Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan haladjunk? :) fórum

Hogyan haladjunk? :) (beszélgetős fórum)


2009. nov. 14. 20:32

Családnak, barátoknak megvolt a bemutatás. :)

Köszönöm a tippeket. Ahogy már írtam nincs gond, csak szeretném, ha nagyon jól alakulna. Ezért várok még mindenkit, akinek van ötlete.

5. d3c6e89fee (válaszként erre: 3. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 14. 20:17
Gondolom ez nem nekem jött!:-)
4. 0f4abafe57 (válaszként erre: 1. - Reménytelen?)
2009. nov. 14. 20:07

Ha nem vagytok egymás számára izgatóak és érdekesek, akkor sehogy sem fogtok semerre se haladni.....

De ha mégis zsigerből érdeklitek egymást, akkor ez nem fog problémát okozni, mert garantáltan áthidaljátok ezt a gondot mindenféle külső okoskodás nélkül is.

3. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2. - D3c6e89fee)
2009. nov. 14. 20:01
és sok sok beszélgetés. szerintem nagyon jó tud lenni, ha beavatjátok egymást a magatok "világába"... pl. ha Ő szeret lovagolni, akkor elmentek lovagolni. Ha Te a színházat kedveled, akkor oda... ez csak egy példa, de közelebb visz a másikhoz. MEg kell ismerni a barátokat, szülőket, ki mit szeret csinálni, mik az elképzelései az életről... majd jön az magától, ne izgulj :)
2. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Reménytelen?)
2009. nov. 14. 19:57
Nem tudom meddig jutottak el. Bemutatjátok egymást a családnak, barátoknak, együtt alvás, esetleg hétvégére elutazás, sok sok közös program:-)
2009. nov. 14. 19:54
Van egy néhány hónapos párkapcsolatom. Azt szeretném tudni, hogy miután túl vagyunk az ismerkedési fázison, hogyan tudjuk előrébb vinni a kapcsolatot? Szeretném, ha fejlődne, de néhány hete azt érzem, hogy egy helyben toporgunk. Ez nem feltétlenül gond, nem élem meg negatívan, de azért pár jó tanácsot elfogadnék. Mit csináljunk? Hogyan tud fejlődni egy párkapcsolat? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook