Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lepjem meg? fórum

Mivel lepjem meg? (beszélgetős fórum)


12. a6d5a14c21 (válaszként erre: 9. - Sweet_dream86)
2009. nov. 14. 23:01

Nem tudom mennyire ismeritek már egymást,mennyire vagytok már kötetlen viszonyban,de ha tényleg csak apró dologra gondolsz,aminek nem is feltétlenül az ajándék a lényege,hanem az,hogy gondolsz rá akkor is amikor nincs veled,akkor vegyél neki bármit amit szeret!Akár teljesen hétköznapi dolgokat.

Ezt úgy értem,hogy csoki,vagy akár valami sajt,vagy pl páromnak van egy kedvenc tusfürdője,imádja az illatát,de egy időben nagyon kevés helyen lehetett kapni,és egyik helyen megláttam és vittem neki,vagy pl vettem neki törülközőt,hogy mikor nálam van,akkor legyen "sajátja" és ne az én babarózsaszín vagy bordó törülközőimben kelljen lejtenie a lakásban,hanem kapott pasis sötét kéket...és tök örült!Ezeknek igazából nem is az a lényege,hogy "tessék ajándék" hanem az,hogy ismered,tudod mit szeret,mik a kedvencei,stb...

2009. nov. 14. 22:18
szerintem a pólótól egyszerűbb és természetesebb ha valami olyan ruhadarabot adsz neki, amid már van. pl. sál. ha nem valami abszolút nőies, rózsaszín darabbal büszkélkedhetsz, akkor simán hordhatja valahogy magánál. előtte esetleg rá pár csepp a parfümödből, hogy olyan illata legyen mint neked.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Sweet_dream86)
2009. nov. 14. 21:06
Ezt Neked kell érezned. :)
9. Sweet_dream86 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2009. nov. 14. 20:56
Ez milyen édes. De nem lenne jobb majd mondjuk évfordulóra stb?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2009. nov. 14. 20:51
hiányzól=hiányzol
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Sweet_dream86)
2009. nov. 14. 20:50

Szia!

Egy fehér pólóra a kedvenc fotódat myomasd rá. Az egész nem egy vészes összeg. Amikor hiányzól neki felveszi a pólót és ott vagy vele :)

2009. nov. 14. 20:35
Köszönöm az eddigi tippeket! Légyszi írjatok még, nem tudom mit adhatnék neki. Túl nagy dolgot/dolgokat sem akarok. Egyszerűen csak kimutatni, hogy ha nincs velem, akkor is gondolok rá.
5. Sweet_dream86 (válaszként erre: 2. - Pumukli75)
2009. nov. 14. 20:33
Vörös rózsa, csoki, kis apróságok.
2009. nov. 14. 20:02
Én mindig étcsokit vettem a volt barátomnak,mert tudtam,hogy imádja,vettem neki szép szappant,mert ő még néha a szappan hive.:) Lehet közös fényképet egy szép képkeretbe tenni.Lehet Közös fényképes bögrét ajándékozni.Akár egy idézet,mutatósan leirva.Graviroztatni... :)stb
3. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2009. nov. 14. 20:00
Légy résen, hogy miket szeret, lehet akármi egy tábla csoki is vagy ilyesmi..
2009. nov. 14. 19:59
milyen ajándékokat kapsz?
2009. nov. 14. 19:52

Sziasztok! Van egy viszonylag friss kapcsolatom. Úgy néz ki komoly. Ciki nem ciki, az én koromban életemben először. :)

Gyakran kapok kisebb ajándékokat tőle, viszont nem tudom, hogy én mit adhatnék.

Milyen aprósággal tudom meglepni, csak hogy érezze fontos nekem? Másképpen is fogalmazhatnék. Minek örül egy férfi? Segítsetek légyszíves! Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook