Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok.Ti mikor szoktátok fogzásnál alkalmazni a homeopátiát, ha nem egyértelmű, hogy mikor jön a gyerkőc foga? fórum

Sziasztok.Ti mikor szoktátok fogzásnál alkalmazni a homeopátiát, ha nem egyértelmű, hogy mikor jön a gyerkőc foga? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 13. 18:53
Szerintem is nyugodtan adhatod a homeós szereket de ha nem vagy nyugodt kérdezz rá a gyógyszerésznél. Az én 8 hós kisfiamnak a szemfoga jön és eléggé megszenvedünk vele.:( Kb. 3 hete kínlódik szegény és azóta esténként adok neki 5 Chamomilla bogyót és nincs gond. A védőnő mondta ha nagyon nagy a gáz akkor még Nurofent is adhatok de erre szerencsére még nem került sor.
2009. nov. 13. 08:36
igen ez sok babánál így van a fiamnál nem a lányoknál énis így vettem észre
7. tappancsmama (válaszként erre: 6. - Cbc7d5fe99)
2009. nov. 13. 08:12
Hát pontosan nem tudnám megmondani,mert csak a kakiján lehet észre venni Neki,ha jön a foga,mert amúgy egy hangja sincsen,de már vagy 2-3 hónapja előjött alkalmanként a fogzásos kaki.
6. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 5. - Tappancsmama)
2009. nov. 13. 07:59

az én fiam is 2,5 éves és most jön a foga de már jól tűri csak mindig mondja anya fáj a fogam,,

a homeopátiát lehet igaz én azért nem sokáig használtam,,mert mióta küszködtök??

2009. nov. 13. 07:52

Nekem most a 2 és fél éves lányomnak a foga jön,kettő egyszerre,de Ő már nem rágókázik,hidegen soha nem is tette,de a kisebbik fiam sem szereti a rágókát ha jön a foga hidegen.


És ilyenkor meddig alkalmazzam a homeopátiát Nála?Mert mire egy rágófog kijön hetek is eltelhetnek,vagy hónapok.

4. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 2. - Tappancsmama)
2009. nov. 13. 07:43
a homeopátiás szerek abszolult nem ártalmasak attól nem lesz baja főleg most olvasom hogy látszik a kis foga hegye!!akkor kell is eszméletlen fájósak az én fiam is sokat szenvedett vele!de mi cataflam cseppel dörzsöltük az ínyét mert ő sokat sírt éjszakákat nem aludt
2009. nov. 13. 07:41
hűtő rágóak is jó az tuti nem ártalmas!főleg ha nem biztos hogy a foga jön!!!
2009. nov. 13. 07:40
Valamint ha már kint van a rágó fognak a hegye akkor is adhatom még Neki?
2009. nov. 13. 07:39
Sziasztok.Ti mikor szoktátok fogzásnál alkalmazni a homeopátiát, ha nem egyértelmű, hogy mikor jön a gyerkőc foga?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook