Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gold Lilli tapasztalatok[spiral] fórum

Gold Lilli tapasztalatok[spiral] (beszélgetős fórum)


2009. nov. 14. 10:33
Szia!Nekem most plastic lillym van,mert kiderült ,hogy a goldlillym azért lökődött ki,mert fémallergiás vagyok,és abban réz van.Mióta ez van azóta semmi gondom,bár azért a mensim erősebb mint régen/főleg a régi jó gyógyszeres időkben mikor alig volt valami:)/de azért ez normálisan működik,két éve van fenn.Az előző kettőt/goldlillyk /kilöktem pár hónap alatt...
3. genia (válaszként erre: 2. - Ba0b63d597)
2009. nov. 14. 10:24
Szia ez a problema hogy nem tudom milyen spiral volt a nogyogyaszom meghalt es nem tudom mit tett fel orvost kelett valtanom o ezt irta fel ,nem tudom milyen fajta van meg de szereintem ez nem normalis oriasi fajdalmaim vannak az ejszaka semm aludtam semmit annyira fajt.
2009. nov. 14. 10:19

Szia!

Hat évig volt Lilly Gold-om nekem is nagy görcseim, sok és elhúzódó vérzéseim voltak.Én azt hittem ez természetes és mindenkinél így van :(.Februárban vetettem le,mert már ugye túl is hordtam.Mostanában megint elgondolkodtam,hogy kellene újra,de olyan jól vissza állt minden a 6 évvel ezelőtti állapotba(nem fáj és csak 4-5 nap),hogy nagyon vacillálok rajta.De,ha lenne más perspektíva,más fajta spirál ami nem okoz ennyi gondot.Te milyen fajtákat használtál? Anno nekem nem is volt választási lehetőségem ezt írták fel ezt vettem meg.

2009. nov. 14. 10:07
SZiasztok.Tapasztalatokat szeretnek,a spirallal kapcsolatban.Tehat 16 eve van spiralom soha semmi problemam nem volt,de 2 eve gold lilim van,azota nagyon gorcsolok rengeteg van es a labaim is fajnak mintha a csontjaim is ,nem tudom tanacstalan vagyok ki kellene cserelni masfajta spiralra ,szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook