Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Be van dugulva az orra az 5 hónaposomnak, de semmi nem jön hiába porszivózom csepegtetem, már 2 hete. Mi az ami hatásos? fórum

Be van dugulva az orra az 5 hónaposomnak, de semmi nem jön hiába porszivózom csepegtetem, már 2 hete. Mi az ami hatásos? (tudásbázis kérdés)


9. misz
2009. nov. 13. 19:37

A 4 hónapos kisfiam is így volt 3 hétig. Voltunk a fülészeten is. A doki azt mondta, nem váladékozik, nincs nagy baj. Az orr nyálkahártyája van megduzzadva, és mivel szűk lett ott a hely az áramló levegő hangja a szörcsögés. Az orrcseppel csak óvatosan, mert varrosíthatja a hosszantartó használat az orr nyálkahártyáját.

Mi párásítottunk a szobában és a Sterimárt használtunk. Orrot azért szívtunk, ha nagyon szenvedett szegénykém. aztán magától meggyógyult. Vagy ezektől? :)


Jobbulást!

2009. nov. 13. 15:50
Nekünk az infralámpa szokott segíteni, illetve ilyen taknyos időszakban eukaliptusz olajat párologtatok a szobájukban este.
2009. nov. 13. 13:00
Most vettem homeobogyót,sambuchus nigra 5ch, remélem ez már hat,már szopizni sincs kedve annyit mint régen:-((((
2009. nov. 13. 12:57
sólámpa.vagy hideg párásító.nekünk bevált.de egyszerre a kettő nem jó.
2009. nov. 13. 07:38
ez sűrűn előfordul nálunk is de semmi baja!!
2009. nov. 13. 07:03
az orrcseppet nem szabad hetekig alkalmazni, mert akkor károsítja az orr nyálkahártyáját, lehet, hogy a szoba levegője nem jó, és attól dugul be nekik...
2009. nov. 13. 07:00
szia hasonló most az én kicsikém is, hiába szivom,de nem jön semmi, használom a sterimart, az orrcseppet és mégis szörcsög mikor szopik, vagyik amikor az orrán veszi a levegőt , egyébként semmi baja, de réta így van,
2. vic.
2009. nov. 13. 06:57
tengervizes orrspray(sterimar, fluimar physiotens) ez segít
2009. nov. 13. 06:11
Be van dugulva az orra az 5 hónaposomnak, de semmi nem jön hiába porszivózom csepegtetem, már 2 hete. Mi az ami hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook