kérdezem, mert alakformálós dvd-t csinálok egy ideje, de most inkább izzasztó, zsírégető hatású kéne, arra gondoltam ez olyan lehet... De nem ismerem.
2009. nov. 14. 21:50
Van valakinek Norbi Kick-Box Dvd-je? Mennyire izzasztó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook