Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Jó fogorvos Budapesten

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4

101. Gabika11772016-11-30 13:17
Dr. Danka Eszter 06204462244. Csak ajánlani tudom én is.

100. Kitty292016-11-11 08:32
Én csak ajánlani tudom Dr. Balsai Tamást. 2.kerületben van. Én egy régebbi rossz tapasztalat után rettegtem a fogdokiktól. Így altatásban kezeltek. Rengeteg munka volt a számban de zömében minden kész. Már csak a végleges korona van hátra és egy egy gyökértömés.

99. Marcipanoscsoki2016-11-03 12:59
Üdv Mindenkinek!

Rengeteg fogorvosnál jártam már sajnos, és végre, végre találtam egy nagyon szuper dokit, akihez járok. Dr. Pipicz Sándor (drpipicz.hu) a neve, az Erzsébet körúton szerdánként és péntekenként rendel (még kétszer a héten Cegléden), délutántól estig. Fiatal, viszont nagyon-nagyon jó szakember, folyamatosan képzi magát, emellett nagyon kedves, szimpatikus. Nekem két problémás gyökértömésemet hozta (többek között) helyre. Az egyiket túl korán zárták le annak idején, úgy, hogy érzékeny volt, és ő kitartó munkával helyrehozta (egy sztárolt doki csinálta korábban).
Volt egy sokéves, rosszul megcsinált másik gyökértömésem, amire a "sztárdoki" azt mondta, hát, ezt nem lehet cserélni, mert régi. Mi van?? Nyilván meg lehetett csinálni, eltartott egy darabig, de megérte.Ja és hozzáteszem, egyik kezelés alatt se éreztem fájdalmat.
Szóval, teljes szívemből ajánlom mindenkinek, aki jó dokit keres, azoknak is, akik parások :).

98. sunking2016-10-29 13:10
Nekem a véleményem az, hogy az MDC fogászat felejtős , van Újpesten sokkal jobb ennél.Állandó a várakozás, simán ráhívnak a Te időpontodra mást is.
Próbáld a Szlovák doktornőnek megjegyezni finoman, hogy az időpontodhoz képest vártál egy órácskát
megkapod : Itt ezt meg kell szokni! Azért ilyet magánrendelőben ritkán hall az ember , véleményem
szerint enyhén felháborító.
(válasz peter04 92. hozzászólására)

97. Csillagomcsillagom2016-10-19 20:14
Ahová ne menjetek: Örs Klinika. Ahová igen: Dr.Fejérdy László, Mikszáth tér. Szívből ajánlom.

96. BattleGuru2016-09-20 12:34
Én Dr Lőrincz Edithez járok Zuglóba. Nagyon barátságos, kedves doktornő. Munkájára igényes és precíz. További információk: [link]

95. JuLyon2016-08-21 09:38
Sziasztok!

En is nagy fogorvos kereso dilemmaban vagyok, forumrol forumra jarok. Eleg sok dolgot kell csinaltatnom es szeretnek mindent egy helyen. Valaki esetleg ismeri a PresiDent fogaszatot? Nagyon jokat olvasok rola es a fogorvos interjui is nagyon szimpatikusak. Orulnek, ha itt is kaphatnek megerositest.
Elore is koszonom a valaszt!

94. Nico Nikolett2016-06-20 09:34
Szia!

A Homeodentnél (14 kerület, a Kerepesin) egy nagyon helyes doktornő végez esztétikai fogászatot. csak ajánlani tudom!
(válasz Zsizsik04 91. hozzászólására)

93. Nico Nikolett2016-06-13 12:16
Sziasztok!

Mi Dr. Szabó Beátánál, a 14. kerületben a Kerepesin csináltattuk a gyerekeknek a fogszabályzást. A doktornő nagyon kedves, a rendelő is kis helyes, családias, a gyerekek sem rettegtek így :)
Mi teljesen elégedettek voltunk vele.

92. peter042016-05-16 09:06
Ha még aktuális,akkor bátran ajánlom újpesten az MDC fogászaton Dr.Szlovák Anikót.Nem vagyok szakember,de régóta oda járok,és úgy érzem nála precízebb,normálisabb fogorvost nem találsz.Mivel rengetegen járnak oda,így csúszások,várakozás előfordúl,de ezt bőven kárpótolja a szolgáltatás minősége.
(válasz Zsizsik04 91. hozzászólására)

91. Zsizsik042016-04-10 18:21
Sziasztok!
Tudtok olyan esztétikai fogorvost ajánlani Budapesten, aki igényes a munkájára és normális?
Az én történetem:
Alkalomra szerettem volna készíttetni fehér fogakat. Korábban volt már 3 koronám a front fogakon (törés miatt) és, hogy szép legyen a mosolyom, beáldoztam még 3 front fogat. Így koronákat és héjakat kezdtem készíttetni.
7 hónapig ment a herce-hurca, mert készítettek egy ideiglenes pótlást a rendelőben, ami gyönyörű volt, de később a fogtechnikai labor képtelen volt ezt cirkóniumból rekonstruálni. Már közvetlenül a fogtechnikára jártam, de mint, akik nem értik amit mondok: sokszor az ellentétét csinálták annak, amit kértem és szörnyű pótlásokat akartak rám sózni. Hozzáteszem, előre ki kellett mindent fizetni.
Nagy nehezen (szabadságot vettem ki többször, vagy éppen 1-2 órával előbb elkéredzkedtem a munkahelyemről, házhoz mentem, stb.) elkészült egy olyan, ami formára elfogadható volt, de színre nem, szóval közel sem olyan, amiért fizettem. A kezdetekkor mindent megígértek, utána pedig egyfolytában azt szajkózták, hogy kompromisszum képesnek kellene lennem (közel 100 ezer/db-ért). Ennél jobban?! Hozzáteszem, a fogaimat naponta ragasztgattam, de így is kettőt sikerült étkezés közben lenyelnem.
Addig-addig, míg 7 hónap után a pótlások árának rám eső részét (felét a munkáltatóm fizette) visszakértem és a szájban levő pótlásokat "ajándékba" megkaptam, hogy ne legyek olyan, mint Szméagol. Így is maradt náluk bőven pénz és valószínűsítem, hogy a munkáltatóm sem kapta még vissza a pénzét.
Elkezdtem körbe telefonálgatni, hogy ki vállalná a már meglevő koronák pici átalakítását, de senki. Úgyhogy 1 hónapnyi utánajárás után úgy döntöttem, így nem maradhatok, és már egyébként is a francba kívántam az egészet, úgyhogy felragasztattam azokat, amik a számban voltak. Egy rendelőben elvállaltak. Most minden étkeznél és ivásnál fájnak a fogaim. A doktornő nem használt kesztyűt, nem tolta fel a fogakat a ragasztáskor a vállas kialakításig, így valószínűleg a fognyak egy része az íny alatt szabadon van, a héjakat pedig összeragasztotta, így nem tudom bevezetni a fogselymet a két fog között. Írtam nekik, hogy ez egy vicc és most várom a válaszukat, de nem valószínű, hogy visszamegyek hozzájuk.
A doktornőnek köszönhetően az is lehet, hogy le kell, hogy fúrják az összeset és újakat kell készíttetnem.
Szeretnék már pontot tenni ennek az ügynek a végére. Olvastam, hogy más is volt ilyen helyzetben a kommentelők között. Tudnátok ajánlani olyat, akire rábízhatom magam nyugodt szívvel?
Maximalista vagyok, úgyhogy az orvosnak is annak kell lennie, különben nem leszek elégedett a munkájával, ezért az ímmel-ámmal jó orvos nem elég.
Előre is köszönöm a segítséget.

90. rómaikömény2016-03-24 19:45
semmiképp sem ajánlom a Hóvirág utcai Magyar Agyart. Állati bunkók, és rengeteget kell várni, de semmi elnézést, a beteg ne szólaljon meg. A Keleti Károly utcai Bihari Gergőt sem ajánlom, ő is elképesztően goromba, faragatlan, és rosszul is dolgozik.

89. Gejza242016-03-05 10:59
Az én fogorvosom Dr.Jáky Renáta, aki tervezetten dolgozik, mindig segít együtt tervezni és minden időre történik nála és amit a legjobban szeretek, hogy nem hívja egymásra a betegeket. Engem pl. zavar ha mások is várnának kint rá és emiatt sietne velem.
(válasz csapig 88. hozzászólására)

88. csapig2016-01-22 14:46
jó fogorvost en sem tudok, csak olyat amit nem ajanlok...
ilyen az Egressy dental: esztétikai tömésre mentem el hozzájuk, de nagyon megbántam!!!
Egy fehér pontot hagytak a tömés anyagába, és mivel első fogról van szó, esztétikailag ez elég csúnya, zavaró...
21 ezer forintért ez nagy rossz, kókler "munka" volt...
Nem ajánlom senkinek az egressy dentalt!
amúgy én voltam az egyetlen paciens, mikor ott voltam, senki mas nem varakozott, szerintem önmagukról írják a pozitív értékeléseket is...

87. Nitaa882015-10-29 06:19
Naturadent és Fehérgyöngy fogàszat vélemény?

86. Szentesi Timi2015-08-06 13:00
Nekem az egész családom a Canaria Dentalhoz jár. Az ország több pontján is megtalálhatóak a rendelőik. Volt már olyan hogy nem tudtam elmenni a saját orvosomhoz, és máshoz kellett menni, de akkor is felkerestem egy másik Canaria Dentál rendelőt. Eddig nem volt olyan problémánk amit ne tudtak volna gyönyörűen megoldani. itt az oldaluk : [link]

85. szederke152015-07-15 13:51
Sajnos úgy jártam, hogy egytől egyig újra kell csináltatnom a fogaimat egy évnyi kezeléssorozat után, az összes koronát le kell cserélni, amit "Dr." Balsai Tamás csinált, mert teljesen rosszak, mind esztétikailag, mind technikailag. Az implantációt is rosszul csinálta, amit most ki kell venni. Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen kontár munkát végző és tisztességtelen orvos kezei közé kerültem. A munkája csakis a pénzről szól (ezt a rendelője is mutatja) és mások lehúzásáról, nem pedig a minőségi, precíz munkáról. Aki most keres fogorvost, messze kerülje el "Dr." Balsai Tamást és a Perfect Smile-t!!!

84. marlenka702015-05-11 19:44
Évek óta hozzá járunk családostól. Én még az sztk-ból ismertem :-)
(válasz töhöske 83. hozzászólására)

83. töhöske2015-05-11 18:55
Szia,akkor tényleg kicsi! :)
Tavaly volt egy elég komoly fogászati problémám, tudtam hogy több alkalmas lesz,ezért elkezdtem keresgélni a neten, lehetőleg Keresztúron mivel ott lakom.
Harmadik volt a listámon,és az első pár perc után tudtam hogy őt fogom választani. :)
(válasz marlenka70 82. hozzászólására)

82. marlenka702015-05-10 17:37
Kicsi a világ :-) én is hozzá járok!
(válasz töhöske 81. hozzászólására)

81. töhöske2015-05-09 10:50
Dr. Szendrő Eszter a XVII. kerületben. Nagyon kedves barátságos,konzultációnál is türelmesen elmagyarázza a dolgokat,nekem még rajzolt is:),és érti is a dolgát. Kb. 15-20 éve praktizál ott,és az árakkal sincs elszálva szerintem.

80. szaild2015-04-01 11:12
Szia, kiváló fogorvos dr. Kováts Zsolt. A Technika Házában (Klapka utca) a 6-os ajtó vagy a magánrendelője a sétáló utcán a népszerű fagyis bácsi melletti/Fuji fotó is van ott/ kapualjban találod. Precíz, kedves és érti a dolgát. Annyira népszerű, hogy kb. 1,5-2 hétre előre kell bejelentkezni. Hozzá hasonlót keresek most Pesten.

Telefonszám: 36/413-915 /Ez a Technika Háza rendelője/ H, Sze: délután, K,CS: de
(válasz 53 heves 76. hozzászólására)

79. solyomildi2015-03-05 13:50
Memari Masoud egy felső fogsorért 1,5 millió forintot kér mostanság.
Rákérdeztem, hogy az alsó mennyi lenne, ott csak 2 fogat húzott volna ki. Akkor már 3 milliónál tartottunk.
Most ideiglenes foggal keresek egy másik fogorvost, akit meg tudok fizetni.
(válasz armaggedon 65. hozzászólására)

78. farkasne632015-01-31 21:29
A Budapest Dentalt nem ajánlom. A páréverosszul sikerült hidakat szerettem volna lecseréltetni velük,közölték, hogy menjekvissza oda, ahol csinálták.Ennyit az intelligenciájukról.

77. b.kata2015-01-20 14:05
Városmajor utcában is van egy jó. Kicsit drága de nagyon kedvesek

76. 53 heves2015-01-19 20:37
Én Egerben keresnék jó fogorvost, mert akihez most járok nem a legjobb.Előző évben kezdődtek a gondok és még most sincs vége... 5 korona felrakás ebből 2 gyökérkezelés ami a mai napig tart,nem beszélve az anyagiakról...kezdem unni,csak a kidobott pénzt sajnálom, pedig régebben soha semmi gondom nem volt a dokival.Nem is tudom átmehetek-e másik orvoshoz, vagy mi a teendő a pénzem már ugyis ugrott.

75. töhöske2014-10-22 23:08
Dr. Szendrő Eszter XVII. kerület. Végtelenül kedves,türelmes,közvetlen.

74. Mylon2014-07-03 22:33
Sizasztok! Most költöztem fel pestre és belevágnék egy évek óta halogatott nagy projektbe (fogkő, híd, koronák, fogszabi, rosszul kinőtt bölcsességfog meg amit még találnak). Egyetlen félelmem az, hogy nem jó helyre kerülök, így igyekeztem körülnézni és két hely maradt ami között vacillálok: a Móricz dental és a Budapest dental. Érdekelne, hogy ki mit hallott/tapasztalt ezekről a helyekről. Köszi :)

73. fehereszter2014-06-23 21:33
Szia! 2. kerületben tudok ajánlani neked egy nagyon profi fogorvost. 35 körüli, nagyon nyugodt, barátságos, mindent elmagyaráz az első konzultáció alkalmával. Én is többek között porcelán héjakat csináltattam nála.
Nem mondanám hogy a legolcsóbb, de jó anyagokat használ, oda figyel rád és időt fordít a kérdéseid megválaszolására.
Neve: Dr. Benson Dániel - Benson Dent Smile Studio

72. cintia09192014-05-12 19:40
Sziasztok!
Valakinek esetleg van porcelán héja és megosztaná a tapasztalatait hogy hol csináltatta? Szeretném megcsináltatni de nem nagyon vagyok tisztába a pesti fogorvosokkal. Kinél lenne érdemes megcsináltatni lehetőleg ugy hogy ne hagyjak ott több százezret?
Köszönöm

1 2 3 4