Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyemtől Gyed miatt vagyok távol, munkaügyinél regisztrálva, azon keresztűl, csinálhatok tanfolyamot? fórum

Munkahelyemtől Gyed miatt vagyok távol, munkaügyinél regisztrálva, azon keresztűl, csinálhatok tanfolyamot? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 15. 09:07
Sziasztok!Én is voltam a munkaügyiben,gondoltam a kicsi mellett elvégzek valamit,mert több papir,több lehetőség!Azt mondta a hölgy,nem lehet tanfolyamot végezni,csak akkor ha visszamondom az államkincstártól való juttatást, a családin kivül!Igy meg kell várnom mig betölti a 3évet!
2009. nov. 14. 20:57
A munkaügyis támogatások áltaában 100%-ban támogatottak, mellette szoctámot, vagy keresetpótlót is kaphatsz!
2009. nov. 14. 20:55
Hát amennyiben 1,5 évet betöltötte a gyerek, és nincs érvényes szerződésed (ugyanis a munkanélkülieket támogatják elsősorban). De ha tutira akarsz menni kérdezz egy munkaügyist. Bár mintha lenne valami olyasmi is, hogy gyed/gyes alatt is lehet valamit csinálni...
2009. nov. 14. 20:55
ezeket a tanfolyamokat nem lehet gyedből fizetni olyan drágák , hátha van valami támogatás?!
2009. nov. 14. 20:52
Munkahelyemtől Gyed miatt vagyok távol, munkaügyinél regisztrálva, azon keresztűl, csinálhatok tanfolyamot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook