Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járt valaki már a Buda allee-ban kocsival? a Petőfi híd felől hogy lehet megközelíteni? Fizetős a parkoló? fórum

Járt valaki már a Buda allee-ban kocsival? a Petőfi híd felől hogy lehet megközelíteni? Fizetős a parkoló? (tudásbázis kérdés)

7. Panni58 (válaszként erre: 6. - Dogarka)
2009. nov. 14. 19:04
szívesen! :)
2009. nov. 14. 18:54
köszi!
2009. nov. 14. 18:48
Az Allee mélygarázsában 1.200 parkolóhely áll a házba látogatók rendelkezésére. A mélygarázsba a Bercsényi utcai alagútból, illetve a Fehérvári útról, szintén alagúton keresztül lehet behajtani. Ez a megoldás a környező utcák terhelését hivatott csökkenteni, a környéken lakók nyugalmát szolgálva. A mélygarázsban autómosó is működik. A parkolási díj az első óra után, a második órában ingyenes, a parkolás óradíja 200 Ft lesz.
2009. nov. 14. 18:46
köszi! Utoljára 12 voltam amikor apuval arra jártunk... én is erre emlékszem. És hallottam vmi olyat,h aluljárót építettek és úgy lehet bemenni?
2009. nov. 14. 18:42
Amikor még SKÁLÁnak hívták, akkor Petőfi hídon át, tovább Irinyi utca, amerre a 4-es villamos megy, el a MOL irodaház mellett jobbra Október 23. utca, majd a Bercsényi utcába jobbra, és innen balra volt a parkoló. Valószínűleg így közelíthető meg most is, de lehet, hogy alatta épült parkoló.
2009. nov. 14. 18:35

Lehet,h buta kérdés. De nem sokat járok arra és ráadásul kezdő vezető vagyok...

Szóval azt szeretném megtudni,h hol van a parkoló bejárata és kell-e fizetni.

2009. nov. 14. 18:32
Járt valaki már a Buda allee-ban kocsival? a Petőfi híd felől hogy lehet megközelíteni? Fizetős a parkoló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook