Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől levegősödik fel a zselés műköröm töltés után? fórum

Mitől levegősödik fel a zselés műköröm töltés után? (tudásbázis kérdés)


13. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11. - Arcansas)
2010. okt. 11. 14:29
Az, hogy ki mikor végez tanfit, nem mérvadó. Ez a csaj, akinél voltál, nem csinálta meg jól. A buborékos köröm a rossz anyagfelhordástól van, az meg, hogy leesett a fele , a rossz előkészitéstől. Keress jobb körmöst, és nem lesz gondod.
2010. okt. 11. 13:55
akihez mentem áprilisba végezte a tanfit,hát kicsit másra számítottam,tisztább környezetre,minden készlete tiszta por volt-gondolom a sok reszelgetéstől....de a pénz nagy úr
2010. okt. 11. 13:54
Mikor vettem ki a kis lámpa alól láttam h a legtöbb köröm buborékos,a fehér rész is meg úgy mindenhol,de annyira nem feltűnő...a franciára csillámos lakkot festettem,így nem látszik:) de én is kiváncsi lennék miért ilyen:)3hete csináltattam körmöket,az egyikről még azon a héten lepattant a fele műköröm,de a többi bírja.
10. 7abca51b0b (válaszként erre: 5. - Encikő)
2010. aug. 14. 16:20
Én pl. nem értek hozzá, de szerintem is nagy hülyeséget írtál. Egy körmös boltban hozzáértők dolgoznak valószínűleg.
9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - 447ca97525)
2010. aug. 14. 09:31
Valszeg rosszul van előkészitve. Kis százalékban a vendég körme is lehet, hogy nem annyira birja az adott anyagot. Viszont akkor jobban levegősödne. Szóval én az előkészitésre tippelek.
2010. aug. 14. 09:25
a festés is művészi
2010. aug. 14. 09:25
az enyémek is nagyon szépek, de 4-5 nap is 3 újjam levegős, nem esik le 5 hétig sem. Magam megreszelem. 4-5 nap után voltam a lábamat csináltatni, mondtam a körmösnek, hogy lehet vele vmit kezdeni, azt mondta nem nyúl hozzá, egyébként nem feltűnő,de engem zavar.
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Encikő)
2010. aug. 13. 22:37
Konkrétan baromságot irtál.... szóval nem kéne hogy terjeszd. Attól, hogy te nem tudsz valamit úgy használni, ahogy kellene, még nem rossz. Sőt! Majd az iskolában megtanitják. Vagy a továbbképzésen.
2010. aug. 13. 22:29

Sziasztok!


Én saját magamnak csinálom a körmöm (ősszel egyek tanfolyamra).

Minden a reszelésen múlik. Addig, amíg reszelővel készítettem elő a körmöm, levegősödött...


Mióta csiszolót használok, egyáltalán nem levegősödik. Olyan fejet használok, mint a dörzspapír.

Ami sima fém és érdes a felülete(nem tudom mi a pontos neve), az nem vált be, (pedig körmös boltban körmösök mondták, "ha ezt használod, biztos lehetsz benn, hogy nem fog levegősödni"... jól átvertek. Túl sima lett a köröm felülete és nem tapadt meg rajta a zselé!)Úgy potyogtak le, mint a huzat! A lényeg, hogy minél érdesebb legyen a köröm felülete! (persze figyeljetek, hogy a saját körmötökből ne reszeljetek sokat!!!)

Remélem tudtam segíteni egy picit! :)

2009. nov. 13. 12:15
Rosszul van előkészítve, rosszul van felvíve az anyag. A tanulóknál, és még sok végzett körmösnél is alapvető hiba.
3. bjigicih (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2009. nov. 13. 11:52
Szia én már több műkörmöst is kipróbáltam, most egy nagyon jó hoz járok. Többnyire a fellevegősödés a rossz reszeléstől történik. Én így tudom:)
2009. nov. 13. 11:47

Elköltöztem a régi lakóhelyemről, ahol egy jól bevált körmös csinálta a körmeimet. Az utolsó 2alkalommal egy-egy tanuló csinálta a körmeimet és mindkét alkalommal fellevegősödött.

Mi az oka?

2009. nov. 13. 11:45
Mitől levegősödik fel a zselés műköröm töltés után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook